LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
MČR v ledezení na rychlost (13.01)
SP ledy Saas-Fee SUI (22.01)
Novoroční pohárek (24.01)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8101
3.Groš 7768

Výsledky
ČP skialpy Kraličák (10.01)
SP ledy Korea (09.01)
MČR ve skialpech (14.12)

Deníčky
5846 lezců
1197095 cest
Nové přelezy:
El Someten 7b
La Fortale 7c+
Revuelta E 7b+
Spanish Pi 7c
Los Malaco 7b+
Bagnoles S 8a+
Maeva 8b
Raki Horro 7b
Les Frouze 7c
Busca Show 8b

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Skialpinisté o krok blíže stát se olympijským sportem

Mezinárodní olympijský výbor přijal Mezinárodní federaci skialpinismu ISMF mezi své plně uznané sportovní svazy. Skialpinismus je o krok blíže k tomu, aby se stal olympijským sportem, oznámila v noci na dnešek ISMF.

MOV tak rozhodl včera na začátku svého zasedání v Rio de Janeiro. Dnes má výbor rozhodovat o zařazení sportovního lezení na olympiádu v Tokiu 2020.

Viz

WE ARE IN! ISMF HAS BEEN GRANTED FULL RECOGNITION BY THE IOC. GOOD NEWS COMES FROM RIO DE JANEIRO

Facebook federace:

Tweet federace @ISMFSkimo:


sth   [úpravy] 11:46 03.08.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 neni místo20:51:04 03.08.2016
:D :D :D :D :D :D :D haha to už rovnou muže bejt ledolezení na OH, sorry kluci ale tam vážně nepatříte, to už radši ten florbal.
zdendaodpovědět 
 Re: neni místo13:12:08 04.08.2016
este tomu dat spravne pomenovanie, teda tejto cinnosti lyziari nie su a bezkari tiez nie
alfodpovědět 

 Skialp o život15:34:12 10.08.2016
Troufnu si tvrdit , že SKIalpinistické závody v krátké budoucnosti v mnoha zemích vyrovnají či předčí popularitu běžeckého lyžování. Doporučuji vyzkoušet nějaký závod a uvidíte , že je to obdoba  MTB závodů a užijete při tom spoustu legrace.S masovým rozšířením přijde snížení cen vybavení. Jako problém v ČR vidím nedostatek volně přístupných terénů ke sjíždění či kolizi s ochránci přírody, ale v případě zájmu provozovatelů skiareálů to jistě půjde vyřešit.Myslím, že není daleko seriál SKIALP o život no a pak už hurá na Olympiádu !     
maca stodpovědět 

 Foto dne:

Fitz Roy
 Databáze cest:
Všechny cesty (189198)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Feblesa 7a+ Coll De Nargó
El Sometent 7b Coll De Nargó
La Podadera 7a+ Pinares De San Antón
Překvapivá 4 Vernířovice
Käfersteig 6+ Steinwald
Nově komentované:
Midnight Express L2 7b+ Datca
Live Like Jay 7b Datca
Busca Show 8b Datca
Hariquita 8B Siurana
Hariquita 8B Siurana

 Nově v diskusi:
Re: prostý bojovník na horské chatě | Re: týchto nechať vyhladovať | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: čím starší, tím větší sleva na chatě | Re: Slevy chaty v Tatrách | Re: Slevy chaty v Tatrách | čím starší, tím větší sleva na chatě |

 Nové komentáře:
Re: samozřejmě že zakládá | Re: samozřejmě že zakládá | Re: samozřejmě že zakládá | Re: Trestní odpovědnost | Re: Klasika | Re: Trestní odpovědnost | Re: Klasika | Re: Klasika | Re: Klasika | Re: samozřejmě že zakládá |

 Kde to vře:
ČHS upozorňuje na potenciálně nebezpečné kruhy (80)
Vzniká film mapující život horolezce Jana „Gusty“ Havla (10)
Vojta Trojan si zapsal své druhé 9a+: Furia De Jabali v Siuraně (8)
Adam Ondra připustil, že jeho Change v Norsku nemusí být 1. 9b+ (8)
Patagonie: první BASE jump z Fitz Roy (7)
Zemřel nestor chrudimských horolezců Vladimír Ťéša Těšitel (5)
SP v ledolezení Jižní Korea: (5)
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (1)

 Nově v inzerci:
koupim mačky | prodám péřovou pánskou bundu Sir Joseph | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | prodam GoreTex Paclite kalhoty | Nový nepoužitý skialp set | Kalhoty Kitchatna | Salewa Crow | Dámské trekové boty ASOLO | Boty La Sportiva | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 2963 
 Někdy ano 
 3382 
 Ne nepoužívám 
 3150 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.