LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vánoční závody Ruzyně (24.12)
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)

Žebříček
Cesty:
23.Svoboda 10674
24.Melen 10601
25.Smetanová 10534
Bouldry:
23.Chejn 9950
24.Košťál 9900
25.Majdloch 9850
Hory:
10.Nešťák 5095
11.Černý 4720
12.Procházková 4592

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5840 lezců
1193889 cest
Nové přelezy:
Winterpleš 7C+/8A
Mitra 7b
Papa Ext. 7b+
Akrida Ext 7b
Buried Ali 7b
Silent Scr 7b
Centipede 7c
Torellis T 7b+
Kloší Hlen 7C
Velmistr A XIb

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pražská lezecká stěna SmíchOFF se připojuje k pomoci Ukrajině

Pražská lezecká stěna SmíchOFF se připojuje k pomoci Ukrajině.

Systém je jednoduchý.

Přispěj na recepci OFFu alespoň 200 Kč na sbírku dle tvého výběru a OFF ti vrátí 100 Kč ze vstupného ten den.



Libor Barok   [úpravy] 08:47 11.03.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Film10:45:16 11.03.2022
Před posíláním peněz na Ukrajinu doporučuji zhlídnout třeba Babij Jar nebo Volyň. Od Rusa dál, ale tady bych byl taky ostražitej...
odpovědět 
 Re: Film12:47:36 11.03.2022
Pro koho děláš?
P.odpovědět 
 Re: Film18:27:09 11.03.2022
Bacha, tenhle starej názor že na každý straně se najdou svý oběti a viníci dnes už není cool. Teď je všechno nabarvený na modrožluto.
Přispět by měli hlavně youtubové a insta baviči kteří si profily masově futrujou trendy náplní. To se zas vylíhlo odborníků a jasnovidců na válku.
Fandaodpovědět 
  Re: Film21:59:02 11.03.2022
Fando, tenhle starej názor je prima věc. Ale je dobrý při jeho aplikaci myslet.
Hitler záborem Sudet osvobodil řadu svejch bratrů, kteří se v Československu necítili a nechtěli tam být (už od roku 1918). Ale moc myslících lidí se Hitlera kvůli tomu dneska nezastává, protože každej, kdo nemá vymytej mozek nebo nechce manipulovat, vidí, že to z Hitlerovy strany byla účelová záminka, propagandisticky nafouknutá, která byla zneužitá pro jeho imperiální cíle a posloužila jeho agresivní politice. A že krásná svoboda pro sudetský Němce pak rovnou v dalším kroku směřovala k peklu pro mnohonásobně víc lidí všude možně po světě. A nejspíš to osvobození bratrů a sester bylo celkem vedlejší.
S tou Ukrajinou a Putinem je to nepochybně taky tak. Určitě se najdou i křivdy a zločiny na ukrajinské straně. Ale dost zásadní součást kritického myšlení je schopnost nahlížet proporce a kontexty. V tuhle chvíli je nesmysl vytahovat něco proti Ukrajincům, když Putin rozjel jeden z největších zločinů za poslední téměř století.
To, co předvádíš, je cesta do pekla. Nevim, možná na tom záměrně pracuješ, možná ne. Spíš myslím že jo. Každopádně vůbec nepochybuju o tom, že s Vladimirem nás moc cool věcí nečeká.
P.odpovědět 
   Re: Film01:42:27 12.03.2022
Jenom bych dodal, že Sudeťáci, Egerlandští, Slezané, Prajzáci a Spišští byli pro říšské Němce vždycky póvl a nic na tom nezměnil ani zábor Sudet a přechod Slovenska na nacistickou stranu. Většina mužů z těchto oblastí skončila na východní frontě. Takže si rozhodně nepomohli.

Když jsme na Lezci, tak je vhodné říci, že tímto způsobem byla vybita elita meziválečných lezců v Čechách a trvalo cca 10-15 let, než se na jejich úroveň po válce dostali čeští lezci. Z těch známějších přežil snad jen Manfred Kauschka, který se zachránil vstupem do NSDAP a nástupem do důstojnické školy v západní Evropě, kde byl zajat a odvezen do USA, kde nakonec zůstal žít.
Kuba Turekodpovědět 
    Re: Film11:07:24 12.03.2022
osudy lezcu ze sudet sou vubec namet (asi?) dosud nezpracovanej. O tom Kauschkovi jsem to nevedel.
odpovědět 
     Re: Film12:26:21 12.03.2022
Něco najdeš na facebook.com/rudolfkauschka Občas tam přičiní poznámku jeho vnuk z USA.
Kuba Turekodpovědět 
   Re: Film09:28:53 12.03.2022
V civilizované Evropě rozhodně není trendy veřejně řvát Sieg heil a pochodovat v esesácké uniformě, takže by se naopak MĚLO STÁLE připomínat, že se právě tohle děje v Pobaltí i na Ukrajině. A to ze strany oficiálních představitelů zemí, které už jsou (Estonsko, ...), či chtějí (Ukrajina) do EU. Putin je bandita, ale jen klesl na úroveň těch na Ukrajině zbožštělých banderovců.
odpovědět 
    Re: Film10:39:11 12.03.2022
Největší základnou uniformovaných a polouniformovaných nácků v Evropě je Rusko. Navíc tam propagaci nacismu ani fašismu nijak nepotírají. Proti tomu je současné východní Německo a Ukrajina jen slabý čajíček.
Kuba Turekodpovědět 

 dobroserové07:48:00 12.03.2022
další dobrej důvod proč na fuckOFF už nechodit,bude to tam asi samej banderovec.
zoro mstitel banderaodpovědět 
 Re: dobroserové09:19:57 12.03.2022
skvely rozhodnuti.. bez kokotu jako ty tam bude lepe.
odpovědět 
  Re: dobroserové17:55:06 12.03.2022
á nacek se ozval,slava ukrajiny,tak si tam hezky zahajlujte
zoroodpovědět 
   Re: dobroserové19:18:42 12.03.2022
jezismarja to musi bejt krasny, zit v takhle jednoduchym svete.. kdo dela neco cemu nerozumis, je dobroser nebo nacek. Proste uzasny.
odpovědět 

 ...10:05:54 12.03.2022
tady se hadate jestli tam nesla nejaka hovada nekdy v pruvodu a zapominate na ty mrtve batolata,deti,zeny,stare lidi a vsechny kdo umiraji

rusko nezvladlo vest valku 21.stoleti a ted se budeme divat jak ukrajince ve vlastnim statu likviduji tezkym delostrelectvem v civilnich oblastech

Kdo veri ze k nam nepotahne a veri NATO, preji brzke probuzeni. Viz nemecko, ktere se nechce vzdat ani zisku. Predstava ze prijdou umirat za nas je vice nez usmevna...
odpovědět 
 Re: ...07:17:19 14.03.2022
Amerika bude bojovat s Ruskem do posledního Ukrajince. Nikde je nechtějí, a všichni je popichujou. Krátkodobý cíl oslabit Rusa, znamená dlouhodobý brutální vliv Činy. No jsem na vás zvedavej, bojovníci za klavesnicema.
odpovědět 

 Foto dne:
z výstupu Studlgratt a sestup normálkou
Normálka Grossglockner
 Databáze cest:
Všechny cesty (188869)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Proyecto Misha 7A+ Albarracín
Evzones Ext Right 6c+ Leonidio
Endulza Pero No Engorda 7a Pinell De Brai
Lerisda Power 7a Pinell De Brai
Valéria 6c Montesa
Nově komentované:
Levá Spára 6 Jickovice
Valéria 6c Montesa
Jihovýchodní Hrana III Prachov
Kartoví Muži V Ostrov
Bologna 7B Popova Skála

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: Ty nedělají | Nespravne info | Re: Pecka? | Re: Ty nedělají | Ty nedělají | Re: Malby | Malby | la dura dura | Re: money, money, money... | proč |

 Kde to vře:
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (23)
Patxi Usobiaga: Lezení v katalánské Olianě zakázáno (7)
Film: Adam Ondra přelézá asi nejplotnovitější 9a na světě (5)
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (5)
Alex Honnold: solo na Taipei 101 živě na Netflixu 23/24.1.2026 (4)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1300 
 Někdy ano 
 1309 
 Ne nepoužívám 
 1340 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.