LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP Soul KOR (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8357
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Deníčky
5762 lezců
1170058 cest
Nové přelezy:
Chasin´ Th 9
The Flow 9+/10-
Gare Au Ga 7b+
Central St 7c
La Boulett 7b+
Mustang 9-
Zrození Hv 9
Fight Club 7b+
Le Crime E 8a
Level 42 10-/10

Stěny
Gymnázium Česká Třebová - Česká Třebová
gymnázium Orlová - Orlová-Lutyně
Lezecká stěna SKP Policie - České Budějovice

Prodejny
2D chyty - Praha 6
Green sport - Brno
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Vírský cepín 2017

už tuto sobotu - změna kvalifikace

Již tuto sobotu proběhne tradiční závod na rychlost na vírském ledu. Letos půjde o 1. kolo českého poháru v této disciplíně. Oproti minulým ročníkům přichází pořadatelé se změnou kvalifikace.

Dle pravidla "více ledu, více závodění" bude kvalifikace dvoukolová, respektive ve dvou cestách. Tou hlavní změnou z toho plynoucí je, že registrace bude ukončena před začátkem kvalifikace. Zájemci o účast tedy musí přijet do Víru před ukončením registrace, nebo využít již nyní online registraci. Do finále budou postupovat závodníci s nejlepším součtem obou časů. Finále je od 18:00 v tradičním duchu.
Více info na www.ledovastenavir.cz

Vírský cepín - foto vítězů minulých závodů


Adrex Ice Run 2017


Pokud v liberecké horolezecké aréně vydrží ledy do 18.2., proběhne zde 2. kolo poháru, které bude zároveň Mistrovstvím ČR v ledolezení na rychlost.
Závodníci s vysokými ambicemi by se měli zúčastnit obou závodů, pokud chtějí pomýšlet na celkové vítězství v tomto zatím skromném pohárovém souboji.

Na MS juniorů v Champagny ve Francii budeme mít účastníky


Adam Sedlák a Michal Franek vyráží do Francie na zkušenou na MS juniorů (MS juniorů v Champagny ve Francii je 10.-11.2). Naši mladí reprezentanti již mají za sebou závody slovenského poháru v Handlové a v Bratislavě, které pro ně byly tou úplně první zkušeností, a nyní nahlédnou do světa velkých závodů. Budeme jim držet palce.

Slávek Matuška   [úpravy] 06:30 07.02.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Soutěž - tipuj finálový čas11:05:05 08.02.2017
Tak je tu opět soutěž! Zúčastnit se může každý. Tipujte můj finálový čas Vírského cepínu 2017 a vyhrajte rychlolezecké háky, jaké se používaji na SP a společné lezení na ledové stěně Vír. Stačí do komentářů pod plakát na FB stránce https://www.facebook.com/milandvoracek.iceexpress napsat svůj odhad finálového času s přesností na setiny vteřiny. Při více shodných časech platí čas toho, kdo jej napsal dříve, ale setiny vteřiny dávají dost prostoru všem pro jejich unikátní tip. Uzávěrka bude v sobotu 11.2.2017 ve 12.00 hodin. Výherce bude kontaktován zprávou na FB.
Milan Dvořáčekodpovědět 

 Foto dne:

Sila Oceánu
 Databáze cest:
Všechny cesty (185512)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
L'Œil De Boîte Dans L'Épa 6C+ Fontainebleau
Vyumělkovaná 6- Přílepská Skála
Gare Au Gadin L2 7b+ Le Simoust
Sika ť Agace 6a+ Le Simoust
Le Meilleur Des Mondes 6a+ Briancon
Nově komentované:
Chyba 6A+ Hlavatice
Tangenziale 7b Comano
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh
Druhá Míza 8+/9- Bechyně
Plotna 8+ Bechyně

 Nově v diskusi:
Re: Skalni lezeni Brazilie | Re: Skalni lezeni Brazilie | Skalni lezeni Brazilie | Re: non-debil | non-debil | Re: Zell am See | Re: Zell am See | Zell am See | Re: Skalní sesuv v Pakistánu | Re: skály pro děti |

 Nové komentáře:
Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Je druhý :) | Re: Škoda jí, | Velmi smutne | Re:tardi | Re: Odborníci |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (21)
Pinch od Edelridu (19)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (13)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 350-480 Kč/hod 64 000 až 80 000/M | Pár - lano dvojité/poloviční Tendon Master 7,8mm 60m | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Sir Joseph Koteka II 500 200cm | LS Aequilibrium LT GTX | Srbsko - nalezené Grigri+ | Swiss DZ | Rakousko podzim | La Sportiva Solution | Chamonix |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1833 
 Ne 
 2086 
 Nevím 
 1331 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.