LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jak piješ, tak lezeš. /Wie trinkst du, so kletterst du./
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vánoční závody Ruzyně (24.12)
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)

Žebříček
Cesty:
34.Adamovska 10284
35.Duchoň 10281
36.Lachman 10260
Bouldry:
34.Oliva 9409
35.Stadtherrová 9400
36.F 9378
Hory:
13.Abt 4462
14.Šuraba 4132
15.Hess 4058

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5840 lezců
1194020 cest
Nové přelezy:
Wolkom 7C
Un Día Lla 7c
Sun Goes D 7C
Kalter Bra 7C/7C+
Workingtit 8A+
Sun Goes D 7C
Waiting Fo 7C/7C+
Wirbelwind 8A
Waiting Fo 7C/7C+
Kalter Bra 7C/7C+

Stěny
Bouldrovka - Velké Meziříčí
Horolezecká stěna Staré Hradiště - Staré Hradiště
Flash Boulder Bar - Brno

Prodejny
HUDYsport - Karlovy Vary
HANIBAL - Praha 2
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Klepec open

horolezecký triatlon

Horolezecký oddíl Gekon, Újezd nad Lesy, si vás dovoluje pozvat na čtvrtý ročník horolezeckého sprint triatlonu KLEPEC OPEN, který se koná 17.4. 2003.

Sraz účastníků je na konečné stanici autobusů Sídliště Rohožník (109, 250, 251, 269, 503) Praha 9, v 1300. Kategorie budou upřesněny na místě. Své přihlášky zasílejte na radekmoravek@centrum.cz. Budou vám zaslány propozice s trasou závodu. Počet závodníků je z důvodu ochrany přírody omezen! Závod probíhá za plného silničního provozu a každý závodník startuje na vlastní nebezpečí.

Trasa: KOLO: Újezd nad Lesy – Klepec (8 km); LEZENÍ: libovolná cesta na Slouhu (8849 mm); BĚH: Klepec – Límuzy – Klepec (3 km).

Boss   [úpravy] 09:42 09.03.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 super akce18:17:13 09.03.2004
su rád že se tato skvělá akce pořáda.sice jsem tam jeste nikdy nebyl ale pověst má skvělou.mam dotaz,zůčastní se letos akce ta skvělá lezkyně J.Š.???rád bych ju viděl na živo,v televizi to není ono.loni prý závod vyhrála.
traverzaodpovědět 
 Re: super akce10:00:22 14.03.2004
pokud se najde volne skalni okno v mem nabitem programu,vsak vis,trening,prednasky a tak...,urcite me uvidis,po zavode mozna i na mrtvo.A co ty,zamyslis ucast?To abych tam nejela zbytecne!Musim te vsak upozornit,ze minuly rok jsem se neucastnila!
J.Š.odpovědět 

 Foto dne:
Tenetife
Zrezlý nýt
 Databáze cest:
Všechny cesty (188886)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Visutá V Ostaš
Novembrová 6 Mengusovská Dolina
Stredom Trojuholníka 3 Vysoké Tatry
Západná Stena 4 Vysoké Tatry
Novembrová 6 Vysoké Tatry
Nově komentované:
Waiting For The Sun 7C/7C+ Bahratal
Waiting For The Sun 7C/7C+ Bahratal
Aroma De Cabeçon 8a Cabeçó D’Or
(r)Evolution Of Love 8+ Dívčí Skály
Sex Pistols 9- Geyikbayiri

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Nebavilo | Info | Re: Inu | Re: Bajo v praxi | Re: Sestup GG | Inu | Re: Sestup GG | Bajo v praxi | Re: Pmt | Re: Pmt |

 Kde to vře:
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (25)
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (9)
Patxi Usobiaga: Lezení v katalánské Olianě zakázáno (7)
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (6)
Film: Adam Ondra přelézá asi nejplotnovitější 9a na světě (5)
Alex Honnold: solo na Taipei 101 živě na Netflixu 23/24.1.2026 (4)
Nepál plánuje regulovat počet horolezců v Himalájích (3)
Korsika – nová extrémní vícedélka v Aiguilles de Bavella za 9a (1)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1392 
 Někdy ano 
 1416 
 Ne nepoužívám 
 1447 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.