LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vánoční závody Ruzyně (24.12)
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)

Žebříček
Cesty:
28.Lebloch 10412
29.Černý 10375
30.Jungling 10366
Bouldry:
28.Obal 9703
29.Stribrny 9684
30.Urubčík 9625
Hory:
12.Procházková 4592
13.Abt 4462
14.Šuraba 4132

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5840 lezců
1194088 cest
Nové přelezy:
Ramon Ramó 7c+
Cap I Cua 7c
Three Happ 9-/9
Three Happ 9-/9
Chain Erec 9+/10-
Wolkom 7C
Un Día Lla 7c
Sun Goes D 7C
Kalter Bra 7C/7C+
Workingtit 8A+

Stěny
A-ProSystem s.r.o. - Most
Ultra Ant Club - Týnská - Praha 1
HO Lokomotiva Beroun - Beroun 2

Prodejny
Ksport - Třinec
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy
Rock Point Olomouc - Olomouc

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Zase na Kaitru

25.-26.2001

Na kaitru se nám nějak zalíbilo. Jakpa byne. Takhle v létě je tam sice trochu horko, ale v tisíci metrech nad mořem je to pořád příjemější než třeba v Srbsku.

Tentokrát nás tam bylo opravdu hodně: Kochy, Jana, Venca Šlacha s malým Tomášem, Tomáš s Janou a Axíkem, mlaďoši a já s Hynkem. Tomáš dokázal že pro něj cesty za 8+ jsou úplnou samozřejmostí. A Štěpán s Martinem přelezli OS boulder prazdroj. Jeho klasifikaci jsme snížili na 6C. Dál se Štěpánovi podařilo přelízt můj boulder projekt kousek od cesty mr. Bean. přes stropový převis, s navalením se do ukloněné stěnky. Boulder přelezl hned i Martin a nakonec po několika dunivých pádech i já. Nazvali jsme ho Mrdačka (zkuste si ho a pochopíte) a oklasifikovali 6A.

Večer jsme si příjemě poklábosili u piva a vína. Druhý den jsme s Hynkem a Martinem odjeli eskymovat na vyschlou Vydru a tak Vám nemohu sdělit co se ostatním ještě podařilo prásknout a jestli Kochy dal Neuernbahn (9-/9).

Hop   [úpravy] 13:45 27.08.2001Tisk 

Reklama:


Související články:
Související průvodce:

Komentáře

Nový komentář 

 Pruvodce se jiz rysuji
Zdar Hope ja ti pisu takovy hezky reportaze o novych oblastech a ty furt jezdis jen na ten Kaiter, pripadne na vodu.
No hlavne, ze obcas taky neco udelas na lezce. Pruvodce zacinaj bejt ok.
Zapsal: JirkaS, 21:31:25 27.08.2001
 Projekt
Tak jsme udělali na Kaiteru boulder. Je to zatím projekt, protože stupy i chyty byli vlhké.
Je to však pěkné 7b-7b+ a pokud by jste si ho chtěli zkusit, tak je to v mírně převislé stěnce pod Baracudou 11-/11, která je také poněkud navlhlá...
Zapsal: Stepan, 20:53:49 29.08.2001
 NygFKcNONzbvLgjDBtb
Check out the j-arms frictionless desecnder. Search for j-arms on You Tube. This device is unreal. There is nothing like on the market today. There is always an easier solution.
Zapsal: XVxLpMVHREqyVTFKqT, 01:38:15 12.08.2012
 SNrfBCVVyhqtMhVUul
Thanks a lot for being my own tutor on this issue. My partner and i enoeyjd the article greatly and most of all cherished how you really handled the aspect I widely known as controversial. You are always rather kind to readers really like me and let me in my everyday living. Thank you.
Zapsal: JYXryXiUkpu, 05:29:04 16.08.2012
 oyfPnKYbvKHIIAD
TjSZtg Very informative article post.Much thanks again. Cool.
Zapsal: gCbiwCNiPJnEoQXdsTB, 04:21:26 20.12.2013
 zPDBSBpTEfWyGkSSd
2F9unY Wow, great blog article.Really looking forward to read more. Really Cool.
Zapsal: vjwLfBXEKdtDW, 03:40:34 21.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Tenetife
Zrezlý nýt
 Databáze cest:
Všechny cesty (188886)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Visutá V Ostaš
Novembrová 6 Mengusovská Dolina
Stredom Trojuholníka 3 Vysoké Tatry
Západná Stena 4 Vysoké Tatry
Novembrová 6 Vysoké Tatry
Nově komentované:
Tufa Tango 7b Kyparissi
Wilde Renate 7b+ Kyparissi
Waiting For The Sun 7C/7C+ Bahratal
Waiting For The Sun 7C/7C+ Bahratal
Aromas Del Cabeçó 8a Cabeçó D’Or

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Nebavilo | Info | Re: Inu | Re: Bajo v praxi | Re: Sestup GG | Inu | Re: Sestup GG | Bajo v praxi | Re: Pmt | Re: Pmt |

 Kde to vře:
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (25)
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (9)
Patxi Usobiaga: Lezení v katalánské Olianě zakázáno (7)
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (6)
Film: Adam Ondra přelézá asi nejplotnovitější 9a na světě (5)
Alex Honnold: solo na Taipei 101 živě na Netflixu 23/24.1.2026 (4)
Nepál plánuje regulovat počet horolezců v Himalájích (3)
Korsika – nová extrémní vícedélka v Aiguilles de Bavella za 9a (1)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1398 
 Někdy ano 
 1429 
 Ne nepoužívám 
 1453 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.