LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vánoční závody Ruzyně (24.12)
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)

Žebříček
Cesty:
9.Mokroluský 11624
10.Stráník 11355
11.H2 11188
Bouldry:
9.Mokroluský 10550
10.Novák 10550
11.Kopecký 10525
Hory:
5.Skopec 6511
6.Bloudek 6420
7.Švihálek 6192

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5840 lezců
1193652 cest
Nové přelezy:
Pumping On 9+
No Money N 9
Fuck-trave 7C
Starbug Di 8A
Když Se Sn 8A
Fat Cow 7C
Back On Fu 9-
Boys Are B 9
Kalter Bra 7C/7C+
Fuck-trave 7C

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Střípky před Svěťákem (aktualizováno 10.10.)

SP Praha 2003

10.10. - Na poslední chvíli se přihlásili Italové. V noci na dnešek přicestoval z Francie stavěč za ICC, který zkontroluje cesty, postavené československým týmem z Prahy Andrejem Chrastinou a Jirkou Přibilem. V Praze jsou už od poledních hodin někteří zahraniční závodníci. Jak nám řekl šéf komise sportovního lezení ČHS Slávek Vomáčko, viděl kolem poledního např. Legranda.

SP Praha 2003 - stěna na Kulaťáku, Praha 69.10 - To není stěna, na které se odehraje Svěťák, to je stěna na Kulaťáku v Praze 6, kde se už nyní (v týdnu před závodem) mohou v rámci doprovodné akce zájemci seznamovat s lezením. Jak nás ujistil šéf komise sportovního lezení, v době od 9:00 do cca 17:00 je u stěny na Kulaťáku (Vítězném náměstí) obsluha a může se lézt. Foto je ze včerejšího podvečera (cca 18:00). Informace o akci jsou na oficiálních stránkách www.worldcupprague.com SP Praha 2003 - stěna na Kulaťáku, Praha 6 8.10 - Šéf komise sportovního lezení ČHS objednal dopinkovou kontrolu, a to dle instrukcí nového delegáta ICC Ake Nilsona. Zajištěno je 300 židlí, z nich 50 bude podle šéfa komise sportovního lezení Slávka Vomáčka pro VIP -starostu Prahy 6 Tomáše Chalupu, Lukáše Pollerta a možná i primátora Prahy Pavla Béma a další. Kromě míst k sezení na židlích by se mohlo před stěnou posedávat na lavičkách nebo na žíněnkách, jak bývá obvyklé v Ruzyni na závodech. 7.10. - Seznamy závodníků jsou kompletní: Přihlášeno je 35 mužů a 29 žen. Ze zahraničních delegací se nepřihlásili snad jen Italové. Viz web Mezinárodní rady pro závodní lezení ICC - UIAA. 6.10. - Podle poslední informace má být delegátem ICC Ake Nilson ze Švédska, protože původně avízovaný delegát Martin Joisten z Německa bude hlavním rozhodčím (tedy aby se pro případ nějakých stížností vyloučil možný konflikt zájmů). 2.10. - V pražském Boulder Baru byla dopoledne tisková konference před závodem pro novináře ze všeobecných médií např. z ČTK. Přišly další přihlášky: Španělé, Slovinci, Švédové, Nizozemci. O vstupenkách ještě podle organizátorů není definitivně rozhodnuto. Ale určitě nebudou v předprodeji, ale jen na místě před závodem a vypadá to na cenu někde kolem 20 Kč. 30.9. - Přišly přihlášky od Francouzů (nechybějí Chabot ani Levetová) a předtím od Rusů (Ovčinikov a další). 24.9. - Základní propozice závodu SP v Praze byly zveřejněny. Objevily se na webu Mezinárodní rady pro závodní lezení ICC - UIAA. Předběžný program: Sobota 11.10. 08:00 ženy - čtvrtfinále 13:00 muži - čtvrtfinále 19:00 ženy - semifinále Neděle 12.10. 09:00 muži - semifinále 17:00 muži a ženy - finále Do Prahy se ohlásila první delegace závodníků: Německo; nechybějí nejlepší německý závodník Christian Bindhammer ani závodnice Damaris Knorr (zdroj Komise sport. lezení ČHS) Mezinárodní rada pro závodní lezení ICC - UIAA jmenovala technického delegáta, kterým by měl být Němec Martin Joisten (zdroj Komise sport. lezení ČHS) Oficiální stránky závodu:

www.worldcupprague.com
.

Realizační tým Lezce   [úpravy] 15:47 24.09.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Vstupenky12:27:11 02.10.2003
Už se ví, kde se dají sehnat vstupenky?
odpovědět 
 Re: Vstupenky21:49:08 02.10.2003
Mají být k dispozici pouze přímo na místě, nikoli v předprodeji. A podle předběžných informací se počítá s cenou někde kolem 20 Kč.
 Standaodpovědět 
  Re: Vstupenky22:20:35 06.10.2003
Cože? 20 K za takovouhle akci? To je snad blbost, když kino stojí okolo stovky?
Petr Jandíkodpovědět 

 Cena17:47:03 02.10.2003
Aka bude cena vstupeniek, aspon priblizne? A budu sa dat zohnat i na mieste pretekov?
Martin-SKodpovědět 

 Kapacita19:17:07 06.10.2003
A bude mozne koupit vstupenku na kazdy den zvlast? Nebo uz v sobotu se budou prodavat na oba dva dny? A dokaze nekdo odhadnout, zda se jeste vlezu (dostanu listky),kdyz dojedu az v nedeli v poledne?
Brnakodpovědět 
 Re: Kapacita13:14:14 07.10.2003
Vstupné 20 Kč by mělo být dle předběžné informace pořadatelů na každý den zvlášť. Myslím, že by se tam člověk měl dostat i v neděli. Vycházím ze zkušeností ze SP na Brumlovce 1997 i z nedávných akcí BB tamtéž a taky z konzultací s pořadateli. Ale pozor! To je jen můj dohad a zájem může být samozřejmě takový, že se tam víc lidí nevejde, tak zvažte sami!
 Standaodpovědět 

 dfhx15:32:44 08.10.2003
Ha,tak to funguje!!!!
 Lukodpovědět 

 Foto dne:
Alkazar - střední etáž
Alkazar
 Databáze cest:
Všechny cesty (188839)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Filozof Bez Myšlenky 5B Hlavatice
Homeopatická Antibiotika 5B Hlavatice
Simoncelli 7B Daone
Spigolo Del Sole 7C Daone
Mad Line 8A Daone
Nově komentované:
Bologna 7B Popova Skála
Bologna 7B Popova Skála
Gekón 11- Manínska Úžina
Za Staro Kolo... 8c+ Mišja Peč
Za Staro Kolo... 8c+ Mišja Peč

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: Ty nedělají | Ty nedělají | Re: Malby | Malby | la dura dura | Re: money, money, money... | proč | Re: money, money, money... | Re: money, money, money... | money, money, money... |

 Kde to vře:
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (22)
Patxi Usobiaga: Lezení v katalánské Olianě zakázáno (5)
Film: Adam Ondra přelézá asi nejplotnovitější 9a na světě (5)
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (5)
Alex Honnold: solo na Taipei 101 živě na Netflixu 23/24.1.2026 (4)

 Nově v inzerci:
24./25.12. Praha | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | Pohorky Mammut vel 8,5 |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1266 
 Někdy ano 
 1241 
 Ne nepoužívám 
 1301 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.