LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Z komína se nepadá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vánoční závody Ruzyně (24.12)
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)

Žebříček
Cesty:
12.Klapal 11154
13.Bulička 11106
14.Pail 11103
Bouldry:
12.Chytil 10425
13.Kučera 10378
14.Popovský 10350
Hory:
9.Hlahulek 5111
10.Nešťák 5095
11.Černý 4720

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5840 lezců
1193960 cest
Nové přelezy:
Workingtit 8A+
Sun Goes D 7C
Waiting Fo 7C/7C+
Wirbelwind 8A
Waiting Fo 7C/7C+
Kalter Bra 7C/7C+
Kalter Bra 7C/7C+
Freedom Is 10-
Boys Are B 9
Turkish Ai 10-

Stěny
Lezecká stěna Kralupy - Kralupy nad Vltavou
Vnitřní lezecká stěna - Juliska - Praha 6
Bouldrovka Praha - Lužiny - Praha 5 - Lužiny

Prodejny
HUDYsport - Hradec Králové
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8
Rock Point - NC Eden - Praha 10

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz


Komentáře

Nový komentář 

 Filipova smrt
Zpravu o teto tragicke udalosti prinesla vcera (16.1.) do Havirova na stenu Misa Drlikova. Vsechny nas to zasahlo, budou nam chybet jeho vyjimecne clanky v Montane, reportaze o vystupech, jeho prace pro lezeni v mediich i jeho osobnost. Kruta dan za prozita dobrodruzstvi potkala tohoto mladeho Ahasvera cest na skalach i po zemi. Od roku 1994 s námi úspesne závodil, asi od roku 1997 presidlil ze sportovniho lezeni do hor a znovu se zaradil mezi spicku. Citime se zasazeni. Rosta a lezci Trinecka a Havirovska.
Zapsal: rosta Tomanec, 11:49:34 17.01.2001
 Filípo
Nevěděla jsem už vícekrát v životě proč odcházejí vždycky tak mladí ti,co jsou tak silní. Možná právě proto.Abychom si je vzali za příklad a uvědomili si jedinečnost každého dne a okamžiku,který můžeme prožít s ČLOVĚKEM.
Zapsal: Lucka Loudová, 14:25:50 20.01.2001
 Krute hory
Tahle zprava byla ranou do hlavy. Filipa jsem neznal osobne, zato jeho clanky a jeho vykony. Sledoval jsem je ponekud z odstupu z Nemecka, hrdy na to, ze i Cesi umeji praskat ve velkych horach. Kdybych mel popsat svoje zazitky tak, jake skutecne jsou, pral bych si, abych to umel jako on. Snad i trochu zavistive jsem cetl jeho prispevky v Montane. Chodim taky na lyzich do Alp, znam i tuhle horu, proc zrovna na takovehle ture... Nejradsi bych ty lyze dnes vyhodil navzdycky z okna.
Zapsal: Jindrich Novotny, 18:53:15 24.01.2001
 Osud
Proc se lidi svymi skutky tak vyznamni dostavaji do podvedomi nas vsech az kdyz uz nejsou s nami. Snad je Filek tam, kde odpoved znaji.
Zapsal: Michal Hlaváč, 18:12:25 30.01.2001
 WpkijvyFzd
Škoda, že Otedk neměl v době sve9ho vrcholu takove9 možnosti běžet kolem světa. Je1 si mysledm, že by to určitě zvle1dl. Co Ty na to Otto, me1m parvdu nebo ne?Nikos.
Zapsal: ZuIqhpnPO, 09:57:21 14.07.2014


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Nástup kouto spárou, 4A2
Plzeňská varianta
 Databáze cest:
Všechny cesty (188881)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Rampita 6a Guaría
La Rampa 6a Guaría
Pollo A La Brasa 6a Guaría
Decision 7a San Marcos
La Decision De Atalaxia 7a San Marcos
Nově komentované:
Waiting For The Sun 7C/7C+ Bahratal
Aroma De Cabeçon 8a Cabeçó D’Or
(r)Evolution Of Love 8+ Dívčí Skály
Sex Pistols 9- Geyikbayiri
Levá Spára 6 Jickovice

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: Pmt | Pmt | Re: Sestup GG | Re: Pecka? | Re: Výstavou k propagaci národa | Re: Sestup GG | Sestup GG | Re: Ty nedělají | Nespravne info | Re: Pecka? |

 Kde to vře:
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (24)
Patxi Usobiaga: Lezení v katalánské Olianě zakázáno (7)
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (6)
Film: Adam Ondra přelézá asi nejplotnovitější 9a na světě (5)
Alex Honnold: solo na Taipei 101 živě na Netflixu 23/24.1.2026 (4)
Čechy zachránil vrtulník, když jim z Grossglockneru spadlo lano (3)
Nepál plánuje regulovat počet horolezců v Himalájích (2)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1328 
 Někdy ano 
 1340 
 Ne nepoužívám 
 1381 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.