LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezec nepadá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Kniha Kamarád ze skal o Joskovi Smítkovi znovu vychází
Leonidio, Řecko
Gimme Kraft! AIR: 2. díl populární tréninkové bible pro lezce

Závody
SAMBAR KIDS CUP (21.10)
1. Makak- boulderový kolotoč 2017/2018 (27.10)
Jesenický opičák (28.10)

Žebříček
Cesty:
10.Reich 11029
11.Vopatová 10812
12.Lachman 10744
Bouldry:
10. 10125
11.Mlejnek 10050
12.Lavička 10000
Hory:
19.Neuwirth 2393
20.Štefan 2260
21.Groš 2238

Výsledky
ME mládeže (15.09)
Rockmaster (26.08)
SP Arco (25.08)

Deníčky
4368 lezců
657432 cest
Nové přelezy:
Golden Ei 7B
Umění Prok 8A+
Triton 7c
Meltemi 7b
Bottom Up 8A
Aborigines 8A/8A+
Heureka 7A+
Silkroad Xc
Silkroad Xc
Paragraf Xb

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Žebříček

Klasifikační tabulka
Skály Bouldry Hory
 Počítat z deseti cest
Styl přelezu:
Pohlaví:
Rok:
Poř.LezecCestyBodyRS
1.Adamovska Elis (Elis)8c PP, 8b+ PP, 8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b/8b+ PP, 8b PP, 8b PP, 7c+ OS, 7c+ OS, 8a+ PP11156
2.Vejmolová Iva (16071995)8c PP, 8c PP, 8b+ PP, 8a OS, 8b PP, 8b PP, 8a+/8b PP, 7c+ OS, 8a+ PP, 8a+ PP11131
3.Vopatová Edita (editka vopatová)8b+/8c PP, 8b/8b+ PP, 10 PP, 10-/10 PP, 8a+/8b PP, 8a+ PP, 8a flash, 8a flash, 10- PP, 10- PP10812
4.Slezáková Lenka (LeňaS)10- RP, 10- RP, 9/9+ OS, 9 OS, 8a PP, 9- OS, 7b+ OS, 9+ PP, 9+ PP, 7c/7c+ PP9970
5.Večeřová Sabina (sabinavecerova)10- PP, 7c OS, 7c OS, 9+/10- PP, 9+/10- PP, 7b+/7c OS, 7b+ OS, 9+ PP, 7c flash, 7c+ PP9922
6.Janošová Markéta (Maki15)7c OS, 7c OS, 8a PP, 9-/9 OS, 9-/9 OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS, 7b+ OS, 9- OS9898
7.Růžičková Petra (P.)10-/10 PP, 7c+ OS, 8a flash, 9+/10- PP, 7b+ OS, Xa OS, 7b+ OS, 9/9+ PP, 7b OS, Xa flash9872
8.Kotrbová Daniela (Danča)7c OS, 8a PP, 9+/10- PP, 7b+ OS, 7c+ RP, 7c+ PP, 9+ PP, 7c+ PP, 7c+ PP, 7c flash9737
9.Smetanová Michaela (Miška)7c OS, 8a PP, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7b+ OS, 7c flash, 7b OS, 7b OS, 7c PP9607
10.Širůčková Tereza (terous)7c OS, 7c OS, 8a PP, 8a PP, 7b+ OS, 7c PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP9406
11.Vašková Jana (blondajzna)7c flash, 7c+ PP, 7b OS, 7c PP, 7c PP, 7b+ flash, 9- flash, 9- flash, 7b+ flash, 9 PP9149
12.Jakubcova Monika (mo)9+/10- PP, 9+/10- PP, 9+ PP, 9/9+ PP, 9 RP, 7c PP, 9-/9 PP, 8+/9- flash, 7b flash, 8+/9- flash9119
13.Gendová Karolina (Karolinka)8a PP, 7c+ PP, 7b OS, 7b OS, 7b+ flash, 7c PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP9069
14.Ulmonová Simona (sim)9+/10- PP, 9+ PP, 9 PP, 7b+ flash, 7b+ flash, 7b+ flash, 9 PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 9- PP9039
15.Ilenčíková Tina (Tínka)7b OS, 7b OS, 7b OS, 7b OS, 7c PP, 9- flash, 9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS9013
16.Procházková Barča (barcza)9- OS, 9+ PP, 9 PP, 9 PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 8+ OS, 9- PP8947
17.Novotná Eliška (Elík)8a PP, 8a PP, 8a PP, 9- OS, 8 OS, 8 OS, 8 OS, 8+ flash, 8+ flash, 7b PP8850
18.Chvojková Katka (antarctica)9+/10- PP, 9+ PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b+ PP, 9- PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS8844
19.Kopecká Markéta (Maky)7b OS, 9 PP, 7c PP, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ RP, 7b+ PP, 7b+ PP8773
20.Jirásková Markéta (Markéta)7b+ flash, 7b+ flash, 9-/9 PP, 7a+ OS, 7a+ OS, 8+ OS, 7a+ OS, 7a+ OS, 7b+ PP, 9- PP8753
21.Sazimová Lidmila (Lidmila)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9 PP, 7c PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+ PP, 7a flash8559
22.Líbalová Helena (zagorka)9- flash, 9 PP, 7c PP, 7a+ OS, 7b flash, 7b+ PP, 7a OS, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP8503
23.Jecelínová Verča (feu)9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8 OS, 7a OS, 8 OS, 8+/9- PP8478
24.Samková Růža (Růža)7b+ OS, 9- PP, 9- PP, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a+ flash8463
25.Janoušková Nikola (špagetaa)9-/9 PP, 9- RP, 7b flash, 9- PP, 9- PP, 7a OS, 7a+ flash, 7A+ flash, 7b PP, 8- OS8294
26.Maňourová Anna (annis)7a+ OS, 7b+ PP, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7a OS, 7b PP, 7a+ flash, 7a+ flash8250
27.Hlavová Veronika (ViviHl)7a+ OS, 7b+ PP, 7b+ PP, 7a OS, 7a+ PP, 7a+ PP, 7a flash, 7a+ PP, 7a+ PP, 6c OS7881
28.Zachariášová Hanka (Hanka Zachariášová)9- PP, 7b+ PP, 7a+ flash, 8+ flash, 8+ PP, 7a flash, 8 flash, 7a flash, 7a flash, 7a+ PP7824
29.Solanská Míša (Soli)7c+ PP, 9 PP, 7b+/7c PP, 7b PP, 7b PP, 7a+ PP, 6c+ flash, 8 PP, 6c flash, 6b+/6c flash7765
30.Klimešová Alena (AK)7a+ OS, 7a OS, 8 OS, 7a OS, 8+/9- PP, 8 flash, 6c OS, 6c OS, 6c+ flash, 8 PP7738
31.Wefersova Marina (Marinka)7b OS, 7c PP, 7b PP, 7a flash, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP7649
32.Šindelářová Eli (esindelarova)9- PP, 8- OS, 8+ PP, 8+ PP, 8 flash, 8+ PP, 8 PP, 8- flash, 6c+ flash, 8 PP7449
33.Nevělíková Karolína (Karolína52)7c PP, 7b+ PP, 9- PP, 6c+ OS, 8 PP, 8 PP, 7+ OS, 8- RP, 8- RP, 7 OS7418
34.Trojanová Lucie (ilias)8- OS, 8 flash, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 7a+ PP, 8 PP, 8 PP, 8- flash, 8- flash7343
35.Ebrová Veronika (Hamnish)8- OS, 8- OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP7278
36.Siegelová Eva (Kudrlinka89)6c+ OS, 8+ PP, 8+ PP, 8+ PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 7a PP, 8 PP, 8 PP7252
37.Šebestíková Anča (garbina)7a OS, 7b RP, 8+/9- PP, 8/8+ RP, 6c OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 7+ OS7249
38.Sosnová Petra (sosa)5.11c OS, 5.11b OS, 5.11d PP, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11a OS, 5.11c PP, 7+ OS, 5.10d OS, 5.11a flash7207
39.Brožová Veronika (verca)6c+ OS, 6c+ OS, 6c OS, 6c OS, 8- flash, 8 PP, 8 PP, 7a PP, 7a PP, 8 PP7191
40.Kuběnová Barbora (barboucha)8 OS, 7a OS, 8- OS, 8- OS, 7+/8- OS, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 7 OS, 7+ flash7157
41.Stuchlíková Olga (Olga(Kolouch))6c+ OS, 7a flash, 7a flash, 7a PP, 7a PP, 6c+ flash, 6c+ flash, 8 PP, 6b+ OS, 7+ OS7140
42.Sýkorová Katka (mariona)7a OS, 7a+ flash, 7a+ flash, 7b PP, 7b PP, 7a+ RP, 7a+ RP, 7a flash, 7a flash7054
43.Pavlíková Petra (Deetroit)7a+/7b PP, 6c OS, 6c OS, 7a RP, 7a RP, 7a PP, 8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP7049
44.Dočekalová Barča (Hujirek)7a flash, 6c OS, 6c OS, 7a PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6c+ PP6907
45.Brouzdova Katerina (punkaca)7a+ flash, 8 flash, 7a+ PP, 8- flash, 8- flash, 7+ OS, 6c flash, 7 OS, 7 OS, 7 OS6903
46.Matoušková Inka (Inka)8+ flash, 8+/9- PP, 7a+ PP, 8- flash, 8 PP, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7- OS6816
47.Čechová Jiřina (jirina)7a flash, 7a flash, 7a flash, 8- flash, 6c+ flash, 8- PP, 6c flash, 7 OS, 6b+ flash, 6b+ flash6802
48.Nepustilová Klára (Klárouš)7a flash, 7a PP, 6c+ flash, 8 PP, 7+ OS, 8- PP, 6c flash, 6c flash, 8- PP, 6c+ PP6796
49.Rozsypalová Katka (Kaca)8 PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP, 8- PP6668
50.Ridzoňová Simona (samica)6c+ flash, 7a PP, 7a PP, 7a PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6535
51.Střelcová Lucie (Lucoušek)8- OS, 8 PP, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 8- PP, 7+/8- PP, 7- OS, 7- OS, 7+ PP6499
52.Leblochová Macek (kitie)6b+ OS, 7+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b+ OS, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6498
53.Dichtlová Marie (eiram)8 PP, 6b+ OS, 8- PP, 8- PP, 6c flash, 6c+ PP, 6c+ PP, 8- PP, 6c PP, 7+ flash6496
54.Pešicová Anežka (Anežka )8 PP, 7+ OS, 7+ OS, 8- PP, 8- PP, 7/7+ OS, 7 OS, 7 OS, 7 OS, 7+/8- PP6457
55.Kurasová Irena (Irena)7a+ PP, 6b+ OS, 6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS6454
56.Zímová Kateřina (KaczkaZ)7b PP, 6b+ OS, 6c+ PP, 6c+ PP, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS6304
57.Fraňková Kateřina - Alexandra (Alex98)7a PP, 6c+/7a PP, 6c flash, 6b OS, VIIIb OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b+ PP, 6a OS6128
58.Fajstová Alena (alenie)8- flash, 8- flash, 8 PP, 8- PP, 6b OS, 6b OS, 7- OS, 6a OS, 6a+ flash, 5c flash5950
59.Soukupová Tereza (soukuter)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5920
60.Janulíková Jana (Janulik)6b+ OS, 7+ OS, 7 OS, 6b+ flash, 7- OS, 7- OS, 6b+ RP, 7 flash, 6b RP, 6+ OS5812
61.Chládková Karolína (Kája Chládková)6b OS, 6b OS, 6b OS, 6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6b flash, 6a OS, 6a OS5801
62.Dušánková Martina (Martanka)6c+ PP, 8- PP, 6b OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS5626
63.Davidová Vendula (Wendy)8-/8 PP, 8- PP, 7 OS, 6c PP, 7 flash, 6b+ PP, 6b PP, 7- flash, 6+ OS, 7- PP5605
64.Kučová Lucie (Kučka)8 flash, 7+ flash, 7- OS, 7 flash, 7 flash, 6b PP, 7 PP, 7- flash, 7- flash, 7- flash5555
65.Konrádová Lucie (Luc_Ky)7+ OS, 7+/8- PP, 7- OS, 7+ PP, 7/7+ PP, 6a OS, 6b PP, 7 PP, 7 PP, 7- flash5474
66.Cigánková Hana (Ciganče)7 OS, 7+ flash, 7+ flash, 7 flash, 7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 6 OS5415
67.Vaculová Lenka (Vacule)6b OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 6a+ flash, 5c OS5385
68.Laňková Sabina (Sabinalanka)7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7- OS, 7 RP, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS5358
69.Šimková Verča (veruŠ)8b/8b+ PP, 10- PP, 8a+ PP, 9+/10- PP, 9+/10- PP5225
70.Lukášová Jana (Janiluk)9 PP, 9 PP, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP5200
71.Růžičková Pavla (paflinka)9- flash, 9 PP, 9- PP, 9- PP, 9- PP, 8+/9- PP5153
72.Hobzová Eliška (Eliška)7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7a flash, 8 PP5053
73.Šárniková - Petrlíková Yarka (Yarka)6a+ OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6a OS, 6b PP, 5c+ OS, 5c OS, 5c OS4998
74.Slunečková Karin (rusalkarin)7+/8- PP, 7+ PP, 7+ PP, 6b PP, 6b PP, 7 PP, 7- PP, 7- PP, 6a PP, 6+ flash4945
75.Boudova Misa (MisaB)6b OS, 7 flash, 6b+ PP, 6b RP, 6a+ flash, 6a+ flash, 6a flash, 6a flash, VIIb flash, 5 OS4822
76.Končírová Šárka (Sarkon)7- OS, 6a+ OS, 7- OS, 7 PP, 6+ OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 6 OS, 5c OS4798
77.Podušková Barča (Baru96)8- PP, 7+/8- PP, VIIIc PP, 7 RP, 7 PP, 7- PP, VIIIa RK, VIIc PP, 6+ PP, 6+ PP4761
78.gendová alexandra (saša)7c PP, 7c PP, 7c PP, 7c PP, 7b PP4400
79.Matoušková Jana (Jana)8- flash, 8- PP, 7+ flash, 7+ flash, 7- OS, 7+ PP, VII flash, VI OS4368
80.Eflerová Nela (NelkaEf)6a+ OS, 6+ OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, 5c OS, VIIa OS, VIIa OS, 5a OS4220
81.Olšarová Jana (Olše)8 OS, 8+/9- PP, 8 PP, 7- flash, VIIIa flash, VIIIa PP3778
82.Barochová Terezka (EasyWay)6b+ PP, 6a OS, 7- flash, 7- flash, 7 PP, 6+ flash, 6+ flash, 5c flash3743
83.Nývltová Veronika (v.erca)6+ OS, 5c OS, 6 OS, 6 flash, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS3651
84.Buchtová Dagmar (Dáša)6a OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5c flash, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP, 4c OS3589
85.Bílková Karina (Karina)VIIIb OS, VIIIa OS, VIIIa OS, 7- flash, 6+ OS, VIIb OS, VIIb OS3585
86.Pražáková Marťa (Marťucha)6a OS, 5c OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5 OS, 5 OS3545
86.Nováková Eva (Efka)7- OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 5+ OS, 5 OS, 5- OS, 4 OS, 4- OS, III OS3545
88.Chomová Mária (Majušidlo)6 OS, 6 OS, 6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 6 RP, 6 RP, 6 RP, 4+ OS3409
89.Čechová Martina (Máťa)7 PP, 7- PP, 7- PP, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 6 PP, 6 PP, 6- PP3397
90.Ondřejová Jana (xjano)7c PP, 7c PP, 8-/8 OS, 7a+ PP3353
91.Miklošová Gabriela (Brusla)6 OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 4+ OS, 4 OS3270
92.Vejchodová Pavlína (Pavča)7 flash, 7 flash, 7- flash, 7- PP, 6+ flash, 6+ flash, 6 flash3218
93.Tomašíková Sabina (Sabina)VIIIa OS, VIIb OS, VIIb OS, VIIa OS, VIIa OS, VIIa OS, VI OS, V OS, VIIa AF, VIIa AF3128
94.Pelikánová Tereza (Tereza Pelikánová)8- flash, 8-/8 PP, 8- PP, 7+ PP, 7 PP3078
95.Claussova Katharina (SantaClauss)6+ OS, 6 OS, 5 OS, 6 PP, 5- OS, 4+ OS, 6- RP, 5- flash, 5- flash, 4 OS3023
96.Zachrdlová Kateřina (katkazachrdlova)7a OS, 6c+ OS, 6c OS, 6b+ OS2988
97.Švecová Ivana (Ivanka)6b+ OS, 6b OS, 6b OS, 6a OS, 6a OS2960
98.Kyjonková Barbora (Baarbucha)5 OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 5+ RP, IV OS, 4 OS2808
99.Burkotová Petra (Malá Péťa)7a+ flash, 8 flash, 6c flash, 7 flash2762
100.Fuchsová Ivana (Coletta)7+ OS, 7- OS, 6+ OS, 6 OS, 6- PP, 5+ PP, 7+/8- AF2626
101.Lezečková Kristina (Kristina)7c+ PP, 7b+ PP, 7a flash2565
102.Nakládalová Lucka (Nakyna)9- PP, 9- PP, 9- PP2562
103.Balcarová Kateřina (Kateřina)7a OS, 7a OS, 7b PP2444
104.Semenská Simona (ssisa)VI OS, VI OS, VI OS, V OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, IV OS, III OS, III OS2420
105.Preiningerová Gabriela (Gabriela)6 RP, 4+ OS, 4+ OS, 5+ PP, 5+ PP, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 5 RP2402
106.Pilátová Renata (Renča)5c OS, 5c OS, 5c OS, 5b OS, 5b OS, 5b OS2382
107.Snášelová Martina (sunday)7- flash, 6+/7- flash, 6 OS, 6- OS, 6 flash, 4+ OS2375
108.Kuhn - Gaberová Monika (monca)5.12a flash, 5.12b PP, 5.11b RP2367
109.Havlickova Klara (jalkhed)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6 OS2310
110.Renthova Petra (spr)9- PP, 8 flash, 8- flash2306
111.Pavlíčková Markéta (Markéta Pavlíčková)7+ flash, 6b+ PP, 6b+ PP, 7 PP2203
112.Coubalová Annička Nikita (Andulka)7- flash, 7 PP, 7 RK, 6 OS, 5 OS2196
113.Čechová Michaela (Michaela)5 OS, V OS, IV OS, 4 OS, IV OS, IV OS, IV OS, V RP, 3+ OS, 3 OS2173
114.Vítová Kateřina (Kaccii)5b OS, 5b flash, 5- OS, 4 OS, 5 RP, 4a OS, 4+ RP, 3+ OS, 3 OS, 4 RP2155
115.Chorobová Eva (Ewulka)6 OS, 6- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 4+ RP, 4+ solo, 5- AF2085
116.Vaněčková Běla (Běla)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 5 RP, 5- RP, 5- RP, 4- OS, 3+ OS, 3+ OS, 3+ OS2039
117.Balcarová Káča (Káča82)4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS, 4- OS, 4- OS, 4- OS, 3+ OS2005
118.Kohoutová Erika (Eriška)6a+ OS, 6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1988
119.Dajčová Pavla (Pašina)5b OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS, 5c RP1970
120.Žabenská Lada (Ladaque)7+/8- OS, 7 OS, 7 OS1966
121.Ungerová Věra (vjeura)7- PP, 6+ PP, 6 PP, 6 PP, 6- RP, 6- PP1940
122.Stejskalová Lenka (beruskaKju)7+ flash, 7- flash, 6 OS, 6+ flash1931
123.orlikova agatha (orlici agi)7+ OS, 7 OS, 7 OS1916
124.Kovaříková Radka (radka)6a OS, 5c OS, 5a OS, 5a OS, 5a OS1910
125.Straková Monika (Monča S.)5a OS, 5a OS, 4b OS, 4b OS, 4a OS, 4a OS, 4b PP, 4b PP, 4a flash, 4a flash1850
126.Ulrichová Zuzana (Zuzka Kuldovka)7c PP, 7c PP1806
127.Nyplová Petra (Artep)6- OS, 5+ OS, 5 OS, 5 OS, 5 OS1685
128.Němá Pavlína (Pavlinka)7- OS, 7 flash, 6b flash1678
129.Francová Jana (Janča)7- OS, 6- OS, 6- OS, 5+ OS1663
130.Moravčíková Gabika (Strakapoud)5 OS, 5- OS, 4+ OS, 4+ OS, 4+ OS, 4 OS1657
131.Mikanová Marta (martamikanova)7b flash, 7a+ flash1656
132.Gelová Emilie (emča)9- PP, 8+/9- PP1650
133.Švecová Marcela (veverka)6b OS, 6a+ OS, 6a+ PP1644
134.Pecharová Aneta (Gallardo)V OS, V OS, V OS, V OS, IV OS, III OS, III OS1604
135.Prouzová Kateřina (Kachna1206)8 OS, 8+ PP1572
136.Voráčková Eva (13121312)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
136.Poláčková Alžběta (polackovabety)6a OS, 6a OS, 6a OS1566
138.Primasová Hedvika (Hedu)6+/7- PP, 6- OS, 5 OS, 5+ PP, 5+ PP1562
139.Kašíková Petra (péťa)7 flash, 7- flash, 7- flash1559
139.Štenclová Lenka (LenkaS)6b flash, 6a+ flash, 6a+ flash1559
141.Mazúchová Pavlína (Pavlína)7- OS, 7/7+ RP, 6+ RP1467
142.Chmelířová Petra (Petkapetule)7b PP, 6c+ RP1464
143.Hebelková Máka (makulka)8 flash, 8- flash1456
144.Pfalzerová Katka (zzzKata)7- OS, 6+/7- OS, 6+ PP1444
145.Černocká Míša (micubishi)5c OS, 5b OS, 5a OS, 5a OS1438
146.Bílková Jája (Jajka)6+ OS, 6+ OS, 6+ OS1416
146.Šancová Lucie (Lucca)6a+ OS, 5c OS, 5c OS1416
148.Grasserová Alena (Alča)6b+ PP, 6a+ PP, 6a PP1400
149.Brešová Lucie (Wokataa)6c OS, 6c flash1375
150.Dupalová Dominika (Dominika)7+ RP, 7 RP, 6 PP1370
151.Azoramyšová Maruška (Azorka)7- OS, 6 OS, 6- OS1366
152.Slavíčková Veronika (vslavickova)7+/8- OS, 7 OS1344
153.Petrová Ivana (Ivčí)7- OS, 6+ OS, 5- OS1341
154.Janatová Klárka (medvědice)6- OS, 5+ OS, 5- OS, 4- OS, 3 OS1340
155.Adamcová Dominika (DominikaA)7- PP, 6 flash, 5+ flash, 5 flash1334
156.Mylková Petra (petrita)6a OS, 6a+ flash, 5c PP1325
157.Rovenský Dáša (Daginka)7 PP, 7+ RK, 6 PP1305
158.Vránová Petra (Petulka23)6 OS, 5 OS, 5 OS, 4 OS1288
159.Srholcová Veronika (niki92)6+ flash, 6- OS, 5 flash, 5 flash1281
160.Souralová (Laděnka)7- flash, 6+ flash, 6- OS1278
161.Hejsková Simča (Simhejsková)VIIa OS, VI OS, VII RP, V OS, VII AF, V -, V -, V -, VIIc -, VII -1277
162.Laňková Kateřina (Katkalanka)5 OS, 4+ OS, 4 OS, 4 OS, 4 OS1260
163.orlikova amelia (orlici ami)7 OS, 7 OS1244
164.Nováková Peťa (Pietra)7 RP, 6 OS, 6- flash1235
165.Sadloňová Adriana (Adri)6c+ PP, 6a+ OS1228
166.Karešová Eliška (elis.kar)8a+ OS1172
167.Franková Radka (Raduš)5.11c PP, 5.10b RP1170
168.Kabrnová Ida (idak)6- RP, 5+ RP, 5+ RP, 5 RP, 5 RP1150
168.Tytková Marie (Maru)5c OS, 6a RP, 5c RP1150
170.Bergrová Zuzana (zua)6+ OS, 6 OS, 6- PP1144
170. Schliková Rita (HraběnkaLKP)6a+ OS, 6a+ OS, 6c RC1144
170.Martynková Aneta (atlata)6a+ OS, 6a+ OS1144
173.Rajfová Silvie (Silva)8b/8b+ PP1125
174.Bendová Martina (Ailin)VIIb OS, VIIa OS, VI OS, VII -1116
175.Malinovská Lenka (mlnk)6 flash, 5 flash, 5 flash, 5 flash1112
176.Lipenská Helena (HelčaL.)8b PP1100
177.Juračková Jana (janďule)5.10b OS, 5.10a OS1094
177.Tomanová Andrea (andrejka)5 OS, 5- OS, 6- PP, 5+ PP1094
179.Gottwaldová Markéta (Holly)6+ OS, 5 OS, 5- OS1091
179.Pfeiferová Zuzana (Zuzik)6 OS, 5+ OS, 5 OS1091
181.Kubalíková Marie (majkka)7- OS, 7- flash1075
182.Svidrnochova Zuzana (zsvidrnochova)5a OS, 5b flash, 4c OS, 3+ OS1054
183.Chudobová Katka (KatkaCh)10- PP1050
183.Vlčková Eliška (BětkaVlčková)8a+ PP1050
185.Hujová Kateřina (kackahujova)6a OS, 6a+ flash1025
186.Neubauerová Nicole (nikoikoi)5+ OS, 5- OS, IV OS, 3 OS1018
187.Šindelová Kateřina (kačka)8a PP1000
187.Ondrová Kristýna (kikuska)9+/10- PP1000
187.Svobodová Tereza (terasv)8a PP1000
190.Kozlíková Kateřina (Kozlik)VIIIa OS, VIIb OS994
191.Bucharová Anna (Bucharka)7- flash, 6+ OS975
192.Rybvá Barbora (Rybka)6 OS, 5 OS, 4 OS966
192.Ondráčková Petra (pixyk)6+ OS, 4+ OS, 4 OS966
194.Pejcharova Martina (pejchy)VIIa flash, V OS, IV OS, V RP957
195.elisova klara (žofie)6a+ flash, 6a flash956
196.IF Ivana (reziva)9+ PP950
196.Zemanová Ajka (Ajka)9+ PP950
196.Kudrová Nelly (1980)9+ PP950
199.Tomanová Anna (Ance)6+ OS, 6+ OS944
200.Poláchová Martina Anna (Marca)V OS, IV OS, III OS, III OS, III OS935
201.Piverková Johanka (johankapi)7- OS, 6+ RP932
202.Glosova Kacka (gloska)VIIIa flash, VIIb OS925
202.Reschová Pavla (P. Reschová)VIIIa flash, VIIb OS925
204.Fickuliaková Katarína (Katarina)9 RP910
204.Těšitelová Eva (EvaT)9 RP910
206.Prokopová Katka (Katka Prokopka)9 PP900
206.Kovaříková Nina (ninka)9 PP900
206.Hnizdilova Sona (Sona)7c PP900
206.Košťálová Alena (Akvi)6b PP, 6a PP900
206.kukolová pavla (kukolka)9 PP900
211.Nováková Alena (alena)6a OS, 5b OS, 6a AF895
212.Synková Petra (PetaPeta)6+ OS, 6 OS894
213.Smitková Zuzana (zuza)6a OS, 5c flash875
213.Rysová Jana (Bejby)9-/9 PP875
213.Procházková Tereza (Rezi)6a OS, 5c flash875
213.Hrdličková Jana (Ozvěna)7 flash, 5 OS875
213.M. Wolfová Jitka (Jí)9-/9 PP875
218.Jendřejasová Tereza (Tery)6a+ RP, 6a RP870
219.Mázlová Jitka (JIŤA)Xa RP860
220.liskova klára (klarus)7- PP, 6+ flash853
221.Černá Lenka (trnka)Xa PP850
221.Budinská Eva (chimenea)9- PP850
223.Hrozová Lucie (Lůca)8 OS822
224.Jandáková (Nathalie)5a OS, 4c OS, 4 OS816
225.Lukavská Kateřina (Kača)6 RP, 6- RP, 5+ RP805
226.Janoušková Nikola (špageta)7a+ flash803
227.Vincourková Jana (vinjan)7b PP800
227.Houdová Gábina (Gabča)8+/9- PP800
227.Mikušová Klára (Karlosík)8+/9- PP800
227.Dylinowiczova Dylina (Angua)8+/9- PP800
231.Kosikova (erca)8-/8 OS797
231.Pokorná Maťa (Mata Durga)8-/8 OS797
233.Dankova Kristyna (Tyna)5.9 OS, 5.8 OS, 5.10b AF795
234.Zounkova Radka (R411)6+ OS, 5 OS794
235.Matějová Lenka (zoellka)5- OS, 5+ PP, 3+ OS, 4 PP, 5 RC, 6 RC, 6+ RC, 5 RC, 6- RC, 7- RC779
236.Čačková Lýdia (LydiaC)6- RP, 5 RP, 4 RP, 4 RP, 3+ RP, 3 RP775
237.Reinoldová Kateřina (kreinoldova)5+ flash, 5 flash, 5+ RP770
238.Kalábová Tereza (sya)6 OS, 5+ OS769
239.Fučíková Alena (fufina)5 OS, 4 OS, 4 OS766
240.Pavelcová Tereza (Teriér)7a+ PP756
240.Fialová Bára (Baru Fialova)7a+ PP756
242.krulisova gabriela (gabinka.12)VII RP, VI RP, VI RP, II solo754
243.Trnková Lenka (ltrnkova)IXc PP750
243.Sedláčková Eva (EliskaS)8+ PP750
245.Svobodova (Elif)VII OS, VI OS744
246.Slánská Veronika (Bikerka)5c OS, 5c RP736
247.Hefnerová Hana (Hafina)8/8+ PP725
248.Bobková Lulu (Lulu)6a RP, 5c RP720
249.Krmenčíková Jana (dzejna)6- OS, 5+ OS719
250.Lovecka Lucka (Lutzka)7a RP714
251.Kaňová Klára (Kajka)8 RP710
252.Švecová Kateřina (katus111)8- flash703
252.Bieláková Michaela (Misa)8- flash703
254.Cásková Kateřina (keitina)7a PP700
254.Brejníková Lucka (Lucík)8 PP700
254.Petečelová Blanka (Blančák)7a PP700
254.Kejdanova Tereza (Terkakejdanova)7a PP700
254.Nakládalová Lucka (Naky)IXb PP700
254.Galušková Johanka (Johy)8 PP700
260.Konečná Veronika (flea)5b OS, 5a OS694
261.Jezkova Jana (glenalbyn)5a OS, 5 RP, 4 RP, 3 RP, 6b+ RC, 6b RC, 6a RC682
262.Cooprová Bubi (mountainini)8-/8 PP675
263.Moravcová Eliška (Eliz)7+ OS672
263.Hazuková Veronika (Veru)6b+ OS672
263.Korelusová Jana (mandelinka)6b+ OS672
266.Pospíšilová Radka (Komi)8- RP660
266.Kelinkova Alenka (alenka)8- RP660
268.Haluzova Eva (flashoun)7+/8- flash653
269.Brodská (Grünová) Monika (Mončičák)8- PP650
269.Tejnská Veronika (placka)6c+ PP650
271.Kučerová Markéta (Ell)5+ OS, 5- OS644
272.Findejsová Petra (Peťa =))VIIc RP, V OS632
273.Schlöglová Tereza (terka)6b OS622
273.Křížová Eva (ᴇVᴀ)6b OS622
273.Břeská Pavla (Pavluschka)5.10c OS622
273.Marková Terka (Terrien)7 OS622
277.Baroňová Michaela (suomka)6 RP, 6 RP620
278.Skálová Alžběta (ElRock)6c RP610
279.Vondráčková Eliška (eliska)6- flash, 6- flash606
279.Zajdová Hanka (Hanka Zajda)6c PP606
281.Zachrdlová Kateřina (Katty Zachrdlová)6C solo604
282.Prochazka Nina (Ninja)6c PP600
282.Vopelková Domča (Domča)6c PP600
284.Škorňoková Veronika (sskorna)5 OS, 4+ OS, 5+ AF, 5+ AF596
285.Andreuová Adriana (Adrouš)5 PP, 5 PP, 5- PP, 2 PP595
286.Sytářová Monika (syty)5 OS, 4+ OS, 6+ RC, 6- RC594
286.Samková Hana (Hanče)5 OS, 4+ OS594
286.Gregorová Monika (moncagre)5a OS, 4c OS594
286.Hančilová Rut (Růťa)5a OS, 4c OS, 5c -, 4b -, 6a+ -, 4b -, 5c -594
290.Schrödlová Nicola (Nici)5 RP, 5 RP, 4+ RP592
291.Vlčková Martina (MartinaVlckova)5 OS, 6- RP586
292.Míšková Petra (Petramebel)6- OS, 5 RP582
293.Kabrhelová Kateřina (kaci_bunny)5+ RP, 5- flash, 4 RP581
294.brix0 brix0 (coccinelle.k)7- OS572
294.Pátková Iva (ifka)6a+ OS572
294.Větrovská Eva (Kuki)6a+ OS572
294.Dušková Pavlína (Pájislaf)6a+ OS572
294.Hynková Bára (Jacki)6a+ OS572
294.Vavrova Z. (*Z*)6a+ OS572
294.Tůmová Jana (janina)7- OS572
294.Zikmundová Monika (Moni)7- OS572
302.Byrtusová Nikol (Nikol Byrtusová)5+ OS, 4 OS569
302.Maľová Anna (adikeite)5+ OS, IV OS569
304.Bolechová Mata (MataB)7+ RP560
304.Pivodová Terka (terulinek10)6b+ RP560
304.Leitnerova Zuzka (zuzinka)7+ RP560
307.Vantuchová Renáta (R.vantuchova)6- flash, 5 flash556
307.Skřítková Daniela (skřet)VIIa flash, VI flash556
309.Kaftanová Lucie (lucyliu)4 OS, 4 OS, 4 RP, 4- -, 6 -, 6- -, 5- -554
310.Ptáčková Iva (Shaelle)7 flash553
311.Beránková Anna (Bejby_A)VIIc RK, VIIb RK548
312.Zderčíková Jitka (Kuzle)5 OS, 4 OS544
313.Hodanová Veronika (Pinklizard)5a OS, 5a RP536
314.Perglerová Soňa (skye)4 OS, 3 OS, 3 OS, 4 RC526
315.Přibylová Veronika (Verukk)4c OS, 5a flash525
316.Bartoníčková Terka (baterka)6a OS522
316.Vítová Petra (PetraV)6a OS522
316.Schůtová Petra (Šůťa)6a OS522
316.Mazúrková Lenka (Hadička)6a OS522
320.Filipová Zuzka (zuzice)7 RP510
321.slancova jana (Janas)7 PP506
321.Rendlová Veronika (Jazzinka)5 flash, 5 flash506
321.Tichá Lenka (lenka)VIIIb PP506
324.Poskerová Lenka (len)5+ RP, 4+ RP, 4 RP505
325.Kozlová Terka (terkap)7- flash503
325.Kořená Kateřina (Kayley)7- flash503
327.Salabova Marketa (Marketa Salabova)7 PP500
327.Vardanová (Zuzulenka)7 PP500
327.Peratová Eva (pirx)7 PP500
327.Šimečková (Klára531)7 PP500
331.Onderková Verca (osmaci)4+ OS, 4 OS494
331.Jiříčková Barbora (barbucha)5 flash, 4 flash, 3+ flash494
331.Gartnerová Jitka (Jitule)V OS, 4 OS, VI -, VI -, V -, VII -, VI -, V -, VI -, V -494
334.Siglová Ivana (sigi)4 flash, 4 flash, 3+ flash, 3 flash, 4 RC477
335.Kubátová Jaroslava (Jarka)5 OS, 3 OS474
336.Kolibíková Pavla (Kolibice)6+ OS472
337.Matusova Katarina (Zuna)5.10b RP460
337.Obročníková Anna (Anna)VIIIa RP460
337.Hammerschmiedová Klára (Klára H)7- RP460
340.Handlířová Eliška (peliska)7- PP, 7 AF, 7- AF458
341.Mašková Eva (Evík)V RP, V PP, III OS, 6 -, 4+ -, 3 -, 3 -, 1 -, 5+ -, 3 -457
342.Štefaňáková Petra (pepiška)6a+ PP456
343.Koblihová Katka (1712)6a+ PP450
343.Kolomazníková Kristýna (Kristýna)6a+ PP450
343.Chovancová Tereza (terzuška)6a+ PP450
346.Řenčová Blanka (Blanche)5- OS, 5 RK446
347.Červenková Martina (maice)4 OS, 4 OS444
347.Rudolfová Kateřina (Katru)IV OS, IV OS444
349.Kozáková Šárka (Sierra)5c OS422
349.Hodná Šárka (hodná šárka)5c OS, 6a -, 5c+ -422
349.Šlosárová Zdenka (zdenička)5c OS422
349.Tomešová Zuzana (Zuzka)VIIb OS422
349.Pavliňáková Dominika (Mikinista)6 OS422
354.Kubínová Marta (Zirafa a zebra)V OS, II OS, V AF, IV -415
355.Hamplová Zuzana (zuzajz)6a RP410
356.Kuzivová Lenka (Rouga)5a flash, 3 OS405
357.Scheuerová Veronika (kikinka00711)6+ flash403
357.Šulcová Kateřina (dianthus)6+ flash403
357.straussova anna (anca)VIIc flash403
357.Bílková Hana (HankaB)6+ flash403
361.Vrtílková Nela (Neluš)4 OS, 3 OS374
362.Havlová Lucka (LN)6- OS372
362.Zamazalová Ivana (Ifanka)VIIa OS372
362.Sedláčková Michaela (Mišška)6- OS372
362.Žáčková Iva (Aiwa)5b OS372
362.pačáková míša (misule)6- OS372
362.Neužilová Tereza (Terinka)VIIa OS372
362.Galáčová Denisa (deniha)6- OS372
362.Miškovská Petra (petmis)6- OS, 6+ RC372
362.Hejnová (cert liberec)VIIa OS, VI -372
371.Turková Alexandra (requiemgirl)VIIc RP360
371.Šťastná Veronika (Verčaš)VIIc RP360
371.Nutilová Petra (Pet83)VIIc RP360
374.Pintířová Katka (katia)6 flash353
374.Tuláčková (Evulína)VIIb flash353
374.Šmůlová Veronika (Velunka)6 flash353
377.Ptáková Anna (Andul)3 OS, 3 OS, 2 solo, 2 solo352
378.Nastulczyková Barbara (Barik)6+ PP350
379.Košťálová Šárka (Sharinečka)5+ OS347
379.Urbanová Lucka (LuckaU)5 RK, 5 RK, 4 RK, 3 RK347
379.Solověvová Jana (solojana)5+ OS347
379.Ždímalová Romana (Romie)5+ OS347
379.Lukášová Lída (Li)5+ OS347
379.Grasserová Alena (AlčaG)5+ OS347
385.Gaidová Táňa (Tánička)4+ OS, 3+ solo, 3 solo, 5 AF, 6+ -346
386.Müllerová Jana (jahnie)4+ RP, 4+ RP328
387.Šafářová Barča (šáfová)4- OS, 3 OS324
388.Vaculíková Jana (vaculikova)5 OS322
388.Wiedenová Lenka (Léňa)VI OS322
388.Jencikova Lucie (Luc)5 OS322
388.Kekrtová Dana (Dana K)5a OS322
388.Matejicka Jarda (Matej.lip)VI OS322
388.Sajvaldová Aneta (Ann)5 OS322
388.Müllerová Zdeňka (aramela)5 OS322
388.Seemanová Bety (cronen)5 OS322
388.Macharáčková (pětikačka)5a OS322
388.Fojtíková Monika (Monísek)5 OS322
398.Václavíčková Lucie (Lucka)6 RP314
399.Vacková Eliška (eli)V flash, IV RP313
400.Švecová Kača (svecova)6 RP310
400.Vlašínová Romana (Vlašínová)6 RP310
400.Zástěrová Linda (Kili)VIIb RP310
403.Popelková Katka (Popinka)4 flash, 4 flash306
403.Šorfová Míša (píša)VIIb PP306
405.Jelínková Petra (pet)6- flash303
406.Odehnalova Lucie (Lucy)6+ RK, 7 AF300
407.Pelcová Martina (stonelady)5- OS297
407.Janečková Ivana (Waňa*)5- OS297
407.Pavlíčková Šárka (sarkap)5- OS297
410.Šolcová Blanka (blanka)5+ flash, 7- -, 6+ -278
410.Matoušková Jana (matous)5+ flash278
410.Korbelová Eva (CalamityEvita)5+ flash, 5+ -278
413.Mohylová Lucie (Trpaslík182)4+ OS272
413.Havláková Jana (Navarrya)4+ OS272
413.Legová Tereza (TerkaLego)V OS272
413.Ondráčková Jitka (jitkon)V OS272
413.Vsetecka Jan (Bandita)4+ OS272
413.Krulišová Lenka (Leninn)V OS, IV -, 5 -272
419.Kochláňová Tatiana (Thoralka)3+ OS, 4 RP271
420.Pavlíková Katka (katulino)6- RP264
420.Vildmanová Mirka (mirri)6- RP264
422.Přidalová Kateřina (kacenka)5b RP260
422.Kuráňová Kristýna (kurka)VIIa RP260
422.Bédiová Monika (Smíšek)6- RP260
422.Orsáková Petra (Banatnice)VIIa RP260
426.Foltová Radana (cezz)5 flash, 5+ AF254
427.Hubálovská Petra (Pehuba)VI flash253
427.Greplová Evka (pindruše)5 flash253
427.Sedláčková Mikejla (Mamut)5 flash253
430.Kračmerová Halka (Myška)6- PP250
430.Sojková Tereza (sojkins)V PP, IV PP250
432.Vlašínová Romana (romca)5+ RP239
433.Klímová Katka (lu.to.ka)5+ RP, 7+ RC, 6 RC235
433.Žáčková Jana (jancazac)5+ RP235
433.Miturová Barbora (vel)5+ RP235
436.Nešutová Hana (Hanča)IV OS, VIIa -222
436.Košťálová Šárka (Sharinka)4 OS222
436.Gottwaldova Hana (xgoth01)4 OS222
436.Kychlerová Lenka (lenca.cz)4 OS222
436.Pešková Veronika (Weru)4 OS222
436.Šimonovská Lucka (Lucík7)4 OS222
436.Červinková Romča (ianire.el)4 OS, 4+ RC, 5- RC222
436.Wimmerová Lucie (Lucie79)4 OS222
436.Jelínková Karolína (lampiczka)4 OS, 6 -222
436.Janesova Magda (John Nash)4 OS222
436.Umancova Barbora (BarboraU)4 OS222
436.Kroupová Hana (hani)4b OS222
436.Langfelnerova Veronika (Forrestik)4b OS222
436.Gajdosova Petra (Petrusheee)IV OS222
450.kaletová šárka (šárčí)5 RP214
451.Stokučová Jitka (Micka)5 RP, 5 AF, 7 RC, 6 RC211
452.Mejzrová Martina (Mikáček)VI RP210
453.Slowioczková Lenka (okate)4+ flash203
453.Ambrozová Klára (Klarambr)4+ flash203
455.Jurová Hana (Floe)V RP, II RP190
456.Milatová Barbora (Loky24)4 RP, 3 RP, 3 PP, 5- RC, 5 RC, 6- RC, 6- RC, 6 RC, 6 RC, 6- RC186
457.Babkova Lucka (Lucicek)5- RP185
458.Kytková Jitka (Kytička)4- OS172
459.Chovítková Pavla (Pájka)4+ RP160
459.Kalenská Kristýna (Týnuše)V RP160
459.Manková Marie (Máří)4+ RP160
462.Krnáčová Ivana (IvcaK)3+ OS157
463.Štychová Jitka (Madda)V PP156
464.Hocková Aneta (AnetkaH)3 OS, 3 AF, 2 AF, 4 AF155
465.Petrova Sofia (sofidalo)V solo154
466.Lovicarová Lenka (meruňka)4 flash153
466.Havlíčková Tereza (Terez H.)4 flash, 3 -153
468.Mockova Monika (Delfin)3 OS152
468.Šidlová Tereza (Terez)3 OS152
468.Bilíková Martina (Martina Jing)3 OS152
471.Kačírková Romana Eleanor (romanaeleanork)5a RK149
471.Dudová Simona (simon100)5 RK, 4+ RC, 6- RC, 5- RC, 5+ RC149
473.Benešová Magdaléna (dagda_maja)III OS, V AF148
474.Fortelná Hana (jesterka)3- OS147
475.Vajglová Veronika (Verča :))2 OS, 3+ RC, 4 RC, 5 RC, 7 RC142
476.Nováková Růženka (Veret)4 RP114
477.Hájková (alokin)4 RP110
477.Záklasníková Lucie (Luccaska)4 RP110
477.Ševčeková Janka (Janulka)4 RP110
480.Novotná Eva (Eja)4 PP100
480.Borecká Kateřina (Kachna)4 PP100
480.Nová Markéta (markyys)4 PP100
480.Kučerová Renata (kutscherka)4 PP100
480.Podhájecká Klára (klara)4 PP, 8+ -100
485.Valešová Renáta (Renhule)3 flash83
486.jenikova adela (ada jenikova)II flash, V RC, V RC, VI RC73
487.Grabmüllerová Eva (Eva)II solo, II solo, IV -48
488.Pechačová Blanka (Blandulinka)III RP35
489.Šikulová Zuzana (z.)3 solo34
490.Michvocíková Petra (hanina)2 RP30
491.kratochvílová majda (kmadla)2 solo24
492.Šiková Jana (Šikulka)1 solo, 2 RC, 3 RC, 4 RC14
493.Jedinakova Tereza (terezajedinakova)5 AF, 4+ AF, 4 AF, 5 AF, 4 AF, 4- AF6
494.Svobodová Alena (Alish)4 AF, 4- AF, 2 AF, 4- AF, 4 AF5
495.Šváchová Barbora (Barča)4 AF, 2 AF, 3+ AF, 5- AF4
496.Hosnedlová Petra (Franceska)3 AF, 4- AF2
496.Mišnerová Romana (romik)V AF, VIIb AF2
496.Pavlíková Kristýna (Kristýna2005)3 AF, 2 AF2
499.Nováková Julie (ZoM_B!_c3)3 AF1
499.Píšová Veronika (verča)VIIb AF1
499.pačáková michaela (míša)VIIIc AF1
499.Neubertová Lucie (Lusesita)IV AF1
499.Macharáčková Barbora (Bara)6+ AF1
499.Šimanovská Barbara (simanovska)6b+ AF1
499.Vášová Kateřina (Kačí)7 AF, 6+ RC, 7- RC, 7 RC1
499.Kratochvilová (terkarezka)4 AF1
499.Kapralova Pavlina (lina)6 AF1
499.Kopecká Veronika (Verouch)5+ AF1
499.Valášková Pavla (pvpaja)4 AF1
499.Kincova Daniela (Dankin)6+ AF1
499.Šlosárová Zdenka (Petite)5 AF1
499.Fučíková Pavla (Medvidek86)5 AF, 5 -1
499.Hudíková Petra (hudlacek)5 AF1
499.Sahánková Vendula (wendy.sahankova)5- AF1
499.Černá Klára (Kláruše)VIIa AF1
499.Součková Iva (ivuš)VI AF, VI RC, III RC1
499.Steigerova Tereza (Teera)6- AF, 4+ RC, 4 RC, 4 RC, 4+ RC, 5 RC, 3 RC, 4 RC, 5+ RC, 5 RC1
518.matynka matynka (matynka)4+ -, 5- -0
518.Srholcová Veronika (Veronika)4+ -0
518.Jüttnerová Sandra (sanny)5a RC0
518.Suková Radka (Radcas)VIIc RC0
518.Regecová Michaela (Mmikaela)5a -, 5c -, 6b -, 6b -0
518.Nešverová Verunka (Mechulinka)3 RC, 4+ RC, 3 RC0
518.Sýkorová Klára (kejkora)5 -, 6- -, 5+ -, 5+ -0
518.Benešová Kateřina (kabenka)4 -0
518.Zigalová Pavla (K2)6+ -0
518.Holcová Bětka (Betka)6a -0
518.Drobná Danča (Brouk_81)VIIa -, VIIb -0
518.Chaloupková Monča (monča007)7 RC0
518.Stašková Nicole (Nica)4 RC0
518.Samková (barka)VIIb -, VII RC, VIIc RC0
518.Libotovská Jana (Janáč)6 -0
518.Novotná Irena (iris)4 RC0
518.Soubova Magdalena (majdulak)2 -, 3+ -, 4 -0
518.Strachotová Iva (Ivča)VIIb -0
518.Kacerova Marcela (Máca)5 -, 5 -0
518.Zouharová Lenka (poupatko)4+ RC0
518.Sybalová Adéla (adlikS)4 RC, 4+ RC, 4 RC, 4 RC0
518.Daňhelková Eva (tasemnice)6- -0
518.Kosinová Tereza (Terezka-K)VI -, IV -, VI -0
518.Zábojníková Petra (Lee.Ann)5- RC, 6- RC0
518.Danyluková Tereza (Terka111)4 RC0
518.Bubníková Kačka (Katka79)VIIb -0
518.Bártová Eva (Aveb)6+ RC0
518.Pacultová Kateřina (Katka)8/8+ RC, 7 RC0
518.Žembová Jana (joe)7- RC0
518.Rácová Eva (EvkaR)I RC0
518.Macháčková Lenka (kalaminka)6- RC, 5+ RC0
518.Šatná Monika (Šušu)VIIb RC, VIIb RC, VIIIb RC, VIIa RC0
518.Kosinova Barbora (barborka)5b RC, 5c RC, 5b RC0
518.Cinková Helena (Helik)VIIb RC, VI RC0
518.Havlíčková Barča (Barurka)3 -, 4 -0
518.Vojteková Lenka (Alpingirl)5 -0
518.Ficová Veronika (Verunka)IV RC, IV RC0
518.Hradilová Michaela (Mischaba)5 RC, 4- RC, 3 RC, 5 RC0
518.kostejnova zoe (zoe)II RC, II RC0
518.Chwistkova Lucie (luczsie)5+ RC0
518.Nováková Kateřina (Katty)3- -, 4+ -, 4+ -, 3 -0
518.nepozitkova SARA# (sara)5- RC, 7- -, 6+/7- RC0
518.Machová Olga (Oslík)5 RC0
518.Saffronelová (Saffronela)6+ -0
518.Vinetouová Ribana (dcerunka)4+ -0
518.Kubišová Michaela (Michaelakkk)IV -, VII -0
518.kramperova katerina (Schildkroetchen)5+ -0
518.Procházková Karolína (Kajda)3 RC, 3 RC, 4 RC, 4 RC0
518.Varnušková Kristýna (...kikina)5 RC, 5 RC0
518.Novotná Michaela (Mikša)V -0
518.Jirkovská Petra (petrajirkovska)II -0
518.Odlová Martina (Martacka)4 -, 4+ -, 3 -0
518.Filingerová (v.michel)4+ RC0
518.Topinková Barbora (barboratopinkova)V -0
518.Najšlová Lea (LeaN)5 -, 5 -0
518.Lencová Simona (SimčaL)VI RC0
518.Stredova Lucie (Luc26)7 RC0
518.Kratochvílová Tereza (Sféra)IV RC, V RC, V RC, VII RC, 5c RC, VIIb RC0
518.Šídlová Lenka (Lellaa)5 -0
518.Písaříková Martina (Máca76)IV RC0
518.Zelenková Veronika (verýsek)4+ RC, 5 RC, 5 RC0
518.Reindlová Kristýna (Kikiňák)3 -, 3+ -0
518.Stránská Terezie (ter)4 RC, III RC, 4+ RC0
518.Bedřichová Bára (BaraBedrich)5- RC0
518.Šilhanová Maky (margott93)III -0

Reklama:
Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem ČHS na internetu

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Foto dne:
Grotta del Areonauta
?
 Databáze cest:
Všechny cesty (122849)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Zenová Zahrada 5C Žleby
Nebezpečí Laviny 6A Rudice
Šifra 6A+ Rudice
Nový Svět 5B Rudice
Děda Lebeda 6A+ Rudice
Nově komentované:
Dunivá Kateřina 7+/8- Velká
Bublina 7- Velká
Silkroad Xc Labák - Levý Břeh
Traverz Doprava 5A Blanenské Bouldery
Silkroad Xc Labák - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: volby 2017 | Re: Ach ta prázdná klišé ... | Re: volby 2017 | Re: Ach ta prázdná klišé ... | Re: Ach ta prázdná klišé ... | Re: volby 2017 | Re: volby 2017 | Re: volby 2017 | Re: volby 2017 | Re: volby 2017 |

 Nové komentáře:
Re: Zitra suche? | Re: ach jo | Re: Zitra suche? | Zitra suche? | Re: ach jo | ach jo | letos je konec | Gratulace!! | Orel Tomy | Re: Skalák |

 Kde to vře:
Mont Blanc: 2 Češi zahynuli během 24 hodin (47)
Češi uspěli na Mistrovství Slovenské republiky v lezení dětí (36)
Adam Ondra trochu jinak: Češi si svobody a demokracie neváží (32)
Mezinárodní setkání Paklenice (25)
SP v obtížnosti a rychlosti Xiamen, Čína (22)
Adam Ondra z pokusu o 1.výstup v Arcu: Nedali jsme to (17)
Urban Boulder Race 2017 (17)
Prachovské skály jsou opravdu mokré! (15)
US:Vzal si život poté, co přežil lavinu, v níž umřela jeho dívka (13)
Data Trust Mistrovství České Republiky v lezení na obtížnost (12)

 Nově v inzerci:
merino Icebreaker mens eday ls hz | Dámské lezečky La Sportiva Katana | Poncho | Skialp set Black Diamond 166cm + Diamir Freeride | Dámské lezečky La Sportiva | Boulder BW Praha | Pracovní příležitost | lezečky | calanques | lano Tendon 34 m |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2017 je nejlepší?
 4 Wheel Bob USA 
 732 
 Afghánské odmítnutí CZE 
 594 
 Alpine Route SVK 
 577 
 Alpine Wall Tour PLN 
 515 
 Annapurna 3 - Unclimbed AUT/DEU 
 6400 
 Back to heights CZE 
 507 
 Bijící srdce boulderingu CZE 
 609 
 Dhaulagiri, ascenso a la montana blanca ARG 
 576 
 Expedice Gasherbrum CZE 
 542 
 Go Big or Go home! - in search for the perfect wave DEU 
 558 
 Humla ESP 
 556 
 Chasing Niagara USA 
 540 
 Chris Bonington - Life and Climbs ITA 
 505 
 Into Twin Galaxies - A Greenland epic AUT/DEU 
 556 
 Jugando a Escalar ESP 
 536 
 Lezení na písku - sedmdesátá léta CZE 
 798 
 Linka nad Rájem CZE 
 552 
 Malishan - Taiwan Canyoning Expedition DEU 
 534 
 Mar Álvarez. No Logo ESP 
 537 
 Monte Sarmiento - die weiße Diva DEU 
 496 
 Monviso Mon Amour ITA 
 511 
 Mrazivá poezie na jasankách CZE 
 506 
 Norge Lysefjord CZE 
 510 
 Obsesja PLN 
 497 
 Obyčajní chlapci SVK 
 498 
 Prohibido escalar ESP 
 547 
 REEL ROCK 11: Boys In The Bugs USA 
 502 
 REEL ROCK 11: Brette USA 
 490 
 REEL ROCK 11: Dodos Delight USA 
 487 
 REEL ROCK 11: Young Guns USA 
 493 
 Rock Empire 8a: Dvě holky ve velké stěně CZE 
 661 
 Shifting Dreams GBP/FRA 
 492 
 Smím prosit CZE 
 585 
 Spradventure CZE 
 705 
 The Elements CZE 
 520 
 The Eyes of God DEU 
 498 
 The Unknown GBP 
 507 
 Tupendeo - One Mountain, Two Stories CHE 
 512 
 Utečenci do Afriky CZE 
 504 
 W!nteractivity FRA 
 476 


Cestovní pojištění objednejte na Srovnejto.cz.
Mají přímo sekci cestovní pojištění na hory.
 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  cookies       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.