LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Scribo ergo sum. Zapisuj si cesty!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Nový boulder průvodce po Moravském krasu pokřtěn
Prachovské skály - vyšel nový lezecký průvodce
Sport climbing in Arco - nový průvodce na skalky v Arcu

Závody
ZRUŠENO - Mistrovství ČR bouldering (16.06)
EP mládeže Bruneck (16.06)
Akademické MS Bratislava (20.06)

Žebříček
Cesty:
34.Janošová 10088
35.Brajer 10072
36.Slezák 10062
Bouldry:
34.Zachrdlová 8956
35.Jurča 8906
36.Polčin 8875
Hory:
10.Horáček 3838
11.Štalmach 3732
12.Nehasil 3610

Výsledky
SP Vail (08.06)
EP mládeže Delft (02.06)
ME mládeže Imst (25.05)

Deníčky
4480 lezců
693151 cest
Nové přelezy:
Mein Hund 9+/10-
Odin´s Taf 10
Tschick 9
Liebe Ohne 9
Strašák 9+/10-
Zlomené Sr 8A+/8B
Procesor 11/11+
Proces 11
Rekonstruk 9+
Kudy Hudy? Xc

Stěny
Gejzír - Karlovy Vary
Stěna Kopřivnice - Kopřivnice
Fitpark - Uhříněves

Prodejny
HUDYsport - Hřensko
Lezec-shop.cz - Štěchovice
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lanex Cup - Pustiměř

Aktualizace 9.6.: doplněno o zprávu V sobotu 4.5. 2005  uspořádal Horolezecký oddíl REBEL Pustiměř další ze závodů  mládeže v lezení na  obtížnost LANEX CUP 2005.

Závod proběhl na lezecké stěně v Pustiměři, která byla oproti minulému roku  opět zvětšena o několik čtverečních metrů. 64 chlapců a dívek bojovalo v pěti kategoriích, o co nejlepší umístění ve dvou kvalifikačních cestách, aby v následném finále vystoupili na příčky nejvyšší. Na členité stěně byly  citlivě postaveny vcelku silové cesty s množstvím technických pasáží, o které se postaral již tradiční stavěč na našich závodech Jarda Jordán z Jeseníku. Závod byl z hlediska pořadatelů velice dobře zvládnutý, o čemž svědčí spokojenost zúčastněných vyjádřená ihned po závodě. Umístění v jednotlivých kategoriích:
Kategorie „A“  chlapci    1. Doseděl    Jan      LK Svitavy
                                          2. Krútil      Pavel    HK Pálavský Věšák,Orel Břeclav
                                          3. Milota      Erik      HK Pálavský věšák, Orel Břeclav

                        dívky        1. Laubrová  Terezie    H.O. Rebel Pustiměř
                                          2. Brodecká  Kateřina  HK Babí lom Kuřim
                                          3. Hřebíčková Michaela LSD Team, Kuřim

Kategorie „B“ chlapci      1. Krček  Michal  HO Adrealin Prostějov
                                          2. Morbitzer  Miroslav HO Lipník nad Bečvou
                                          3. Margetaj  Martin  HK Pálavský  Věšák, Orel Břeclav

                        dívky          1. Medříková Pavlína  Prostějov- Seloutky
                                          2. Koprnová Hana  HO Jeseník
                                          3. Nevělíková Karolína  HK Pálavský Věšák, Orel Břeclav

Kategorie „C“ chlapci      1. Musil David  SPL Pustiměř, DDM Vyškov
                                          2. Němeček Petr  HK Sport Systém Lanškroun
                                          3. Hnízdil Jiří  H.O. Rebel Pustiměř

                        dívky        1. Tyityišová Kateřina  SPL Pustiměř, DDM Vyškov
                                          2. Kameníčková Iva  H.O. Rebel Pustiměř 
                                          3. Závadská Nikola  HO TJ Baník 1. Máj Karviná

Kategorie „D“ chlapci      1. Tomšů Ladislav  Sokol Brno
                                          2. Šindelář Ivo  HK Pálavský Věšák, Orel Břeclav
                                          3. Rek Michal  HO Příbor

                        dívky        1. Pospíšilová Michaela  H.O. Rebel Pustiměř
                                          2. Zbranková Zuzana  HO Jeseník, Rajče team
                                          3. Marecsková Štěpánka HO Jeseník, Schorth s.r.o.,UAX

Kategorie „E“  chlapci      1. Polišenský Pavel  H.O. Rebel Pustiměř

                        dívky        1. Školařová Lucie  H.O. Rebel Pustiměř

Výsledkové listiny:
Pustiměř - chlapci

Pustiměř - dívky

Ranking - chlapci

Ranking - dívky

Lezec.cz   [úpravy] 18:56 07.06.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 obrázky07:15:57 10.06.2005
A co pár záběrů by nebylo???
Honzaodpovědět 

Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:

Nová cesta
 Databáze cest:
Všechny cesty (127419)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Mit Dach Und Krach 8+ Frankenjura
Neuer Riss 6+ Frankenjura
Une Trace Exciusive 6c+ Roches D`Orvin
Medvedička 7B+ Chtelnica
Hviezdny Hodinár 7A+ Chtelnica
Nově komentované:
Procesor 11/11+ Višňové
Promenáda 3 Čtyři Palice
Levá Hrana 5 Skály U Držkové
Procesor 11/11+ Višňové
Procesor 11/11+ Višňové

 Nově v diskusi:
topíčko - Srbsko | Re: Spani ve Francii | kuba konečný | Re: Spani ve Francii | Re: Samolepka Black Diamond | Re: Samolepka Black Diamond | Re: Samolepka Black Diamond | Re: Samolepka Black Diamond | Re: Samolepka Black Diamond | Re: Lezení ve Slovinsku |

 Nové komentáře:
Re: Předmět debaty | Re: Dětinskost? | Re: Předmět debaty | Gratulace | Re: Předmět debaty | Re: Dětinskost? | Re: Předmět debaty | Re: Dětinskost? | Předmět debaty | Re: Borhák |

 Kde to vře:
Vypadlý bh na Čimě v Brné v Ústí nad Labem (234)
Rotte fluh (19)
Školní Boulder Pohár 2018 (14)
Akademické mistrovství světa v lezení Bratislava (13)
Klára Kolouchová se vrací po 2 letech na K2 (9)
Martin Stráník přelezl nový boulder za 8C v Moravském Krasu (4)
2. kolo Boulderděti. Slunce, vedro i Superfinále! (3)
Water Boulder Games 2018 (2)
Martin Stráník: rozhovor nejen o závodní sezóně (1)

 Nově v inzerci:
tatry | Limský záliv | Ženu z Olomouce? | Koupim petzl connect adjust | Asolo Eiger GV | Společně do hor | Pilka na dlouhé násadě - pinoha | spacák Marmot | boty Meindl udine vel.8 | Petzl Nomic |

 Anketa:
Mám zájem o koupi průvodce:
 1 jeden díl: Severní Morava 
 2258 
 2 jeden díl: Východní Morava 
 1882 
 3 jeden díl: Jižní Morava 
 1812 
 4 dva díly: Východní a Jižní Morava 
 1753 
 5 dva díly: Severní a Jižní Morava 
 1729 
 6 dva díly: Severní a Východní Morava 
 1814 
 7 všechny tři díly 
 1954 

Cestovní pojištění
na lezecké zájezdy:

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.