LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Poslední slova před smrtí: Cvaknu si tu erárku...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12775
2.Votoček 12650
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8485
2.Y 8226
3.Groš 7968

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5758 lezců
1168367 cest
Nové přelezy:
Absolutní Xa
Gotscheto 7c
Walhalla 7b
Sloní Pilí 9
Sun Goes D 7C
Follow The 10+
Stornello 9-
Jumper 10/10+
Žiletkář Xb
Camp 4 Xc

Stěny
Sportovní hala PF UJEP - Ústí nad Labem
Flash Wall - Olomouc
AK T.J. Sokol Mšeno - Mšeno u Mělníka

Prodejny
SAMBAR sport Kladno - Kladno - Kročehlavy
Outdoor Centrum Rock Point Letňany - Praha 9 - Letňany
Robert Janda - Treking sport - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Petrohradský megaman

na 8a.nu

Petr Resch (PAD, Letovská stavební) si konečně našel chvilku a zkompletoval své přelezy za poslední rok na 8a.nu, kde je momentálně na 31. místě mezi bouldréry se slušnými 10 100 body. Z kuloárů prosakují zprávy o nové oblasti, kam s Karlem Hegrem jezdí čisit počasí nepočasí, jeden název dost napoví - Winterkokoten 7C. Energie čističů je asi nevyčerpatelná. Kolik bouldrů by vlastně mohli přelézt někde jinde, kde by to měli už připravené? Každopádně Petrova bilance 2*8A+, 8*8A, 9*7C+ a 15*7C jasně ukazuje, že letos padne první 8B na Jesenicku.

Petrohrad:
Špekmen 8A+, Nášup 8A+, Návrat sněhuláka 8A+ tr, Bouře a vzdor 8A+ tr, Megaman 8A, Rudá armáda 8A, Kdopak pěkně papal 8A, Ruce zla 8A, Fimfárum 8A, Masakr 7C+, Pohoda za komínem 7C+, Arakain 7C+, Žily 7C+, Pouze pro malé 7C+, Bouře 7C+ tr

Mlýnský vrch: Demaisádo 7C+, Hip hop 7C+

Ostaš: Troll 7C+

Fontainebleau: Balance 7C+, Sitting Bull 7C, Noir Desire 7C

...a pak pár stovek dalších bouldrů.


... další fotky

Bída   [úpravy] 10:46 11.02.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 A co tady?12:38:08 11.02.2004
No pěkné, pěkné, Petře, ale co žebříček tady na Lezci? Koukám, že zdejší deníček máš nějaký zanedbaný. To by taky chtělo pořádný update.
 hopodpovědět 

 Foto dne:

E 55
 Databáze cest:
Všechny cesty (185145)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Bleu Comme Toi 6c Ceuse
SW-weg VI Bielatal
AW V Bielatal
Wolke Sieben 5+ Frankenjura
Ostwind 5 Frankenjura
Nově komentované:
Back To Black 6c Ceuse
Eliane Et Flo 7a Ceuse
Eliane Et Flo 7a Ceuse
Šestka 6- Radošovice
Sweet Jane 6b Ceuse

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Nález | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Nález | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci |

 Nové komentáře:
rytířská zbroj | Re: Je to pánko | Inzerát | Re: Jirishanca | Re: gratulace klukům | Re: Dia stèna | Jirishanca | Re: Kudla dobrý! | neudělal vostudu!!! | Re: Dia stèna |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (22)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Pinch od Edelridu (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (8)

 Nově v inzerci:
Master 9.7 50m Bicolour (nelezené-nové) | Itálie ferraty a gran paradiso | Ruksak DOLDY Fitzroy 50 černý | Ostaš nebo Křížák | Statická a dynamická lana | Meindl Island MFS 45,5 | Prodám novou Švýcarskou dálniční známku na rok 2025 | Scarpa boty 38,5 | Bouldermatka Ocún Incubator | Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1723 
 Ne 
 1968 
 Nevím 
 1230 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.