LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Více odvahy, méně železa!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vánoční závody Ruzyně (24.12)
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)

Žebříček
Cesty:
47.Hyžný 10066
48.Jeřábek 10059
49.Bardas 10057
Bouldry:
47.Zíma 9125
48.Skočdopole 9103
49.Kalvas 9100
Hory:
18.Louda 3754
19.Najman 3723
20.Tomasu 3348

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5840 lezců
1193964 cest
Nové přelezy:
Sun Goes D 7C
Kalter Bra 7C/7C+
Workingtit 8A+
Sun Goes D 7C
Waiting Fo 7C/7C+
Wirbelwind 8A
Waiting Fo 7C/7C+
Kalter Bra 7C/7C+
Kalter Bra 7C/7C+
Freedom Is 10-

Stěny
LC Baldovec - Rozstání – Baldovec
Venkovní lezecká stěna ZŠ Habrmanova - Česká Třebová
Orel Břeclav - Břeclav

Prodejny
HUDYsport - Olomouc
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín
bart´s port - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v lezení na obtížnost Koper, Slovinsko

Adam Ondra ve finále 7.

Adam Ondra skončil dnes večer ve finále závodu Světového poháru v lezení na obtížnost ve slovinském Koperu na 7. místě. Vyhráli Japonec Sorato Anraku a Slovinka Janja Garnbret. Druzí byli Španěl Alberto Ginés López a Korejka Chaehyun Seo, třetí Brit Toby Roberts a Italka Laura Rogora.

Viz výsledky:

ifsc.results.info

Adamův ohlas je v audio zprávě, kterou jsme obdrželi po závodech:



Adamův Facebook:




Adam Ondra, finále SP Koper © IFSC


...

Standa Holec   [úpravy] 22:39 06.09.2025Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Palec13:26:29 07.09.2025
Adame 7 místo pěkný těším se na svěťák
Honzaodpovědět 
 Re: Palec13:28:25 07.09.2025
V soulu
odpovědět 
  Re: Palec16:21:38 07.09.2025
S takovouto formou to na MS v Soulu nevypadá ani na postup do finále.
odpovědět 
   Re: Palec11:24:30 15.09.2025
To se uvidí ... nějak bylo, nějak bude, a zrovna AO má za ta léta rozhodně splněno. Plus na rozdíl od některých jiných se u něj není třeba bát, že bude objíždět závody jen jako turista, bo to by z pohledu PR škodil jen sám sobě.
A pokud fakt chce zkusit LA28, tak je čistě na něm, jakou formu přípravy si zvolí. A pokud si chce tento rok, nebo klidně i příští prostě jen objet pár závodů aby zůstal v kontaktu se závodním lezením, tak co? Za ne je mu přáno.
MModpovědět 
    Re: Palec15:44:57 15.09.2025
Hlavně, aby dodržoval večerku. Pak klapne všechno.
Večerníček odpovědět 
    Re: Palec07:51:16 16.09.2025
Určovat si závody jen tak v jeho věku, když je silně podporovaný svazem, myslím není pouze na něm. Musí taky někdy prokázat, že ta podpora je oprávněná.
odpovědět 
     Re: Palec11:24:51 16.09.2025
Určovat si závody je právě u něj a v jeho věku primárně na něm, bo sám nejlíp ví, co potřebuje ... a hlavně co jeho tělo vydrží.
Do toho mu těžko zejména u nás může kecat ... když je skoro celou svoji kariéru o parník, spíš několik parníků jinde, než ostatní.
Oprávněná podpora ... to je vždy do diskuze, ale pak je tedy otázka, koho podporovat místo něj. Odpověď je taková, že široko daleko nikdo. Zjednodušeně řečeno, i starej;-))) Ondra je u nás lezecký fenomén, který nikomu nic nebere ani neblokuje. Což je samozřejmě smutné, ale to už není problém Ondry, že?
MModpovědět 

 Foto dne:
Nástup kouto spárou, 4A2
Plzeňská varianta
 Databáze cest:
Všechny cesty (188881)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Rampita 6a Guaría
La Rampa 6a Guaría
Pollo A La Brasa 6a Guaría
Decision 7a San Marcos
La Decision De Atalaxia 7a San Marcos
Nově komentované:
Waiting For The Sun 7C/7C+ Bahratal
Waiting For The Sun 7C/7C+ Bahratal
Aroma De Cabeçon 8a Cabeçó D’Or
(r)Evolution Of Love 8+ Dívčí Skály
Sex Pistols 9- Geyikbayiri

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: Sestup GG | Bajo v praxi | Re: Pmt | Re: Pmt | Pmt | Re: Sestup GG | Re: Pecka? | Re: Výstavou k propagaci národa | Re: Sestup GG | Sestup GG |

 Kde to vře:
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (24)
Patxi Usobiaga: Lezení v katalánské Olianě zakázáno (7)
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (6)
Film: Adam Ondra přelézá asi nejplotnovitější 9a na světě (5)
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (5)
Alex Honnold: solo na Taipei 101 živě na Netflixu 23/24.1.2026 (4)
Nepál plánuje regulovat počet horolezců v Himalájích (3)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1338 
 Někdy ano 
 1356 
 Ne nepoužívám 
 1394 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.