LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezci, horolezkyně, horolezčata, nelezte na skálu, co je hodně špičatá...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11550
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5834 lezců
1192159 cest
Nové přelezy:
Lístek Na 8B
Lucky Luke 7C
Splněná Pě 9+
Kdo Je Na 9+/10-
Satan 7C+
Vítej Z5 J 7C
Aix, Zwei, 7B+
Jarda Jágr 7C+/8A
Faustkeil 7C+
Omerta 8A+

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Srdce brouka

Nová(?) lezecká(?) oblast(?)

Ahoj lozci, nabízím vám dlouhý tip na krátký výlet kousek od Prahy. Do Cest na Lezci to zatím nedávám, aby mě náhodou někdo neutlouk (jako industrialisty;) Takže to nepřeceňujte, ale ani nepodceňujte!
Průvodce je ZDE!

tomash   [úpravy] 13:42 18.04.2002Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 Slušný kvaky
Pěkně zpracovaný kvaky, zajeď do Jizerek a můžeš pokračovat. Je vidět, že máš kus srdce z velkýho Qaukena. Já taky, a proto Ti doporučiji právě Jizerky a hlavně Drábovnu nad Malou Skálou, tam si užiješ. Klidně Ti pošlu pár tipů, co stojí za to. Jenom s názvama si mě zklamal, co takhle Lámavý madla, Zelená hrana nebo Krystal v gatích. Boulderkvakům zdar.
Zapsal: Michal Pešík, 14:18:50 18.04.2002
 Kdo hleda...
....najde treba zrovna Brouknhart. A proto dik vsem hledacum.
Kameny jako dlan, pribeh jako vestba z car, popis ktery oblazi a polechta v podpazi. Napis zas.
Zapsal: JirkaS, 14:34:36 18.04.2002
 Super
Je to naprostá bomba. Sám vim o někoilika podobnejch oblastech, ale nikdo tam se mnou nechce jezdit. Zrovna tuhle jsem něco podobnýho objevil nad Úhlavou pod Předenicema.
Zapsal: Hop, 12:46:30 19.04.2002
 poslední(?) dodatek(?)
Sem tam na objednávku dodal jízdní řády z Prahy. A na konec jsem přidal avízo na dalšího horolezeckého průvodce - ale ten ještě chvilku potrvá.

(a když už to píšu, tak se musím konečně přiznat, že ta první cesta se samozřejmě měla původně jmenovat Dej mi nebo klesne. A už radši končím, ať se v tom nevrtám jako podsvinče v dubovém listí...)
Zapsal: tomash, 09:47:52 20.04.2002
 ad Panská skála
Už sem se lek, že tam ty šutry voblejzám jenom já a budu je tím svým tempem objevovat ještě 10 let. Takže díky za nový sektor a co se týče Panské tak od neděle 21.4. už neplatí tvoje informace, že k jištění slouží strom na vrcholu, a lébrž slaňáky a borháky (zatím 4 cesty).
Tvoje literární dílko mě dost potěšilo, protože jsem ho četl přesně po půldenním vrtání a lepení kdy jsem se bál, že kromě Panské nikde jinde už lano nevytáhnu. Bližší info o cestách zašlu.
Zapsal: Petr, 17:51:28 26.04.2002
 dutlTlHaYylfuUDlj
ffP6t9 Thank you ever so for you post.Much thanks again. Really Cool.
Zapsal: KLqupdMkPIuvop, 18:01:36 20.12.2013


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

?
 Databáze cest:
Všechny cesty (188303)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Fuck This Sport 5.12c Red Rocks
Save The Heart To Eat Later 5.12a Red Rocks
Crouching Tiger 5.11b Blue Diamond Area
Kdo Je Na Světě Nejkrásnější 9+/10- Srbsko
Erster Vorstieg 3- Müglitztal
Nově komentované:
Splněná Pětiletka 9+ Žleby
Kdo Je Na Světě Nejkrásnější 9+/10- Srbsko
Confetto ... 6c+/7a Massone
Flákanec 7B Labské Údolí - Pravý Břeh
Automotodrom 7A+ Skály U Sosnové

 Nově v diskusi:
Re: foto dne | Re: foto dne | Re: foto dne | foto dne | Re: BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Re: Co konkretne | Re: Co konkretne | Re: Co konkretne | Gratulace | Gratulace | Co konkretne | Re: Protekční nevolnictví | Re: Rintintin ? | Re: Rintintin ? | Protekční nevolnictví |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (107)
MČR v lezení na obtížnost (62)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (49)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (30)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (11)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (10)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (10)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (4)
EP v ledolezení Bern, Švýcarsko (2)

 Nově v inzerci:
Scarpa Maestrale 2.0 | lezečky | Prodám vklíněnce | Cepíny, šrouby | Lezečky Evolv Zenist Pro LV vel. 44 | SNOWBOARDOVÉ BOTY | SKIALPOVÝ SET | Péřový spacák Sir Joseph Looping 900 | kotníkové la sportiva TC pro | prosinec El Chorro |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 578 
 Někdy ano 
 545 
 Ne nepoužívám 
 577 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.