LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vopravdickej horolezec všude strká prsty, u žen vidí madla, na všem shybne a jeho nejlepší kámoš je friend.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Novou knížku pro horolezce: Horolezecké povídání
Adam Ondra vydává další knihu
Hory byly jejich osudem

Závody
Novoroční OPEN 2020 (18.01)
SP v ledolezení Švýcarsko (23.01)
O dřevěného Krakonoše 2020 (25.01)

Žebříček
Cesty:
1.Ondra 12834
2.Volf 11649
3.Jungling 11622
Bouldry:
1.Stráník 11703
2.Jungling 10975
3.Stráník 10950
Hory:
1.Zaoral 7676
2.Ondrášek 7313
3.Skopec 7070

Výsledky
Kvalifikace na olympiádu (28.11)
SP v boulderingu Wujiang (CHN) (04.05)
SP v boulderingu Chongqing (CHN) (27.04)

Deníčky
4771 lezců
792508 cest
Nové přelezy:
Katz 7c
La Cambra 7c
Hobit 7c
Kato 8A
JSFK 7c+
Coral Comb 7c
JSFK 7c+
Rock´n´rol 7c/7c+
El Diablo 7c+
La Muerte 7b+

Stěny
Boulder Klub Pentagon - Tábor
Hala v tělocvičně základní školy Strž - Dvůr Králové nad Labem
Stěna Černožice - Černožice nad Labem

Prodejny
HUDYsport - Zlín
HUDYsport - Strakonice
Husky Outdoor Shop - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v lezení - obtížnost, rychlost

Mokpo (KOR) 11.-12.10.2014

Libor Hroza smallDalší kolo světového poháru proběhne o víkendu v Koreji, na rychlost je to předposlední závod SP. Libor Hroza 2. místo, Adam Ondra 9. místo. Report: fotky, videa, výsledky, statistiky.

Rychlost v Koreji vyhrál Polák Marcin Dzienski, který ve finále předběhl Libora Hrozu, který už poté cestu ani nedolézal, a dravě se tak před Libora prodral i v průběžném hodnocení SP. Aktuálně je první Danylo Boldyrev z Ukrajiny (který má letos zatím jediný 2 zlaté medaile) a Libor Hroza je na třetím místě.
V ženách vyhrála rychlost Iuliia Kaplina z Ruska, která se v průběžném žebříčku SP posunula na 2. místo a se svou krajankou Marií Krasavinou mají zatím 2 zlaté medaile.
Za týden je poslední závod v Číně.

Obtížnost Adam Ondra vyhrál kvalifikaci, ale v semifinále skončil devátý pod čarou (dolezl stejně jako Magnus Midtboe z Norska, ale měl lepší výsledek z kvalifikace, no i tak to nestačilo na postup). Závod vyhrál Rakušan Jakob Schubert, který se drží i na první pozici v průběžném hodnocení letošního SP. Adam se tak propadnul ze 6. na 7. místo, ale medaili by ještě mohl získat - zbývají 3 závody SP na obtížnost (Ve světovém žebříčku za uplynulý rok je ale Adam nyní 2.). Všech pěti závodů letošního SP se zatím účastnilo (nebo zde získalo body) 10 závodníků. Dvě zlaté medaile má jen Jakob Schubert a Japonec Sachi Amma, který se ale účastinl jen 2x(!) a v pořadí je celkově 8. za Adamem Ondrou. 
Finále se nevydařilo ani mistryni světa Korejce Jain Kim (která má zatím jediná 3 zlaté medaile z letošního SP, nepočítáme-li bouldering, kde Jan Hojer získal také tři zlaté a Akiyo Noguchi dokonce čtyři). Obtížnost vyhrála Mina Markovic ze Slovinska, ale průběžné pořadí v první čtveřici zůstalo stejné. V první desítce SP si polepšily pouze Hélène Janicot z Francie a Katharina Posch z Rakouska. Další závody budou v Číně, Japonsku a Slovinsku.




Rychlost


Libor Hroza má číslo 113 a do kvalifikace půjde 18.
výsledky - rychlost muži
výsledky - rychlost ženy

FINÁLE
1. Marcin Dzienski (POL) 6.23; 6.29; 6.28; 6.42; 6.26
2. Libor Hroza (CZE) fall; 6.28; 6.36; 6.43; 6.08
3. Danylo Boldyrev (UKR) 5.99; 6.94; 6.11; 6.26; 6.25
4. Bassa Mawem (FRA) 6.07; 7.98; 6.03; 6.16; 6.29
nejrychejší čas 5.99

1. Iuliia Kaplina (RUS) 7.88; 8.17; 8.28; 8.06
2. Anouck Jaubert (FRA) 7.97; 9.00; 8.78; 9.26
3. Patrycja Chudziak (POL) 8.94; 8.50; 8.75; 8.81
4. Klaudia Buczek (POL) fall; 10.74; 8.63; 8.69
nejrychejší čas 7.88

KVALIFIKACE
1. Quentin Nambot (FRA) 6.01
2. Libor Hroza (CZE) 6.08
3. Danylo Boldyrev (UKR) 6.25
4. Marcin Dzienski (POL) 6.26
5. Bassa Mawem (FRA) 6.29
6. Stanislav Kokorin (RUS) 6.30
7. Evgenii Vaitcekhovskii (RUS) 6.42
8. Arseniy Shevchenko (RUS) 6.57
28 závodníků, postupuje 16

1. Iuliia Kaplina (RUS) 8.06
2. Mariia Krasavina (RUS) 8.37
3. Klaudia Buczek (POL) 8.69
4. Alla Marenych UKR) 8.75
5. Patrycja Chudziak ((POL) 8.81
6. Edyta Ropek (POL) 8.85
7. Anouck Jaubert (FRA) 9.26
8. Monika Prokopiuk POL) 11.35
13 žen, postupuje 8

Libor Hroza

Libor Hroza

Libor Hroza

Libor Hroza

Libor Hroza

Libor Hroza

Libor Hroza ve finále, kde si vybojoval 2. místo



Průběžné pořadí SP rychlost - po Koreji


pořadí a body (Mokpo 11.10; Arco 30.8.; Chamonix 10.7.; Haiyang 20.6.; Baku 3.5. a Chongqing 26.4.2014)

MUŽI
1. Danylo Boldyrev (UKR) 461
/3. 65; 5. 51; 1. 100; 3. 65; 1. 100; 2. 80/
2. Marcin Dzienski (POL) 393
/1. 100; 4. 55; 2. 80; 2. 80; 11. 31; 6. 47/
3. Libor Hroza (CZE) 379
/2. 80; 1. 100; 7. 43; 8. 40; 5. 51; 3. 65/
4. Bassa Mawem (FRA) 339
/4. 55;2. 80; 4. 55; 7. 43; 4. 55; 5. 51/
5. Stanislav Kokorin (RUS) 304
/7. 43; 6. 47; 16. 20; 6. 47; 6. 47; 1. 100/
6. Evgenii Vaitcekhovskii (RUS) 287
/5. 51; 15. 22; 14. 24; 4. 55; 2. 80; 4. 55/
7. Qixin Zhong (CHN) 265
/--; 16. 20; 8. 40; 1. 100; 3. 65; 8. 40/
8. Arseniy Shevchenko (RUS) 235
/6. 47; 7. 43; 10. 34; 9. 37; 7. 43; 11. 31/
?. Petr Burian (CZE) 2
/-; -; 29. 2; -; -; -/

Marcin předehnal Libora o jednu příčku;
zatím 72 bodovaných závodníků v SP, celkem 7 závodů, počítá se 6 nej výsledků (ještě SP Wujiang/CHN), 7 mužů se zatím účastnilo všech závodů letošního SP na rychlost


ŽENY
1. Mariia Krasavina (RUS) 457
/6. 47; 3. 65; 3. 65; 1. 100; 1. 100; 2. 80/
2. Iuliia Kaplina (RUS) 433
/1. 100; 15. 22; 5. 51; 2. 80; 2. 80; 1. 100/
3. Anouck Jaubert (FRA) 430
/2. 80; 1. 100; 4. 55; 3. 65; 3. 65; 3. 65/
4. Yuliya Levochkina (RUS) 265
/--; 2. 80; 12. 28; 5. 51; 5. 51; 4. 55/
5. Klaudia Buczek (POL) 251
/4. 55; 18. 16; 7. 43; 7. 43; 7. 43; 5. 51/
6. Aleksandra Rudzinska (POL) 250
/--; 16. 20; 2. 80; 4. 55; 4. 55; 8. 40/
7. Alina Gaidamakina (RUS) 242
/--; 13. 26; 1. 100; 6. 47; 6. 47; 15. 22/
8. Monika Prokopiuk (POL) 221
/5. 51; 6. 47; 8. 40; 9. 37; 15. 22; 14. 24/
9. Edyta Ropek (POL) 194
/8. 40; 9. 37; 16. 20; 10. 34; 13. 26; 9. 37/
. Andrea Pokorná (CZE) 7
/--; --; 24. 7; --; --; --/

zatím 58 bodovaných závodnic, 6 žen se účastnilo všech závodů letošního SP na rychlost


STÁTY
11181
1. Rusko (RUS) 1819
2. Polsko (POL) 1144
3. Francie (FRA) 970
4. Ukrajina (UKR) 737
5. Čína (CHN) 390
6. Česká republika (CZE) 308
celkem 22 států, i 22 bodovaných (RUS, POL, FRA, UKR, CHN, CZE, INA, ITA, AUT, IRI, KAZ, KOR, USA, CAN, AZE, ECU, THA, GEO, JPN, SUI, SIN, GER)



Aktuální světový ranking - rychlost


pořadí a jednotlivá umístění (Mokpo 11.10.2014; Gijon 8.9.; Arco 30.8.; Chamonix 10.7.; Haiyang 20.6.; Baku 3.5.; Chongqing 26.4.2014; Wujiang 19.10.2013; Haiyang 15.10.2013)

MUŽI
1. Danylo Boldyrev (UKR) 439.06
2. Stanislav Kokorin (RUS) 414.57
3. Marcin Dzienski (POL) 380.62
4. Libor Hroza (CZE) 330.25 (2.;8.;1.;7.;8.;5.;3.;7.;20.)
76. Petr Burian (CZE) 1.54 (-;-;-;29.;-;-;-;-;-)
79 bodovaných závodníků za uplynulý rok po závodech v Koreji

ŽENY
1. Mariia Krasavina (RUS) 433.76
2. Iuliia Kaplina (RUS) 407.35
3. Anouck Jaubert (FRA) 348.09
58. Andrea Pokorná (CZE) 4.76 (-;-;-;24.;-;-;-;-;-)
66 žen





Obtížnost


Adam má číslo 112, v kvalifikaci startuje 27. a 7.
výsledky - obtížnost muži
výsledky - obtížnost ženy

FINÁLE
1. Jakob Schubert (AUT) Top
2. Domen Skofic (SLO) 49
3. Romain Skofic (FRA) 44+
8

1. Mina Markovic (SLO) 45+
2. Anak Verhoeven (BEL) 43+
3. Hélène Janicot (FRA) 38+
8



SEMIFINÁLE
1. Ramón Julian Puigblanque (ESP) 48+
2. Romain Ramón (FRA) 48+
3. Gautier Supper (FRA) 47+
9. Adam Ondra (CZE) 38+
10. Magnus Midtboe (NOR) 38+
26, postupuje 8

1. Jain Kim (KOR) 58+
2. Anak Verhoeven (BEL) 57
3. Magdalena Röck (AUT) 52+
26, postupuje 8



KVALIFIKACE
1. Adam Ondra (CZE) Top (1.); Top (1.)
2. Ramón Julian Puigblanque (ESP) 50 (3.); Top (1.)
3. Sean McColl (CAN) Top (1.); 43+ (6.)
4. Jakob Schubert (AUT) 49+ (4.); Top (1.)
5. Romain Desgranges (FRA) 46 (8.); Top (1.)
38 závodníků, postupuje 26

1. Jain Kim (KOR) Top (1.) Top (1.)
1. Magdalena Röck (AUT) Top (1.); Top (1.)
3. Mina Markovic (SLO) Top (1.); 49+ (4.)
4. Anak Verhoeven (BEL) 42+ (5.); 50 (3.)
5. Katharina Posch (AUT) Top (1.); 47+ (6.)
32

Jakob Schubert

Jakob Schubert v semifinále 45+ 6. a nakonec vítěz

Ramón Julian Puigblanque

Ramón Julian Puigblanque v semifinále 48+ 1.

Ramón Julian Puigblanque

Ramón Julian Puigblanque v semifinále 48+ 1.

Adam Ondra

Adam Ondra v semifinále dlouho vyklepával ve stropě
Adam Ondra

Adam Ondra v semifinále - vysilující kroky

Adam Ondra

Adam Ondra v semifinále neudržel chyt 38+ 9.

Průběžné pořadí SP obtížnost - po Koreji


pořadí a body (Mokpo 11.10; Imst 1.8.; Briançon 19.7; Chamonix 10.7 a Haiyang 20.6.2014)

MUŽI
1. Jakob Schubert (AUT) 410
/1. 100; 3. 65; 3. 65; 2. 80; 1. 100.00/
2. Romain Desgranges (FRA) 306
/3. 65; 4. 55; 2. 80; 5. 51; 4. 55/
3. Sean McColl (CAN) 295
/5. 51; 2. 80; 6. 47; 9. 37; 2. 80/
4. Domen Skofic (SLO) 259
/2. 80; 7. 43; 14. 24; 3. 65; 6. 47/
5. Ramón Julian Puigblanque (ESP) 226
/4. 55; 6. 47; 4. 55; 6. 47; 15. 22/
6. Gautier Supper (FRA) 223
/8. 40; 5. 51; 5. 51; 18. 16; 3. 65/
7. Adam Ondra (CZE) 218
/9. 37; 1. 100; 8. 40; 27. 4; 9. 37/
8. Sachi Amma 200
/--; --; 1. 100; 1.100; --/

Adam Ondra se propadl o jednu příčku;
zatím 66 bodovaných závodníků v letošním SP, celkem 8 závodů, počítá se 7 nej výsledků (ještě SP Wujiang/CHN; Inzai/JPN a Kranj/SLO), 10 závodníků získalo body ve všech pěti závodech


ŽENY
1. Jain Kim (KOR) 427
/6. 47; 2. 80; 1. 100; 1. 100; 1. 100/
2. Magdalena Röck (AUT) 395
/4. 55; 1. 100; 2. 80; 2. 80; 2. 80/
3. Anak Verhoeven (BEL) 320
/2. 80; 4. 55; 3. 65; 4. 55; 3. 65/
4. Mina Markovic (SLO) 314
/1. 100; 5. 51; 6. 47; 3. 65; 5. 51/
5. Hélène Janicot (FRA) 204
/3. 65; 9. 37; 9. 37; 15. 22; 7. 43/
6. Dinara Fakhritdinova (RUS) 189
/11. 31; 13. 26; 10. 34; 5. 51; 6. 47/
7. Katharina Posch (AUT) 173
/5. 51; 15. 22; 8. 40; 13. 26; 10. 34/
8. Risa Ota (JPN) 170
/16. 20; 6. 47; 13. 26; 8. 40; 9. 37/

68 bodovaných žen, z nichž 8 zatím získalo body v pěti kolech letošního SP

STÁTY
1. Francie (FRA) 1000
2. Rakousko (AUT) 955
3. Japonsko (JPN) 793
4. Korea (KOR) 609
5. Slovinsko (SLO) 579
11. Česká republika (CZE) 181
celkem 28 států, 23 bodovaných (FRA, AUT, JPN, KOR, SLO, RUS, ITA, BEL, CAN, ESP, CZE, NOR, GER, USA, CHN, NED, SUI, SWE, UKR, HKG, ISR, INA, POL, ECU, GBR, POR, SIN, SVK)


Aktuální světový ranking - obtížnost


pořadí a jednotlivá umístění (Mokpo 11.10.2014; Gijon 8.9.; Imst 1.8.; Briançon 19.7.; Chamonix 10.7.; Haiyang 20.6.2014; Kranj 16.11.2013; Valence 1.11.; Wujiang 19.10.2013)

MUŽI
1. Jakob Schubert (AUT) 523.97
2. Adam Ondra (CZE) 408.01 (9.; 1.; 1.; 8.; 27.; 9.; 2.; 1.; -)
3. Sean McColl (CAN) 404.47
85 bodovaných závodníků za uplynulý rok po závodech v Koreji

ŽENY
1. Jain Kim (KOR) 578.43
2. Mina Markovic (SLO) 469.56
3. Magdalena Röck (AUT) 462.81
4. Anak Verhoeven (BEL) 347.54
59. Iva Vejmolová (CZE) 6.40 (-;23.;-;-;-;-;-;-;-)
84


poster



Program (GMT +9)


sobota 11.10.2014
09:00-13:00 OBTÍŽNOST kvalifikace
15:00-16:00 RYCHLOST kvalifikace
17:00-18:00 RYCHLOST finále (přenos)

neděle 12.10.2014
09:30-12:30 OBTÍŽNOST semifinále (přenos)
15:30-18:00 OBTÍŽNOST finále (přenos)

Přímý přenos semifinále a finále přes IFSC.


Průběžné pořadí SP obtížnost - před Korejí


pořadí a body (Imst 1.8.; Briançon 19.7; Chamonix 10.7 a Haiyang 20.6.2014)

MUŽI
1. Jakob Schubert (AUT) 310
/3. 65; 3. 65; 2. 80; 1. 100/
2. Sean McColl (CAN) 244
/2. 80; 6. 47; 9. 37; 2. 80/
3. Romain Desgranges (FRA) 241
/4. 55; 2. 80; 5. 51; 4. 55/
4. Sachi Amma (JPN) 200
/--; 1. 100.00; 1. 100; --/
5. Gautier Supper (FRA) 183
/5. 51; 5. 51; 18. 16; 3. 65/
6. Adam Ondra (CZE) 181
/1. 100; 8. 40; 27. 4; 9. 37/

zatím 57 bodovaných závodníků v SP, celkem 8 závodů, počítá se 7 nej výsledků (ještě SP Mokpo/KOR; Wujiang/CHN; Inzai/JPN a Kranj/SLO)

ŽENY
1. Jain Kim (KOR) 380
/2. 80; 1. 100; 1. 100; 1. 100/
2. Magdalena Röck (AUT) 340
/1. 100; 2. 80; 2. 80; 2. 80/
3. Anak Verhoeven (BEL) 240
/4. 55; 3. 65; 4. 55; 3. 65/
4. Mina Markovic (SLO) 214
/5. 51; 6. 47; 3. 65; 5. 51/
56 bodovaných závodnic


Světový ranking - obtížnost (před Korejí)


pořadí a jednotlivá umístění (Gijon 8.9.2014; Imst 1.8.; Briançon 19.7.; Chamonix 10.7; Haiyang 20.6.2014; Kranj 16.11.2013; Valence 1.11.; Wujiang 19.10.; Mokpo 11.10.; Perm; 27.9.; Puurs 20.9.2013)

MUŽI
1. Schubert Jakob (AUT) 634.12
2. Amma Sachi (JPN) 525.42
3. Sean McColl (CAN) 471.93
4. Romain Desgranges (FRA) 459.28
5. Ramón Julian Puigblanque (ESP) 414.77
6. Gautier Supper (FRA) 385.97
7. Adam Ondra (CZE) 384.33 (1.;1.;8.;27.;9.;2.;1.;-;-;-;-)
98 bodovaných závodníků za uplynulý rok po závodech v Gijonu

ŽENY
1. Jain Kim (KOR) 730.90
2. Mina Markovic (SLO) 559.96
3. Magdalena Röck (AUT) 536.89
4. Momoka Oda (JPN) 396.51
66.-67. Iva Vejmolová (CZE) 6.40 (23.;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-)
96 bodovaných závodnic






Průběžné pořadí SP rychlost - před Korejí


pořadí a body (Arco 30.8.; Chamonix 10.7.; Haiyang 20.6.; Baku 3.5. a Chongqing 26.4.2014)

MUŽI
1. Danylo Boldyrev (UKR) 396
/5. 51; 1. 100; 3. 65; 1. 100; 2. 80/
2. Libor Hroza (CZE) 299
/1. 100; 7. 43; 8. 40; 5. 51; 3. 65/
3. Marcin Dzienski (POL) 293
/4. 55; 2. 80; 2. 80; 11. 31; 6. 47/
4. Bassa Mawem (FRA) 284
/2. 80; 4. 55; 7. 43; 4. 55; 5. 51/
5. Qixin Zhong (CHN) 265
/16. 20; 8. 40; 1. 100; 3. 65; 8. 40/
6. Stanislav Kokorin (RUS) 261
/6. 47; 16. 20; 6. 47; 6. 47; 1. 100/
7. Evgenii Vaitcekhovskii (RUS) 236
/15. 22; 14. 24; 4. 55; 2. 80; 4. 55/
8. Arseniy Shevchenko (RUS) 188
/7. 43; 10. 34; 9. 37; 7. 43; 11. 31/
58. Petr Burian (CZE) 2
/-; 29. 2; -; -; -/

zatím 60 bodovaných závodníků v SP, celkem 7 závodů, počítá se 6 nej výsledků (ještě SP Mokpo/KOR a Wujiang/CHN), všech kol SP se zatím účastnilo 8 závodníků, vždy prvních 30 bodovaných

ŽENY
1. Mariia Krasavina (RUS) 410
/3. 65; 3. 65; 1. 100; 1. 100; 2. 80/
2. Anouck Jaubert (FRA) 350
/1. 100; 4. 55; 3. 65; 3. 65; 3. 65/
3. Iuliia Kaplina (RUS) 333
/15. 22; 5. 51; 2. 80; 2. 80; 1. 100/
4. Yuliya Levochkina (RUS) 265
/2. 80; 12. 28; 5. 51; 5. 51; 4. 55/
5. Aleksandra Rudzinska (POL) 250
/16. 20; 2. 80; 4. 55; 4. 55; 8. 40/
6. Alina Gaidamakina (RUS) 242
/13. 26; 1. 100; 6. 47; 6. 47; 15. 22/
7. Klaudia Buczek (POL) 196
/18. 16; 7. 43; 7. 43; 7. 43; 5. 51/
8. Monika Prokopiuk (POL) 170
/6. 47; 8. 40; 9. 37; 15. 22; 14. 24/
9. Edyta Ropek (POL) 154
/9. 37; 16. 20; 10. 34; 13. 26; 9. 37/
49.-50. Andrea Pokorná (CZE) 7
/--; 24. 7; --; --; --/

55 žen, z toho 9 jich zatím absolvovalo všechny SP

STÁTY
1. Rusko (RUS) 1819
2. Polsko (POL) 1144
3. Francie (FRA) 970
4. Ukrajina (UKR) 737
5. Čína (CHN) 390
6. Česká republika (CZE) 308
celkem 22 států (RUS, POL, FRA, UKR, CHN, CZE, INA, ITA, AUT, IRI, KAZ, KOR, USA, CAN, AZE, ECU, THA, GEO, JPN, SUI, SIN, GER)


Světový ranking - rychlost (před Korejí)


pořadí a jednotlivá umístění (Gijon 8.9.2014; Arco 30.8.; Chamonix 10.7.; Haiyang 20.6.; Baku 3.5.; Chongqing 26.4.2014; Wujiang 19.10.2013; Haiyang 15.10.; Mokpo 11.10.; Perm 27.9.2013)

MUŽI
1. Stanislav Kokorin (RUS) 458.45
2. Danylo Boldyrev (UKR) 446.76
3. Libor Hroza (CZE) 399.85 (8.;1.;7.;8.;5.;3.;7.;20.;2.;2.)
4. Marcin Dzienski (POL) 375.49
79. Petr Burian (CZE) 1.54 (-;-;29.;-;-;-;-;-;-;-)
81 bodovaných závodníků za uplynulý rok po závodech v Gijonu

ŽENY
1. Mariia Krasavina (RUS) 488.07
2. Alina Gaidamakina (RUS) 454.04
3. Iuliia Kaplina (RUS) 451.87
62. Andrea Pokorná (CZE) 4.76 (-;-;24.;-;-;-;-;-;-;-)
70 žen




Odkazy:
IFSC: startovní listina
Korejské stránky závodů


Marťan   [úpravy] 20:00 12.10.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Adam vyhrál kvalifikaci07:02:12 11.10.2014
Adam Ondra postupuje z kvalifikace jako jediný se dvěma Topy, v ženách se o první příčku zatím dělí Korejka Jain Kim a Rakušanka Magdalena Röck.
 martan

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:
Atom Smasher
11-1992
Ionic Strength, 5.12a
 Databáze cest:
Všechny cesty (140723)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Přátelé Bílé Stopy 7A+/7B Strnady
Europa 5a Bellus
Ganimedes 5a Bellus
Pobre Olivera 6b Bellus
Mister Coki 6b Bellus
Nově komentované:
Sarvega 6b+ Bastionata Di Boragni
Přátelé Bílé Stopy 7A+/7B Strnady
De Rubén 7b+ Canada Del Capricho
K-PAX 7B+ Držková
Tarantule 7+ Poříčí Nad Sázavou

 Nově v diskusi:
Re: Noc tuleních pásů - nález | Re: Grivel wings | Re: Maltatal | Re: Singing rock quickspin | Re: Singing rock quickspin | Re: Singing rock quickspin | Singing rock quickspin | Re: Grivel wings | Re: Grivel wings | Noc tuleních pásů - nález |

 Nové komentáře:
Gratulace | Re: Hloupost | Re: Hloupost | Re: ad : saddle bag video | Re: ad : saddle bag video | Re: Krátký cvik? | Re: O čem že to je? | Re: Hloupost | Re: O čem že to je? | Re: Krátký cvik? |

 Kde to vře:
Hnátolam (145)
Adam Ondra: Road to Tokyo # 48 (56)
Video: Chris Sharma leze DWS za 8c+/9a na Mallorce (44)
Rozbor nehody na Žabím koni v Tatrách (24)
Extrémní sjezdy na lyžích největších tatranských stěn (14)
Fin Nalle Hukkataival zkouší yosemitský Dawn Wall (5)
Open závody v lezení pro děti a mládež (5)
Sezóna ČP ve skialpinismu začne 25.1. v Krkonoších (1)
Rekord ve výstupu na Aconcaguu (6962m) (1)
Adam Ondra: Road to Tokyo # 47 (1)

 Nově v inzerci:
Praha | Praha | Ski Trab Tour Rando 164 cm zdarma | Skialp lyžáky La Sportiva Sideral | Batoh TENDON | Stromolezecké stupačky | Statická a dynamická lana | Koupim ihned | Lavinové sondy a lopatka Pieps | Hliníkové mačky Cassin |

 Anketa:
Pokousalo vás při lezení nějaké zvíře?
 Ano, plch/myš 
 169 
 Ano, netopýr 
 101 
 Ano, had 
 95 
 Ano, jiné 
 129 
 Ne 
 284 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.