LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vánoční závody Ruzyně (24.12)
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5840 lezců
1194024 cest
Nové přelezy:
Wolkom 7C
Un Día Lla 7c
Sun Goes D 7C
Kalter Bra 7C/7C+
Workingtit 8A+
Sun Goes D 7C
Waiting Fo 7C/7C+
Wirbelwind 8A
Waiting Fo 7C/7C+
Kalter Bra 7C/7C+

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Rychlost

Pomalu se blíží MMČR v lezení na rychlost konaných 18.6.2005.  Závodí se v pěti kategoriích mládeže + dospěláci. Pro obě kategorie jsou to nominační závody na MS mládeže do Číny a MS dospělých do Německa. Tak proč se o to nepokusit. Dnes se už nepropaguje lézt jako po schodech co nejrychleji, dnes je to obtížnost co nejrychleji a tím je to atraktivní jak pro závodníky, tak i diváky. To, že se na prvních místech umisťují Rusové je proto, že jim to necháváme. Ono to je sice ve více sportech, ale v lezení na rychlost bychom jim to mohli znepříjemnit. Jako to dělají Mrázek a  Rajfová v obtížnosti. Tak se do toho pusťme ať příští Světové hry, kde je rychlost zastoupená, jsou i v našem zastoupení. Pohárů a krásných cen je dostatek, budou i finanční odměny. Info je na ČHS. Tímto Vás srdečně zveme a těšíme se na Vás.
Za všechny pořadatele Míra Kareš

Karešák   [úpravy] 19:35 26.04.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 helfnete?19:40:46 26.04.2005
Míro, myslíš, že bych vás mohl někde potkat a nechat si poradit, jak správně rychle lozit? Využil bych toho, že jsme ze stejného kraje.
Zdravím!
Ivan Procházkaodpovědět 
 Re: helfnete?22:20:07 26.04.2005
Určitě tel. 603284654
Karešákodpovědět 
  Re: helfnete?23:17:56 26.04.2005
Prima, děkuju. Se ozvu.
Ivan Procházkaodpovědět 

 rychlost<<<?????15:51:06 27.04.2005
jeden redbull a pak utikej:-)
radeckodpovědět 

 Foto dne:
Tenetife
Zrezlý nýt
 Databáze cest:
Všechny cesty (188886)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Visutá V Ostaš
Novembrová 6 Mengusovská Dolina
Stredom Trojuholníka 3 Vysoké Tatry
Západná Stena 4 Vysoké Tatry
Novembrová 6 Vysoké Tatry
Nově komentované:
Waiting For The Sun 7C/7C+ Bahratal
Waiting For The Sun 7C/7C+ Bahratal
Aroma De Cabeçon 8a Cabeçó D’Or
(r)Evolution Of Love 8+ Dívčí Skály
Sex Pistols 9- Geyikbayiri

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Nebavilo | Info | Re: Inu | Re: Bajo v praxi | Re: Sestup GG | Inu | Re: Sestup GG | Bajo v praxi | Re: Pmt | Re: Pmt |

 Kde to vře:
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (25)
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (9)
Patxi Usobiaga: Lezení v katalánské Olianě zakázáno (7)
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (6)
Film: Adam Ondra přelézá asi nejplotnovitější 9a na světě (5)
Alex Honnold: solo na Taipei 101 živě na Netflixu 23/24.1.2026 (4)
Nepál plánuje regulovat počet horolezců v Himalájích (3)
Korsika – nová extrémní vícedélka v Aiguilles de Bavella za 9a (1)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1392 
 Někdy ano 
 1417 
 Ne nepoužívám 
 1447 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.