LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Žula nevaruje.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP Soul KOR (21.09)

Žebříček
Cesty:
38. 10178
39.??? 10166
40.Sejbal 10156
Bouldry:
38.Stadtherrová 9350
39. 9206
40.Jeliga 9203
Hory:
16.Magič 4805
17.Najman 4679
18.Hess 3908

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5763 lezců
1170409 cest
Nové přelezy:
Triebwerke 10
La Cucina 8a
Patatas Br 7c+
Graue Emin 9
Tlustí Chl 9+/10-
Level 42 10-/10
Le Crime E 8a
7b+ 7b+
Fibres A C 7b+
757 7b+/7c

Stěny
Squash Arena Liberec - Liberec
ZŠ Komenského - Trutnov
Flash Wall - Olomouc

Prodejny
HUDYsport - Jihlava
2D chyty - Praha 6
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Otvírání boulderů aneb bouldry v Pstruží mysl vzpruží!

5.4.2014 v 8:00

smallTato akce je určena nejen pro vyznavače boulderingu, ale i pro krušnohorské kvakerské patrioty, či obyčejné šutromilce, jež touží poznat nové skalní terény Krušných hor. Charakter akce má mnohem blíže k happeningu než k oficiální ceremonii či sportovní soutěži. Oč jde? Čtěte dále!

• V plánu je slavnostní otevření  nové boulderové oblasti „Pstruží“ .

• Termín otvíračky je naplánován na sobotu 5.4.2014.

• Kromě slavnostního proslovu je pro vás jako hlavní chod připraveno  159 boulderových směrů a mnoho dalších variant na krásných balvanech, očištěných v průběhu roku 2013.

• Balvany rozeseté na ploše 300x300m jsou z hrubozrnné žuly  a nachází se jen  pár minut chůze od parkoviště.

• Obtížnost boulderů se většinou pohybuje  od 5A do 6B FB (Petrohrad) a nezřídka se jedná o hajbóly!!!

• Zahájení  akce je plánováno od  8:00 do 10:00 na parkovišti naproti autoopravně na horním konci obce Pstruží. Souřadnice parkoviště: 50°20'50.250"N, 12°49'18.236"E. Na parkovišti bude v tuto dobu čekat „uvaděč“ , který po úvodním proslovu bude posílat příchozí účastníky do skal.

• Za dobrovolný  symbolický „peníz“  lze od „uvaděče“  přímo na parkovišti koupit detailního fotografického průvodce,  vytištěného na křídovém papíře. Průvodce je možné též zdarma stáhnout ze stránek Horoklubu Chomutov  nebo na http://jardaelektrikar.ic.cz/podklady/pruvodce_25proc.pdf.

• Vlastní lezení bude probíhat již podle vaší režie.

• Vyhrává ten, kdo se dobře baví!

• Afterpárty patří již neodmyslitelně k závěrečné fázi takovýchto akcí a i my pro vás „něco“ v tomto duchu připravujeme. Bližší info bude včas zveřejněno na stránkách Horoklubu Chomutov.

poster


Jaroslav Štěpánek   [úpravy] 11:46 14.03.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Díky19:43:49 14.03.2014
Díky za pozvánku, určitě se přijedu podívat... mohla by to být zajímavá varianta pro Petráč :)
Ondra Ešlerodpovědět 

 super pocin!12:20:39 16.03.2014
Zdar, Pruvodce si rad koupim, ale akci nestihnu. nějaká možnost?
joskinodpovědět 
 Re: super pocin!16:17:14 16.03.2014
Jasně napiš mi do mailu adresu a já ti ho pošlu. Jsem rád že se počin líbí.
 jari kuriodpovědět 

 Foto dne:
Kobylí hlava
UFO, 6+
 Databáze cest:
Všechny cesty (185564)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Giacougiá 6b+ Piemont
Regalami Un Sorriso 6a Piemont
Kurdistán IXc Tisá - Modřín
Nu Tar Jag Över 6a Bohuslän
Sillunchen 6a Bohuslän
Nově komentované:
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh
Schenghenské Hranice 4 Bor
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Sportovky Schladming | Sportovky Schladming | Re: Skalni lezeni Brazilie | Re: Skalni lezeni Brazilie | Skalni lezeni Brazilie | Re: non-debil | non-debil |

 Nové komentáře:
Re: Technická pzn. | Re: Technická pzn. | Re: Technická pzn. | Re: Technická pzn. | Re: Technická pzn. | Re: Technická pzn. | Re: Technická pzn. | Re: Technická pzn. | Re: Technická pzn. | Re: gratulace |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Alpská „hurá akce” (21)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (21)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)

 Nově v inzerci:
Horolezecké boty vysoké Zamberlan, vel. 41 | eathered Friends Volant péřová bunda XXL | Ocún Striker 38,5 | Horský vůdce | Statická a dynamická lana | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 360-520 Kč/hod 76 000 až 89 000/M | Pár - lano dvojité/poloviční Tendon Master 7,8mm 60m | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Sir Joseph Koteka II 500 200cm | LS Aequilibrium LT GTX |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1857 
 Ne 
 2120 
 Nevím 
 1362 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.