LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Do volnýho (kamení) se nezakládá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vánoční závody Ruzyně (24.12)
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)

Žebříček
Cesty:
24.Melen 10601
25.Kolomazník 10575
26.Smetanová 10534
Bouldry:
24.Košťál 9900
25.Majdloch 9850
26.Ďurech 9759
Hory:
19.Najman 3723
20.Tomasu 3348
21.Magič 3304

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5840 lezců
1193991 cest
Nové přelezy:
Un Día Lla 7c
Sun Goes D 7C
Kalter Bra 7C/7C+
Workingtit 8A+
Sun Goes D 7C
Waiting Fo 7C/7C+
Wirbelwind 8A
Waiting Fo 7C/7C+
Kalter Bra 7C/7C+
Kalter Bra 7C/7C+

Stěny
TJ Jiskra - Nový Bor
Sokolovna TJ Sokol - Ledeč nad Sázavou
Flash Wall - Olomouc

Prodejny
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV
HUDYsport - Praha 1
HUDYsport - Karlovy Vary

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Co chystá TENDON na Fesťáku: lana za rozumné ceny, soutěže, dary

-reklama-

TENDON bude jako již tradičně v době od 25. do 28. 8. 2011 nabízet k prodeji lana jak z naší aktuální nabídky, tak i ze starých zásob za výhodné ceny.

Nezapomeňte se zastavit na našem stánku naproti kinu, kde budeme po celou dobu trvání Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu nejen prodávat, ale i rozdávat. Co? No na to se musíte přijít podívat.
A pokud budete mít chuť, přijďte si s námi zasoutěžit do parku! V sobotu pořádáme spolu s Hudy Žebřiňák a v neděli Siláka Johna. Moc se na vás těšíme.

Info k soutěžím:

SOBOTA 27 / 8 / 2011
14:00 do 16:00

HUDY a TENDON Žebřiňák neboli Foot off contest (soutěž) v parku

Unikátní soutěž v lezení na nakloněném žebříku bez pomoci nohou. Vyřazovací systém na dvou žebřících současně Spojení zelené síly HUDY a TENDONU, kteří tuto akci mají na starosti a kteří věnují do této soutěže atraktivní ceny. Přijďte si do parku v sobotu odpoledne zasoutěžit nebo podpořit největší siláky. Cena útěchy pro každého soutěžícího siláka. Kategorie borci a dívky.



NEDĚLE 28/8/2011
10:00 do 12:00

Silák John aneb Follow Master of Rocks (soutěž) v parku

TENDON vás všechny zve na již druhý ročník soutěže ve šplhu bez pomoci nohou na speciálním laně, které se častěji než na šplhání používá k rychloslaňování z vrtulníku. Ve stejném čase sice probíhá atraktivní finále Českého poháru v boulderingu, ale krátké protažení těla Vám určitě udělá dobře. Soutěží se na rychlost v kategoriích silák a silačka. Drobné ceny pro odvážné, kteří to přijdou zkusit, atraktivní ceny pro vítěze.



(Původně vyšlo 22.8.2011)

TENDON   [úpravy] 12:07 23.08.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 COPY16:11:13 22.08.2011
Dost dobry...ale tak nejak se me zda, ze se tu nekdo pokousi zkopirovat to co delaji Totalove s Bealem a spratelenyma firmama nekolik let :-)
Petrodpovědět 

 Foto dne:
Tenetife
Zrezlý nýt
 Databáze cest:
Všechny cesty (188885)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Novembrová 6 Mengusovská Dolina
Stredom Trojuholníka 3 Vysoké Tatry
Západná Stena 4 Vysoké Tatry
Novembrová 6 Vysoké Tatry
La Rampita 6a Guaría
Nově komentované:
Waiting For The Sun 7C/7C+ Bahratal
Waiting For The Sun 7C/7C+ Bahratal
Aroma De Cabeçon 8a Cabeçó D’Or
(r)Evolution Of Love 8+ Dívčí Skály
Sex Pistols 9- Geyikbayiri

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Info | Re: Inu | Re: Bajo v praxi | Re: Sestup GG | Inu | Re: Sestup GG | Bajo v praxi | Re: Pmt | Re: Pmt | Pmt |

 Kde to vře:
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (24)
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (9)
Patxi Usobiaga: Lezení v katalánské Olianě zakázáno (7)
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (6)
Film: Adam Ondra přelézá asi nejplotnovitější 9a na světě (5)
Alex Honnold: solo na Taipei 101 živě na Netflixu 23/24.1.2026 (4)
Nepál plánuje regulovat počet horolezců v Himalájích (3)
Korsika – nová extrémní vícedélka v Aiguilles de Bavella za 9a (1)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1387 
 Někdy ano 
 1405 
 Ne nepoužívám 
 1441 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.