LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jak piješ, tak lezeš. /Wie trinkst du, so kletterst du./
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
38.Reich 10254
39.Hyžný 10235
40.Novotná 10168
Bouldry:
38.F 9278
39. 9256
40.Kollár 9250
Hory:
8.Černý 5904
9.Zvonková 5717
10.Hlahulek 5111

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5834 lezců
1192147 cest
Nové přelezy:
Lístek Na 8B
Lucky Luke 7C
Splněná Pě 9+
Kdo Je Na 9+/10-
Satan 7C+
Vítej Z5 J 7C
Aix, Zwei, 7B+
Jarda Jágr 7C+/8A
Faustkeil 7C+
Omerta 8A+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Vyzkoušejte si něco nového

Na Lezci proběhlo už plno diskuzí o lezení na rychlost a přitom spousta "zasvěcených" si tuto atraktivní disciplínu nikdy nevyzkoušela!


Proto si vás dovoluji pozvat na Mistrovství ČR v lezení na rychlost, konaném 23. května 2004 v Novém Boru. Jistě kvalitní cesty pro vás připraví Kairat Rachmetov (mistr světa v této disciplíně) a o skvělou atmosféru se postarají organizátoři z TJ Jiskra Nový Bor. Možná pro mnohé bude překvapením, že tato  lezecká disciplína byla zařazena do programu MEZINÁRODNÍCH SVĚTOVÝCH SPORTOVNÍCH HER, konaných v příštím roce v Německu. A tvrzení, že lezení na rychlost je pro ty co neumějí lézt, snad vyvrátí fakt, že jeden z nejlepších rychlolezců TOMAS OLEXY patří ke světové boulderingové špičce.

Přestaňme diskutovat a pojďte si zazávodit!

Rebel   [úpravy] 22:12 10.05.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 obtiznost?11:57:48 11.05.2004
Chtel jsem se zeptat, jak jsou cesty pri lezeni na rychlost narocne, co se tyka obtiznosti a take jak jsou dlouhe, nikde jsem to poradne nenasel. A zda ma vubec smysl se na takove zavody prihlasovat, kdyz jsem jeste nemel moznost si to nikdy predtim vyzkouset.Diky za informace Honza
Honzaodpovědět 
 Re: obtiznost?14:50:47 11.05.2004
Cesty na rychlost jsou stavěné tak,aby je většina lezců vylezla,délka je daná výškou stěny,kromě lezení stropů,chyty jsou spíše větší ,přešahy dynamické,dá se trénovat na jakékoliv stěně stačí si vybrat nebo upravit vhodnou cestu.jakub
odpovědět 
  Re: obtiznost?13:26:06 16.05.2004
Jasné,že si treba vyskúšať aj túto časť lezenia.
Netreba haniť, ale dokázať,že aj to ide keď sa chce. Veď dajme deťom aj sebe radosť zo športu!!!
Veď sa bohužiaľ vytráca!
Saxanaodpovědět 

 Foto dne:

?
 Databáze cest:
Všechny cesty (188300)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Kdo Je Na Světě Nejkrásnější 9+/10- Srbsko
Erster Vorstieg 3- Müglitztal
Přímá 5 Popova Skála
Rozostřené Vidění 5C Popova Skála
Přátelské Objetí 7B Tisá - Modřín
Nově komentované:
Splněná Pětiletka 9+ Žleby
Kdo Je Na Světě Nejkrásnější 9+/10- Srbsko
Confetto ... 6c+/7a Massone
Flákanec 7B Labské Údolí - Pravý Břeh
Automotodrom 7A+ Skály U Sosnové

 Nově v diskusi:
Re: foto dne | Re: foto dne | Re: foto dne | foto dne | Re: BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Re: Co konkretne | Re: Co konkretne | Re: Co konkretne | Gratulace | Gratulace | Co konkretne | Re: Protekční nevolnictví | Re: Rintintin ? | Re: Rintintin ? | Protekční nevolnictví |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (107)
MČR v lezení na obtížnost (62)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (49)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (30)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (11)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (10)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (10)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (4)
EP v ledolezení Bern, Švýcarsko (2)

 Nově v inzerci:
Scarpa Maestrale 2.0 | lezečky | Prodám vklíněnce | Cepíny, šrouby | Lezečky Evolv Zenist Pro LV vel. 44 | SNOWBOARDOVÉ BOTY | SKIALPOVÝ SET | Péřový spacák Sir Joseph Looping 900 | kotníkové la sportiva TC pro | prosinec El Chorro |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 574 
 Někdy ano 
 543 
 Ne nepoužívám 
 576 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.