LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vánoční závody Ruzyně (24.12)
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5840 lezců
1193338 cest
Nové přelezy:
Gekón 11-
Rumová Smr 6B+
Celní Únik 7C
Rumové Ját 8A
Elektrické 7C+
Blue Sessi 8A
Trojan War 8A
Jedna Mozk 7C
Velkej Kou 8A+
Kouř 7C+

Stěny
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Vertical Limits M12 na Flash

Drsný Harry

Harald "Harry" Berger si připsal vůbec nejtěžší Flash mixu v poměrně mladé historii této odnože horolezectví. Harry totiž flešnul cestu Vertical Limits, který se pyšní obtížností M12, těžší mix zatím neexistuje. Cestu přelezl jako první Robert Jasper 13.2.2003 a je z toho k vidění moc pěkné video. I Clint Eastwood se svou osmačtyřicítkou  se občas musí obávat konkurence na roli Drsného Harryho...
Více na www.bergsteigen.at
Tip na jednu galerii ZDE.

Bída   [úpravy] 09:44 20.01.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 fotogalerie12:02:13 20.01.2004
Dík za odkaz na tu galerii - fotky jsou boží...
jikoodpovědět 

 no pain no gain ...09:24:57 21.01.2004
Po vyplneni http://www.blackdiamond.ch/ready2climb/dvd/order_E.html posle BD zdarma Ice climbing DVD s par kratkymi videoklipy vcetne videa s prelezu (nebo jenom pokusu?) Vertical Limitu Simonem Anthamattenem. Je to sila.
dědodpovědět 
 Re: no pain no gain ...21:31:53 21.01.2004
menší dotaz.
zdarma znamená, že je to uplně zdarma, nebo že budu platit nějaký příšerně drahý poštovný?
díky za odpověd
Holiodpovědět 
  Re: no pain no gain ...09:39:02 22.01.2004
Zdarma znamena uplne zdarma - poslou to normalni postou ...
Dohromady je toho asi jenom 15 minut videa.
dědodpovědět 
   Re: no pain no gain ...11:47:38 11.03.2004
Včera mi to přišlo úplně zdarma do schránky. Je to paráda. Napřed tam je sekvence, jak ines Pappert trénuje s motykama na překližce, potom na stropě ledové jeskyně, pak na závodech v Pitztalu a nakonec tam je přelez vertical limitu. Zvlášť ty skoky s trefováním se špičkou piklu do jakési jamky vypadají dost impozantně.
Petr Jandíkodpovědět 

 Foto dne:
Kanyon
Nothingman, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (188790)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Plazivá Hrana VI Prachov
Plazivá Hrana VI Prachov
Plazivá Hrana VI Prachov
Joker 6a Agios Andreas
Spock 6a Agios Andreas
Nově komentované:
Gekón 11- Manínska Úžina
Gekón 11- Manínska Úžina
Levej 7B+ Vyhlídková Skála
Levej 7B+ Vyhlídková Skála
Skoro Nic 5A Panský Les

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
. | Re: . | Re: ještě jedna připomínka | . | ještě jedna připomínka | Výkon skvělý, technické poznámky | Re: Ano, trvej si na svém | Re: Ano, trvej si na svém | Re: Ano, trvej si na svém | Re: Uprava stranky |

 Kde to vře:
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (3)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1212 
 Někdy ano 
 1180 
 Ne nepoužívám 
 1245 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.