LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nejrychlejší výměna informací je rána pěstí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
SP Soul KOR (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8357
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Deníčky
5763 lezců
1170144 cest
Nové přelezy:
Die Stills 9+/10-
L'elefante 7b+
Chasin´ Th 9
Chasin´ Th 9
George For 9
Level 42 10-/10
Minisex 7C
Jedna Ruka 10-
Chasin´ Th 9
The Flow 9+/10-

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka na zimní lezecký kemp BMC

British Mountaineering Council (BMC) zve na další mezinárodní zimní horolezecký kemp, který se bude konat 24.-31.1.2016 ve Skotsku, v Glenmore Lodge.

Akce je určena horolezcům z členských federací UIAA. Každý horolezecký svaz může navrhnout účast dvou svých členů, s tím, že pořádající organizace má právo v případě velkého zájmu překračujícího kapacitu akce rozhodnout o snížení této kvóty. Je preferována účast těch, kdo se ještě kempu BMC nezúčastnili.

Podmínkou účasti je věk nad 18 let, zkušenosti se zimním lezením (cepíny, mačky), schopnost lézt na "prvním" konci a zakládat vlastní jištění.
Zde jsou podrobné informace:  BMC - informace

Přihlášky do BMC bude zasílat sekretariát ČHS. Pokud máte o účast na zimním kempu zájem, pošlete mailem svoji přihlášku na sekretariát ČHS info@horosvaz.cz, a to nejpozději do pondělí 12. října 2015. V případě většího počtu zájemců provede výběr komise alpinismu. Do přihlášky uveďte informace, které jsou požadovány v tomto on-line formuláři.

Zdroje:
Horosvaz.cz
thebmc.co.uk



B. Valentová, sekretariát ČHS   [úpravy] 13:31 28.08.2015Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Jednou ano podruhé ne.14:59:17 28.08.2015
"V případě většího počtu zájemců provede výběr komise alpinismu."

A jak komise alpinismu prováděla výběr do Orca?
odpovědět 
 Re: Jednou ano podruhé ne.21:22:42 28.08.2015
Pokud to nezkusis tak nevis.
Musim se CHS zastat.
Muzu potvrdit ze tohle neni jen pro lidi z repre, ale i pro normalni smrtelniky ci tlusty paprdy (jak ja) co jsou uz za lezeckym zenitem.
Ano pokud nejsou sponzori tak to bude i neco stat, ale za ten tyden to opravdu stoji.
Uz jsou davno pryc doby kdy se verejnost o takovyhle moznostech dozvedela az po tom co se konali.
Pro ty co budou vybrani tentokrat dopredu blahopreji a uzijte si to. Pokud mi to vyjde tak se prijdu za vama podivat.
Stepan Ptacekodpovědět 
  Re: Jednou ano podruhé ne.15:44:04 02.09.2015
..cena 180 liber za ubytovani, strravovani, dopravu z iverness, instruktory, prednasky atd...mi prijde i na nase pomery vic nez OK..Obavam se ze stravit tyden na nektere chate v tatrach by neprislo o moc levneji..
Hanzodpovědět 

 Foto dne:

Sila Oceánu
 Databáze cest:
Všechny cesty (185519)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Divná Věc 6 Skály U Tušimic
L'elefante Elegante 7b+ Val Masino
Schovka 6C Skalky Za Aritmou
Zaběhlej Kus V Labské Údolí - Pravý Břeh
Stará Cesta V Labské Údolí - Pravý Břeh
Nově komentované:
Chyba 6A+ Hlavatice
Tangenziale 7b Comano
O Kolečko Navíc Xa Labské Údolí - Levý Břeh
Druhá Míza 8+/9- Bechyně
Plotna 8+ Bechyně

 Nově v diskusi:
Re: Skalni lezeni Brazilie | Re: Skalni lezeni Brazilie | Re: Skalni lezeni Brazilie | Skalni lezeni Brazilie | Re: non-debil | non-debil | Re: Zell am See | Re: Zell am See | Zell am See | Re: Skalní sesuv v Pakistánu |

 Nové komentáře:
Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Re:tardi | Je druhý :) | Re: Škoda jí, | Velmi smutne | Re:tardi |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (21)
Pinch od Edelridu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (13)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 360-520 Kč/hod 76 000 až 89 000/M | Pár - lano dvojité/poloviční Tendon Master 7,8mm 60m | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Sir Joseph Koteka II 500 200cm | LS Aequilibrium LT GTX | Srbsko - nalezené Grigri+ | Swiss DZ | Rakousko podzim | La Sportiva Solution | Chamonix |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1833 
 Ne 
 2092 
 Nevím 
 1335 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.