LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12775
2.Votoček 12650
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8485
2.Y 8226
3.Groš 7968

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5758 lezců
1168317 cest
Nové přelezy:
Gotscheto 7c
Walhalla 7b
Sloní Pilí 9
Sun Goes D 7C
Follow The 10+
Stornello 9-
Jumper 10/10+
Žiletkář Xb
Camp 4 Xc
Ippolito 10-

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Závody Tendon ČP a Tendon U14 v Brně

smallV sobotu 24. 5. a v neděli 25. 5. se sejdou nejlepší lezci z řad dětí a mládeže z celé ČR na lezecké stěně Rajče, Sokol Brno 1, Kounicova 22.

V sobotu 24. 5. a v neděli 25. 5. se sejdou nejlepší lezci z řad dětí a mládeže z celé ČR na lezecké stěně Rajče, Sokol Brno 1, Kounicova 22.

V sobotu, budou bojovat o „bednu“ děti do 14ti let v závodu seriálu Tendon U14. V průběhu soutěže děti budou rozděleny na holky a kluky, a pak na tři věkové kategorie. Každý lezec poleze 3 soutěžní cesty a součet získaných bodů určí konečné pořadí.

poster


Lezci od 14ti do 20ti let si to pak rozdají v neděli v závodu Tendon Český pohár mládeže. I zde budou 3 věkové kategorie a každý závodník poleze dvě kvalifikační cesty. 8 nejlepších z každé kategorie postoupí poté do finále, kde budou zdolávat nástrahy finálové cesty.
Závody budou začínat vždy v 9:15 ráno a vyhlášení vítězů se dá očekávat po třetí hodině odpoledne.
Vstup pro diváky je zdarma. Snack – bar will be opened!

A.Kurowski   [úpravy] 15:36 19.05.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ???07:43:44 20.05.2014
Nu - dobrý. Ale proč se někdo chlubí angličtinou? Bude to mezinárodní?
Honzaodpovědět 
 Re: ???13:07:22 20.05.2014
Vzhledem k tomu, že nežijeme ve vzduchoprázdnu a pravidla účast zahraničních závodníků nezakazují, pojali jsme pozvánku tímto způsobem. Zatím, pravda, máme přihlášky jen od Slováků a ti by se bez ty angličtiny obešli :-).
A.K.odpovědět 
 Re: ???13:58:56 20.05.2014
Jestli tomu nerozumíš - zadej si google translator - ti to přeloží a už to neřeš:-)
Hodpovědět 
  Re: ???09:38:39 21.05.2014
A.K. - beru, pochopil.
H. Asi nechápavej...
Honzaodpovědět 

 Vysledky11:58:39 26.05.2014
Kde bych nasel vysledky preteku?
Dik
Izofixodpovědět 
 Re: Vysledky12:16:12 26.05.2014
Na stránkách ČHS
odpovědět 

 Foto dne:

E 55
 Databáze cest:
Všechny cesty (185140)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Gotscheto 7c Haslerschlucht
Walhalla 7b Haslerschlucht
Mosquito 7b+ Malè
Alito Pesante 7b+ Malè
Palle D'acciaio 7b+ Malè
Nově komentované:
Sweet Jane 6b Ceuse
Sortez-Moi De La L1 6c+ Ceuse
Quemando Bloques 7b Villanueva De Valdegovia
Himbajs Šůviks 8/8+ Velká
Cloister 7- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Nález | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Nález | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
rytířská zbroj | Re: Je to pánko | Inzerát | Re: Jirishanca | Re: gratulace klukům | Re: Dia stèna | Jirishanca | Re: Kudla dobrý! | neudělal vostudu!!! | Re: Dia stèna |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (22)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Pinch od Edelridu (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (8)

 Nově v inzerci:
Master 9.7 50m Bicolour (nelezené-nové) | Itálie ferraty a gran paradiso | Ruksak DOLDY Fitzroy 50 černý | Ostaš nebo Křížák | Statická a dynamická lana | Meindl Island MFS 45,5 | Prodám novou Švýcarskou dálniční známku na rok 2025 | Scarpa boty 38,5 | Bouldermatka Ocún Incubator | Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1719 
 Ne 
 1966 
 Nevím 
 1229 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.