Do redakce nám Bastek poslal pozvánku na první ročník polských boulderingových závodů Baldozer 17.-18.10.2015.
Kde: kdo zná lezeckou oblast Rudawy Janowickie (a blízké Sokoliki), severně od Trutnova, 50 km od našich hranic, ví kam jet, nejblíž to budou mít bouldristi z Trutnova a Liberce. (4konie.pl) adresa: Mniszków 31.
Kdy a co: V sobotu 17.10.2015 tu na vás čeká 100 nových bouldrů na žule od 5A do 8A + projekty a večer další zábava Registrace: 8:00 do 9:30 Startovné: 25 Zl (1 nocleh, topo, ...)
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.