LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když má horolezec kam založit, tak jištění nedá a když založit potřebuje, tak nemá kam.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vánoční závody Ruzyně (24.12)
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)

Žebříček
Cesty:
15.Churavý 11068
16.Šofránko 10978
17.Danda 10908
Bouldry:
15.Pařík 10275
16.Širůčková 10253
17.Indrák 10100
Hory:
13.Šuraba 4132
14.Abt 4062
15.Hess 4058

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5840 lezců
1193319 cest
Nové přelezy:
Gekón 11-
Rumová Smr 6B+
Celní Únik 7C
Rumové Ját 8A
Elektrické 7C+
Blue Sessi 8A
Trojan War 8A
Jedna Mozk 7C
Velkej Kou 8A+
Kouř 7C+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz


Komentáře

Nový komentář 

 Schazela odvaha
Teufelsturm je naprosto uzasna vez, ktera se stala popravu jednim ze symbolu Saskeho lezeni. Kdyz jsme tam pred par lety byli nejak jsme nenasli odvahu neco zkusit, take zrejme proto, ze z okolnich masivu vypada naprosto nepristupne. Tak jsme si ji aspon vyfotili. Myslim, ze kdybych mel Jardo tenkrat tohle info, tak bych do toho sel.
Zapsal: JirkaS, 08:47:50 14.02.2001
 O.P.Smith
Teufelsturm je fakt jedinečnej, ale i vůdčí duch prvovýstupců stojí za zmínku.Oliver Perry Smith, se svou zahnutou dýmkou , námět na samostatnej článek nebo knihu.Syn amerických zbohatlíků, prohánějící se na přelomu století v poměrně chudém Sasku se svým silným americkým bourákem, nechybí u žádného vážného prvovýstupu své doby.Podle ústní tradice měl po prvovýstupu na Teufelsturm v bouřlivé pitce vymlátit jakousi přilehlou knajpu.
Zapsal: John, 21:16:39 18.02.2001
 jeKLqupdMkPIuvopvQ
s1cfIG Appreciate you sharing, great article.Thanks Again. Much obliged.
Zapsal: yqCpqiyc, 12:23:11 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Kanyon
Nothingman, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (188786)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Spock 6a Agios Andreas
Dirty Harry 5c Agios Andreas
Timpa Rossa 7a Siracusa
Cinnamon Girl 8- Olympos
Hastrmaní Kůže 7 Kotek
Nově komentované:
Levej 7B+ Vyhlídková Skála
Levej 7B+ Vyhlídková Skála
Skoro Nic 5A Panský Les
Velmistr A Legenda XIb Labské Údolí - Pravý Břeh
Territorial Pissing 6c+ Osoje - Čikola

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: . | Re: ještě jedna připomínka | . | ještě jedna připomínka | Výkon skvělý, technické poznámky | Re: Ano, trvej si na svém | Re: Ano, trvej si na svém | Re: Ano, trvej si na svém | Re: Uprava stranky | Re: Uprava stranky |

 Kde to vře:
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (2)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1200 
 Někdy ano 
 1172 
 Ne nepoužívám 
 1237 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.