LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Trénink dělá mistry.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Knižní novinky od Joty
Frankenjura průvodce
Nejkrásnější cesty na písku

Závody
SP Arco 2016 (26.08)
5. kolo Rock Point Český pohár v boulderingu 2016 (27.08)
Evropské mistrovství mládeže (02.09)

Žebříček
Cesty:
47.Zedník 9716
48.Bláha 9700
49.Zaoral 9687
Bouldry:
47.Hapala 8525
48.Vopat 8509
49.Dus 8500
Hory:
8.Skopec 4326
9.Lazar 4170
10.Šofránko 3944

Výsledky
SP Imst 2016 (19.08)
SP Mnichov 2016 (12.08)
4. kolo Rock Point Český pohár v boulderingu 2016 (07.08)

Deníčky
4143 lezců
590765 cest
Nové přelezy:
Murarz IV 7c
Self Destr 9+/10-
Yellow Sub 7c
La Giraffa 7c+
Long Vehic 7c+
Kain Und A 9
Zirkus Max 7c
Lasertusse 8a
Samurajská 9+/10-
Mata Hari 9+

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
martanlezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
liborlezec.cz
hoplezec.cz

ČP v lezení dětí - Brno

výsledky

Třetí letošní závod počítaný do Českého poháru v lezení na obtížnost, který byl v sobotu v Brně, vyhráli:

V kategorii A:
Rozehnal Pavel 1993 Triop; HO Rebel Pustiměř
Wágnerová Anna 1994 TJ Jiskra Nový Bor

v kategorii B:
Ondra Adam 1993 Sun sport; SALTIC; Singing Rock; TESLA Brno
Kuhn-Gaberová Monika 1992 HO Vrchlabí, Saltic, Singing rock

v kategorii C:
Stráník Martin 1990 Rajče team Brno; SALTIC
Čermáková Tereza 1990 Sokol Brno 1; Saltic; Rajče; Rock Empire

v kategorii D:
Volf Jakub 1987 Climbing club Ruzyně; Rock Pillars
Rajfová Silvie 1989 Sokol Brno 1; RAJČE; OCÚN; TRIOP

Plné výsledky:

Chlapci

Dívky

Ranking chlapci

Ranking dívky


Rajče



Zahraniční účastník



Soustředěný rozhodčí



Kvalifikace



Finále dívky kat. C



Finále dívky kat. D



Finále dívky kat. D



prohlídka finálové cesty nejmladší kategorie



Vyhlášení chlapci kat. B

Lumi   [úpravy] 09:56 06.09.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Cesty09:47:59 08.09.2004
Nevíte, kdo cesty stavěl??
odpovědět 

 obtížnost21:20:50 08.09.2004
nevíte asi v jaká obtížnost bývá na závodech u nejstarší clapecké kategorie(zhruba 15let)???dik
klonyodpovědět 

 Gratulace10:52:52 11.09.2004
Všem vítězům gratulujeme!!!!!!!
EASY STICKodpovědět 

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Foto dne:

Dhaulagiri
 Databáze cest:
Všechny cesty (112578)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Stará Cesta IV Labák - Pravý Břeh
Lolek IXb Labák - Levý Břeh
Do Hola IXc Labák - Levý Břeh
Normální Cesta IV Hrubá Skála
TMA-B59-E 4 Albarracin
Nově komentované:
Lambada L1 6b Pian Schiavaneis
Zlatá Střední 6 Bechyně
Myladin Žlábek IXc Adršpach
Myladin Žlábek IXc Adršpach
Z Stěna - Vinatzer, Peristi 5+ Sella

 Nově v diskusi:
Re: Spani - Labak | šlóf na dachsteinwartehütte | Foto dne | Re: Tisá - začátečník | Re: lezení u Gianetti v září | Salamandra - nová oblast na Vtáčniku | Re: Tisá - začátečník | Re: Tisá - začátečník | Re: Tisá - začátečník | Re: Jak se zbavit závratí? |

 Nové komentáře:
Re: Hezký | Re: aha | Re: aha | Re: Nějak mi nejde | Re: Hezký | aha | Hezký | Re: Nějak mi nejde | Re: Nějak mi nejde | Re: písmo? |

 Kde to vře:
Prachtelovi Petr a Zóra (151)
Mára Holeček a Ondra Mandula znovu na Gasherbrum I (29)
Slovenka a další 2 lidé nepřežili výstup na Mont Blanc (27)
Jan Kareš: světový rekord 3569 shybů/6 hod (14)
Spálená dolina je otevřená (13)
ČHS má nový web (13)
Když azuro na Kavkaze neznamená dobrou podmínku (10)
Fabian Buhl na Wetterbockwandu (9)
Videoukázka: systém dálkového ovládání expresek KONG E-Frog (6)
Filmy na 33. Fesťáku (4)

 Nově v inzerci:
dálnič.známka CH | Poloviční lana TENDON | Telemark boty CRISPI XR, 75mm - vel 290 | Zapomenuté lano v obalu | Teplický festival | MSR Whisperlite | Našiel sa snubný prsteň | Deuter | Cepíny Edelrid Katana Pro | Fesťák Teplice n. Metují |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2016 je nejlepší?
 Akceptácia: Tatarkov odkaz SVK 
 8 
 Alešák CZE 
 5 
 Bartas FRA 
 2 
 Bigmen ESP 
 3 
 Bokami SVK 
 3 
 Bratři Pouové: Montserrat ESP 
 4 
 Cima Pisciadu 2985 m (2015) CZE 
 1 
 Citadel GBR 
 4 
 Dare to Soar - Flying with the Condors AUT 
 3 
 Die Tour über die Sonnenuhr-Klettern... DEU 
 2 
 Dobré úmysly CZE 
 3 
 Eight and a Half Circles SVN 
 5 
 Hans Dülfer - Männer, die den Fels streicheln DEU 
 4 
 High Spirits in Nepal AUT 
 4 
 Himalaiaski, el principi duna nova aventura ESP 
 4 
 Introspection FRA 
 2 
 K2 and the Invisible Footmen PAK, USA, BRA 
 2 
 K2 DOTKNĄĆ NIEBA POL, GBR, DEU 
 3 
 Kalamarka SVK 
 1 
 Keep Exploring FRA 
 2 
 Koruna Planety SWE 
 4 
 Laila peak. La Medida de la vida ESP 
 3 
 Lyžař CZE 
 3 
 Maewan - Extreme skiing and mountaineering in Greenland FRA 
 2 
 Masters of Slack DEU 
 2 
 Metronomic FRA 
 1 
 Morir por la Cima ESP 
 3 
 Nekonečný tumbling SVN 
 4 
 Obrigado Amigos CZE 
 4 
 Odpočinek (Ja-In Kim) AUT 
 3 
 Ománe, Ománe CZE 
 3 
 Panaroma ESP 
 4 
 REEL ROCK 10: A Line Across The Sky USA 
 3 
 REEL ROCK 10: High & Mighty USA 
 4 
 REEL ROCK 10: Showdown At Horseshoe Hell USA 
 4 
 Riding 4000 ITA 
 3 
 Ring of Fire JPN 
 3 
 Rolling in the Alps FRA 
 3 
 Skalní duel: Adam vs. Martin CZE 
 4 
 Sloboda pod nákladom SVK 
 3 
 The High Road AUT 
 4 
 The Story of Martin Stráník CZE 
 3 
 Transition GBR 
 4 
 Urzulo ESP 
 1 
 Ven z pekla CHL 
 3 
 Verso Lignoto ITA 
 3 
 Whiskey Berber_Best skiing in Africa CZE 
 4 
 Zwei Brüder und der Berg - Martin und Florian Riegler ITA 
 3 

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  cookies       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.