LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vopravdickej horolezec všude strká prsty, u žen vidí madla, na všem shybne a jeho nejlepší kámoš je friend.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12775
2.Votoček 12650
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8485
2.Y 8226
3.Groš 7968

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5757 lezců
1168100 cest
Nové přelezy:
Ippolito 10-
Rychlá Smr 10-
Stornello 9-
Big Brothe 10
Götz Von B 9-
Thor´s Ham 10-
Akira 10
Morlock-Sh 10
One Move 7c
Ludva 9+/10-

Stěny
Horolezecká stěna Lanškroun - Lanškroun
Olympia - Brno - Modřice
Dům Ignáce Stuchlého - Fryšták

Prodejny
NěcoNavíc.cz - České Budějovice
Rock Point - OC Olympia - Olomouc 7
Rock Point Vaňkovka - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka na Horolezecký Krosmaraton

smallV sobotu 3. listopadu se v Sosnové u České Lípy uskuteční již 34. ročník tradičního běžeckého závodu Horolezecký Krosmaraton. Trasa vede převážně borovicovými lesy poblíž pískovcových skalních útvarů po zpevněné lesní cestě.



Závod je určen pro všechny věkové kategorie - muže i ženy. Tratě mají délku od 100 m pro nejmenší běžce (narozené 2011 a mladší) po 42,195 km (muže, ženy a horolezce). Rozpis tratí a jednotlivých kategorií naleznete v propozicích. Detailnější popis závodu, výsledky a fotogalerie z předchozích ročníků naleznete na stránce závodu www.krosmaraton.unas.cz.


Registrace a výdej startovních čísel bude v sobotu 3. listopadu od 8:00 v prostorách Kulturního domu Sosnová.

Doporučujeme online registraci: https://goo.gl/forms/WowzOXk7qU692swi1


Za organizační tým,

David Hoffmann
HO Skaláci Česká Lípa


Sponzoři:

AC Česká Lípa
ČHS
Libertin - dům dětí a mládeže Česká Lípa
Narex
Obec Sosnová
Tomáš Veits design


pic1 - Start desítky


pic2 - Start dětských kategorií


pic3 - okolí závodní tratě


David Hoffmann   [úpravy] 08:45 22.10.2018Tisk 

Reklama:
 Foto dne:
Brandenburger Haus
Ötztalské Alpy
 Databáze cest:
Všechny cesty (185110)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Odysse 8+ Blaslmauer
Stornello 9- Blaslmauer
Galletto 8- Blaslmauer
Poslední III Bezvel
Siebenschläfer 7+/8- Hackermauer
Nově komentované:
Himbajs Šůviks 8/8+ Velká
Cloister 7- Srbsko
One Move 7c Sass Beita
Zkutaná 7/7+ Babylonský Lom
Bouldertraverz 6B+ tr Svatý Jan

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku |

 Nové komentáře:
Re: Jirishanca | Re: gratulace klukům | Re: Dia stèna | Jirishanca | Re: Kudla dobrý! | neudělal vostudu!!! | Re: Dia stèna | Dia stèna | nuda | Re: Paráda! |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (23)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Pinch od Edelridu (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Master 9.7 50m Bicolour (nelezené-nové) | Itálie ferraty a gran paradiso | Ruksak DOLDY Fitzroy 50 černý | Ostaš nebo Křížák | Statická a dynamická lana | Meindl Island MFS 45,5 | Prodám novou Švýcarskou dálniční známku na rok 2025 | Scarpa boty 38,5 | Bouldermatka Ocún Incubator | Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1704 
 Ne 
 1957 
 Nevím 
 1217 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.