LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Více odvahy, méně železa!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Nový boulder průvodce po Moravském krasu pokřtěn
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu

Závody
2. kolo Slánské pohody (22.05)
ME mládeže Imst (25.05)
ČP děti obtížnost Orlová (26.05)

Žebříček
Cesty:
6.Adamovska 11250
7.Volf 11120
8.Fajkoš 11085
Bouldry:
6.Břicháček 10475
7.Strnad 10300
8.Švec 10300
Hory:
5.Sika 5570
6.Polášek 5142
7.Skopec 4825

Výsledky
ČP obtížnost Písek (12.05)
SP Moskva (21.04)
SP Meiringen (13.04)

Deníčky
4457 lezců
686614 cest
Nové přelezy:
Vstupenka 7C
Mindža 7C
Cruchot 9
Scarabeus 9+
Naplivu Na 7B+
Elektra 8A
Divadlo Be 7C
Magma 7C
Inspirace 9
Big Gillet 7c

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v lezení - obtížnost, rychlost

Mokpo (KOR) 11.-12.10.2014

Libor Hroza smallDalší kolo světového poháru proběhne o víkendu v Koreji, na rychlost je to předposlední závod SP. Libor Hroza 2. místo, Adam Ondra 9. místo. Report: fotky, videa, výsledky, statistiky.

Rychlost v Koreji vyhrál Polák Marcin Dzienski, který ve finále předběhl Libora Hrozu, který už poté cestu ani nedolézal, a dravě se tak před Libora prodral i v průběžném hodnocení SP. Aktuálně je první Danylo Boldyrev z Ukrajiny (který má letos zatím jediný 2 zlaté medaile) a Libor Hroza je na třetím místě.
V ženách vyhrála rychlost Iuliia Kaplina z Ruska, která se v průběžném žebříčku SP posunula na 2. místo a se svou krajankou Marií Krasavinou mají zatím 2 zlaté medaile.
Za týden je poslední závod v Číně.

Obtížnost Adam Ondra vyhrál kvalifikaci, ale v semifinále skončil devátý pod čarou (dolezl stejně jako Magnus Midtboe z Norska, ale měl lepší výsledek z kvalifikace, no i tak to nestačilo na postup). Závod vyhrál Rakušan Jakob Schubert, který se drží i na první pozici v průběžném hodnocení letošního SP. Adam se tak propadnul ze 6. na 7. místo, ale medaili by ještě mohl získat - zbývají 3 závody SP na obtížnost (Ve světovém žebříčku za uplynulý rok je ale Adam nyní 2.). Všech pěti závodů letošního SP se zatím účastnilo (nebo zde získalo body) 10 závodníků. Dvě zlaté medaile má jen Jakob Schubert a Japonec Sachi Amma, který se ale účastinl jen 2x(!) a v pořadí je celkově 8. za Adamem Ondrou. 
Finále se nevydařilo ani mistryni světa Korejce Jain Kim (která má zatím jediná 3 zlaté medaile z letošního SP, nepočítáme-li bouldering, kde Jan Hojer získal také tři zlaté a Akiyo Noguchi dokonce čtyři). Obtížnost vyhrála Mina Markovic ze Slovinska, ale průběžné pořadí v první čtveřici zůstalo stejné. V první desítce SP si polepšily pouze Hélène Janicot z Francie a Katharina Posch z Rakouska. Další závody budou v Číně, Japonsku a Slovinsku.




Rychlost


Libor Hroza má číslo 113 a do kvalifikace půjde 18.
výsledky - rychlost muži
výsledky - rychlost ženy

FINÁLE
1. Marcin Dzienski (POL) 6.23; 6.29; 6.28; 6.42; 6.26
2. Libor Hroza (CZE) fall; 6.28; 6.36; 6.43; 6.08
3. Danylo Boldyrev (UKR) 5.99; 6.94; 6.11; 6.26; 6.25
4. Bassa Mawem (FRA) 6.07; 7.98; 6.03; 6.16; 6.29
nejrychejší čas 5.99

1. Iuliia Kaplina (RUS) 7.88; 8.17; 8.28; 8.06
2. Anouck Jaubert (FRA) 7.97; 9.00; 8.78; 9.26
3. Patrycja Chudziak (POL) 8.94; 8.50; 8.75; 8.81
4. Klaudia Buczek (POL) fall; 10.74; 8.63; 8.69
nejrychejší čas 7.88

KVALIFIKACE
1. Quentin Nambot (FRA) 6.01
2. Libor Hroza (CZE) 6.08
3. Danylo Boldyrev (UKR) 6.25
4. Marcin Dzienski (POL) 6.26
5. Bassa Mawem (FRA) 6.29
6. Stanislav Kokorin (RUS) 6.30
7. Evgenii Vaitcekhovskii (RUS) 6.42
8. Arseniy Shevchenko (RUS) 6.57
28 závodníků, postupuje 16

1. Iuliia Kaplina (RUS) 8.06
2. Mariia Krasavina (RUS) 8.37
3. Klaudia Buczek (POL) 8.69
4. Alla Marenych UKR) 8.75
5. Patrycja Chudziak ((POL) 8.81
6. Edyta Ropek (POL) 8.85
7. Anouck Jaubert (FRA) 9.26
8. Monika Prokopiuk POL) 11.35
13 žen, postupuje 8

Libor Hroza

Libor Hroza

Libor Hroza

Libor Hroza

Libor Hroza

Libor Hroza

Libor Hroza ve finále, kde si vybojoval 2. místo



Průběžné pořadí SP rychlost - po Koreji


pořadí a body (Mokpo 11.10; Arco 30.8.; Chamonix 10.7.; Haiyang 20.6.; Baku 3.5. a Chongqing 26.4.2014)

MUŽI
1. Danylo Boldyrev (UKR) 461
/3. 65; 5. 51; 1. 100; 3. 65; 1. 100; 2. 80/
2. Marcin Dzienski (POL) 393
/1. 100; 4. 55; 2. 80; 2. 80; 11. 31; 6. 47/
3. Libor Hroza (CZE) 379
/2. 80; 1. 100; 7. 43; 8. 40; 5. 51; 3. 65/
4. Bassa Mawem (FRA) 339
/4. 55;2. 80; 4. 55; 7. 43; 4. 55; 5. 51/
5. Stanislav Kokorin (RUS) 304
/7. 43; 6. 47; 16. 20; 6. 47; 6. 47; 1. 100/
6. Evgenii Vaitcekhovskii (RUS) 287
/5. 51; 15. 22; 14. 24; 4. 55; 2. 80; 4. 55/
7. Qixin Zhong (CHN) 265
/--; 16. 20; 8. 40; 1. 100; 3. 65; 8. 40/
8. Arseniy Shevchenko (RUS) 235
/6. 47; 7. 43; 10. 34; 9. 37; 7. 43; 11. 31/
?. Petr Burian (CZE) 2
/-; -; 29. 2; -; -; -/

Marcin předehnal Libora o jednu příčku;
zatím 72 bodovaných závodníků v SP, celkem 7 závodů, počítá se 6 nej výsledků (ještě SP Wujiang/CHN), 7 mužů se zatím účastnilo všech závodů letošního SP na rychlost


ŽENY
1. Mariia Krasavina (RUS) 457
/6. 47; 3. 65; 3. 65; 1. 100; 1. 100; 2. 80/
2. Iuliia Kaplina (RUS) 433
/1. 100; 15. 22; 5. 51; 2. 80; 2. 80; 1. 100/
3. Anouck Jaubert (FRA) 430
/2. 80; 1. 100; 4. 55; 3. 65; 3. 65; 3. 65/
4. Yuliya Levochkina (RUS) 265
/--; 2. 80; 12. 28; 5. 51; 5. 51; 4. 55/
5. Klaudia Buczek (POL) 251
/4. 55; 18. 16; 7. 43; 7. 43; 7. 43; 5. 51/
6. Aleksandra Rudzinska (POL) 250
/--; 16. 20; 2. 80; 4. 55; 4. 55; 8. 40/
7. Alina Gaidamakina (RUS) 242
/--; 13. 26; 1. 100; 6. 47; 6. 47; 15. 22/
8. Monika Prokopiuk (POL) 221
/5. 51; 6. 47; 8. 40; 9. 37; 15. 22; 14. 24/
9. Edyta Ropek (POL) 194
/8. 40; 9. 37; 16. 20; 10. 34; 13. 26; 9. 37/
. Andrea Pokorná (CZE) 7
/--; --; 24. 7; --; --; --/

zatím 58 bodovaných závodnic, 6 žen se účastnilo všech závodů letošního SP na rychlost


STÁTY
11181
1. Rusko (RUS) 1819
2. Polsko (POL) 1144
3. Francie (FRA) 970
4. Ukrajina (UKR) 737
5. Čína (CHN) 390
6. Česká republika (CZE) 308
celkem 22 států, i 22 bodovaných (RUS, POL, FRA, UKR, CHN, CZE, INA, ITA, AUT, IRI, KAZ, KOR, USA, CAN, AZE, ECU, THA, GEO, JPN, SUI, SIN, GER)



Aktuální světový ranking - rychlost


pořadí a jednotlivá umístění (Mokpo 11.10.2014; Gijon 8.9.; Arco 30.8.; Chamonix 10.7.; Haiyang 20.6.; Baku 3.5.; Chongqing 26.4.2014; Wujiang 19.10.2013; Haiyang 15.10.2013)

MUŽI
1. Danylo Boldyrev (UKR) 439.06
2. Stanislav Kokorin (RUS) 414.57
3. Marcin Dzienski (POL) 380.62
4. Libor Hroza (CZE) 330.25 (2.;8.;1.;7.;8.;5.;3.;7.;20.)
76. Petr Burian (CZE) 1.54 (-;-;-;29.;-;-;-;-;-)
79 bodovaných závodníků za uplynulý rok po závodech v Koreji

ŽENY
1. Mariia Krasavina (RUS) 433.76
2. Iuliia Kaplina (RUS) 407.35
3. Anouck Jaubert (FRA) 348.09
58. Andrea Pokorná (CZE) 4.76 (-;-;-;24.;-;-;-;-;-)
66 žen





Obtížnost


Adam má číslo 112, v kvalifikaci startuje 27. a 7.
výsledky - obtížnost muži
výsledky - obtížnost ženy

FINÁLE
1. Jakob Schubert (AUT) Top
2. Domen Skofic (SLO) 49
3. Romain Skofic (FRA) 44+
8

1. Mina Markovic (SLO) 45+
2. Anak Verhoeven (BEL) 43+
3. Hélène Janicot (FRA) 38+
8



SEMIFINÁLE
1. Ramón Julian Puigblanque (ESP) 48+
2. Romain Ramón (FRA) 48+
3. Gautier Supper (FRA) 47+
9. Adam Ondra (CZE) 38+
10. Magnus Midtboe (NOR) 38+
26, postupuje 8

1. Jain Kim (KOR) 58+
2. Anak Verhoeven (BEL) 57
3. Magdalena Röck (AUT) 52+
26, postupuje 8



KVALIFIKACE
1. Adam Ondra (CZE) Top (1.); Top (1.)
2. Ramón Julian Puigblanque (ESP) 50 (3.); Top (1.)
3. Sean McColl (CAN) Top (1.); 43+ (6.)
4. Jakob Schubert (AUT) 49+ (4.); Top (1.)
5. Romain Desgranges (FRA) 46 (8.); Top (1.)
38 závodníků, postupuje 26

1. Jain Kim (KOR) Top (1.) Top (1.)
1. Magdalena Röck (AUT) Top (1.); Top (1.)
3. Mina Markovic (SLO) Top (1.); 49+ (4.)
4. Anak Verhoeven (BEL) 42+ (5.); 50 (3.)
5. Katharina Posch (AUT) Top (1.); 47+ (6.)
32

Jakob Schubert

Jakob Schubert v semifinále 45+ 6. a nakonec vítěz

Ramón Julian Puigblanque

Ramón Julian Puigblanque v semifinále 48+ 1.

Ramón Julian Puigblanque

Ramón Julian Puigblanque v semifinále 48+ 1.

Adam Ondra

Adam Ondra v semifinále dlouho vyklepával ve stropě
Adam Ondra

Adam Ondra v semifinále - vysilující kroky

Adam Ondra

Adam Ondra v semifinále neudržel chyt 38+ 9.

Průběžné pořadí SP obtížnost - po Koreji


pořadí a body (Mokpo 11.10; Imst 1.8.; Briançon 19.7; Chamonix 10.7 a Haiyang 20.6.2014)

MUŽI
1. Jakob Schubert (AUT) 410
/1. 100; 3. 65; 3. 65; 2. 80; 1. 100.00/
2. Romain Desgranges (FRA) 306
/3. 65; 4. 55; 2. 80; 5. 51; 4. 55/
3. Sean McColl (CAN) 295
/5. 51; 2. 80; 6. 47; 9. 37; 2. 80/
4. Domen Skofic (SLO) 259
/2. 80; 7. 43; 14. 24; 3. 65; 6. 47/
5. Ramón Julian Puigblanque (ESP) 226
/4. 55; 6. 47; 4. 55; 6. 47; 15. 22/
6. Gautier Supper (FRA) 223
/8. 40; 5. 51; 5. 51; 18. 16; 3. 65/
7. Adam Ondra (CZE) 218
/9. 37; 1. 100; 8. 40; 27. 4; 9. 37/
8. Sachi Amma 200
/--; --; 1. 100; 1.100; --/

Adam Ondra se propadl o jednu příčku;
zatím 66 bodovaných závodníků v letošním SP, celkem 8 závodů, počítá se 7 nej výsledků (ještě SP Wujiang/CHN; Inzai/JPN a Kranj/SLO), 10 závodníků získalo body ve všech pěti závodech


ŽENY
1. Jain Kim (KOR) 427
/6. 47; 2. 80; 1. 100; 1. 100; 1. 100/
2. Magdalena Röck (AUT) 395
/4. 55; 1. 100; 2. 80; 2. 80; 2. 80/
3. Anak Verhoeven (BEL) 320
/2. 80; 4. 55; 3. 65; 4. 55; 3. 65/
4. Mina Markovic (SLO) 314
/1. 100; 5. 51; 6. 47; 3. 65; 5. 51/
5. Hélène Janicot (FRA) 204
/3. 65; 9. 37; 9. 37; 15. 22; 7. 43/
6. Dinara Fakhritdinova (RUS) 189
/11. 31; 13. 26; 10. 34; 5. 51; 6. 47/
7. Katharina Posch (AUT) 173
/5. 51; 15. 22; 8. 40; 13. 26; 10. 34/
8. Risa Ota (JPN) 170
/16. 20; 6. 47; 13. 26; 8. 40; 9. 37/

68 bodovaných žen, z nichž 8 zatím získalo body v pěti kolech letošního SP

STÁTY
1. Francie (FRA) 1000
2. Rakousko (AUT) 955
3. Japonsko (JPN) 793
4. Korea (KOR) 609
5. Slovinsko (SLO) 579
11. Česká republika (CZE) 181
celkem 28 států, 23 bodovaných (FRA, AUT, JPN, KOR, SLO, RUS, ITA, BEL, CAN, ESP, CZE, NOR, GER, USA, CHN, NED, SUI, SWE, UKR, HKG, ISR, INA, POL, ECU, GBR, POR, SIN, SVK)


Aktuální světový ranking - obtížnost


pořadí a jednotlivá umístění (Mokpo 11.10.2014; Gijon 8.9.; Imst 1.8.; Briançon 19.7.; Chamonix 10.7.; Haiyang 20.6.2014; Kranj 16.11.2013; Valence 1.11.; Wujiang 19.10.2013)

MUŽI
1. Jakob Schubert (AUT) 523.97
2. Adam Ondra (CZE) 408.01 (9.; 1.; 1.; 8.; 27.; 9.; 2.; 1.; -)
3. Sean McColl (CAN) 404.47
85 bodovaných závodníků za uplynulý rok po závodech v Koreji

ŽENY
1. Jain Kim (KOR) 578.43
2. Mina Markovic (SLO) 469.56
3. Magdalena Röck (AUT) 462.81
4. Anak Verhoeven (BEL) 347.54
59. Iva Vejmolová (CZE) 6.40 (-;23.;-;-;-;-;-;-;-)
84


poster



Program (GMT +9)


sobota 11.10.2014
09:00-13:00 OBTÍŽNOST kvalifikace
15:00-16:00 RYCHLOST kvalifikace
17:00-18:00 RYCHLOST finále (přenos)

neděle 12.10.2014
09:30-12:30 OBTÍŽNOST semifinále (přenos)
15:30-18:00 OBTÍŽNOST finále (přenos)

Přímý přenos semifinále a finále přes IFSC.


Průběžné pořadí SP obtížnost - před Korejí


pořadí a body (Imst 1.8.; Briançon 19.7; Chamonix 10.7 a Haiyang 20.6.2014)

MUŽI
1. Jakob Schubert (AUT) 310
/3. 65; 3. 65; 2. 80; 1. 100/
2. Sean McColl (CAN) 244
/2. 80; 6. 47; 9. 37; 2. 80/
3. Romain Desgranges (FRA) 241
/4. 55; 2. 80; 5. 51; 4. 55/
4. Sachi Amma (JPN) 200
/--; 1. 100.00; 1. 100; --/
5. Gautier Supper (FRA) 183
/5. 51; 5. 51; 18. 16; 3. 65/
6. Adam Ondra (CZE) 181
/1. 100; 8. 40; 27. 4; 9. 37/

zatím 57 bodovaných závodníků v SP, celkem 8 závodů, počítá se 7 nej výsledků (ještě SP Mokpo/KOR; Wujiang/CHN; Inzai/JPN a Kranj/SLO)

ŽENY
1. Jain Kim (KOR) 380
/2. 80; 1. 100; 1. 100; 1. 100/
2. Magdalena Röck (AUT) 340
/1. 100; 2. 80; 2. 80; 2. 80/
3. Anak Verhoeven (BEL) 240
/4. 55; 3. 65; 4. 55; 3. 65/
4. Mina Markovic (SLO) 214
/5. 51; 6. 47; 3. 65; 5. 51/
56 bodovaných závodnic


Světový ranking - obtížnost (před Korejí)


pořadí a jednotlivá umístění (Gijon 8.9.2014; Imst 1.8.; Briançon 19.7.; Chamonix 10.7; Haiyang 20.6.2014; Kranj 16.11.2013; Valence 1.11.; Wujiang 19.10.; Mokpo 11.10.; Perm; 27.9.; Puurs 20.9.2013)

MUŽI
1. Schubert Jakob (AUT) 634.12
2. Amma Sachi (JPN) 525.42
3. Sean McColl (CAN) 471.93
4. Romain Desgranges (FRA) 459.28
5. Ramón Julian Puigblanque (ESP) 414.77
6. Gautier Supper (FRA) 385.97
7. Adam Ondra (CZE) 384.33 (1.;1.;8.;27.;9.;2.;1.;-;-;-;-)
98 bodovaných závodníků za uplynulý rok po závodech v Gijonu

ŽENY
1. Jain Kim (KOR) 730.90
2. Mina Markovic (SLO) 559.96
3. Magdalena Röck (AUT) 536.89
4. Momoka Oda (JPN) 396.51
66.-67. Iva Vejmolová (CZE) 6.40 (23.;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-)
96 bodovaných závodnic






Průběžné pořadí SP rychlost - před Korejí


pořadí a body (Arco 30.8.; Chamonix 10.7.; Haiyang 20.6.; Baku 3.5. a Chongqing 26.4.2014)

MUŽI
1. Danylo Boldyrev (UKR) 396
/5. 51; 1. 100; 3. 65; 1. 100; 2. 80/
2. Libor Hroza (CZE) 299
/1. 100; 7. 43; 8. 40; 5. 51; 3. 65/
3. Marcin Dzienski (POL) 293
/4. 55; 2. 80; 2. 80; 11. 31; 6. 47/
4. Bassa Mawem (FRA) 284
/2. 80; 4. 55; 7. 43; 4. 55; 5. 51/
5. Qixin Zhong (CHN) 265
/16. 20; 8. 40; 1. 100; 3. 65; 8. 40/
6. Stanislav Kokorin (RUS) 261
/6. 47; 16. 20; 6. 47; 6. 47; 1. 100/
7. Evgenii Vaitcekhovskii (RUS) 236
/15. 22; 14. 24; 4. 55; 2. 80; 4. 55/
8. Arseniy Shevchenko (RUS) 188
/7. 43; 10. 34; 9. 37; 7. 43; 11. 31/
58. Petr Burian (CZE) 2
/-; 29. 2; -; -; -/

zatím 60 bodovaných závodníků v SP, celkem 7 závodů, počítá se 6 nej výsledků (ještě SP Mokpo/KOR a Wujiang/CHN), všech kol SP se zatím účastnilo 8 závodníků, vždy prvních 30 bodovaných

ŽENY
1. Mariia Krasavina (RUS) 410
/3. 65; 3. 65; 1. 100; 1. 100; 2. 80/
2. Anouck Jaubert (FRA) 350
/1. 100; 4. 55; 3. 65; 3. 65; 3. 65/
3. Iuliia Kaplina (RUS) 333
/15. 22; 5. 51; 2. 80; 2. 80; 1. 100/
4. Yuliya Levochkina (RUS) 265
/2. 80; 12. 28; 5. 51; 5. 51; 4. 55/
5. Aleksandra Rudzinska (POL) 250
/16. 20; 2. 80; 4. 55; 4. 55; 8. 40/
6. Alina Gaidamakina (RUS) 242
/13. 26; 1. 100; 6. 47; 6. 47; 15. 22/
7. Klaudia Buczek (POL) 196
/18. 16; 7. 43; 7. 43; 7. 43; 5. 51/
8. Monika Prokopiuk (POL) 170
/6. 47; 8. 40; 9. 37; 15. 22; 14. 24/
9. Edyta Ropek (POL) 154
/9. 37; 16. 20; 10. 34; 13. 26; 9. 37/
49.-50. Andrea Pokorná (CZE) 7
/--; 24. 7; --; --; --/

55 žen, z toho 9 jich zatím absolvovalo všechny SP

STÁTY
1. Rusko (RUS) 1819
2. Polsko (POL) 1144
3. Francie (FRA) 970
4. Ukrajina (UKR) 737
5. Čína (CHN) 390
6. Česká republika (CZE) 308
celkem 22 států (RUS, POL, FRA, UKR, CHN, CZE, INA, ITA, AUT, IRI, KAZ, KOR, USA, CAN, AZE, ECU, THA, GEO, JPN, SUI, SIN, GER)


Světový ranking - rychlost (před Korejí)


pořadí a jednotlivá umístění (Gijon 8.9.2014; Arco 30.8.; Chamonix 10.7.; Haiyang 20.6.; Baku 3.5.; Chongqing 26.4.2014; Wujiang 19.10.2013; Haiyang 15.10.; Mokpo 11.10.; Perm 27.9.2013)

MUŽI
1. Stanislav Kokorin (RUS) 458.45
2. Danylo Boldyrev (UKR) 446.76
3. Libor Hroza (CZE) 399.85 (8.;1.;7.;8.;5.;3.;7.;20.;2.;2.)
4. Marcin Dzienski (POL) 375.49
79. Petr Burian (CZE) 1.54 (-;-;29.;-;-;-;-;-;-;-)
81 bodovaných závodníků za uplynulý rok po závodech v Gijonu

ŽENY
1. Mariia Krasavina (RUS) 488.07
2. Alina Gaidamakina (RUS) 454.04
3. Iuliia Kaplina (RUS) 451.87
62. Andrea Pokorná (CZE) 4.76 (-;-;24.;-;-;-;-;-;-;-)
70 žen




Odkazy:
IFSC: startovní listina
Korejské stránky závodů


Marťan   [úpravy] 20:00 12.10.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Adam vyhrál kvalifikaci07:02:12 11.10.2014
Adam Ondra postupuje z kvalifikace jako jediný se dvěma Topy, v ženách se o první příčku zatím dělí Korejka Jain Kim a Rakušanka Magdalena Röck.
 martan

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:
Geißleinwand
Das Beate Uhse Vergnügungsset, 9
 Databáze cest:
Všechny cesty (126812)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Taquicardia 7A Navalosa
Iberia 8A Navalosa
Ceguera Social 7B Tamajón
Michael Jordan 7C Tamajón
La Eterna Promesa 7C Tamajón
Nově komentované:
Rapl IXb Labák - Levý Břeh
Rapl IXb Labák - Levý Břeh
Rapl IXb Labák - Levý Břeh
Vzpoura Deprivantů IXb Labák - Pravý Břeh
Relikvie Smrti 8A+/8B Krkonoše

 Nově v diskusi:
Re: štand | nález modré helmy | Re: štand | Re: štand | Re: štand | Re: štand | Re: štand | štand | Re: Wesshorn | Re: Material |

 Nové komentáře:
Kde všude? | Re: Prosba obyvatel | Re: škoda | Re: pozdrav | Re: RIP | Re: pozdrav | Re: pozdrav | Re: Prosba obyvatel | Re: Prosba obyvatel | Re: Holky do toho |

 Kde to vře:
Vyjádření pořadatelů boulderzávodů (111)
Tetín (62)
Rozsudek za smrt 12letého Tita Traversy: 2 roky pro instruktora (18)
Český pohár v lezení na obtížnost 2018 v Písku (16)
Adam Ondra v Rumunsku: (15)
Nabíjecí čelovka Fenix HM50R pro lezce (15)
Mára Holeček vyráží do Nepálu dokončit výstup na šestitisícovku (10)
ČHS vypověděl spolku ČSL smlouvu o bouldrových závodech (8)
Pád horolezce ze skály u Ostrova skončil zraněním (7)
Drama pod Pigne d'Arolla ve Švýcarsku: 7 mrtvých skialpinistů (7)

 Nově v inzerci:
Výškové práce na stálo po celý rok - 200 až 250 Kc/hod | materiál ferraty,ledovec | Tilak Raptor kalhoty velikost XL | Nové lezečky La Sportiva Katana, vel. 38,5 | Nové lezečky Scarpa Furia S | Ferraty Rakousko | Partnerka | Lezečky La Sportiva Python 37,5 a 39 | La Sportiva G2 44 | sanace |

 Anketa:
Mám zájem o koupi průvodce:
 1 jeden díl: Severní Morava 
 302 
 2 jeden díl: Východní Morava 
 270 
 3 jeden díl: Jižní Morava 
 283 
 4 dva díly: Východní a Jižní Morava 
 278 
 5 dva díly: Severní a Jižní Morava 
 284 
 6 dva díly: Severní a Východní Morava 
 277 
 7 všechny tři díly 
 361 

Cestovní pojištění
na lezecké zájezdy:

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.