LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Gravitace je sviňa!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
22.Pail 10831
23.Svoboda 10721
24.Kalvas 10678
Bouldry:
22.Břicháček 9903
23.Šlapák 9900
24.Nespoutaný 9881
Hory:
1.Sejbal 8485
2.Groš 7968
3.Y 7876

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5754 lezců
1167084 cest
Nové přelezy:
Stanica 9/9+
Saxana 9+
Penumbral 11-
Bleu Blanc 7c+
Věčně Bez 9-
Raise The 10+
1, 2, 3 Im 9-
Corps Étra 7b+
Long Peach 7C
To Není Fu 7C+

Stěny
Boulder sokolovna Hrušovany - Hrušovany u Brna
RAJČE - Brno
Boulder HO Domažlice - Domažlice

Prodejny
Rock Point - NC Eden - Praha 10
HUDYsport - Brno
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka na Holé spáry v Holešovicích

Dva měsíce uběhly jako voda a protože sliby se mají plnit, tady je pozvánka na Holé spáry v Holešovicích v Praze.
Pro ty, co nezaregistrovali předchozí článek, stručné shrnutí, o co půjde.

Závody ve spárovém lezení s neobvyklým systémem hodnocení. Na třinácti určených cestách se soutěží o co největší počet cvaklých jištění. Aby to nebylo moc jednoduché, na každou cestu mají závodníci dva "bodované" pokusy, takže taktika v rozvržení sil bude hrát značnou roli. Podrobný popis cest najdete v předchozím článku na lezci
http://www.lezec.cz/clanky.php?key=10709 a nebo na stránkách ObrWorks http://www.obrworks.cz/16-pravidla-zavodu.html

Motivační videopozvánku najdete tady:



Informace pro přihlášení do závodu:

Závodní Kategorie: MUŽ, NEMUŽ
Startovné: Vlezné na stěnu plus 100,- Kč při registraci na místě, nebo 50,- Kč při registraci Mailem. Platí se na místě při prezentaci.
Registrační mail je david.obrocnik@obrworks.cz
Do přihlášky uveďte: Jméno/Přezdívka, rok narození, oddíl/sponzor
Počet závodníků je omezen na 50, takže kdo bude váhat nemusí se vejít do startovky.
Nelezoucí fanoušci zaplatí za vstup vražedných 30,-Kč

plakát


Nejen závoděním je lezec živ, takže během dne budou mít všichni možnost si osahat a ozkoušet UFOny, včetně nových prototypů do užších rozměrů spár.
Kdo by chtěl vylepšit provedení Hadinek do spár, bude mít možnost pomudrovat nad několika prototypy připravovanými firmou Saltic.
Po ukončení závodění se můžete těšit na promítání fotek z Indian Creeku v Utahu by Vorel a Anglického Gritu by Bobr.

Komu se to šikne, má možnost přespat do neděle, takže přespolní spacák sebou.

Sponzoři a partneři:
Lezecká stěna Holešovice - www.stenaholesovice.cz
Singing Rock - www.singingrock.cz
Saltic - www.saltic.cz
Hanibal - www.hanibal.cz


Za Organizátory
Bobr
ObrWorks -  www.obrworks.cz

Bobr   [úpravy] 10:58 08.03.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Cepy11:54:18 13.03.2013
Zaslechl jsem hlášky ve smyslu "Na to nemám" a podobně. Pokud je žába vaším oblíbeným chvatem a chcete se ve spárách zlepšit, nemusíte se vůbec bát nastoupit. I spároví začátečníci a nezávodní nechrti si přijdou na své a pokud by někomu chyběly v repertoáru nějaké finty jak na to, rádi poradíme nebo ukážem i během závodu. Závodní izolace a podobné stresy nás nebaví. Chtít aby soupeř vylezl co nejvejš, protože je to vlastně parťák má svý kouzlo.
:-)
Bobrodpovědět 

 Foto dne:

SP Chamonix
 Databáze cest:
Všechny cesty (185022)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Vitamín C VIIc Bělá U Děčína
Lipový Čaj VIIb Bělá U Děčína
Léćivé Svijany VII Bělá U Děčína
Letní Pohoda VI Bělá U Děčína
Rýmička IV Bělá U Děčína
Nově komentované:
Západní Spára VII Prachov
Šepot Brouků Na Palouku VII Prachov
Severovýchodní Cesta VIIc Prachov
Lochputzer 6+ Frankenjura
Severovýchodní Cesta VIIc Prachov

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Pomoc s lezením na pískovci | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Dobrá sekačka | Re: Není dobré přehlížet | Re: Není dobré přehlížet | Re: Sebevědomí vs. nejistí diktátoři | Re: Není dobré přehlížet |

 Nové komentáře:
Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Re: Gratolace | Re: gratulace klukům | Gratolace | VPN | Odborníci | Re: osma | Síla rozvodů |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (36)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Pinch od Edelridu (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (10)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Brzda EDELRID OHM II | Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1663 
 Ne 
 1912 
 Nevím 
 1183 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.