LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tohle tady lezou i báby s nůší.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vánoční závody Ruzyně (24.12)
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)

Žebříček
Cesty:
26.Suchan 10532
27.Kolomazník 10516
28.Lebloch 10412
Bouldry:
26.Ďurech 9759
27.Horáček 9750
28.Obal 9703
Hory:
12.Procházková 4592
13.Šuraba 4132
14.Abt 4062

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5840 lezců
1193839 cest
Nové přelezy:
Torellis T 7b+
Kloší Hlen 7C
Velmistr A XIb
Pumping On 9+
No Money N 9
Fuck-trave 7C
Starbug Di 8A
Když Se Sn 8A
Fat Cow 7C
Back On Fu 9-

Stěny
Boulder MyWay - Praha 9 Čakovice
Lokal Blok - Praha 5
Horská chata XL - Mariánská

Prodejny
HUDYsport - Liberec
HOLAN SPORT - Praha 2
Ing. Jan Zavadil - PROFITSPORT - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pořádí závodů MMČR

Chtěl jsem informovat čtenářstvo Lezce, proč jsme zvolili pořádí závodů MMČR a posledního závodu ČP tak jak je. Prvním pohledem to vypadá jako by ten kalendář dělal nějaký debil. Jsou lidi, co si to asi myslí. Chtěl bych jenom podotknout, že vytvořit závodní kalendář, tak aby to sedělo, není zas tak jednoduché, jak to vypadá. Musí se skloubit kalendář SP, SPJ a co hlavně možnosti sportovních hal, kde jsou stěny umístěny.

Letošní kalednář jsme začali dělat poměrně brzo,  aby nebyly problémy s termíny. Co se však nestalo. Mládežnická komise ICC hnula se závody EPJ a bylo posekáno. Možnosti jak udělat tradiční seriál ČP byly u konce. Po rozmýšlení a zachování ČP v plném rozsahu jsme po konzultacích sestavili kalendář tak jak je. Mnoho lidí  tvrdí, že soutěžní lezení je sport jako každý jiný. V  jiných sportech není nic zvláštního, když je MČR  na jaře a po něm následuje seriál Českého poháru. Ve světové soutěži je také MS, ME  v létě a na podzim jsou SP.

Chci tímto předejít zklamání pořadatelů a závodníků z mizerné úrovně posledního závodu ČP a čekám na ohlasy ze čtenářské obce.

Dík za pochopení

Slávek Vomáčko   [úpravy] 10:55 04.10.2002Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Hmmm...
...hm...na to nikdo nezareaguje ...hm... málo konfliktní..hm..příliš jednoznačné..hm..sportovní lezení je nuda..hm..žádný hádky...hm...
Zapsal: Prcek, 15:22:36 08.10.2002
 Re: Hmmm
Nikdo na to nereaguje, protože je to zmatečné. Tohle IÁ VHJ dělá kromě DKW, BMW a NSU, KDF či MG. Co kde kdo kdy proč jak? Može to někdo přeložit do řeči běžného smrtelníka?

Berg Heil
Papouš
Zapsal: Papouš, 17:33:07 08.10.2002


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
z výstupu Studlgratt a sestup normálkou
Normálka Grossglockner
 Databáze cest:
Všechny cesty (188862)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Azman 6- Beycik
Gargamel 5+ Beycik
Usta 6 Beycik
Hayalci 6- Beycik
Tembel 5+ Beycik
Nově komentované:
Bologna 7B Popova Skála
Bologna 7B Popova Skála
Gekón 11- Manínska Úžina
Za Staro Kolo... 8c+ Mišja Peč
Za Staro Kolo... 8c+ Mišja Peč

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: Pecka? | Re: Ty nedělají | Ty nedělají | Re: Malby | Malby | la dura dura | Re: money, money, money... | proč | Re: money, money, money... | Re: money, money, money... |

 Kde to vře:
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (23)
Patxi Usobiaga: Lezení v katalánské Olianě zakázáno (5)
Film: Adam Ondra přelézá asi nejplotnovitější 9a na světě (5)
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (5)
Alex Honnold: solo na Taipei 101 živě na Netflixu 23/24.1.2026 (4)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1273 
 Někdy ano 
 1253 
 Ne nepoužívám 
 1313 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.