LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Více odvahy, méně železa!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy

Závody
ČP mládeže obtížnost Choceň (13.10)
3. kolo Slánské pohody (17.10)
SP Wujiang (20.10)

Žebříček
Cesty:
44.Štalmach 10016
45.Burgr 9994
46.Slezák 9984
Bouldry:
44.Čermák 8556
45.Baryl 8553
46.Jurečka 8528
Hory:
8.Zaoral 4897
9.Neuwirth 4840
10.Šuraba 4595

Výsledky
MS Innsbruck (06.09)
MS mládeže Moskva (09.08)
SP Briancon (20.07)

Deníčky
4563 lezců
718570 cest
Nové přelezy:
Epita 9
Překvapení 9
Epita 9
Wilibaldov 9+/10-
Sloní Pilí 9
Willie Yor 8A
River Raid 10+
L´Odyssée 7c+
Shark's Fi 5.12d
Hary Lotr 8A

Stěny
Extrém Plus - Praha 5 u Plzeňské - Praha 5
Škoda Sport Park - Plzeň
Gejzír - Karlovy Vary

Prodejny
HUDYsport - Karlovy Vary
bart´s port - Praha 2
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v lezení - obtížnost, rychlost

Mokpo (KOR) 11.-12.10.2014

Libor Hroza smallDalší kolo světového poháru proběhne o víkendu v Koreji, na rychlost je to předposlední závod SP. Libor Hroza 2. místo, Adam Ondra 9. místo. Report: fotky, videa, výsledky, statistiky.

Rychlost v Koreji vyhrál Polák Marcin Dzienski, který ve finále předběhl Libora Hrozu, který už poté cestu ani nedolézal, a dravě se tak před Libora prodral i v průběžném hodnocení SP. Aktuálně je první Danylo Boldyrev z Ukrajiny (který má letos zatím jediný 2 zlaté medaile) a Libor Hroza je na třetím místě.
V ženách vyhrála rychlost Iuliia Kaplina z Ruska, která se v průběžném žebříčku SP posunula na 2. místo a se svou krajankou Marií Krasavinou mají zatím 2 zlaté medaile.
Za týden je poslední závod v Číně.

Obtížnost Adam Ondra vyhrál kvalifikaci, ale v semifinále skončil devátý pod čarou (dolezl stejně jako Magnus Midtboe z Norska, ale měl lepší výsledek z kvalifikace, no i tak to nestačilo na postup). Závod vyhrál Rakušan Jakob Schubert, který se drží i na první pozici v průběžném hodnocení letošního SP. Adam se tak propadnul ze 6. na 7. místo, ale medaili by ještě mohl získat - zbývají 3 závody SP na obtížnost (Ve světovém žebříčku za uplynulý rok je ale Adam nyní 2.). Všech pěti závodů letošního SP se zatím účastnilo (nebo zde získalo body) 10 závodníků. Dvě zlaté medaile má jen Jakob Schubert a Japonec Sachi Amma, který se ale účastinl jen 2x(!) a v pořadí je celkově 8. za Adamem Ondrou. 
Finále se nevydařilo ani mistryni světa Korejce Jain Kim (která má zatím jediná 3 zlaté medaile z letošního SP, nepočítáme-li bouldering, kde Jan Hojer získal také tři zlaté a Akiyo Noguchi dokonce čtyři). Obtížnost vyhrála Mina Markovic ze Slovinska, ale průběžné pořadí v první čtveřici zůstalo stejné. V první desítce SP si polepšily pouze Hélène Janicot z Francie a Katharina Posch z Rakouska. Další závody budou v Číně, Japonsku a Slovinsku.




Rychlost


Libor Hroza má číslo 113 a do kvalifikace půjde 18.
výsledky - rychlost muži
výsledky - rychlost ženy

FINÁLE
1. Marcin Dzienski (POL) 6.23; 6.29; 6.28; 6.42; 6.26
2. Libor Hroza (CZE) fall; 6.28; 6.36; 6.43; 6.08
3. Danylo Boldyrev (UKR) 5.99; 6.94; 6.11; 6.26; 6.25
4. Bassa Mawem (FRA) 6.07; 7.98; 6.03; 6.16; 6.29
nejrychejší čas 5.99

1. Iuliia Kaplina (RUS) 7.88; 8.17; 8.28; 8.06
2. Anouck Jaubert (FRA) 7.97; 9.00; 8.78; 9.26
3. Patrycja Chudziak (POL) 8.94; 8.50; 8.75; 8.81
4. Klaudia Buczek (POL) fall; 10.74; 8.63; 8.69
nejrychejší čas 7.88

KVALIFIKACE
1. Quentin Nambot (FRA) 6.01
2. Libor Hroza (CZE) 6.08
3. Danylo Boldyrev (UKR) 6.25
4. Marcin Dzienski (POL) 6.26
5. Bassa Mawem (FRA) 6.29
6. Stanislav Kokorin (RUS) 6.30
7. Evgenii Vaitcekhovskii (RUS) 6.42
8. Arseniy Shevchenko (RUS) 6.57
28 závodníků, postupuje 16

1. Iuliia Kaplina (RUS) 8.06
2. Mariia Krasavina (RUS) 8.37
3. Klaudia Buczek (POL) 8.69
4. Alla Marenych UKR) 8.75
5. Patrycja Chudziak ((POL) 8.81
6. Edyta Ropek (POL) 8.85
7. Anouck Jaubert (FRA) 9.26
8. Monika Prokopiuk POL) 11.35
13 žen, postupuje 8

Libor Hroza

Libor Hroza

Libor Hroza

Libor Hroza

Libor Hroza

Libor Hroza

Libor Hroza ve finále, kde si vybojoval 2. místo



Průběžné pořadí SP rychlost - po Koreji


pořadí a body (Mokpo 11.10; Arco 30.8.; Chamonix 10.7.; Haiyang 20.6.; Baku 3.5. a Chongqing 26.4.2014)

MUŽI
1. Danylo Boldyrev (UKR) 461
/3. 65; 5. 51; 1. 100; 3. 65; 1. 100; 2. 80/
2. Marcin Dzienski (POL) 393
/1. 100; 4. 55; 2. 80; 2. 80; 11. 31; 6. 47/
3. Libor Hroza (CZE) 379
/2. 80; 1. 100; 7. 43; 8. 40; 5. 51; 3. 65/
4. Bassa Mawem (FRA) 339
/4. 55;2. 80; 4. 55; 7. 43; 4. 55; 5. 51/
5. Stanislav Kokorin (RUS) 304
/7. 43; 6. 47; 16. 20; 6. 47; 6. 47; 1. 100/
6. Evgenii Vaitcekhovskii (RUS) 287
/5. 51; 15. 22; 14. 24; 4. 55; 2. 80; 4. 55/
7. Qixin Zhong (CHN) 265
/--; 16. 20; 8. 40; 1. 100; 3. 65; 8. 40/
8. Arseniy Shevchenko (RUS) 235
/6. 47; 7. 43; 10. 34; 9. 37; 7. 43; 11. 31/
?. Petr Burian (CZE) 2
/-; -; 29. 2; -; -; -/

Marcin předehnal Libora o jednu příčku;
zatím 72 bodovaných závodníků v SP, celkem 7 závodů, počítá se 6 nej výsledků (ještě SP Wujiang/CHN), 7 mužů se zatím účastnilo všech závodů letošního SP na rychlost


ŽENY
1. Mariia Krasavina (RUS) 457
/6. 47; 3. 65; 3. 65; 1. 100; 1. 100; 2. 80/
2. Iuliia Kaplina (RUS) 433
/1. 100; 15. 22; 5. 51; 2. 80; 2. 80; 1. 100/
3. Anouck Jaubert (FRA) 430
/2. 80; 1. 100; 4. 55; 3. 65; 3. 65; 3. 65/
4. Yuliya Levochkina (RUS) 265
/--; 2. 80; 12. 28; 5. 51; 5. 51; 4. 55/
5. Klaudia Buczek (POL) 251
/4. 55; 18. 16; 7. 43; 7. 43; 7. 43; 5. 51/
6. Aleksandra Rudzinska (POL) 250
/--; 16. 20; 2. 80; 4. 55; 4. 55; 8. 40/
7. Alina Gaidamakina (RUS) 242
/--; 13. 26; 1. 100; 6. 47; 6. 47; 15. 22/
8. Monika Prokopiuk (POL) 221
/5. 51; 6. 47; 8. 40; 9. 37; 15. 22; 14. 24/
9. Edyta Ropek (POL) 194
/8. 40; 9. 37; 16. 20; 10. 34; 13. 26; 9. 37/
. Andrea Pokorná (CZE) 7
/--; --; 24. 7; --; --; --/

zatím 58 bodovaných závodnic, 6 žen se účastnilo všech závodů letošního SP na rychlost


STÁTY
11181
1. Rusko (RUS) 1819
2. Polsko (POL) 1144
3. Francie (FRA) 970
4. Ukrajina (UKR) 737
5. Čína (CHN) 390
6. Česká republika (CZE) 308
celkem 22 států, i 22 bodovaných (RUS, POL, FRA, UKR, CHN, CZE, INA, ITA, AUT, IRI, KAZ, KOR, USA, CAN, AZE, ECU, THA, GEO, JPN, SUI, SIN, GER)



Aktuální světový ranking - rychlost


pořadí a jednotlivá umístění (Mokpo 11.10.2014; Gijon 8.9.; Arco 30.8.; Chamonix 10.7.; Haiyang 20.6.; Baku 3.5.; Chongqing 26.4.2014; Wujiang 19.10.2013; Haiyang 15.10.2013)

MUŽI
1. Danylo Boldyrev (UKR) 439.06
2. Stanislav Kokorin (RUS) 414.57
3. Marcin Dzienski (POL) 380.62
4. Libor Hroza (CZE) 330.25 (2.;8.;1.;7.;8.;5.;3.;7.;20.)
76. Petr Burian (CZE) 1.54 (-;-;-;29.;-;-;-;-;-)
79 bodovaných závodníků za uplynulý rok po závodech v Koreji

ŽENY
1. Mariia Krasavina (RUS) 433.76
2. Iuliia Kaplina (RUS) 407.35
3. Anouck Jaubert (FRA) 348.09
58. Andrea Pokorná (CZE) 4.76 (-;-;-;24.;-;-;-;-;-)
66 žen





Obtížnost


Adam má číslo 112, v kvalifikaci startuje 27. a 7.
výsledky - obtížnost muži
výsledky - obtížnost ženy

FINÁLE
1. Jakob Schubert (AUT) Top
2. Domen Skofic (SLO) 49
3. Romain Skofic (FRA) 44+
8

1. Mina Markovic (SLO) 45+
2. Anak Verhoeven (BEL) 43+
3. Hélène Janicot (FRA) 38+
8



SEMIFINÁLE
1. Ramón Julian Puigblanque (ESP) 48+
2. Romain Ramón (FRA) 48+
3. Gautier Supper (FRA) 47+
9. Adam Ondra (CZE) 38+
10. Magnus Midtboe (NOR) 38+
26, postupuje 8

1. Jain Kim (KOR) 58+
2. Anak Verhoeven (BEL) 57
3. Magdalena Röck (AUT) 52+
26, postupuje 8



KVALIFIKACE
1. Adam Ondra (CZE) Top (1.); Top (1.)
2. Ramón Julian Puigblanque (ESP) 50 (3.); Top (1.)
3. Sean McColl (CAN) Top (1.); 43+ (6.)
4. Jakob Schubert (AUT) 49+ (4.); Top (1.)
5. Romain Desgranges (FRA) 46 (8.); Top (1.)
38 závodníků, postupuje 26

1. Jain Kim (KOR) Top (1.) Top (1.)
1. Magdalena Röck (AUT) Top (1.); Top (1.)
3. Mina Markovic (SLO) Top (1.); 49+ (4.)
4. Anak Verhoeven (BEL) 42+ (5.); 50 (3.)
5. Katharina Posch (AUT) Top (1.); 47+ (6.)
32

Jakob Schubert

Jakob Schubert v semifinále 45+ 6. a nakonec vítěz

Ramón Julian Puigblanque

Ramón Julian Puigblanque v semifinále 48+ 1.

Ramón Julian Puigblanque

Ramón Julian Puigblanque v semifinále 48+ 1.

Adam Ondra

Adam Ondra v semifinále dlouho vyklepával ve stropě
Adam Ondra

Adam Ondra v semifinále - vysilující kroky

Adam Ondra

Adam Ondra v semifinále neudržel chyt 38+ 9.

Průběžné pořadí SP obtížnost - po Koreji


pořadí a body (Mokpo 11.10; Imst 1.8.; Briançon 19.7; Chamonix 10.7 a Haiyang 20.6.2014)

MUŽI
1. Jakob Schubert (AUT) 410
/1. 100; 3. 65; 3. 65; 2. 80; 1. 100.00/
2. Romain Desgranges (FRA) 306
/3. 65; 4. 55; 2. 80; 5. 51; 4. 55/
3. Sean McColl (CAN) 295
/5. 51; 2. 80; 6. 47; 9. 37; 2. 80/
4. Domen Skofic (SLO) 259
/2. 80; 7. 43; 14. 24; 3. 65; 6. 47/
5. Ramón Julian Puigblanque (ESP) 226
/4. 55; 6. 47; 4. 55; 6. 47; 15. 22/
6. Gautier Supper (FRA) 223
/8. 40; 5. 51; 5. 51; 18. 16; 3. 65/
7. Adam Ondra (CZE) 218
/9. 37; 1. 100; 8. 40; 27. 4; 9. 37/
8. Sachi Amma 200
/--; --; 1. 100; 1.100; --/

Adam Ondra se propadl o jednu příčku;
zatím 66 bodovaných závodníků v letošním SP, celkem 8 závodů, počítá se 7 nej výsledků (ještě SP Wujiang/CHN; Inzai/JPN a Kranj/SLO), 10 závodníků získalo body ve všech pěti závodech


ŽENY
1. Jain Kim (KOR) 427
/6. 47; 2. 80; 1. 100; 1. 100; 1. 100/
2. Magdalena Röck (AUT) 395
/4. 55; 1. 100; 2. 80; 2. 80; 2. 80/
3. Anak Verhoeven (BEL) 320
/2. 80; 4. 55; 3. 65; 4. 55; 3. 65/
4. Mina Markovic (SLO) 314
/1. 100; 5. 51; 6. 47; 3. 65; 5. 51/
5. Hélène Janicot (FRA) 204
/3. 65; 9. 37; 9. 37; 15. 22; 7. 43/
6. Dinara Fakhritdinova (RUS) 189
/11. 31; 13. 26; 10. 34; 5. 51; 6. 47/
7. Katharina Posch (AUT) 173
/5. 51; 15. 22; 8. 40; 13. 26; 10. 34/
8. Risa Ota (JPN) 170
/16. 20; 6. 47; 13. 26; 8. 40; 9. 37/

68 bodovaných žen, z nichž 8 zatím získalo body v pěti kolech letošního SP

STÁTY
1. Francie (FRA) 1000
2. Rakousko (AUT) 955
3. Japonsko (JPN) 793
4. Korea (KOR) 609
5. Slovinsko (SLO) 579
11. Česká republika (CZE) 181
celkem 28 států, 23 bodovaných (FRA, AUT, JPN, KOR, SLO, RUS, ITA, BEL, CAN, ESP, CZE, NOR, GER, USA, CHN, NED, SUI, SWE, UKR, HKG, ISR, INA, POL, ECU, GBR, POR, SIN, SVK)


Aktuální světový ranking - obtížnost


pořadí a jednotlivá umístění (Mokpo 11.10.2014; Gijon 8.9.; Imst 1.8.; Briançon 19.7.; Chamonix 10.7.; Haiyang 20.6.2014; Kranj 16.11.2013; Valence 1.11.; Wujiang 19.10.2013)

MUŽI
1. Jakob Schubert (AUT) 523.97
2. Adam Ondra (CZE) 408.01 (9.; 1.; 1.; 8.; 27.; 9.; 2.; 1.; -)
3. Sean McColl (CAN) 404.47
85 bodovaných závodníků za uplynulý rok po závodech v Koreji

ŽENY
1. Jain Kim (KOR) 578.43
2. Mina Markovic (SLO) 469.56
3. Magdalena Röck (AUT) 462.81
4. Anak Verhoeven (BEL) 347.54
59. Iva Vejmolová (CZE) 6.40 (-;23.;-;-;-;-;-;-;-)
84


poster



Program (GMT +9)


sobota 11.10.2014
09:00-13:00 OBTÍŽNOST kvalifikace
15:00-16:00 RYCHLOST kvalifikace
17:00-18:00 RYCHLOST finále (přenos)

neděle 12.10.2014
09:30-12:30 OBTÍŽNOST semifinále (přenos)
15:30-18:00 OBTÍŽNOST finále (přenos)

Přímý přenos semifinále a finále přes IFSC.


Průběžné pořadí SP obtížnost - před Korejí


pořadí a body (Imst 1.8.; Briançon 19.7; Chamonix 10.7 a Haiyang 20.6.2014)

MUŽI
1. Jakob Schubert (AUT) 310
/3. 65; 3. 65; 2. 80; 1. 100/
2. Sean McColl (CAN) 244
/2. 80; 6. 47; 9. 37; 2. 80/
3. Romain Desgranges (FRA) 241
/4. 55; 2. 80; 5. 51; 4. 55/
4. Sachi Amma (JPN) 200
/--; 1. 100.00; 1. 100; --/
5. Gautier Supper (FRA) 183
/5. 51; 5. 51; 18. 16; 3. 65/
6. Adam Ondra (CZE) 181
/1. 100; 8. 40; 27. 4; 9. 37/

zatím 57 bodovaných závodníků v SP, celkem 8 závodů, počítá se 7 nej výsledků (ještě SP Mokpo/KOR; Wujiang/CHN; Inzai/JPN a Kranj/SLO)

ŽENY
1. Jain Kim (KOR) 380
/2. 80; 1. 100; 1. 100; 1. 100/
2. Magdalena Röck (AUT) 340
/1. 100; 2. 80; 2. 80; 2. 80/
3. Anak Verhoeven (BEL) 240
/4. 55; 3. 65; 4. 55; 3. 65/
4. Mina Markovic (SLO) 214
/5. 51; 6. 47; 3. 65; 5. 51/
56 bodovaných závodnic


Světový ranking - obtížnost (před Korejí)


pořadí a jednotlivá umístění (Gijon 8.9.2014; Imst 1.8.; Briançon 19.7.; Chamonix 10.7; Haiyang 20.6.2014; Kranj 16.11.2013; Valence 1.11.; Wujiang 19.10.; Mokpo 11.10.; Perm; 27.9.; Puurs 20.9.2013)

MUŽI
1. Schubert Jakob (AUT) 634.12
2. Amma Sachi (JPN) 525.42
3. Sean McColl (CAN) 471.93
4. Romain Desgranges (FRA) 459.28
5. Ramón Julian Puigblanque (ESP) 414.77
6. Gautier Supper (FRA) 385.97
7. Adam Ondra (CZE) 384.33 (1.;1.;8.;27.;9.;2.;1.;-;-;-;-)
98 bodovaných závodníků za uplynulý rok po závodech v Gijonu

ŽENY
1. Jain Kim (KOR) 730.90
2. Mina Markovic (SLO) 559.96
3. Magdalena Röck (AUT) 536.89
4. Momoka Oda (JPN) 396.51
66.-67. Iva Vejmolová (CZE) 6.40 (23.;-;-;-;-;-;-;-;-;-;-)
96 bodovaných závodnic






Průběžné pořadí SP rychlost - před Korejí


pořadí a body (Arco 30.8.; Chamonix 10.7.; Haiyang 20.6.; Baku 3.5. a Chongqing 26.4.2014)

MUŽI
1. Danylo Boldyrev (UKR) 396
/5. 51; 1. 100; 3. 65; 1. 100; 2. 80/
2. Libor Hroza (CZE) 299
/1. 100; 7. 43; 8. 40; 5. 51; 3. 65/
3. Marcin Dzienski (POL) 293
/4. 55; 2. 80; 2. 80; 11. 31; 6. 47/
4. Bassa Mawem (FRA) 284
/2. 80; 4. 55; 7. 43; 4. 55; 5. 51/
5. Qixin Zhong (CHN) 265
/16. 20; 8. 40; 1. 100; 3. 65; 8. 40/
6. Stanislav Kokorin (RUS) 261
/6. 47; 16. 20; 6. 47; 6. 47; 1. 100/
7. Evgenii Vaitcekhovskii (RUS) 236
/15. 22; 14. 24; 4. 55; 2. 80; 4. 55/
8. Arseniy Shevchenko (RUS) 188
/7. 43; 10. 34; 9. 37; 7. 43; 11. 31/
58. Petr Burian (CZE) 2
/-; 29. 2; -; -; -/

zatím 60 bodovaných závodníků v SP, celkem 7 závodů, počítá se 6 nej výsledků (ještě SP Mokpo/KOR a Wujiang/CHN), všech kol SP se zatím účastnilo 8 závodníků, vždy prvních 30 bodovaných

ŽENY
1. Mariia Krasavina (RUS) 410
/3. 65; 3. 65; 1. 100; 1. 100; 2. 80/
2. Anouck Jaubert (FRA) 350
/1. 100; 4. 55; 3. 65; 3. 65; 3. 65/
3. Iuliia Kaplina (RUS) 333
/15. 22; 5. 51; 2. 80; 2. 80; 1. 100/
4. Yuliya Levochkina (RUS) 265
/2. 80; 12. 28; 5. 51; 5. 51; 4. 55/
5. Aleksandra Rudzinska (POL) 250
/16. 20; 2. 80; 4. 55; 4. 55; 8. 40/
6. Alina Gaidamakina (RUS) 242
/13. 26; 1. 100; 6. 47; 6. 47; 15. 22/
7. Klaudia Buczek (POL) 196
/18. 16; 7. 43; 7. 43; 7. 43; 5. 51/
8. Monika Prokopiuk (POL) 170
/6. 47; 8. 40; 9. 37; 15. 22; 14. 24/
9. Edyta Ropek (POL) 154
/9. 37; 16. 20; 10. 34; 13. 26; 9. 37/
49.-50. Andrea Pokorná (CZE) 7
/--; 24. 7; --; --; --/

55 žen, z toho 9 jich zatím absolvovalo všechny SP

STÁTY
1. Rusko (RUS) 1819
2. Polsko (POL) 1144
3. Francie (FRA) 970
4. Ukrajina (UKR) 737
5. Čína (CHN) 390
6. Česká republika (CZE) 308
celkem 22 států (RUS, POL, FRA, UKR, CHN, CZE, INA, ITA, AUT, IRI, KAZ, KOR, USA, CAN, AZE, ECU, THA, GEO, JPN, SUI, SIN, GER)


Světový ranking - rychlost (před Korejí)


pořadí a jednotlivá umístění (Gijon 8.9.2014; Arco 30.8.; Chamonix 10.7.; Haiyang 20.6.; Baku 3.5.; Chongqing 26.4.2014; Wujiang 19.10.2013; Haiyang 15.10.; Mokpo 11.10.; Perm 27.9.2013)

MUŽI
1. Stanislav Kokorin (RUS) 458.45
2. Danylo Boldyrev (UKR) 446.76
3. Libor Hroza (CZE) 399.85 (8.;1.;7.;8.;5.;3.;7.;20.;2.;2.)
4. Marcin Dzienski (POL) 375.49
79. Petr Burian (CZE) 1.54 (-;-;29.;-;-;-;-;-;-;-)
81 bodovaných závodníků za uplynulý rok po závodech v Gijonu

ŽENY
1. Mariia Krasavina (RUS) 488.07
2. Alina Gaidamakina (RUS) 454.04
3. Iuliia Kaplina (RUS) 451.87
62. Andrea Pokorná (CZE) 4.76 (-;-;24.;-;-;-;-;-;-;-)
70 žen




Odkazy:
IFSC: startovní listina
Korejské stránky závodů


Marťan   [úpravy] 20:00 12.10.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Adam vyhrál kvalifikaci07:02:12 11.10.2014
Adam Ondra postupuje z kvalifikace jako jediný se dvěma Topy, v ženách se o první příčku zatím dělí Korejka Jain Kim a Rakušanka Magdalena Röck.
 martan

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu

MFOF

 Foto dne:
Čelo
Forbes, 6+/7-
 Databáze cest:
Všechny cesty (130857)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Boulder 2000 7B Bahratal
Strážce Souručenstva 6A Blansko Sever
Mantl Z Rakve 5B Blansko Sever
Kotlíkářský Boulder 5C Blansko Sever
Deka A Rum 6A Blansko Sever
Nově komentované:
Severozápadní Spára 5 Malý A Velký Štolpich
Středem 6A Nad Přehradou
Jednokroková 5B Nad Přehradou
Velký Traverz 7A Blansko Sever
Stará Cesta VII Příhrazy

 Nově v diskusi:
Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne | Re: Bestmaker a trening obecne |

 Nové komentáře:
Lezecký průvodce Sicílie | Re: spára nevadí | Re: spára nevadí | Re: spára nevadí | Re: Zlagboard? | Re: No konečně :-) | Re: spára nevadí | Re: Zlagboard? | Re: Zlagboard? | OBPH |

 Kde to vře:
Rafiki Urban Boulder Race 2018 (167)
ING Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost 2018 (47)
Zaclickujte si po italsku. U vás na stěně (16)
Poslední klasický prvovýstup na Prachově? (11)
UIAA mění svou strategii (9)
Bylo nebylo na CHKO Broumovsko (9)
La Sportiva Sport Life! bouldercontest 2018 (5)
Vychází nový průvodce na saské písky Elbsandstein Plaisir (5)
Východní Morava (5)
Video: Jan Hojer leze DWS Es Pontas 9b na Mallorce (4)

 Nově v inzerci:
Lezecký průvodce Sicílie | Lezení Ústí nad Labem | Jizerský Qaker | so ne | Prodám různé druhy karabin | Statická lana 18 - 22m | Dynamická lana 23 - 25m | Prodám nové lezečky LS Solution 41,5. | Trekové boty Millet, dámské | průvodce Peru |

 Anketa:
Zajímám se o lezecké závody?
 Ano 
 3507 
 Ne 
 2955 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.