LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Climbing is my life!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšel nový průvodce na Škrovád
Vychází nové kniha Máry Holečka o horolezeckých výpravách 2019
Frankenjura nové průvodce

Závody
PETROHRADSKÉ PADÁNÍ (16.04)
SP Meiringen (16.04)
SP boulder, USA (21.05)

Žebříček
Cesty:
11.Vlk 11197
12.Janošová 11125
13.Reich 10963
Bouldry:
11.Vincourková 10453
12.Horáček 10300
13.Calda 10275
Hory:
27.Šramota 1966
28.Malásek 1949
29.Ženíšek 1866

Výsledky
2. nominační závod v boulderingu (10.04)
1. kolo ČP na obtížnost Zlín (27.03)
Nominační závod boulderingu Praha (13.03)

Deníčky
5103 lezců
888687 cest
Nové přelezy:
Syntéza Ma 8A
13ka 6A
11 Let živ 7C+/8A
Přišel, Vi 8A/8A+
Super Aris 7C
Dřevorubec 6C
Dr. Sloper 7C
Bismarck 7C+
Inspirace 9
South Park 9-/9

Stěny
ZŠ Bolatice - Bolatice
Provide Wall - není v provozu - Dolní Chřibská
Horolezecká stěna Sobotka - Sobotka

Prodejny
HUDYsport - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany
HUDYsport - Ústí nad Labem

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestaKlas.BodyStylRS
1.Ondra Adam (dipsy)Jade, RMNP, 8B+8B+1150flash
2.Stráník Martin (noo noo)Sicarios, Labské Údolí - Pravý Břeh, 8B8B1100flash
3.Štefánek Rosťa (RostaS)Dr. Jump, Chironico, 8A+8A+1050flash
3.Konečný Jakub (konecnik)Der Nihilist, Zillertal, 8A+8A+1050flash
5.Spilka Martin (mat)Tea With Elmarie, Rocklands, 8A+8A/8A+1025flash
6.Resch Petr (Petr Resch ml.)Mongolito, Fontainebleau, 8A8A1000OS
6.Jungling Martin (Džangli)Krieg Direkt, Hohnstein, 8A8A1000OS
6.Chvála Jan (zabicka)Rave Time 1/2, Sněžník, 8A8A1000flash
6.Stráník Štěpán (Š Stráník)Szatanskie Wersety , Kusieta, 8A8A1000flash
6.Novák Honza (novakja)Gamba, Sněžník, 8A8A1000flash
6.Veselský Ondřej (PacesOV)Czech Star, Szklarska Poreba, 8A+8A1000flash
6.Břicháček Libor (Bafik)Big Air, Sněžník, 8A8A1000flash
13.Neustupný Štěpán (Štěpán Neustupný)Desolation Row, Brána, 7C+/8A7C+/8A975OS
14.Pilka Tomáš (Pilkyn)Moje První Laktace, Brána, 7C+7C+950OS
14.Jarník Jonáš (frudgy)Dlouhej Kouř, Labské Údolí - Pravý Břeh, 7C+7C+950flash
14.Jeliga Jan (burt)Rezeptor, Bahratal, 8A7C+950flash
14.budinsky richard (korba)Sedící Býk, Maloměřice, 7C+7C+950flash
14.Jedlička Jakub (jedlija6)Paula Abdul, Rocklands, 7C+7C+950flash
14.Skála Lukáš (zeros)Panáček Stiskáček, Sklárna Jih, 7C+7C+950flash
14.Votoček Radek (Radegast)Day Of The Jackal, Rocklands, 7C+7C+950flash
14.Bulička František (Malej Primán)Pornography, Labské Údolí - Pravý Břeh, 8B7C+950flash
14.Novák Petr (cimprcampr)Altamira, Sněžník, 8A7C+950flash
14.Barchánek Michal (michbar)Pohádka O Kartáči, Tisá - Modřín, 7C+7C+950flash
14.Vincourková Jana (Jana.Vincourková)Jemark, Sklapsko, 7B+7C+950flash
14.Kendík Jan (Kendajz)Chopman, Panteon, 7C+7C+950flash
14.Popovský Mikoláš (Mikoušek)Bowl-Drink, Sněžník, 7C+7C+950flash
27.Bradáč Jirka (nitro)Hypochondr, Sloup, 7C/7C+7C/7C+925flash
27.Skočdopole Jakub (JakubSkočdopole)Hrob Neznámého Boulderisty, Pod Hradem, 7C+7C/7C+925flash
29.Fajkoš Lumír (Lumir9)Fear Of A Black Hat, Red Rocks, 7C7C900OS
29.Švácha Jirka (sandokan)Raněný Superman Direkt, Brána, 7C7C900OS
29.Nyéki Richard (Rici)Arrache Cœur, Fontainebleau, 7C7C900OS
29.. . (Wondas)Kometa, Brána, 7C7C900flash
29.Bláha Jindřich (zewl)Trsátka, Západní Úbočí, 7C7C900OS
29.Mázl Luboš (Majzlík)Vzali Mi Můj Sen, Ostaš, 7C7C900flash
29.Petečel Jaroslav (jarda)Hbitý Jazyk, Vyhlídková Skála, 7B+7C900flash
29.Krella Monika (monca)Raněný Superman Direkt, Brána, 7C7C900flash
29.Dlabola Jiří (Dlabis)Aumax, Mlýnský Vrch, 7C7C900flash
29.Lavička Karel (Karel Lavička)Přepište Dějiny, Panský Les, 7C7C900flash
29.Janecký Franta (fet)Mr..kvas, Tisá - Modřín, 7C+7C900flash
29.hammerschmied Lukáš (Luky1992)Powerstrips, Chironico, 7C7C900flash
29.Šolc Jan (jeremy_jenda)The Real Shield, Chironico, 7C7C900flash
29.Čermák Martin (Čermy)Be Strong, Sněžník, 7C+7C900flash
29.Šnopl Ondra (Ondra85)Mat Patou, Havran U Jitravy, 7C/7C+7C900OS
29.Strnad Tomáš (foxR)Detonace, Škrovád, 7C7C900flash
29.Havlík Marek (markos)Skleněná Dementní Moucha, Bor, 7C7C900OS
29.Fiala Adam (fialka)Bandita, Ludvíkov (Nad Hřbitovem), 7C7C900flash
29.Šlapák Josef (Pepa)Don Corleone, Ostaš, 7C7C900flash
29.Ličko (Velkej Vojta)Mátový Sauce, Sloup, 7C7C900flash
29.Střílek Vladimír (LArock)De Puta Madre, Údolí Říčky Halda, 7C7C900flash
29.Vrzba Vojtěch (Salamandra)The Will To Live, Zillertal, 7C7C900flash
29.Calda Vladimír (caldic)FOX Racing, Tisá - Modřín, 7C7C900flash
29.Volf Štěpán (stepanvolf1)Geschichte Aus Der Gruft, Frankenjura, 7C7C900flash
29.Romanovský Jiří (Jirka)Hart Wie Stein(i), Zillertal, 7C7C900flash
29.Štěpánek Michal (Joshka)Bad Pig, Zelená Hora, 7C+7C900flash
29.Švec Martin (Martin.S)Cesta Do Pravěku, Holštejn, 7C7C900flash
29.Polčin Milan (tulipan)Don Corleone, Ostaš, 7C7C900flash
29.Kratochvíl Vláďa (WoKo)Kopanec, Radeč, 7C7C900flash
29.Mlejnek Honza (Mlejnis)Intermezzo, Magic Wood - Averstal, 7C7C900flash
29.Karban Filip (Karbič)Don Corleone, Ostaš, 7C7C900flash
29.Pařil Richard (kenni)Mazec, Sněžník, 7C7C900flash
29.Rychtrmoc Tomáš (rychtrmoc)Warcraft III, Labské Údolí - Pravý Břeh, 7C/7C+7C900flash
29.pochman štěpán (Štěpo)Sunset Arete, Rocklands, 7C7C900flash
29.Běhounek Michal (Grenvy)Don Corleone, Ostaš, 7C7C900flash
29.Pail Denis (denis pail)Anvil Crawler, Rocklands, 7C7C900flash
29.Novák Honzál (hans1996)Terra Incognita, Sněžník, 8A7C900flash
29.Fišer Michal (majkl)Kometa, Brána, 7C7C900flash
29.Kalvas Michal (Kropáček)Kost A Kůže, Brána, 7C7C900flash
29.Kopecký Jonáš (Jonda)Ohne Namen , Zillertal, 7C7C900flash
29.Jurča Lukáš (Lukaj)Vychechtaná Cuketa, Sklárna Sever, 7C7C900flash
70.Trojan Vojtěch (Trojeyy)Anal Cucumber, Ostaš, 7C7B+/7C875flash
71.Vraný Honza (vraňas)Mládek, Hřbitovní Kameny, 7B+7B+850OS
71.Fík Lukáš (Fik)Lechtání Chodidel, Brána, 7B+7B+850flash
71.Padůče Květoslav (kvepad)Nový Začátek, Sněžník, 7B+7B+850OS
71.Chejn Vilda (007)Briscilla, Zillertal, 7B+7B+850flash
71.černý daniel (osman)Habeltrauma, Magic Wood - Averstal, 7B+7B+850flash
71.Mázlová Jitka (JIŤA)California, Sněžník, 7B+7B+850flash
71.Šauli Vláďik (Laco Šaolin)Lego, Sněžník, 7B+7B+850OS
71.Klapal Olin (Olin)Tříslovina, Sněžník, 7C7B+850flash
71.Herman Jan (trumen)Fly Boy Sit, Buttermilks, 7B+7B+850flash
71.Kandrík Mojmír (Cyril)Goldfish, Magic Wood - Averstal, 7B+7B+850OS
71.Kučera Roman (Kůča)Louis Armstrong, Ostaš, 7B+7B+850flash
71.Šefl juráš (juras)Fuck, Bahratal, 7B+7B+850flash
71.Mastik Honza (flashstorm)Hmmm, Sněžník, 7C7B+850flash
71.Štumpolt David (Dempsi)Gloom, Sněžník, 7B+7B+850flash
71.Kupka Petr (Ory)Ippon, Ludvíkov (Nad Hřbitovem), 7B+7B+850flash
71.Zachrdlová Kateřina (Katty Zachrdlová)Schrotti, Magic Wood - Averstal, 7B7B+850OS
71.vavřík jan (jankoUP)Fingers Trav., Sněžník, 7B+7B+850flash
71.Lyčka Jakub (bubušák)Sedící Býk, Maloměřice, 7C+7B+850flash
71.Bílková Karina (Karina)9127 Km To Frankenjura, Rocklands, 7B+7B+850flash
71.Chytil Martin (martinchytil)Pistolník, Ludvíkov (Nad Hřbitovem), 7B+7B+850flash
71.Štambachr Jakub (stambik)Olifantshuis, Rocklands, 7B+7B+850flash
71.Janovský Adam (AdamJanovsky)Ippon, Ludvíkov (Nad Hřbitovem), 7B+7B+850flash
71.Plaček Michal (Vasekdegamma)Tenzing V Penzi SD, Škrovád, 7B+7B+850flash
71.Horáček Zdeněk (Pajout)Nový Začátek, Sněžník, 7B+7B+850flash
71.Habeš Dominik (petzlplast)Malá Postupka, Pod Hradem, 7B+7B+850flash
71.Pavouk Kuba (Pavouk Kuba)Fingers Trav., Sněžník, 7B+7B+850flash
71.Karlík Petr (Karlipet)Jarda Jágr, Tisá - Modřín, 7C+/8A7B+850flash
71.Šifra Martin (martinsifra)Exploze V Halifaxu, Sloup, 7B+7B+850flash
71.Novotná Eliška (Elík)Fingers Trav., Sněžník, 7B+7B+850flash
71.Chovanová Nikol (mountainini)Sušinka, Brána, 8A+7B+850flash
101.Pelikán Martin (Maartaas)Po Lištách, Krottensee Wood, 7B7B800flash
101.Sika Jirka (jirkas)Skokan, Vlčí Kopec, 7A+7B800flash
101.Bláha Jindřich (Jindřich)Peak, Frankenjura, 7B7B800flash
101.Šimek Janýs (Janýs)Kobra, Vyhlídková Skála, 7B7B800OS
101.Svoboda Radek (26,11)Rolling Stones, Brána, 7B+7B800flash
101.Scheithauer Marek (Mára.Sch)Velký Hněv, Pod Hradem, 7B7B800OS
101.Rajfová Silvie (Silvinka)Fat Lady , RMNP, 7B7B800flash
101.Sládek Tomáš (sladic)Made In Norway, Chironico, 7B7B800flash
101.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)Kuře Stokrát Jinak, Vlčí Kopec, 7B7B800flash
101.Handlíř Petr (celvinix)Louis Armstrong, Ostaš, 7B+7B800flash
101.Malina Vašek (VaclavMalina)Arzapua, El Chorro, 7b7b800OS
101.Hlaváčková Zuzka (flaire)Squater, Hřbitovní Kameny, 7B7B800flash
101.Zíma Honza (honzazima)Al Kajdá, Škrovád, 7A+7B800flash
101.Nosek Štěpán (Kokeš)Raněný Superman Direkt, Brána, 7C7B800flash
101.Jeliga Marek (Marin)Mravkolev, Sklárna Sever, 6B7B800flash
101.Košťál Tomáš (Kosta)Ade Bus, Magic Wood - Averstal, 7B7B800OS
101.Mrnuštík Jan (Mrnda)Beton, Ostaš, 7B7B800flash
101.Skála Tomáš (skálič)Teroristický Útok, Škrovád, 7B7B800OS
101.Beneš Tomáš (tříska)Střekov Styl, Labské Údolí - Pravý Břeh, 7B7B800flash
101.Jalč Vláďa (Ladan25)Super Pinch, Koh Tao, 7B7B800flash
101.IF Ivana (reziva)Afrodita, Ludvíkov (Nad Hřbitovem), 7B7B800flash
101.Resch nejml. Petr (Péťa Resch)Higri, Viklany, 7B7B800OS
101.sedlacek petr (petrss)Paragán, Sklárna Sever, 7B7B800OS
101.Matoušek David (dejf)Auto Zabiják, Sněžník, 7B7b800OS
101.Hořák Matěj (Matty Hořák)Tenzing V Penzi, Škrovád, 7B7B800OS
101.Havelka Lukáš (luctramp)Achnaton, Košíkovské Skály, 7B7B800OS
101.Krupař Matěj (Variant)Jam Or Jump, San Vito Lo Capo, 7b7b800flash
101.Prejza Zdeněk (FISA)Lechtání Chodidel, Brána, 7B+7B800flash
101.Michalička Tomáš (tmichalicka)Al Kajdá, Škrovád, 7A+7B800OS
101.petra urban (Durman)Afrodita, Ludvíkov (Nad Hřbitovem), 7B7B800flash
101.Janecek Michal (miskis)Nepropadejte Panice!, Viklany, 7B7B800OS
101.Zímová Kateřina (KaczkaZ)Náhražka, Viklany, 7B7B800flash
101.Ágh Lukáš (Lukáško)Schrotti, Magic Wood - Averstal, 7B7B800flash
101.Duchoň Tomáš (BS540)Bella Gnocca, Chironico, 7B7B800flash
101.Zaoral Filip (zaoralf)Tenzing V Penzi, Škrovád, 7B7B800OS
101.Vopat Jan (Honzík)Správce Domu, Sněžník, 7B7B800OS
101.Jurečka Jan (Grommet)Pies De Gatto, Zillertal, 7B7B800flash
101.Eliáš Petr (elicz)Vyhřezlá Plotýnka, Panský Les, 7B7B800flash
101.Vavřina Tomáš (vavrina.tomas)Fangidifigidi, Zillertal, 7B7B800flash
101.Litochleb Richard (RL)Piánko, Sněžník, 7B+7B800OS
101.Štěpánek Jára (jari kuri)Ladné Boky, Bába A Dědek, 8A7B800flash
101.Lebeda Kryštof (abvdah)Vejcovoz, Panský Les, 7B7B800flash
101.Grečnár Jura (Jura)Mr. Happy Extended, Happy Boulders, 7B7B800flash
101.Holík Rostislav (RosťaHolík)Street Art, Holštejn, 7B7B800flash
101.F Radim (Kwikwi)Šuk A Hek, Sněžník, 7B7B800flash
101.Balabán Jakub (blabos)Plateau, Bahratal, 7B7B800flash
101.Stadtherr Jan (Čichač)Holobrádek, Holštejn, 7B7B800flash
101.Kudlík Prokop (kukin)Finisher, Sklapsko, 7B7B800flash
101.Šípek Petr (psipi)Ovečka, Velá, 7B7B800flash
101.Kohout Adam (AdamK)Hopsa Nebojsa, Vysoký Vrch, 7B7B800flash
101.Šafář Martin (safimar )Tomahawk, Labské Údolí - Pravý Břeh, 7B7B800flash
101.Čech Filip (filipcech)Onde De Choc, Fontainebleau, 7B7B800flash
101.Hodeček Mirek (drtiMIR)A, Držková, 7B7B800flash
101.Kohout Honza (relic)Lištoman, Ostrý Kopec, 7B7B800OS
155.Novák Jan (Magnus)Výběr Je Na Tobě, Bezděkov, 7A+/7B7A+/7B775OS
155.Růžičková Pavla (paflinka)Klavírek, Sněžník, 7A+7A+/7b775flash
155.Šťastný Fero (Feromona)Revoluce, Ostaš, 7A+/7B7A+/7B775flash
158.Burgoon Andrew (Andrew)Anorexic, Flagstaff, 7A+7A+750flash
158.Smrž Michal (Rocco)Povaleč, Vlčí Kopec, 7B7A+750flash
158.Drbohlav Lukáš (Knedlajs)Hipodrom, Mlýnský Vrch, 7B tr7B tr750flash
158.Veselý Ondra (Olly)Pythágoras, Loučovice, 7A7A+750OS
158.Szymansky Filous (Filous)Souboj Titánů, Brána, 7B7A+750flash
158.Pešík Marek (marekpesik)Fleur De Rhum, Fontainebleau, 7A+7A+750OS
158.Skřejpek Lukáš (ukasek)Silber Arrow, Chironico, 7A+7A+750OS
158.Ježek Jaroslav (JAR.)Schauli, Tisá - Modřín, 7A+/7B7A+750flash
158.Havlíková Terezka (terina)Huevos Revueltos, Josemit Bouldery, 7B+7A+750flash
158.Ulmonová Simona (sim)Rambenáč, Hřensko, 7A+7A+750flash
158.Sojka Ondřej (Plagat)Parabola, Potoční Kameny, 7A+7A+750OS
158.Černá Lenka (trnka)Bug-Traverse, Bahratal, 7A+7A+750flash
158.Štědrý Pavel (Ralpi)Termix, Sněžník, 7A+7A+750OS
158.Matějec Mirek (Horomirek)Kamenolom, Sněžník, 7A+7A+750OS
158.Šimandl Jiří (Šimi)Mision Imposible, Sněžník, 7A+7A+750flash
158.Šálek Jan (čaj)Bandasky V Pozoru, Mlýnský Vrch, 7A+7A+750flash
158.Coubal Michal (Bobeš)Heavy Metal, Schmiedesteine, 7A+7A+750flash
158.Gunda Maťo (MG)Morning Dove White, Happy Boulders, 7A+7A+750flash
158.Smejkal Lukáš (smejkall)Le Jeu Du Toit, Fontainebleau, 7A7A+750OS
158.Čiviš michal (cbl)Parabola, Potoční Kameny, 7A+7A+750OS
158.Ustohal Zdenek (mot0rka)Bandasky V Pozoru, Mlýnský Vrch, 7A+7A+750OS
158.Pavlů Karel (karlos.p)Tata, Brána, 7A+7A+750flash
158.Kárník Michal (sipas)Apparitions, Castle Hill, 7A+7A+750OS
158. (Blem)Lučištník, Brána, 7A+7A+750OS
158.Janata Marek (marekj)Vejce Nebo Slepice?, Panský Les, 7A+7A+750OS
158.Eichmeier Aleš (Kala)Jump And Fall, Holštejn, 7A+7A+750flash
158.Rozsypal Aleš (le big zloba mac)Mufuti, Bahratal, 7C7A+750flash
158.Krous Adam (Beťák)Wild Mood Swings, Labské Údolí - Levý Břeh, 7B tr7B tr750flash
158.Dus Milan (midus)Iluzionista, Sklárna Jih, 6A+7A+750flash
158.Černý Lukáš (Lukš)Vejcovod, Havran U Jitravy, 7A7A+750flash
158.Klicnik Vaclav (Vach)Funghi, Frankenjura, 7A+7A+750flash
158.Slavík Martin (Marczany)Freiwild, Magic Wood - Averstal, 7A+7A+750flash
158.Pátík Marek (Páťa)Hueco Départ, Fontainebleau, 7A+7A+750flash
158.Kábrt Lukáš (LKabrt)Freiwild, Magic Wood - Averstal, 7A+7A+750flash
158.mareš mates (mates m.)Parabola, Potoční Kameny, 7A+7A+750flash
158.R P (PR)Na Plnej Plyn, Havran U Jitravy, 7A+7A+750OS
158.Berka Martin (Berťas)Wild East, Bahratal, 7A+7A+750flash
158.Smrčka Jan (wolfun)Wild East, Bahratal, 7A+7A+750flash
158.Paprsek Martin (tapir)El Empeine Encantado, Albarracín, 7A+7a+750OS
158.Hlávka Radim (králíík)Vejce Nebo Slepice?, Panský Les, 7A+7A+750flash
158.Válek Martin (Valmar)Hopsa Nebojsa, Vysoký Vrch, 7B7A+750flash
158.Otto Dominik (Sokol)Unbekannt, Zillertal, 7A+7A+750flash
158.Záveský Radek (rxdek)Rovnováha, Hřbitovní Kameny, 7A+7A+750OS
158.Kupková Míša (Soli)Kempus 1-5-9, Ludvíkov (Nad Hřbitovem), 7A7A+750flash
158.Reich Tomáš (killy)Emocuc, Velá, 7A+7A+750flash
158.Zábranský Václav (zabry)Paragán, Sklárna Sever, 7B7A+750OS
158.Molík Jan (Molda)Lance De Don Pepo, Albarracín, 7A+7A+750flash
158.Drbohlav Martin (drbic)Diablo, Sněžník, 7A+7A+750flash
158.Křivánek Jan (johndys)Kamenolom, Sněžník, 7A+7A+750flash
158.Žák martin (martin žák)Shyb Na Maraton, Bor, 7A+7A+750flash
158.Dupalová Dominika (Dominika)Bridge Over Troubled Waters, Chironico, 8A7A+750flash
158.Halmo Klára (Klára Halmo)Freiwild, Magic Wood - Averstal, 7A+7A+750flash
158.Karko Jan (Karkoš)Distorsion, Bahratal, 7A+7A+750flash
158.Kubíček Jan (honza k.)Tuplák, Bor, 7A+7A+750flash
158.Mikuš Rosťa (Rosťa)Pelé, Ludvíkov (Nad Hřbitovem), 7A+7A+750flash
158.Šauer Max (max)Kamenolom, Sněžník, 7A+7A+750flash
158.Klimešová Alena (AK)ZOH 1984 Sarajevo, Škrovád, 7A+7A+750flash
158.Bischof Jakub (Žížala)Tisíc Kulek, Škrovád, 7A+7A+750flash
158.Chvojková Katka (antarctica)Klavírek, Sněžník, 7A+7A+750OS
158.Feigl Stanislav (cb784953)Nadelöhr, Hohnstein, 7A+7A+750flash
158.Urbanova Lucia (Lucinka)Old Klapperhand , Silvretta, 7A+7A+750flash
158.Hronek Karel (Karlito)Rozhřešení, Panský Les, 7A7A+750flash
158.- - (Poky)Mühlstein, Bahratal, 7A+7A+750flash
158.Štalmach Jan (jan2)Die Schmatral Hände, Bahratal, 7A+7A+750flash
158.Foltýnová Veronika (Veruna0)Gulliver Kante, Magic Wood - Averstal, 7A+7A+750flash
158.Mikosik Mateusz (Mikos)Co Už..., Ostaš, 7A+7A+750flash
158.Svoboda Daniel (DaněkS)Jackson Drehhaggal, Zillertal, 7A+7A+750flash
158.Kozlová Terka (terkap)La Grande Marche, Fontainebleau, 7A+7A+750OS
158.Chochola Ondřej (arklee)Parabola, Potoční Kameny, 7A+7A+750flash
158.Horák Michal (Horamicu)Vykřičník, Tisá - Modřín, 7A+7A+750flash
158.Kolomazník Vít (Rezo)Luciferus Fuckus, Panský Les, 7A+7A+750flash
158.Vlk Vojta (vojta (vlčák))Dopamin, Panský Les, 7A+7A+750flash
158.Blažek Zdeněk (blaza)Kůra, Pod Hradem, 7A+7A+750flash
158.Macharáček Jan (machar006)Emocuc, Velá, 7A+7A+750OS
158.Budinská Eva (chimenea)Slepice Na Paprice , Panský Les, 7A+7A+750flash
158.Bureš Martin (jackalpackal)Hopsa Nebojsa, Vysoký Vrch, 7B7A+750flash
158.Cottage George (tasmansky.cert)Wild East, Bahratal, 7A+7A+750flash
158.Mika Pavel (butcher)E.T, Skalky Za Aritmou, 7A+7A+750flash
158.Průcha Šimon (kimulin)Hopsa Nebojsa, Vysoký Vrch, 7B7A+750flash
158.Štípek Jan (Prcek@cudla.cz)Brusička, Vysoký Vrch, 7A+7A+750flash
158.Lukášek Tomáš (tomas.lukasek)Brusička, Vysoký Vrch, 7A+7A+750flash
158.Dofek Jiří (Dofal)ZOH 1984 Sarajevo, Škrovád, 7A+7A+750flash
240.Bláha Lukáš (Luky:-))Vaječný Lenin, Brána, 6C+7A700flash
240.Sýkora Adam (1015)Right Spur, Peak District, 7A7A700flash
240.Vlach Pavel (Fagol)Bottom Up, Bahratal, 7A7A700flash
240.Zeman Josef (chose)Hopík, Vlčí Kopec, 6B+7A700flash
240.Pfeifer Pavel (Pfeifer Pavel)Paskřet V Křoví, Bor, 6C+7A700OS
240.Balcarová Kateřina (Kateřina)Letem Světem, Hřbitovní Kameny, 7A7a700flash
240.Liškutin David (Liškut)Tupi Finger Pocket, Castle Hill, 7A7A700OS
240.Bláha Petr "Fido" (pbla4024)Imprégnation Culturelle, Annot, 7A7A700OS
240.Ženíšek Michal (michalcz)Pozor Vlak, Srbsko, 7A7A700OS
240.Tabák Jiří (Kloffi)The Best Of Direct, Sněžník, 7A7A700flash
240.Kindl Zdeněk (retropin)Faraon, Sněžník, 7A7a700OS
240.Novák Michal (Enemy007)Sputnik, Sněžník, 7A7A700OS
240.hrbek Michal (michhi)Pozor Vlak, Srbsko, 7A7A700OS
240.Rohlíček Vítek (weer.climber)11 Přikázání, Bor, 6C+7A700flash
240.Zelvap (zelvap)La Lune, Fontainebleau, 7A7A700OS
240.Pokorný Matouš (Mattesson)Diesel, Vyhlídková Skála, 7A7A700flash
240.Vančura Vašek (Šampon)Diesel, Vyhlídková Skála, 7A7A700flash
240.Schwarz Radek (Švara)Rakeťák, Vyhlídková Skála, 7A7A700flash
240.T.Z.Hasal Sharka (sharky)Rakeťák, Vyhlídková Skála, 7A7A700OS
240.Straka Josef (Straka)Beach Boys, Bor, 7A7A700flash
240.Klíma Petr (želvička)Faker, Škrovád, 7A7A700flash
240.Havel Michal (Mosan)Kleopatra, Bor, 7A7A700OS
240.otta vojta (wocas)Spára Nespára, Ostaš, 7A7A700flash
240.Langer Petr (Longer)Lehkotěžká Hrana, Ostaš, 6C7A700OS
240.Schaffer Mára (Shappy)Sokolíky, Mlýnský Vrch, 7A+7A700OS
240.Vopatová Edita (editka vopatová)Pěna, Mlýnský Vrch, 7A7A700flash
240.Nevělíková Karolína (Karolína52)Pěna, Mlýnský Vrch, 7A7A700flash
240.Růžičková Petra (P.)Pěna, Mlýnský Vrch, 7A7A700flash
240.Skoupil Vojtěch (kvetak)Pěna, Mlýnský Vrch, 7A7A700flash
240.Kasse Tomas (sotek)Pěna, Mlýnský Vrch, 7A7A700flash
240.Pokorny Ivo (Element)Tanga, Sněžník, 7A7A700OS
240.Szentesi Martin (sentik)Tanga, Sněžník, 7A7A700OS
240.Kohout Milan (Mildak)Leštěnka, Sněžník, 7A7A700flash
240.Horák Jan (Horákos)Hra Na Hranu, Sněžník, 7A7A700OS
240.Pintar David (badboy)Graviton, Fontainebleau, 7A7A700flash
240.Šimek Martin (orbit)La Joker, Fontainebleau, 7A7A700flash
240.Sikora Jakub (Siki 007)Faker, Škrovád, 7A7A700OS
240.Křovák Jakub (xixao)Pěna, Mlýnský Vrch, 7A7A700flash
240.Fousek Jindra (jindro)Faker, Škrovád, 7A7A700OS
240.Spaß liebend (Trottel)Messerschmidt, Potoční Kameny, 7A7A700flash
240.Janhuba Petr (pjh)Vyrob Si Sám, Sněžník, 7A7A700OS
240.ZORORO ZORORO (zorooo)Univerzální Píčovina, Rybníček, 7A7A700flash
240.Talavašek Kamil (panda)Graviton, Fontainebleau, 7A7A700flash
240.Houdová Gábina (Gabča)Univerzální Píčovina, Rybníček, 7A7A700flash
240.Snopko David (Kojak)Univerzální Píčovina, Rybníček, 7A7A700flash
240.Čech Peter (peco)Univerzální Píčovina, Rybníček, 7A7A700flash
240.Hartmann Petr (spider93)Fylozofie Müsli, Otradov, 7A7A700OS
240.Sušina Tomáš (Echis)Mimo Princip Slasti, Bor, 7A7A700flash
240.Neumeister Martin (neo)Malý Bobek, Pod Hradem, 7A7A700flash
240.Muráň Dalibor (Dalas)Kamenolom, Sněžník, 7A+7A700OS
240.Kotrbová Daniela (Danča)Sepnu To, Sněžník, 7A7A700flash
240.Ježek Radim (Jez)Bongo Bongo, Srbsko, 7A7A700flash
240.Valenta Jiří (mrclimber)Návrat Fialovýho Klokana, BOOMerang, 7A7A700flash
240.Pícha Tomáš (piki)Kapitán, Sklárna Jih, 7A7A700OS
240.Müller Petr (Inja)Superpressung, Zillertal, 7A7A700OS
240.Matoušková Inka (Inka)Pěna, Mlýnský Vrch, 7A7A700flash
240.Lhotsky Franta (Ferenc)Hra Na Hranu, Sněžník, 7A7A700flash
240.Bohuněk Pavel (PavelB)Tanga, Sněžník, 7A7A700OS
240.malinkej Votíšek (v)Rakeťák, Vyhlídková Skála, 7A7A700flash
240.Šubrt Jan (Tead)Půlcalifornia, Sněžník, 7A7A700flash
240.Sedliský Martin (matha)Plnou Hubu Smrčku, Ostaš, 7A7A700OS
240.Kocián Kuba (kokuba)Družina I, Pod Hradem, 7A7A700flash
240.Nováček Jan (Cokin)Indián, Maloměřice, 6B7A700flash
240.Havrila Tomáš (tom.havrila)Pan Berns, Devínska Cesta, 7A7a700OS
240.Pražák Zbyňa (Gragen)Kapitán Stisk, Padák, 7A7A700OS
240.Kremer Martin (kremca)Prdátor, Ostrý Kopec, 7A7A700OS
240.Čepička Martin (cepec)Pěna, Mlýnský Vrch, 7A7A700flash
240.Oliva Martin (Shivoo)Freiflug / Blindflug, Magic Wood, 7A7A700flash
240.Jančar Dalibor (Lepra)TMA-B9-L5, Albarracín, 7A7A700OS
240.Korčák Štěpán (střep)Těžký Zadek, Ostaš, 6B+7A700flash
240.Mestek Michal (spooker)Graviton, Fontainebleau, 7A7A700flash
240.Hapala Martin (Hapik)Doping, Údolí Říčky Halda, 7A+7A700flash
240.Svítek Vladimír (siska)Strč Hlemýždě Mezi Hýždě, Labské Údolí - Pravý Břeh, 7A7A700flash
240.Abt Lukáš (asu)Tsunami, Velá, 7A+7A700flash
240.gärtner robert (Gärtner Robert)Kouzelná Kostka, Vysoký Vrch, 7A7A700OS
240.Bauše Rudolf Otto (Ondra)Diablo, Sněžník, 7A+7A700flash
240.Rybák Michal (mik1)Severni Stěna Trivezate 3, Panská Skála, 7A7a700OS
240.Nešťák Matěj (Maaty)Faker, Škrovád, 7A7A700flash
240.Petrů Ondřej (petruondra)Folio, Malinské Skály, 7A7A700flash
240.Korčák Tomáš (tomkor)Porod, Sněžník, 7A7A700flash
240.Drahota Jakub (draKubas)Kamenolom, Sněžník, 7A+7A700flash
240.Červenka Jakub (wormek)Zadřená Špona, Košíkovské Skály, 7A7A700OS
240.Řezníček Martin (Řízek)Reishi, Košíkovské Skály, 7A7A700flash
240.Skalicky Jakub (JS2000)Vyrob Si Sám, Sněžník, 7A7A700OS
240.Zdráhal Adam (AdamFS)Schleifstein, Bahratal, 7A7A700flash
240.Holub Marek (Maara)Malý Bobek, Pod Hradem, 7A7A700flash
240.čáp Lukáš (čápik)Nepropadejte Panice!, Viklany, 7B7A700flash
240.Nečas Petr (neca)Triade, Chironico, 7A7A700OS
240.Karásek Ladislav (Kari20)Reishi, Košíkovské Skály, 7A7A700flash
240.Trojanová Lucie (ilias)Těžký Zadek, Ostaš, 6B+7A700OS
240.P Tomáš (Tradixx)Porod, Sněžník, 7A7A700flash
240.Ponomarev Jiří (George-JP)Zádová, Ostaš, 7A7A700OS
240.Sedlačík Jan (Jenys)Chtěl Bych Mít Křídla Mouchy, Bor, 7A7A700flash
240.Daehne Tomáš (tdaehne)Dschungelfieber Einstieg , Frankenjura, 7A7A700OS
240.Smejkal Petr (vrabcak01)Emil Nádeníček, Držková, 7A7A700flash
240.Žůrek Michal (Michalzurek)Nalezenec, Sloup, 7A7A700flash
240.Nachtigal Jakub (JNachtigal)Družina I, Pod Hradem, 7A7A700flash
240.Karel Jaroslav (JaraK)Břicháček, Hřensko, 7A7A700flash
240.horáček vondřej (vondřej)Kamenolom, Sněžník, 7A+7A700flash
240.Jurečka Jiří (cistokrevnypes)Pekelník, Čertovy Nohavice, 7A7A700flash
240.Krecbach Jakub (yak!)Skok Do Spárky, Ostaš, 7A7A700flash
240.# Miki (Miki)První Kráska, Sněžník, 7A7A700flash
240.Byrtus David (David Byrtus)Spára Nespára, Ostaš, 7A7A700flash
240.suk martin suk (martˇas suk)Egypťan, Sněžník, 7A7A700OS
240.Vašíček Martin (Martas)Teorie Příčinných Souvislostí , Držková, 7A7A700flash
240.Lazar Petr (Petricek)Skok Do Spárky, Ostaš, 7A7A700flash
240.Nyč Marek (majahukkataival)Climax, Bor, 7A7A700flash
240.Byrtus Matěj (Mates Byrtus)Bobky Pana Tobiáše, Ostaš, 7A7A700flash
240.Ptáčková Olga (MickaP.)Zielone Krzyże , Bor, 7A7A700flash
240.Dědek Vojtěch (vjato)Elektrický Křeslo, Roviště, 7A7A700flash
240.Koudelka Honza (Honza Koudelka)Blade Runner, Kyšice, 7A7A700flash
240.Čechová Jiřina (jirina)Tobogán De Los Enanos, Albarracín, 7A7A700flash
240.Procházka Lukáš (proch008)Faker, Škrovád, 7A7A700flash
240.Lučanský Patrik (Jumper)Útok Lůzrů, Rohanovský Vrch, 7A7A700flash
240.Dörr Dominik (dorrdo)Zádová, Ostaš, 7A7A700OS
240.Exner Radek (exak)Zádová, Ostaš, 7A7A700flash
240.S R (Rschneider)Správná Volba, Držková, 7A7A700OS
240.Rais Jan (Johník)Minority Report, Kyšice, 7A7A700flash
240.Kuprin Nikita (Nikita)Rošťák, Sněžník, 7A7A700OS
240.Zahradnik Pavel (Vivaista)Chtěl Bych Mít Křídla Mouchy, Bor, 7A7A700OS
240.Bradáč Matouš (Mabra)Klenot, Sněžník, 7A7A700OS
240.Mareš Daniel (derni)Zádová, Ostaš, 7A7A700flash
240.Karban Jakub (brzda7)Vinetů Kowalský, Sněžník, 7A7A700OS
240.Smetanová Michaela (Miška)De Iure, Maloměřice, 7A7A700OS
240.Olšarová Jana (Olše)Nech Tělo Lézt, Ostaš, 7A7A700flash
240.Plšek Tonda (Peanutzero)T-Rex, Držková, 7A7A700OS
240.Maščuch Radek (Kulich1)Faker, Škrovád, 7A7A700flash
240.Trhlík Tomáš (Quikoliver)Bizarre Bizarre, Fontainebleau, 7A7A700flash
240.Lyčková Kateřina (Káč)Le Mandarin (droite), Fontainebleau, 7B7A700flash
240.Drapová Hana (Ciganče)Ovocný Košíček, Ostaš, 7A7A700OS
240.Rosová Anna (Amanda)Push Up, Zillertal, 7A+7A700OS
240.nespoutaný django (django)Helikoptéra, Držková, 7A7A700flash
240.Sejnová Tereza (Teri)EPO Endurance, Rocklands, 7A7A700OS
240.Ruso Filip (FreezBoy)Sputnik, Sněžník, 7A7A700flash
240.Černý Tomáš (tomtom)Levitácia, Končitá, 7A7A700flash
240.Vokřínek Petr (Bajker89)Zádová, Ostaš, 7A7A700OS
240.Heger Krystof (Gaga)Squeeze, Loučovice, 7A7A700flash
240.Hejný Jakub (Buba90)Kamenolom, Sněžník, 7A+7A700flash
240.Procházková Barča (barcza)Hledací Směr, Hřensko, 7A7A700OS
240.chudacek jan (choodi)Válení Ve Stohu, Sklárna Sever, 7A7A700flash
240.oplt vojta (vojtao)Prstolam SD, Josemit Bouldery, 7A7A700flash
240.Horský Vojtěch (horskyv)Depilace Podpaždí, Sněžník, 7A7A700OS
240.Maňourová Anna (annis)Sokoban, Bor, 7A7A700flash
240.Šimek Filip (čmelák)Pěna, Mlýnský Vrch, 7A7A700flash
240.Planková Katarína (plankova)Plížením Plazením, Sněžník, 7A7A700flash
240.Hrdlička Vojtěch (Kopytník)Útok Lůzrů, Rohanovský Vrch, 7A7A700flash
240.Paštyka David (dp)Kodešův Backhand, Bechyně, 7A+7A700flash
240.Nakládalová Lucka (Nakyna)Blue Lagoon, Bor, 7A7A700OS
240.Výborný Tony (phoenixcqcq)Porod, Sněžník, 7A7A700flash
240.Audes Šimon (hrnek)Fixaretka, Kralupy Nad Vltavou, 7B7A700OS
240.Chodura Radek (radek_cz)Mini Hueco, Helsinki Area, 7A7A700flash
240.Š Petr (Šťása)Inženýrská Odysea, Vysoký Vrch, 7A7A700flash
240.Šmíd Radim (Raadim)Sieg Oder Akia, Maltatal, 7A7A700flash
240.Bartoš Michal (Bárty92)Modrá Andulka, Sněžník, 7A+7A700flash
240.Griger David (Komíňák)Ovocný Košíček, Ostaš, 7A7A700flash
240.Jelínek Petr (jelen)Pěna, Mlýnský Vrch, 7A7A700flash
240.Kessel Samuel (Samlo)Sedící Býk, Kralupy Nad Vltavou, 7A7A700flash
240.Ženíšek David (Zendad)Tušimice, Pod Hradem, 7A7A700OS
240.Scheuerová Veronika (kikinka00711)Pekelník, Čertovy Nohavice, 7A7A700flash
240.Štefela Pepa (skuc)Rošťák, Sněžník, 7A7A700flash
240.Palivec Vladimir (aindra)Pekelník, Čertovy Nohavice, 7A7A700OS
240.Čížek Matěj (Cizkoa)Schovka, Čertovy Nohavice, 7A7A700flash
240.B L (LB)Pekelník, Čertovy Nohavice, 7A7A700flash
403.Vorel Honza (ptak)Lepidlo, Tisá - Modřín, 6C+/7A6C+/7A675OS
403.A P (Andy)Pán Indián, Ostaš, 6C+/7A6C+/7A675flash
403.Hulata Alexandr (Sasin)OS? Uvidíme!, Ostaš, 6C+/7A6C+/7A675flash
403.Nosáľ Jozef (germ)Bezpaleček, Ostaš, 6C+/7A6C+/7A675flash
403.Cimprich Vladimír (Ladis)OS? Uvidíme!, Ostaš, 6C+/7A6C+/7A675OS
403.Hrachovinová Světlana (SWětla)Tanec Čertovských Trpaslíků, Panský Les, 6C+/7A6C+/7A675flash
403.Urubčík Roman (Urukus)Tanec Čertovských Trpaslíků, Panský Les, 6C+/7A6C+/7A675flash
403.Resl Martin (Martin Resl)One Crimp Show, Bechyně, 6C+/7A6C+/7A675flash
411.Holec Standa (Standa)Tučný Rybí Traverz, Mlýnský Vrch, 7A tr7A tr650flash
411.kunos jozo (joko)?, Merkenstein, 6C+6C+650OS
411.Šedivec Petr (Šéďa)Visuté Zahrady, Pod Hradem, 6C+6C+650flash
411.Kadlec Miroslav (m.k.)Lovec, Kalovy, 6C6C+650OS
411.Štim Andrej (aŠ)Kuba Na Hraně, Loučovice, 6C+6C+650OS
411.Čížek Viktor (DOF)Coup De Bambou, Fontainebleau, 6C+6C+650flash
411.Moravcová Eliška (Eliz)Coup De Bambou, Fontainebleau, 6C+6C+650OS
411.Adamec Honza (Hanes)Traverz, Ostaš, 7A tr7A tr650OS
411.Charognard a tete blanche (Sup)Pako Motyčka, Tisá - Modřín, 6C+6C+650OS
411.Tomeš Filip (kesemot)Jack Herrer, Sněžník, 6C+6C+650OS
411.Petrašovský Martin (lopi)Žiletka, Vyhlídková Skála, 6C+6C+650flash
411.Kučírek Václav (PD)Spiderman, Ostaš, 7A6C+650OS
411.Peksa Kamil (k.p.)Třešinky Na Dortu, Ostaš, 6C+6C+650flash
411.Tesař Filip (Hilfák)Ducktales, Tinos, 6C+6C+650flash
411.Payne Pavel (pól)Jack Herrer, Sněžník, 6C+6C+650flash
411.Horňák Lukáš (joHny237)Gejzír, Mlýnský Vrch, 6C+6C+650flash
411.Maly Jiri (8b)Schlitzwitz, Zillertal, 6C+6c+650flash
411.Kotera Honza (Hook)Brusič, Vysoký Vrch, 6C+6C+650OS
411.Pokorný Petr (foton)Orange Utan, Zillertal, 6C+6C+650flash
411.Procházka Jan (easy)Pan Sekáč, Rudice, 6C+6C+650flash
411.Mikanová Marta (martamikanova)Pěna, Mlýnský Vrch, 7A6C+650flash
411.Štambachr Honza (860622)Metusalem, Chironico, 6C+6C+650flash
411.Skopec Václav (VS)Duha Zprava, Pečínkova Skála, 6C+6C+650flash
411.Svobodová Tereza (terasv)Zhola Nic, Škrovád, 6C+6C+650flash
411.Svarc Robert (sva.rob)Zhola Nic, Škrovád, 6C+6C+650OS
411.Vojtek Lukáš (Lukáš)Moucha Domácí, Bor, 6C+6C+650OS
411.Týčr Břeťa (Bublina)8V, Loučovice, 6C+6C+650OS
411.Prokopová Katka (Katka Prokopka)Morčata Na Útěku, Vysoký Vrch, 7A6C+650OS
411.Choutka Jan (chouťák)Brusič, Vysoký Vrch, 6C+6C+650flash
411.Záplava Martin (alefff)Les Petits Plats AR, Fontainebleau, 6C+6C+650OS
411.Bolechová Mata (MataB)Nejistá Sezona, Ostaš, 6C+6C+650flash
411.Vyhnal Michal (Mik)Brusič, Vysoký Vrch, 6C+6C+650flash
411.Moravec Tomáš (TomášM.)Třešinky Na Dortu, Ostaš, 6C+6C+650OS
411.Winter Lukáš (gomez)Morčata Na Útěku, Vysoký Vrch, 7A6C+650flash
411.Vocílka Jan (Vocel)Brusič, Vysoký Vrch, 6C+6C+650flash
411.Bernard Michal (berny)Jentekast, Erikstein, 6C+6C+650OS
411.Macourek Lukas (Maca21)Online, Ostaš, 6C6C+650flash
411.Štenclová Lenka (LenkaS)PSI-B3-L12, Albarracín, 6C+6C+650flash
411.Duňka Zdik (Jan Dzík)Jack Herrer, Sněžník, 6C+6C+650OS
411.Ilenčíková Tina (Tínka)Lost And Found, Tanvald, 6C+6c+650flash
411.Sýba Vašek (vaasyk)Megan, Viklany, 6C+6C+650flash
411.Chyla Roman (peki)Reishi, Košíkovské Skály, 7A6C+650OS
411.Rydval Tomáš (*tom*)???, Ostaš, 6B+6C+650OS
411.Brouzdova Katerina (punkaca)Jonny Worker, Sněžník, 6C+6C+650flash
411.Požár Michal (mifo)High Ball 1, Panský Les, 6C+6C+650flash
411.Huta Kryštof (Kryštof Huta)Jen Tak Si Lehnout, Držková, 6C+6C+650OS
411.Ridzoňová Simona (samica)Reishi, Košíkovské Skály, 7A6C+650flash
411.Kral Mirek (laurot)Modrá Andulka, Sněžník, 7A+6C+650OS
411.Rak Kuba (krab)Zhola Nic, Škrovád, 6C+6C+650OS
411.Karlík Petr (Karlipet3)Jack Herrer, Sněžník, 6C+6C+650flash
411.Eš Martin (tiburo)Jonny Worker, Sněžník, 6C+6C+650OS
411.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)Harpuna, Mlýnský Vrch, 6C+6C+650OS
411.Trkal Fanda (kaaak)Schlitzwitz, Zillertal, 6C+6C+650flash
411.Šťastný Daniel (Dany)Plížením Plazením, Sněžník, 7A6C+650OS
411.Ganzar Vladimír (Ganzi)Haxn Aufn, Zillertal, 6C+6C+650flash
411.Danda František (frantik15)Jack Herrer, Sněžník, 6C+6C+650OS
411.Šramota Míla (Melman)Krásná Linka, Sklárna Jih, 6C+6C+650flash
411.Durník Ivo (ivod)Blockbua, Zillertal, 7A6C+650flash
411.Brzobohatý Tomáš (Rygar)Leischtl, Zillertal, 6C+6C+650flash
411.Hrabě Vojtěch (flexik)Umělý Traverz II, Skály U Sosnové, 7A tr7A tr650OS
411.Suchá Eliška (eliskasucha)Jonny Worker, Sněžník, 6C+6C+650flash
411.Urbánek Matouš (Choorbie)Třešinky Na Dortu, Ostaš, 6C+6C+650OS
411.Podušková Barča (Baru96)Pravičák, Sněžník, 6C+6C+650flash
411.Slunečková Karin (rusalkarin)Ženy Před Přechodem, Bahratal, 6C+6C+650flash
411.Janečková Nikola (špagetaa)Morčata Na Útěku, Vysoký Vrch, 7A6c+650OS
411.Polák Marek (marena)Jack Herrer, Sněžník, 6C+6C+650flash
411.Havlín Ondřej (Ondraha)Jen Tak Si Lehnout, Držková, 6C+6C+650flash
411.Košťálková Žofie (Žofka)Vodní Lázně, Bor, 6C+6C+650flash
411.L Viťko (Ležák)Jen Tak Si Lehnout, Držková, 6C+6C+650OS
411.Hebelka Filip (FilousH)Moucha Domácí, Bor, 6C+6C+650OS
411.Ch Terka (Chmelka)Jarní Touha, Bor, 6C+6C+650flash
411.Kruliš Jiří (Krulda)Jonny Worker, Sněžník, 6C+6C+650flash
411.Fischer Matej (Rybanasutru)Jack Herrer, Sněžník, 6C+6C+650flash
411.Žalská Daniela (danielazalska)Two Fingers, Sněžník, 6C+6C+650OS
485.Kopecký Jan (Bobstein)Salida De Emergencia L1, El Chorro, 6c6c600OS
485.vích pavel (smrtak)Kuřecí Ragů, Vlčí Kopec, 6C6C600OS
485.Haničinec Tomáš (thomas)Pseudokout, Hřbitovní Kameny, 6C6C600OS
485.Kokta Míra (koktis)Tekutý Vosk, Labské Údolí - Pravý Břeh, 6C6C600flash
485.Brožovský Lukáš (lbrozovsky)ON, Brána, 6C6C600OS
485.Adámek Standa (Baggio)Podkroví, Brána, 6C6C600OS
485.Vostřel Petr (jericho)La Barakunda, Sněžník, 6C6C600OS
485.Paděra Martin (Paďas)La Forge, Fontainebleau, 6C6C600flash
485.Gálet Tomáš (Galos)S.B., Sněžník, 6C6C600flash
485.Elster Petr (Peťř)I.P.Karlova, Vlčí Kopec, 6C6c600flash
485.Straka Jan (Stračena)Redface, Campground Boulders, 6C6C600OS
485.Malina Michal (Malča)Poklusem Klus, Bor, 6B6C600flash
485.Srholec Jakub (kuba89)Krok Sun Krok, Vlčí Kopec, 6C6C600flash
485.Wloch Přemysl (Přemo)Hulk, Bor, 6B6C600OS
485.Harna Filip (Fufa)Offline- Right, Bor, 6C6C600OS
485.Donát Martin (Dony)Sekyrka, Potoční Kameny, 6C6C600OS
485.Novák Honza (HonzaN)Vpravo Hleď, Vyhlídková Skála, 6C6C600OS
485.Mika Dominik (dodo)Valentina, Vyhlídková Skála, 5C6C600OS
485.Šomvársky Jan (Johny11)Kapitán Hák, Pod Hradem, 6C6C600OS
485.Hurník Marek (Maro)Budulínek Revival, Mlýnský Vrch, 6C6C600OS
485.Bláha Jakub (Jakub.Bláha.bufo)Houpák, Josemit Bouldery, 6C6c600OS
485.Brešová Lucie (Wokataa)Little White Men, Grand Wall Boulders, 6C6C600flash
485.Šatný Přemysl (Fufu)Black Výmrd, Sněžník, 6C6C600OS
485.Zumr Vladek (jeckill)U-Boot, Magic Wood - Averstal, 6C6C600OS
485.Sekyra Daniel (Danny)Mlynář, Hřbitovní Kameny, 7A6C600flash
485.Šp. Jirka (Špicál)Dole V Dole, Sněžník, 6C6C600flash
485.Vais Honza (Vaisik)Jdi Doleva, Hřensko, 6C6C600flash
485.Jedlička Marek (tulak)Josefina Mutzenbacher, Josefovské Údolí, 6C6C600flash
485.Burian Michal (MichalB)Papojed, Ostaš, 6C6C600OS
485.Hrůša Honza (Con5)Běh Na 100m, Bor, 6A+6C600OS
485.Hlavatý Ondřej (hlon)Nejasnost, Sněžník, 6C6C600OS
485.Elis Luděk (elda)Nejlepší Je Skotská, Kyšice, 6C6C600OS
485.Štilip Jan (Jéňa)Arboretum, Rybníček, 6C6C600flash
485.Joska Zdeněk (joskin)Mechové Výpečky, Ostaš, 6C6C600OS
485.Dvořák Jakub (Dvorakj)Tetovanej Jogurt, Tábor - Lužňák, 6C6C600flash
485.Hampejs David (Dejv)Levák Bob, Sněžník, 6C+6C600flash
485.Pražák Lumír (LumirP)Male A Female, Ostaš, 6C6C600OS
485.Straka Ondřej (str.o)Jumbo Appetite, Venasque, 6c6c600flash
485.Klemsa Martin (Martin)Jack Herrer, Sněžník, 6C+6C600OS
485.Kynčl Jakub (3443)Dole V Dole, Sněžník, 6C6C600OS
485.Valenta Tomáš (valentatomas)Gilotina, Sněžník, 6C6C600flash
485.Pekárek Ondra (pekoš)Placatka, Vysoký Vrch, 6C6C600OS
485.Píchal Miroslav (Hvězdář)Oujéje, Vysoký Vrch, 6C6C600OS
485.Lenc Láďa (LadaL)Cvičme V Rytme, Josemit Bouldery, 6C6C600flash
485.Michal Zbyněk (bibin)B1-L6, Albarracín, 6C6C600OS
485.Bína Pavel (binis)Atentát, Škrovád, 6C6C600flash
485.Havelka Jan (ianwight)Whistleblower, Sklárna Sever, 6C6C600OS
485.Kotrla Pavel (Rocko)Whistleblower, Sklárna Sever, 6C6C600flash
485.Mázl Ondřej (Žákár)Pružnej Venca, Havran U Jitravy, 6C6C600OS
485.Burkotová Petra (Malá Péťa)Buková Záchrana, Ostaš, 6C6C600flash
485.Kapitán Zdenek (Zdenál.F)?, Labské Údolí - Pravý Břeh, 6C6C600flash
485.Stillerová Jana (Janka)To Není Sed, Sněžník, 6C6C600OS
485.Veselý Martin (Bikerjoker)Balíček Karet, Ostaš, 6C6C600OS
485.Marek Jakub (Fly)Levák Bob, Sněžník, 6C+6C600flash
485.Caban Martin (CABi)Zilvarovic Myxomatóza, Vysoký Vrch, 6C6C600flash
485.Šindelářová Eli (esindelarova)Freiwild, Magic Wood - Averstal, 7A+6C600flash
485.Fejgl Michal (Mihal)Brid(g)estone, Magic Wood - Averstal, 6C6C600flash
485.Mikeska Erik (Eržik)Logotyp, Malinské Skály, 6C6C600flash
485.Sullivan Lee (L Sullivan)Lahůdka , Bor, 6C6C600flash
485.Koníček Jakub (Konev)AK - 47, Vesecký Yosemite, 6C6C600OS
485.Przechowski Kryštof (gozon)Bravo, Magic Wood, 6C6c600OS
485.Dajčar Honza (Mambo)Meadow Saffron, Ostaš, 6C6C600flash
485.Fajstová Alena (alenie)Šípková Růženka, Sněžník, 6C6C600OS
485.slancova jana (Janas)Šípková Růženka, Sněžník, 6C6C600flash
485.Havlík Marek (wana)Jen Dva Prstíčky, Ostaš, 6C6C600flash
485.Sk Roman (romisak)Teorie Příčinných Souvislostí , Držková, 7A6C600flash
485.Nádeník Zbyšek (zbysek)Dole V Dole, Sněžník, 6C6C600flash
485.Drátek Marek (Drat3k)Atentát, Škrovád, 6C6C600flash
485.Mrnuštíková Olga (Olga(Kolouch))Tvrz Bouda, Mladkov, 6C6C600flash
485.Stehlík Marek (Listy)Mušák Tse-Tse, Bor, 6C6c600flash
485.C Jirka (jiricz)Třešinky Na Dortu, Ostaš, 6C+6C600OS
485.Hujová Kateřina (kackahujova)El Salmonete, Albarracín, 6C6C600flash
485.Matoušková Jana (Jana)S.B., Sněžník, 6C6C600OS
485.Kulajta Martin (Artie)Klepání Na Nebeskou Bránu Var., Vesecký Yosemite, 6C6C600OS
485.Banánovič Spunth (Spunth)Joker, Držková, 6B6C600OS
485.Jelínek Martin (alfi4)Zádová, Ostaš, 7A6C600OS
485.Sedlacek Jozef (juzek)Nový Koutek, Sněžník, 6C6C600OS
485.Novotný Pavel (Bobr6)Jenny, Magic Wood - Averstal, 6C6C600flash
485.Barok Libor (liborbarok)Die Schöne, Magic Wood - Averstal, 6C6C600flash
485.Handlíř Honza (handlíř jan)Ikarus, Panský Les, 6C6C600flash
485.Heinitz Bernard (Bernytendruhy)Zkratka Za Roh, Ostaš, 6C6C600OS
485.Herodes Martin (herodes)Komisař Rex, Držková, 6C6C600OS
485.Pulicar Richard (ricmund)Bloc N° 717, Annot, 6C6C600flash
485.Svoboda Vlastimil (Svob)Reishi, Košíkovské Skály, 7A6c600flash
485.Mentor Andrej (mentor)Nový Koutek, Sněžník, 6C6C600flash
485.Kopecká Markéta (Maky)Co Teď ?!, Ostaš, 6C6C600OS
485.Machatý Ondřej (machy)Shybovací Komando, Sněžník, 6C6C600OS
485.Barak Michal (ripp)Bez Respéktu, Sněžník, 6C6C600flash
485.Gerža Pavel (Pa8age)Ram, Leonidio, 6c6c600OS
485.Hlaváč Michal (stromolezec)Balduin, Bahratal, 6C6C600OS
485.Domanský Jiří (dom)Vynucená Oblina, Hřensko, 6C6C600OS
485.Čertner Jiří (čerťas)Fuck-traverse Zu Dunkeln, Bahratal, 6C6C600flash
485.Černý Adam (blacks)Elá Hop, Sněžník, 6C6C600OS
485.Slavíček Ondřej (Mican)OFF, Bohuňovské Skály, 6C+6C600flash
485.Siegelová Eva (Kudrlinka89)Hard Boiled, Bahratal, 6C6C600flash
485.Hromadová Míša (Mišule95)Překvápko, Ostrý Kopec, 6C6C600OS
485.Tůmič Martin (bingosh)Zlomené Srdce, Sněžník, 6C6C600OS
485.Punčochář Michal (MichalPuncochar)Špatná Věc, Sněžník, 6C6C600flash
485.Ouředníková Karolína (k.ourednikova)Klepání Na Nebeskou Bránu Var., Vesecký Yosemite, 6C6C600flash
485.Kulheim David (davu)Tisíc Kulek, Škrovád, 7A+6C600OS
485.Handlířová Eliška (peliska)Za Časů Korony, Panský Les, 6C6C600flash
485.Doubek Ondra (voďoubek)Seek And Destroy, Tanvald, 6C6C600flash
485.Kaletová Terka (Terkak)Komisař Rex, Držková, 6C6C600flash
485.Nehasil Lukáš (luky nehasil)Taktické Kontakty , Váňův Vrch, 6C6C600flash
485.Páteček Tomáš (Friday)OFF, Bohuňovské Skály, 6C+6C600OS
485.Maryška Jiří (MrVergilius)Ulkyho Fandejšn, Sněžník, 6C6C600flash
485.Jirásková Markéta (Markéta)Morčata Na Útěku, Vysoký Vrch, 7A6C600flash
485.Loužecká Aneta (Louze)Poro, Sněžník, 6C6C600OS
485.Edr Martin (Edros)Jack Herrer, Sněžník, 6C+6C600flash
485.Leitnerova Zuzka (zuzinka)OS? Uvidíme!, Ostaš, 6C+/7A6C600flash
485.Jiroušek Martin (Norwell)Země Je Hranatá, Sněžník, 6C6C600OS
485.Stráníková Amálie (amalie.stranikova)Vinetů Kowalský, Sněžník, 7A6C600flash
485.Šilhán Standa (Steny)Jack Herrer, Sněžník, 6C+6C600OS
485.Pešková Lucie (Štůca)Vlčí Mlha, Hřbitovní Kameny, 6C6C600flash
485.Zloch Martin (Cartyzlo)Lampion, Sněžník, 6C6C600OS
485.kimi (kimi)Hrana Nebe, Panský Les, 6C6C600flash
485.Cabalka Martin (CábaM)Jack Herrer, Sněžník, 6C+6C600flash
485.Šmejkal Michal (smejky)Gilotina, Sněžník, 6C6C600flash
485.čada tomas (toč)Koloseum, Bor, 6C6C600OS
485.Bayer David (david.bayer)Auscula, Údolí Říčky Halda, 7A6C600flash
485.Pelíšek Václav (pelda)Hračka, Bába A Dědek, 5A6C600flash
606.Davidová Vendula (Wendy)Petrolejový Princ, BOOMerang, 6B+/6C6B+/6C575flash
607.watt watt (watt)Lóže, Pod Hradem, 6B+6B+550flash
607.Maděra Michal (Myšák)Pebble Arete, Peak District, 6B+6B+550OS
607.trvalac (trvalac)Dos Tetas Tiran, El Chorro, 6b+6b+550OS
607.Klement Tomáš (klemi)36, Cresciano, 6B+6B+550OS
607.Prikryl Lukas (lukula)Radio Active, Sněžník, 6B+6B+550flash
607.lienerth radek (zoban)L´Arete, La Pierre D´Orthaz, 6B+6b+550OS
607.Holub Petr (hop)Klíšťová Encefalitida, Žinkovy, 6B+6B+550flash
607.Babinec Petr (Bejbs)Mahá Mantra, Tisá - Modřín, 6B+6B+550OS
607.prchal jan (hanysek)Old Chimney, Castle Hill, 6B+6b+550OS
607.Marschik Jan (johny25)Do Leva, Tisá - Modřín, 6B+6B+550OS
607.Kawecki Ondra (kavaaaa)Tsunami, Liščí Díry, 6B+6B+550OS
607.Stanisław Handl (S.Handl)Simson, Bor, 6B+6B+550flash
607.Černý Jan (Cipis)Mr. Jones, Ostaš, 6B+6B+550flash
607.prchal jan (hany7)Old Chimney, Castle Hill, 6B+6b+550OS
607.Tučka Martin (martan)Traverz, Tisá - Modřín, 6B+6B+550flash
607.špís martin (marwin)Traverz, Tisá - Modřín, 6B+6B+550OS
607.Fišer Jiří (Fíša)Zákaz Prdění, Skály U Sosnové, 6B+6B+550OS
607.Němec Jan (Rusi)Stehna Z Hong Kongu, Sněžník, 6B+6B+550OS
607.Voráčková Eva (13121312)Blocco 6e, Chironico, 6B+6B+550flash
607.Haken Tomáš (haky)Dos Tetas Tiran, El Chorro, 6b+6b+550OS
607.schneider jan (plasi)Mahá Mantra, Tisá - Modřín, 6B+6B+550flash
607.Tichý Jiří (Jirik)Za Zády Jasan, Ostaš, 6B+6B+550flash
607.Hons Vojta (DarthCedr)Lachtan, Mlýnský Vrch, 6B+6B+550OS
607.Procházka Aleš (Enge)Bordel Di Brenta, Mlýnský Vrch, 6B+6B+550flash
607.Těšitelová Eva (EvaT)Jasný Případ, Josemit Bouldery, 6B+6B+550flash
607.Čuma Honza (Mek)Multivitamin, Zillertal, 6B+6B+550flash
607.Voda Jirka (Selpok)Průlet Nad Zemí, Bor, 6B+6B+550OS
607.Hruban Ota (otahruban)Blbé Madlo, Bobeg, 6B+6b+550OS
607.Juračková Jana (janďule)Zedník Roku 2009, Ostaš, 6B+6B+550flash
607.Weingärtner Petr (wajgy)Na Ramena, Sněžník, 6A+6B+550flash
607.Podařil Eugen (Eugenius)Dogmatická Normálka, Kolíbky, 6B+6B+550flash
607.Leblochová Macek (kitie)Nemocný Nohy A Ruce, Bor, 6B+6B+550flash
607.Švecová Marcela (veverka)Lachtan, Mlýnský Vrch, 6B+6B+550flash
607.Slavíček Viktor (Vitorio)Prdelka, Liščí Díry, 6C tr6C tr550OS
607.Kačmařík Michal (kaci)Čert Na Zdi, Bor, 6B+6B+550OS
607.Sušil Zbyněk (ZbysekUB)Za Zásluhy, Seníky, 6B6B+550flash
607.Hanacek Radek (radzihany)Supernatural, Castle Hill, 6B+6b+550OS
607.Jerman Honza (Thingol)Bez Obsluhy, Sklárna Jih, 6B+6B+550flash
607.Štikarovský Jakub (Štika)Velká Čínská Zeď, Velá, 6B+6B+550flash
607.Vak Tomáš (Hadrburg)Moucha Na Skle, Bor, 6B+6B+550OS
607.Pražák David (dejvi)Milbe, Bahratal, 6C6B+550flash
607.Žembová Jana (joe)Pohádkový Traverz, Bor, 6B6B+550OS
607.Kuba Ondra (ondras)Freiflung/Blindflug, Magic Wood - Averstal, 7A6B+550flash
607.Zahradníková Barbora (Baarbucha)Za Zády Jasan, Ostaš, 6B+6B+550OS
607.Zirm Honza (Honajs)Gejša, Brána, 6B+6B+550flash
607.Štembera Václav (Wendeline)Dvanáct Apoštolů, Oldříš, 6B+6B+550flash
607.Černohlávek Lukáš (cerno)U Mrtvých Na Čerstvé Kůži, Šoulačka, 6B+6B+550OS
607.Hladík David (david94)Offline- Left, Bor, 6B+6B+550flash
607.Klicpera Jakub (hodny kuba)Žabí Princ, Ostaš, 6B+6B+550flash
607.Kovaříková Nina (ninka)Leg Di Eichn, Zillertal, 6B+6B+550OS
607.Vantuchová Renáta (R.vantuchova)Pověstný Kříž, Bor, 6B+6B+550flash
607.Pail Leoš (enzo)Za Zády Jasan, Ostaš, 6B+6B+550OS
607.Flögel Tadeáš (Tade)Opěradlo, Ostaš, 6B+6B+550flash
607.Kalenská Kristýna (Týnuše)Gejša, Brána, 6B+6B+550flash
607.H Vojta (hrassek)Lokna, Nad Myslivnou, 6B+6B+550flash
607.Zderadíček Tomáš (Tomaso)Testovací Hrana, Nad Myslivnou, 6B+6B+550flash
607.Ešler Ondřej (esler)Lokna, Viklany, 6B+6B+550flash
607.Patka Tomáš (Paťák)Eskamontér, Košíkovské Skály, 6B+6B+550flash
607.Tytková Marie (Maru)Gejša, Brána, 6B+6B+550flash
607.Benešová Elena (elenabenesova)Doba Jedová, Tanvald, 6B+6B+550flash
607.Makuša Michal (tah-sha-tunga)Blokan, V Průseku, 5B6B+550flash
607.Smolka Marek (MáraS)Stehna Z Hong Kongu, Sněžník, 6B+6B+550OS
607.Ondrášek Lukáš (ondrasl)Stars, Helsinki Area, 6B+6B+550OS
607.Polanský Štěpán (KrTTeK)Schmeergel, Ostaš, 6B+6B+550flash
607.Jackwerth Daniel (JackDaniel)Fomitopsis, Loučovice, 6B+6B+550flash
607.Mareček Martin (GapiCZa)Schmeergel, Ostaš, 6B+6B+550flash
607.Ladin Ladis (aladin)Vpravo, Ostaš, 6B+6B+550OS
607.B Radim (Suxik)X-man, Oldříš, 6B+6B+550OS
607.Kovařík Radim (radimkov)Drecksspur, Zillertal, 6B+6B+550flash
607.chvojsík (chvojsa)Druhá šance, Hradiště, 6B+6B+550flash
607.Sedlák Martin (m.sedlakk)Žabí Princ, Ostaš, 6B+6B+550flash
607.Novák Aleš (ClimbologAleš)Rovnou Za Nosem, Držková, 6B+6B+550OS
607.Dlask Pavel (dlaskp)Karborund B, Sněžník, 6B+6B+550OS
607.Šancová Lucie (Lucca)Hůlogram, Tisá - Modřín, 6B+6B+550OS
607.Filip Ondřej (Ryzek)Vzpomínka Na Lukyho, Sněžník, 6B+6B+550flash
607.Pechová Adéla (Ada P.)Velkej Blboun, Větrná Hůrka, 6B+6B+550flash
607.Hůrka Matouš (koyamaczech)Čárkový Traverz SD, Sklárna Sever, 6B+6B+550flash
607.Dinda Heřman (H.Dinda)Pstruží Kolénko, Ortel, 6B+6B+550OS
607.Stejskal Tomáš (tose)No Name 24, Tisá - Modřín, 6B+6B+550flash
607.Mayer Martin (mmayer)Mahá Mantra, Tisá - Modřín, 6B+6B+550flash
607.Trojan Petr (pierre)Ice Cold, Viklany, 6B+6B+550flash
607.Kožíšek Matěj (MaKo)Nuda V Díře, Horní Javoří, 6B+6B+550flash
607.suk martin (martin suk)McTwist, Havran U Jitravy, 6B+6B+550OS
607.belas jan (belina)Zobáček, Tisá - Modřín, 6B+6B+550flash
607.Senčáková Iveta (Senči)Joker, Držková, 6B6B+550OS
607.Karpaš Matyáš (Karpič)Půlnoční Rebel, Havran U Jitravy, 6B+6B+550flash
607.Hekrle Pavel (Heki93)Mr. Jones, Ostaš, 6B+6B+550flash
607.tra káťa (katka.t)Vpravo, Ostaš, 6B+6B+550OS
607.Marcinek Daniel (marcajs)Traverz, Tisá - Modřín, 6B+6B+550flash
607.Salda Jakub (Jakub.S)Mahá Mantra, Tisá - Modřín, 6B+6B+550flash
607.Černý Patrik (Paprick)Baboffka, Skalky Pod Nebušicemi, 6B+6B+550flash
607.Podrazil Jiří (JuraPodrazil)Cliffhanger, Sklapsko, 6B+6B+550flash
607.Skutka Ondřej (ony)Jednou A Dost, Blansko Sever, 6B+6B+550flash
607.Černík Tomáš (Shin)K.O., Bohuňovské Skály, 6C6B+550flash
607.Knap Roman (Roman1)Traverz, Tisá - Modřín, 6B+6B+550OS
607.Kyslík Daniel (Kyslík)Psí Tanec, Bor, 6B+6B+550flash
607.Jandová Kateřina (Katie)Háčkový Traverz, Ostaš, 6B6B+550OS
607.Málek Martin (malekmartin)Křemenáč, Košíkovské Skály, 6B+6B+550OS
607.Mňuková Veronika (verca_mn)Agility, Bor, 6B+6B+550flash
607.B. Kuba (KubaB)Laktos, BOOMerang, 6C6B+550flash
607.Voláková Dominika (Dominikavolakova95)Tupoun, Vyhlídková Skála, 6B+6B+550flash
607.Špás David (Spasik)Mr. Jones, Ostaš, 6B+6B+550OS
607.Grasserová Alena (Alča)Petrolejový Princ, BOOMerang, 6B+/6C6B+550flash
710.mateju jakub (kubajs)Zvedni Nebo Padni, Svatý Hrál, 6B6B/6B+525flash
711.jester v (v.jester)18, Stanage Plantation, 6B6B500OS
711.Šneiberg Ignác (igislav)Plotna, Srbsko, 6B6B500OS
711.kotas petr (kotik)Hever, Sněžník, 6B+ tr6B+ tr500OS
711.Mazúchová Pavlína (Pavlína)Náhul, Tisá - Modřín, 6B6B500flash
711. Shelby (Shelby)Ramblayz, Tisá - Modřín, 6B6B500flash
711.Kuta Jan (Kutik)Ramblayz, Tisá - Modřín, 6B6B500flash
711.Hranička Jan (janek)Do Nebe, Tisá - Modřín, 6B6B500flash
711.Kkk Sebastian (sebastian)Snopková Tunelářka, Vyhlídková Skála, 6B6B500flash
711.Wondráček Ivo (Ádr)Péťova Variace, Bor, 6B6B500OS
711.Kvapil Radek (Radek Kvapil)Natěrač, Borová, 6B6B500flash
711.Frysztak Iwo (Iyu)Nohama Napřed, Bor, 6B6B500OS
711.Vejšický Bohumil (boďa)Levá Hrana, Tisá - Modřín, 6B6B500OS
711.Novotný David (novotnak)Levá Hrana, Tisá - Modřín, 6B6B500OS
711.Hanuš Jakub (Kwjetoň)Kubínek, Vyhlídková Skála, 6B6B500OS
711.Goldbach Marek (Marek1986)Força Maligna, Santo Tirso, 6B6B500flash
711.Horvath Marian (Hormar)Babylon A), Sněžník, 6B6B500OS
711.Štěpán Matěj (Kravator)Krupobití, Mlýnský Vrch, 6B6B500OS
711.Krátký Martin (homerr)Temelín, Pod Hradem, 6B6B500flash
711.Farský Aleš (farda)Natahovák, Skály U Sosnové, 6B6B500OS
711.Růžička Michal (roseman)Čínská Zeď, Velá, 6B6B500OS
711.Vajsar Štěpán (Štěpán)Dopadová Plocha, Bor, 6B6B500OS
711.Kutín Ondra (AcmE)No Hned, Sněžník, 6B6B500OS
711.Sládek Daniel Sládek (Daniel Sládek)Vedro, Sněžník, 6B6B500flash
711.Tichá Lenka (lenka)Klokaní Kůže, Vysoký Vrch, 6A+6B500flash
711.Kroupa Michal (Michal Kroupa)Hrana, Brána, 6B6B500flash
711.Stráníková Veronika (olesimana)Spoďák, Škrovád, 6B+ tr6B+ tr500OS
711.Němeček Jiří (Něma)Sokolík SD, Ostaš, 6B6B500flash
711.Pavelka Vít (Vituna)Niet Bekannt, Hřbitovní Kameny, 6B6B500flash
711.Pokorný Michal (Mihel)Spoďák, Škrovád, 6B+ tr6B+ tr500OS
711.J. Vojta (miteka)Vana, Brána, 6B6B500flash
711.Šatná Monika (Šušu)Two Fingers, Sněžník, 6C+6B500OS
711.K Petr (Kortys)Odřízka, Sněžník, 6B6B500OS
711.Jasko Samo (sjasko)Sweet Egg, Rocklands, 6B6B500OS
711.Pašek Jan (Honza.p)Reini, Zillertal, 6B6B500flash
711.Hornych Tomáš (Gromas)Indiánek, Ostaš, 6B6B500flash
711.Kubeček Jeňa (tatka)Chlapský Traverz, Seníky, 6B6B500OS
711.Ebrová Veronika (Hamnish)Tuha, Sněžník, 6B6B500OS
711.Večeřa Jirka (Véča)Klid Před Bouří, Vesecký Yosemite, 6B6B500flash
711.Buček Dalibor (Bukr)Rybník, Velá, 6B6B500OS
711.Strnad Michal (Kuře)Žabí Princ, Ostaš, 6B+6B500OS
711.Kufa Martin (kufíno)Misky, Ostaš, 6B6B500OS
711.Šolcová Blanka (blanka)Hintangbam, Zillertal, 6B6B500OS
711.trvaj m (javrt)Opičí, Seníky, 6A6B500flash
711.Vařeka Martin (martin13)Misky, Ostaš, 6B6B500OS
711.Mašek Petr (máša)žulová Hoře, Srdce Brouka, 6B6B500OS
711. Luboš (Lub0sh)Na Kolena, Josemit Bouldery, 6C6B500OS
711.Michovský David (Ještěrka)Staro, Bahratal, 6B6B500OS
711.Souralová (Laděnka)Vedro, Sněžník, 6B6B500OS
711.Rosová Anna (anny)Ales Bretelles, Fontainebleau, 6A6B500OS
711.Tůmová Jana (janina)Příčná Flétna, Calverovy Kameny, 6B6B500flash
711.Češpivo Jan (beer)Cuk Cuk, Sněžník, 6B+6B500flash
711.Škoda Tomáš (tomasskoda)Natahovák, Ostaš, 6B6B500flash
711.Ricci Nora (Noa)Hari Díky, Tisá - Modřín, 6B6B500flash
711.byrtus filip (filipbyrtus)Vizír, Kóta 436, 6B6B500OS
711.Moravec David (T-Dave)Knoflíkář, Ostaš, 6B6B500flash
711.Scharf David (Lesec)Závislák, Tisá - Modřín, 6B6B500flash
711.Melich Marián (majoo)El Despertón, Albarracín, 6B6b500flash
711.Tesárek Jan (tesil)Přímá Nelogičnost, Josefovské Údolí, 6B6B500flash
711.Kohut Martin (zoro)Prd Sebezáchovy, Porúbka, 6B6B500OS
711.Konrádová Lucie (Luc_Ky)Klisch Klasch, Magic Wood - Averstal, 6B6B500flash
711.Romanovská Lucie (Kučka)Querdenker, Zillertal, 6B6B500flash
711.Ondruška Jan (arny)Tom Of Finland, Tokerud, 6B6B500flash
711.Pavlíková Petra (Deetroit)Obskočený Skokan, Brána, 6B6B500flash
711.Vrtílek Luděk (loudys)Prstoklad, Holštejn, 6B6B500flash
711.Plhon Frantisek (Frap)Aloe Vera, Sněžník, 6B6B500OS
711.Kopůnec Ivo (-Ivoš-)Lištokul, Sněžník, 6B6B500OS
711.Pokorný Jan (Krutor)Babylon, Sněžník, 6B+6B500OS
711.Vitáková Zuzana (Zuzka.Vit)Tuha, Sněžník, 6B6B500flash
711.Baláž Michal (Queek)Indiánek, Ostaš, 6B6B500OS
711.Václavík Jan (jvaclavik)Prs V Piči, Sněžník, 6B6B500OS
711.Baran Marek (kiwi)Elevátor, Sněžník, 6B6B500flash
711.Rychlík Jakub (JakubRychlik)Prd Sebezáchovy, Porúbka, 6B6b500OS
711.Janosek Jiri (Janosek)Fumar, Sněžník, 6B6B500OS
711.Nešvera Jakub (Kuba86)Babylon, Sněžník, 6B6B500OS
711.Richtr Pavel (satori)Lehkej, Sněžník, 6B6B500flash
711.Záhora Ondřej (Ondřejj)Pravák Bob, Havran U Jitravy, 6B6B500flash
711.Malík Jiří (Malina)Lehkej, Sněžník, 6B6B500flash
711.Kratěna Pavel (Scare)Indiánek, Ostaš, 6B6B500flash
711.Kočí Tomáš (Kóča)Lehkej, Sněžník, 6B6B500flash
711.Máslo Daniel (danmaslo)Babylon, Sněžník, 6B6B500OS
711.Ondráčková Petra (pixyk)THC, Štarkov, 6B6B500flash
711.Zelenka Jirka (jir.ka)Hádés, Panský Les, 6B6B500flash
711.Krulišová Lenka (Leninn)Tuha, Sněžník, 6B6B500OS
711.Čechová Martina (Máťa)Pocestný, Tisá - Modřín, 6B6B500flash
711.Klusák Martin (Klusakm)Křik A Plác, Vršava, 6B6B500OS
711.Šibor Jakub (Ital)Bivoj, Košíkovské Skály, 6B6B500OS
711.Chalupník Tomáš (wentsa)Šamanismus, Bor, 6B6B500OS
711.K Kuba (jakubklos)WC, Sněžník, 6B6B500OS
711.Nouzak Dan (None87)Indián, Ďáblický Háj, 6B6B500flash
711.Mrkvička Ondřej (Endák)Skřet, Mlýnský Vrch, 6B6B500flash
711.Janča Michal (Jochen)Posser, Holštejn, 6B6B500OS
711.Kabelíková Anna (Ňo)Skřetí Křeč, Sněžník, 6B6B500OS
711.Najman Karel (najmankm)Levá Východní Stěna, Liberecká Výšina, 6C6B500OS
711.Šofránko Peter (kepko)Črepníková Hrana, Makita Zbrojnica, 6B6B500flash
711.Jedličková Šárka (Šáruš)Fabián, Černolické Skály, 6B6B500flash
711.Horáček Šimon (Šajmon)Přes Tlamu, Skalky Pod Nebušicemi, 6B6B500flash
711.Orálek Petr (kletr)Chvatník, Josefovské Údolí, 6B+/6C6B500flash
711.Nedělčev Ondřej (nedelceo)Fabián, Černolické Skály, 6B6B500flash
711.Řezníček Jan (Krvák)Rýha, Sklárna Sever, 4+6B500flash
711.Rataj Filip (FílaR)Koule V Průvanu, Bystřička, 6B6B500flash
711.Brich Milan (mibr)Posunovačka, Skalky Za Aritmou, 6B6B500flash
812.Vrátný Míra (miras)Tunelář, Tisá - Modřín, 6A+/6B6A+/6B475OS
813.Brabec Premysl (axl)Dirt Jump, Sněžník, 6A+6A+450flash
813.Štětka Mirek (Morituri)U Rozhledny 15?, Sněžník, 6A+6A+450OS
813.Vesely Standa (LamaS)Avon Lady, Vlčí Kopec, 6A+6A+450OS
813.Wohlleben Michael (MichaelW)Zelená, Nad Myslivnou, 6A+6A+450OS
813.Slatinsky Jan (Slata)Norník, Tisá - Modřín, 6A+6A+450flash
813.Výšek Honza (Malej bejk)Povinné Ručení, Ostaš, 6B/6B+6A+450OS
813.Hazuková Veronika (Veru)Satiricon, Chironico, 6A+6a+450OS
813.Brouček Michal (_brouk_)Majonéza, Josemit Bouldery, 5A6A+450flash
813.Seidler Radim (Sadlo)Bouldr U Ohniště, Čertovy Kameny, 6A+6A+450OS
813.Wiedenová Lenka (Léňa)16., Malveira, 6A+6A+450OS
813.lajos lajos (lajos)Tahoun, Vyhlídková Skála, 6A+6A+450flash
813.Holota Jan (Chonsik)Tahoun, Vyhlídková Skála, 6A+6A+450OS
813.jeroen aerts (jeronimo)Rozlejzák, Bor, 6A+6A+450OS
813.Burišin Michal (Buri)Tahoun, Vyhlídková Skála, 6A+6A+450flash
813.Tichý Aleš (Sumec)Po Sedmé, Ostaš, 6A+6A+450OS
813.Drobná Danča (Brouk_81)Sithranka, Sněžník, 6A+6A+450flash
813.Kuzivová Lenka (Rouga)Popelnice Pravá, Mlýnský Vrch, 36A+450flash
813.Exner Aleš (Alíno)Malý Menší, Ostaš, 6A+6A+450OS
813.Hodoušek Matěj (pomalík)Čudí Fudžiama, Tábor - Lužňák, 6A+6A+450OS
813.L Pavel (pollaw)Zvedání Z Gauče, Mlýnský Vrch, 6A+6A+450flash
813.Vejmolová Iva (16071995)Modré Desky (převis Vlevo), Pečínkova Skála, 6A+6A+450flash
813.Lukavská Kateřina (Kača)Špinavka, Sněžník, 6A+6A+450OS
813.Rysová Jana (Bejby)Nela, Sněžník, 6A+6A+450OS
813.Havel Martin (Rewet)Méďa Béďa, Tábor - Lužňák, 6A+6A+450flash
813.Kalista Marek (MaKal)Hlídač Krav, Bor, 6A+6A+450OS
813.Rozsypalová Katka (Kaca)Rudlík, Ostaš, 6A+6A+450flash
813.Tauchman Jan (draken)Ledová Trhlina Varianta, Havran U Jitravy, 6A+6A+450OS
813.Patera Martin (Ru-XAc)Železná Panna, DogGreen, 6A+6A+450OS
813.Dvořák Ondra (Ondra.D)Lomikámen, Sněžník, 6A+6A+450OS
813.Fliegl Ondřej (fondra)Zaplouvačka, Ostaš, 6A+6A+450flash
813.Gygal Radek (gyga)Barovka, Ostaš, 6A+6A+450OS
813.Blackhippo Mike (saxnot)Prostřední, Viklany, 6A+6A+450OS
813.Cerman Miloslav (Cermí)Syrečky, Ostaš, 6A+6A+450flash
813.Cihlář Adam (adamcihlar)Number One, Oldříš, 6A+6A+450flash
813.Chmelířová Petra (Petkapetule)Tanec S Vlkem, Tanvald, 6A+6A+450flash
813.Zdebská Lenka (Zběska)Podesta, Bystřička, 6A+6A+450flash
813.Riha Honza (Chuck)Kousavka, Sněžník, 6A+6A+450flash
813.Beneš Dominik (beny231)Převislé Schody, Josemit Bouldery, 6A+6A+450flash
813.Splítek Ondřej (OS13)Železná Panna, DogGreen, 6A+6A+450flash
813.M. Wolfová Jitka (Jí)Warm Up, Frankenjura, 6A+6A+450OS
813.Dajčar Kuba (Dajči)Zaplouvačka, Ostaš, 6A+6A+450flash
813.Petržílek Tomáš (Tomasz)Rypadlo, Lachov, 6A+6A+450flash
813.Liner Lukáš (Coyot)Seňor, Končitá, 6A+6A+450flash
813.Hlavová Veronika (ViviHl)Zvedání Z Gauče, Mlýnský Vrch, 6A+6A+450OS
813.Štefan Honza (stefic)Zaplouvačka, Ostaš, 6A+6A+450OS
813.Slánská Veronika (Bikerka)Pizizubka, DogGreen, 6A+6A+450OS
813.Dráček (Dráček)Vypečené Křidýlko Pana Betmena, Hradiště, 6A+6A+450OS
813.Beneš Vojtěch (benesv)Pizizubka, DogGreen, 6A+6A+450flash
813.Rezna (eatme)Infected Mushroom, Tonsai, 6a+6a+450OS
813.Liška Martin (Gray)5, Blanenské Bouldery, 6A+6A+450OS
813.8b Satya (Satya)Toil And Bubble, Wied Il-Mielah, 6a+6a+450OS
813.K. Jitka (Kitka)No Crack, Hřensko, 6A+6A+450flash
813.Jančáry Mylan (majlaan)Pozor Na Sovy, Vysoký Vrch, 6A+6A+450OS
813.Š Dino (Dino)Bong, Bahratal, 6B6A+450flash
813.Brown Bobby (moudrej)Syrečky, Ostaš, 6A+6A+450OS
813.Houška Martin (Feld)Vypečené Křidýlko Pana Betmena, Hradiště, 6A+6A+450flash
813.Švarcová Anežka (anešvar)Rudlík, Ostaš, 6A+6A+450OS
813.Valdman Jan (Valdy)Zaplouvačka, Ostaš, 6A+6A+450flash
813.Dvořák Matěj (Mtw)Mosquitos, Kašparák, 6A+6A+450OS
813.Socha Ondřej (Socháč)Mosquitos, Kašparák, 6A+6A+450OS
813.Rabada Dušan (TáDušan)Kotě V Ropě, Kyšice, 6A+6A+450flash
813.Rabadová Lucka (LucyLoo)Kotě V Ropě, Kyšice, 6A+6A+450flash
813.Turbaková Kateřina (MiniTurbo)Brtova Cesta, Stránská Skála, 6B+6A+450flash
813.Nováková Lucie (Mrs. Mikko)Smekáček, Bor, 6A+6A+450flash
813.Kopecký Petr (Petr Kopecký/ Sedlák)Pravá Popelnice, Mlýnský Vrch, 36A+450flash
813.Sadloňová Adriana (Adri)Sweatheart, Zillertal, 6A+6A+450flash
813.Žídek Vojtěch (zidececek)Truchlivá, Žulový Vrch, 6A+6A+450OS
813.Malásek Petí (peti18)Po žluté Nahoru, Seníky, 6A+6A+450OS
813.Neuwirth Petr (Inža)Po žluté Nahoru, Seníky, 6A+6A+450flash
813.S V (vsp)Kocour V Botách, Ostaš, 6A+6A+450OS
813.Švihálek Jiří (svihalek)Šifra, Rudice, 6A+6A+450OS
813.Jahoda Martin (Jahys)Malajská, Skály U Sosnové, 6A+6A+450OS
813.Vrbová @nče (@nče)Zenová Zahrada, Skalky Pod Nebušicemi, 6A+6A+450flash
813.Papp Samuel (samuel)Choko, Sněžník, 6A+6A+450OS
887.Cabadaj Martin (Cába)Chlupatý Svetr, Mlýnský Vrch, 6A+6A400OS
887.Šlachta Adam (_mAdam_)Levý Čumák, Mlýnský Vrch, 5B6A400OS
887.Fuka Vladimír (lada)Pravý Čumák, Mlýnský Vrch, 5B6A400OS
887.ft td (159753)Pou, Hřbitovní Kameny, 6A6A400OS
887.Liška Martin (lisin)Pou, Hřbitovní Kameny, 6A6A400OS
887.Polasek Jakub (2026)Trpasličí Hněv, Hřbitovní Kameny, 6A6A400flash
887.Tvrdík Libor (libor)Tachyonized Star Dust, Brána, 6A6A400flash
887.Dolejš Ondřej (tutschnjaaack)El Chorož, Sněžník, 6A6A400OS
887.Francová Jana (Janča)Pou, Hřbitovní Kameny, 6A6A400flash
887.Kratschmer Karel (Kaďas)Bezhranka, Sněžník, 6A6a400OS
887.Czermak Damian (Czermuh)Černá Vdova, Bor, 6A6A400flash
887.Khain Pavel (Abelik)High Hranka, Tisá - Modřín, 6A6A400flash
887.soltisova evicka (evulisek)Nunca, Sněžník, 6A6A400flash
887.Příhoda Tomáš (Gulas)Na Stříšku, Loučovice, 6A6A400OS
887.Halbrštat Petr (petrh)Anal Dream, Lumignano, 6a6a400OS
887.Vít Honza (Honzís)Gagarinův Bratr, Hřbitovní Kameny, 6A6A400flash
887.Kekrt Radek (Kekrt)Namleté Kůže, Mlýnský Vrch, 6A6A400OS
887.Drnec Honza (sperou)Traverz Nad Hovnem, Hřbitovní Kameny, 6A6A400OS
887.W Milan (Míla)Prsátko, Tisá - Modřín, 6A6A400OS
887.Kysela Josef (pkysel)Ze Spáry, Skály U Sosnové, 6A6A400OS
887.Kučera Petr (Frips)El Chorož, Sněžník, 6A6A400OS
887.Fiala Ondra (ondra fiala)Long Vehikl, Brána, 6A6A400OS
887.Štítkovec Vít (vítekŠ)El Chorož, Sněžník, 6A6A400flash
887.Hrubec Přema (evilFace)Pohyby, Zelený Vrch, 6A6A400flash
887.Hůla Pavel (Pard)Neoklasik, Vyhlídková Skála, 6A6A400flash
887.Macharáčková Barbora (Bara)Platte 5, Zillertal, 6A6A400flash
887.Dušátko Jan (dusa)Nic, Škrovád, 6A6A400OS
887.Huang I-Chiau (algclimber)2 Minuty Za Hákování, Josemit Bouldery, 6A6A400flash
887.Štekl Jiří (Freegeorge)Ušní Bubínek, Pod Hradem, 6A6A400OS
887.Švihálek Ondřej (ondrejek)Přes Hrušku, Stránská Skála, 76A400flash
887.sykora tomas (tom81)Trojhrana, Loučovice, 6A6A400OS
887.Alter Dalibor (Dališ)Prolejzák, Bor, 6A6A400flash
887.k J (diego)Prsťáček, Adršpach, 6A6A400OS
887.Mikeska Patrik (biker Páťa)Force Edge, Helfštýn, 6A6A400OS
887.Jánský Michal (MikeCZ)Č. 176, Podzimní Věž, 6A6A400OS
887.Kučera Jan (Nano)Goniometrie, Vesecký Yosemite, 5B6a400flash
887.Šigut Kryštof (Krystof)Tůtů, Sněžník, 6A6A400OS
887.Pavelka Tomáš (Gorfell)Ušní Bubínek, Pod Hradem, 6A6A400OS
887.sparky Honza (sparky)Pou, Hřbitovní Kameny, 6A6A400OS
887.Novák František (frenkee)Pou, Hřbitovní Kameny, 6A6A400flash
887.H. Radek (Radeg)Vyhlídkový Let, Vesecký Yosemite, 6A6A400OS
887.Dezort Jan (cert)Dreieck, Zillertal, 6A6A400OS
887.Slavík Michal (Miikovec)Goniometrie, Vesecký Yosemite, 5B6a400OS
887.Šimandl jun. Jiří (Inspektor Šikula)Lehký Život, Josemit Bouldery, 6A6A400OS
887.Šůstek Štěpán (Štěpáček)Dědek Bez Koulí, Seníky, 6A6A400OS
887.Dron Filip (Filkes)Zasypaný Norník, Seníky, 6A6A400flash
887.Votrubec Vlastimil (vlasta)Kulíšek Nejmenší, Vesecký Yosemite, 6A6A400OS
887.Jedlička Míra (Jedla)El Chorož, Sněžník, 6A6A400flash
887.Vondráčková Eliška (eliska)Pravá Hrana, Koryčanský Hřeben, 6A6A400flash
887.Ivanovski Jakub (kubik25)Přístřešek (Feryho Převis), Škrovád, VIIb6A400flash
887.Štěpánek Michal (BuckTheBug)Rakvička, Panský Les, 6A6A400flash
887.Salabova Marketa (Marketa Salabova)Tankový Prapor, Bor, 6A6A400flash
887.Matuška Fanda (FANDAM)El Choroš, Sněžník, 6A6A400OS
887.P J (890320)Tankový Prapor, Bor, 6A6A400flash
887.Turková Alexandra (requiemgirl)Agonie, Fontainebleau, 6A6a400flash
887.Mlýnek Petr (Petr Vašek)Bohumil Klepetko, Pečínkova Skála, 6A6A400OS
887.Holub Lukáš (lukas.holub98)PES, Sněžník, 6A6A400flash
887.Šindelář Ondřej (o.sindelar)BudHead, Sněžník, 6A6A400flash
887.Thor Wikk (Wikkthor)Cesta Středem, Vysoký Vrch, 6A6A400flash
887.Preisler Eda (Exus)Pecen Chleba, Josemit Bouldery, 6A6A400OS
887.Hruška Robert (Hruskarob)10b, Panský Les, 6A6A400flash
887.Schůtová Petra (Šůťa)Gentl Mentl, Zillertal, 6A6A400flash
887.Vrzal Tomáš (vrzalt)Klabanos, Tábor - Lužňák, 6A6A400OS
887.Fojtíková Monika (Monísek)Prolejzák, Bor, 6A6A400OS
887.patzak jan (jan patzak)Cestář, Sněžník, 6A6A400OS
887.. . (zlobr)Genetické Vajco, Ludvíkov, 6A6A400flash
887.henych ondra (andy90)Dudlík, Ostaš, 6A6A400OS
887.Jelínková Karolína (lampiczka)Pohádka, Sněžník, 6A6A400OS
887.Hammerschmiedová Klára (Klára H)6, Passo San Giovanni, 6A6A400OS
887.Hyksa Tomáš (fIxA)6A, Bahratal, 6A6A400flash
887.Smetanová Kateřina (Kačušta)Hedvábní Stezka, Blanenské Bouldery, 6A6A400OS
887.Smrček Jakub (Snowi)Perník, Bor, 6A6A400OS
887.Chytrý Marek (marekchytry29)Sokolík, Ostrý Kopec, 6A6A400OS
887.Brokeš Tomáš (Brokboj)Z Oček, Mladkov, 6A6A400OS
887.Čížek Pavel (pavelll)Cesta Středem, Vysoký Vrch, 6A6A400flash
887.Miturová Barbora (vel)Pohádka, Sněžník, 6A6A400flash
887.Sazimová Lidmila (Lidmila)Luna, Fontainebleau, 6A6A400flash
887.Jezkova Jana (glenalbyn)Slot Machine, Bus Stop Quarry, 6a6a400flash
887.Kalát Jiří (Sali)Spárka, Skály U Kutné Hory A Malešova, 6A6A400OS
887.Michalčuk Vladimirek (ladyk)Chlorofyl, Doksy U Kladna, 6A6A400OS
887.Petlachová Alice (linolenová)Il Re´ Di Drena, Daone, 6A6A400flash
887.Samková Růža (Růža)Gagarinův Bratr, Hřbitovní Kameny, 6A6A400flash
887.Novak Ondrej (ON)La Cruciverbiste, Fontainebleau, 6A6A400OS
887.Dvořáček Karel (suite8a )Karlovka, Loučovice, 5C6A400OS
887.Bednár Filip (béďo)Fontáč Light, Makita Zbrojnica, 6A6A400flash
887.Hampl Honza (honza7260)Z Pelíšku, Bába A Dědek, 6A6A400OS
887.bures vojta (atjoV)Tankový Prapor, Bor, 6A6A400OS
887.Pešicová Anežka (Anežka )Přímej, Sněžník, 6A6A400OS
887.Vacek Ondra (vaca34)Malej Šéf, Sněžník, 6A6A400flash
887.Čeleda Michal (misace)Divadlo Pro Turisty, Sněžník, 6A6A400flash
887.Beneš Petr (Stinodrak)Výlez V Pohodě, Sněžník, 6A6A400flash
887.Tropp Marek (Nesportovněvysoký)Brandloucha, Zemská Brána, 6A6A400flash
887.Kranjc Tomaz (JC)Serpentina Bez Madla, Čertovy Nohavice, 6A6A400OS
887.Smékalová Šárka (Šári)Lety Mimo, Ostaš, 6A6A400OS
887.Štěpánek Martin (Šwéd)Levá Gilotina, Sněžník, 6A6A400flash
887.Rojko Andrej (stepnyvlk)Apatia , Končitá, 6A6A400OS
887.Májsky Michal (Majcolo)Easy Street, Holštejn, 6A6A400OS
887.Demacek Dan (sentimex)Žabožrout, Maloměřice, 6A6A400flash
887.Sobuah Petr (sobuah)La Fortune, Fontainebleau, 6A6A400flash
887.Skalická Viola (Viola Skalická)Cesta Středem, Vysoký Vrch, 6A6A400flash
887.Korbelová Eva (CalamityEvita)Monkey, Loučovice, 6A6A400OS
887.Zeman Tomas (TomZ)Mám Jednu Ruku Dlouhou, Bechyně, 6A6A400flash
887.Hála Kamil (Kejma_je_Král)A, Kozel, 6A6A400flash
887.Očko Jan (messedup)Zmijord, Ludvíkov (Nad Hřbitovem), 6A6A400flash
887.Tomsus (tomsus)Pinďourovyna, Sněžník, 6A+6A400flash
887.Kopačková Lucie (lusile)Trabant, Sněžník, 6A6A400flash
887.Kopřiva Jiří (jkoprivak)Trabant, Sněžník, 6A6A400flash
887.Raputa Pavel (roli)Shnilá, Panský Les, 6A6A400flash
887.Himl Michal (Buml)Cesta Středem, Vysoký Vrch, 6A6A400flash
887.Rauch Tom (fumac)Příprc, Sněžník, 6A6A400OS
887.Heinitz Bernard (Berny91)Kvinta, Bor, 6A6A400OS
887. Šnýdrová J. (Jahnina)Biši, Sněžník, 6A6A400flash
887.Šimek Jan (honsimek)El Chorož, Sněžník, 6A6A400flash
887.Popieluch Michal (Pipo)Lednička, Škrovád, 6A6A400flash
887.Málek David (davmalek4)Bublanina, Rusava, 6A6A400flash
887.Jech Petr (Rakeťák)No Name(9), Bahratal, 6A6A400flash
887.rorschach (rorschach)Pou, Hřbitovní Kameny, 6A6A400OS
887.Fischer Michal (Fletnis)Primogenitura, Vodárna, 6A6A400OS
887.Najbr Ondřej (ondrasek)Dosser, Holštejn, 6A6A400flash
887.Fejtová Karolína (karlíček)Stesk, Sněžník, 6A6A400flash
1007.Baroňová Michaela (suomka)Rastafaliánec, Bor, 5C+5C+350OS
1007.kubicek jakub (kubas)Dobrého Pomálu, Blanenské Bouldery, 5C+5C+350OS
1007.Resch Jindřich (Jindra Resch)Tátovo Kladivo, DogGreen, 5C+5C+350OS
1007.Končírová Šárka (Sarkon)Traverz SD, Radyně, 6A tr6A tr350flash
1007.Jiroušek Adam (osma)No Hand Rest, Srbsko, 6A tr6A tr350OS
1007.Hruška Filip (FílaHruška)Traumriss, Zillertal, 6A tr6A tr350OS
1013.Pfalzerová Katka (zzzKata)Valounový Sokol, Žinkovy, 5C5C300OS
1013.Pintířová Katka (katia)Malý Kokot, Žinkovy, 5C5C300OS
1013.Rovenský Milan (Milanomafiano)Cejcha, Josemit Bouldery, 5B5C300flash
1013.Vermach Josef (pepan)Na Hrazdě, Potoční Kameny, 5B5C300flash
1013.Gejza Gano (ficugejza)Baba Jaga, Roviště, 5C5C300OS
1013.Procházka Aleš (Ales 73)Levá Stěna, Josemit Bouldery, 5C5C300flash
1013.Kuráňová Kristýna (kurka)Lentilka, Čížkovy Kameny, 5C5C300OS
1013.Matějů Daniel (danmateju)Levá Stěna, Josemit Bouldery, 5C5C300OS
1013.Novotný Michael (Pan Ker)Dvojprst Pro Cipíska, Bor, 5C5C300OS
1013.Osvald Jaroslav (ozzy)Karmina Burana, Viklany, 5C5C300OS
1013.Hartmann Pavel (spidersteam)Mecháč, Bohuňovské Skály, 5C5C300OS
1013.Haades Petr (Haades)Fatality, Bor, 5C5C300OS
1013.S. Selma (Belma)Swift, Zillertal, 5C5C300OS
1013.A Alex (xbouldering)Prostřední Čumák, Mlýnský Vrch, 5A5C300flash
1013.Lébr Tomáš (ash)Stříček, Váňův Vrch, 5C5C300OS
1013.Kopeček Karel (Ystar)Skobová Spára, Vyhlídková Skála, 5C5C300OS
1013.Bárta Jiří (Jiřík PH)Kapr, Velá, 5C5C300flash
1013.Rambousek Matěj (Mattithjáh)Senil Boulder, Dlouháč - Cukrárna, 5C5C300flash
1013.Ježek Václav (sdvsdv)Chyty!!!, Sklárna Sever, 5C5C300flash
1013.Masopustová Jitka (Korni)Strašný Šplouchy, Vesecký Yosemite, 5C5C300OS
1013.Gretz Honza (Géčko)10a, Panský Les, 5C5C300OS
1013.Pokorná Maťa (Mata Durga)Břitva, Ostaš, 5C5C300flash
1013.Jandáková (Nathalie)Přímá Vráska, Vysoký Vrch, 6A5C300flash
1013.Lencová Simona (SimčaL)Zkratka Pro šneky, Vysoký Vrch, 5C5C300OS
1013.Dara (Dara)Lachtan, Hradiště, 5C5C300OS
1013.Králíček (Králíček)Mačeta, Loučovice, 5B5C300flash
1013.Zámečník Pavel (Pájos)Trénink Radosti, Loučovice, 6A5C300OS
1013.vavra matej (matejvavra)King Kong Baby, Bor, 5C5C300flash
1013.H P (herri)Karmina Burana, Viklany, 5C5C300OS
1013.Volmutová Tereza (DeDezka)Melchamuas, Zillertal, 6B5C300flash
1013.Sedláček Daniel (DanielS)Myslivečkova Hračka, Viklany, 5C5C300OS
1013.Šedý Martin (seda)Bobek, Pod Hradem, 5C5C300flash
1013.Měřička Matěj (Měřák)Simpl Wej, Tanvald, 5C5C300OS
1013.Joukl Lukáš (l.u.k.i.n)Road Runner, Coltura, 5c5c300OS
1013.Nehasil Michal (tenis)Ostrá Hrana, Josemit Bouldery, 5C5C300OS
1013.Pavlík Radek (Jeff76)Maverick, Košíkovské Skály, 5C5C300OS
1013.Janata Martin (Mauro)Klokaní Kapsa, Vysoký Vrch, 5C5C300OS
1013.Jursa Petr (berťa)Na Hraně, Liščí Díry, 5C5C300OS
1013.Prokop Marek (ukopparek)Klárk Kent, Skalky Za Aritmou, 5C5C300OS
1013.Manova Lucie (Lucaa)Todeskante, Zillertal, 5C5C300flash
1013.Vrbata Tomáš (TomVrb)Fašistický Režim G. Bushe Ml., Tajný Lom, 5C5C300flash
1054.Koudelkova Lenka (Lenny)Vidličky A Nože, Vlčí Kopec, 6B5B250OS
1054.Hosnedl Pavel (fellini)Paletička, Loučovice, 5B5B250OS
1054.Dvořák Richard (spinard)Vzkříšení, Podzimní Věž, 5C5B250OS
1054.Kassak Petr (Pavouk)Prožičuv Traverz, Osek, 5B5B250flash
1054.Posekaný Lukáš (opičák)Hyena, Vlčí Kopec, 5B5B250OS
1054.Stejskalová Lenka (beruskaKju)Exit 2, Ostaš, 5B5B250OS
1054.Pechačová Blanka (Blandulinka)Velrybí Spára, Mlýnský Vrch, 5B5B250flash
1054.Reschová Pavla (P. Reschová)Pravý Čumák, Mlýnský Vrch, 5B5B250flash
1054.Přemyslovský Martin (martinekx)Barka, Paklenica, 5B5b250OS
1054.Resch Petr (Petr Resch nejml.)Za Trest, DogGreen, 5B5B250OS
1054.Hodná Šárka (hodná šárka)Samá Voda, Dlouháč - Ledárna, 6A5B250OS
1054.Melichárek Tomáš (buda.tom)Blboun, Větrná Hůrka, 5B5B250flash
1054.. Zuzana (Zuuu)Kapr, Velá, 5C5B250OS
1054.Míšek Petr (Plech)Hranová Kravina, Hradiště, 5B5B250OS
1054.Damašek Jan (Damajda)Cejcha, Josemit Bouldery, 5B5B250OS
1054.Tomašíková Sabina (Sabina)Stará Plotna, Mlýnský Vrch, 5B5B250OS
1054.Míšková Petra (Petramebel)Jednou Se Urve, Hradiště, 5B5B250OS
1054.Poliček Petr (qetr)Z Kapsy, Ostrý Kopec, 5B5B250OS
1054.Zeman Jan (Honza)1f, Panský Les, 5B5B250OS
1054.Kleprlíková Lucie (Vergessenekinder483)Klouzačka, Ostaš, 5B5B250OS
1054.kotas (lezect)Alojs Lejno, Košíkovské Skály, 5B5B250OS
1054.Vaněček Michael (Michael)Oblá Hrana, Mlýnský Vrch, 5B5B250OS
1054.Závěrka Vojtěch (zavervoj)Převis Zleva, Vyhlídková Skála, 5B5B250flash
1054.Pohanka Jakub (obili)Pazourek, Poslední Skála, 5B5B250flash
1054.Beňadik Vláďa (vladabeny)Spodní Zářez, Zelený Vrch, 5B5B250OS
1054.Reich Lukáš (Looky)Tenkrát Poprvé.. Patou, Dlabalovy Kameny, 5B5B250OS
1054.N. Gabriela (lishka)žralok, Velá, 5B5B250flash
1054.Ordelt Jaroslav (feferon)Harryho Jizva, Držková, 5B5B250OS
1054.Claussova Katharina (SantaClauss)Douche Froide, Fontainebleau, 5B5b250flash
1054.Primasová Hedvika (Hedu)Kokotík, Loučovice, 5B5B250flash
1054.Mynarčík Petr (hrobař)Z Kapsy, Ostrý Kopec, 5B5B250OS
1054.Slavík Martin (Martin297)Rozradost, Rybníček, 35b250OS
1054.Hulín Radek (hulinrad)Cejcha, Josemit Bouldery, 5B5B250OS
1054.Drobek Jan (drobo)Freccia Gialla, Gemona, 5b5b250OS
1054.Pexová Šárka (Šarkap)Malá Hvězda, Sklárna Jih, 5B5B250flash
1054.Bubenickova Andrea (Andy23)Jednou Se Urve, Hradiště, 5B5B250flash
1054.Solar Milan (Milan94)Náskok, Nad Myslivnou, 5B5B250OS
1054.Šimková Adéla (ada.simkova)Kačič, Bor, 5B5B250flash
1054.Gaigr Jonáš (Pomurnik)Z Jeskyně, Jižní Stěna Soutěsky Džbán, 5B5B250flash
1054.Šotola Filip (FiliSh)Druid, Kóta 436, 5B5B250flash
1054.Vejvara Daniel (Danda vejvara)4 Fun, Padák, 5B5B250OS
1095.Slovdy Ondra (17574071757)Jamky, Pod Hradem, 5A5A200flash
1095.Pirkl Martin (MartasCT)Pupkařův Sen, Adršpach, 5A5A200OS
1095.brix0 brix0 (coccinelle.k)Huš Na Blok, Pod Hradem, 5A5A200OS
1095.Horák Karel (charlie215)Prdík, Vyhlídková Skála, 5A5A200OS
1095.Knedla Dalibor (DaK)Na Kůru, Podzimní Věž, 5A5A200OS
1095.Machar Honza (Machar)Everest, Velá, 5A5A200OS
1095.Bartoň Tomáš (tommz9)Paluba, Liščí Díry, 5A5A200OS
1095.Medvídek a Sluníčko (slunicko)Špinavá Prdel, Liščí Díry, 5A5A200OS
1095.XXX Ondra (Ondra Žž)Banán, Mrtnická Skála, 5A5A200flash
1095.Havlicek Petr (upman)Ocas Ze SZ, Mlýnský Vrch, 5A5A200OS
1095.Kekrt Lukáš (Lukas K)Vylópnutí, Josemit Bouldery, 5A5A200OS
1095.Bieláková Michaela (Misa)Everest, Velá, 5A5A200OS
1095.Solovský Jakub (jakub-solovsky)Pro Elišku, Poslední Skála, 5A5A200OS
1095.Klajban Michal (Klajbič)12, Blanenské Bouldery, 5A5A200OS
1095.Fichtner Jiří (fichtik)Každý Den Je Halloween, Vesecký Yosemite, 5A5A200OS
1095.Kapralova Pavlina (lina)Hon Na Jelena, Bor, 5A5A200OS
1095.Chyla Jakub (Kuba Chyla)Chrastítko, Loučovice, 5A5A200OS
1095.Marášek Jakub (majak8000)Baby Gloom, Ostaš, 5A5A200OS
1095.Anufrieva Tanya (Tanya)Hranečka, Sněžník, 5A5A200OS
1095.Horský Baron (M@ra)Plaziman II, Sněžník, 5A5A200OS
1095.Špeta Pavel (spetapavel)Pro Manku, Vysoký Vrch, 5A5A200OS
1095.Porcal Vojta (Woodi)Zvedněte Toho Dědka, Mlýnský Vrch, 5A5A200OS
1095.Vsetecka Jan (Bandita)Úžina, Pod Hradem, 5A5A200OS
1095.Posekaný Lukáš (Lukýno)Kazbunda, Tábor - Lužňák, 5A5A200OS
1095.Pražská Katka (Mauricea)12 Stupňů, Sněžník, 5A5A200OS
1095.Bohatá Agáta (Agi)Veverčák Pizizupka, Tábor - Lužňák, 5A5A200flash
1095.Kačinec (Kačinec)Třetí žebro, Zvůle, 5A5A200flash
1095.Stránský David (davson)Prostřední Čumák, Mlýnský Vrch, 5A5A200OS
1095.Nemchick Jacob (monkeysfistclimbing)Řev, Sklárna Jih, 5A5A200flash
1095.Klášterka Milan (klasterka)Blátodrom, Mlýnský Vrch, 5A5A200OS
1095.Šídlová Ludmila (Tamarac)Šidi-lidi, Blanenské Bouldery, 5A5A200flash
1095.Brožová Kristýna (kristynab)Mrakoplaš, Svah Vpravo Od Soutěsky, 5A5A200flash
1095.Capandova Michaela (miisa)Jednohubka, Skály V Údolí Říčky, 5A5A200OS
1095.Černíková Kateřina (Seily)Trhlinka, Tisá - Modřín, 5A5A200flash

Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu
 Foto dne:

Adam Ondra. SP v boulderingu Meiringen
 Databáze cest:
Všechny cesty (149677)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
11 Let života 7C+/8A Vyšší Brod
Spissechind 7b Rechts
Colostrum 7a+ Interlaken
Hohes Ross 7b+ Interlaken
Hemo 7c Interlaken
Nově komentované:
Traverz MOP 4 Radotínské Údolí
Desítka V P... 8/8+ Lom Kobyla
Pták Noh 7A Tábor - Lužňák
Čierny Panter 9+/10- Súľov

 Nově v diskusi:
Re: Emontana | Re: Emontana | Re: Adámek na mazáka. | Adámek na mazáka. | Re: Hudy video | Re: Hudy video | Hudy video | Hudy video | Hudy video | Film: Sean Villanueva O’Driscoll: masiv Fitz Roy |

 Nové komentáře:
Re: Aféra Hruboskalsku.cz | Re: Aféra Hruboskalsku.cz | Re: Proč ve Skalaku! | Re: Proč ve Skalaku! | Re: Proč ve Skalaku! | Gratulace | Proč ve Skalaku! | master | r2t2 | Re: Aféra Hruboskalsku.cz |

 Kde to vře:
Petr Kellner zahynul na Aljašce při nehodě při heli-skiingu (87)
Video: nový seriál Začínáme na písku startuje 15. dubna 2021 (59)
Video: Začínáme na písku: 1. díl (35)
První závod v lezení na obtížnost letošní sezóny (32)
Spadlý blok (23)
Omezení lezení v Moravském krasu z důvodu hnízdění dravých ptáků (11)
Nové povolení pro pražské lezecké oblasti (11)
Valná hromada ČHS dnes poprvé s delegáty a kvůli covidu online (8)
Lucka Hrozová hlásí přelez dalšího bouldru za 8A+ (6)
Evaluační kurz horských vůdců (4)

 Nově v inzerci:
Statická lana | Expediční obuv | Parťačka | Hledám postel | Topo | Bunda Nike | dvojčata | spolulazení | dětské lezečky | Toulky přírodou a sport |

 Anketa:
Necháte se pro lezení v cizině naočkovat?
 Ano 
 51 
 Nevím 
 17 
 Ne 
 33 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte ubytování pro Vaši dovolenou? Doporučujeme Vám vybrat si ubytování a kouzelné chaty a chalupy na partnerském portálu Hauzi. Dovolená na Slovensku nabízí mnoho aktivit v letním i zimním období pro rodiny s dětmi, přátele i turisty.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.