LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vánoční závody Ruzyně (24.12)
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)

Žebříček
Cesty:
47.Hyžný 10066
48.Jeřábek 10059
49.Bardas 10057
Bouldry:
47.Zíma 9125
48.Skočdopole 9103
49.Kalvas 9100
Hory:
18.Louda 3754
19.Najman 3723
20.Tomasu 3348

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5840 lezců
1193964 cest
Nové přelezy:
Sun Goes D 7C
Kalter Bra 7C/7C+
Workingtit 8A+
Sun Goes D 7C
Waiting Fo 7C/7C+
Wirbelwind 8A
Waiting Fo 7C/7C+
Kalter Bra 7C/7C+
Kalter Bra 7C/7C+
Freedom Is 10-

Stěny
Alpin Třebíč - Třebíč
Sportareál Klíny venkovní stěna - Klíny 210
Hala v tělocvičně základní školy Strž - Dvůr Králové nad Labem

Prodejny
HUDYsport - Brno
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor
bart´s port - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video: Magnus Midtbø a Adam Ondra bouldrují v Kotelně

Další video z návštěvy u Adama Ondry v Brně, které zveřejnil norský top lezec Magnus Midtbø, bylo ze společného tréninku na tamní bouldrovce Kotelna.

"S velkým potěšením jsem Magnus Midtbø 💪 ukázal mou vele oblíbenou Kotelnu v Brně. Jak uvidíte, není to zrovna moderní boulderingový areál, ale zato tam můžete zamakat doslova na čemkoliv potřebujete. Kotelna je základna, kde jsem vyrostl (bez pochyby), a kde jsem možná strávil nejvíc času v životě, dokonce možná víc než doma 😅..." napsal Adam k upoutávce na toto video. Má cca 33 minut. Podívejte se zde:



O návštěvě Magnuse u Adama v Brně jsme psali zde:

Video: Magnus Midtbø na bouldrovce u Adama Ondry v Brně

a před tím tady:

Adama Ondru navštívil norský top lezec Magnus Midtbø

Standa Holec   [úpravy] 07:44 11.11.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Pořád čekám17:27:58 16.11.2021
Hej děcka, co je to s váma?!!! Kde se flákáte? Pořád čekám, kdy se ze stále rostoucí komunity lezců vyloupne první český na lezení zaměřený youtuber a nic. A tady Magnus to zatím dotáhl na milion odběratelů. Bez legrace, velký respekt.
Pokud někdo takový existuje, tak se předem omlouvám, ale já si nevšiml. Adama nepočítám, jeho aktivity na Youtubu beru jako vzhledem k době nutnou sebeprezentaci, na kterou má ale tým lidí a navíc většina jeho videí nemá formát klasického vlogu. Pak je tady ten Kuba Lacina a jeho kanál KubaClimbRocks, ten je tomu asi nejblíž. Ale pořád podle mě není klasický youtuber. Nenajdeme u něj videa jak si dává do těla na stěně a dává si u toho kafíčko, nebo videa stylu "všechny moje boty na lezení" a "jak zlepšit svoji techniku v převisech". Člověk pořád poslouchá, jak jde všechno do háje a mladá generace vysedává jen u kompu, ale asi největší počet českých videí na Youtubu o lezení je od klasiků, jak se někde v Jizerkách škrábou po zamešenejch kamenech. Nic proti takovému obsahu :-) Vlastně ani nevím, jestli bych na toho českého lezeckého youtubera koukal. Ale tak nějak jsem myslel, že se mezi těma mladejma děckama na bouldrovce jednou objeví. No pořád čekám..
Překližkář s multisportkouodpovědět 
 Re: Pořád čekám19:21:01 16.11.2021
Listy, ale ten už to myslím zabalil. Škoda
odpovědět 

 Foto dne:
Nástup kouto spárou, 4A2
Plzeňská varianta
 Databáze cest:
Všechny cesty (188881)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Rampita 6a Guaría
La Rampa 6a Guaría
Pollo A La Brasa 6a Guaría
Decision 7a San Marcos
La Decision De Atalaxia 7a San Marcos
Nově komentované:
Waiting For The Sun 7C/7C+ Bahratal
Waiting For The Sun 7C/7C+ Bahratal
Aroma De Cabeçon 8a Cabeçó D’Or
(r)Evolution Of Love 8+ Dívčí Skály
Sex Pistols 9- Geyikbayiri

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Bajo v praxi | Re: Pmt | Re: Pmt | Pmt | Re: Sestup GG | Re: Pecka? | Re: Výstavou k propagaci národa | Re: Sestup GG | Sestup GG | Re: Ty nedělají |

 Kde to vře:
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (24)
Patxi Usobiaga: Lezení v katalánské Olianě zakázáno (7)
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (6)
Film: Adam Ondra přelézá asi nejplotnovitější 9a na světě (5)
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (4)
Alex Honnold: solo na Taipei 101 živě na Netflixu 23/24.1.2026 (4)
Nepál plánuje regulovat počet horolezců v Himalájích (3)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1332 
 Někdy ano 
 1350 
 Ne nepoužívám 
 1386 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.