LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Náčelník má vždycky pravdu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
42.Kubíček 10131
43.Hyžný 10128
44.Kopáček 10110
Bouldry:
42.Čech 9150
43.Zíma 9100
44.Zímová 9053
Hory:
9.Bloudek 5970
10.Švihálek 5920
11.Procházková 5864

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5755 lezců
1167360 cest
Nové přelezy:
Die Todgew 9
Burnout 9
Messer 9+
Agent Dolu 9-
Agent Dolu 9-
Humungus 9-
Ayatollah 9-
Život To J XIb
Weißbier-R 8+/9-
Spirito Li 7c

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Výsledky vánočních závodů na Ruzyni

Další ročník Vánočních závodů je za námi.

Celkem se zúčastnilo 71 závodníků ve všech kategoriích. Vánoční závody byly vydařené. Atmosféra byla více vánoční než soutěžní, což dokazoval stůl plný cukroví a připravený svařák. Také nechybělo líbání pod čerstvě natrhaným jmelím.

Pro závodníky jsme letos nakonec postavili 8 cest – 4-, 5, 5+/6-, 7-, 7, 8-/8, 9- a 9+/10-. Cesty stavěli Vašek, Petr, Kamínek a Ještěr. Kdo se nemohl zúčastnit vánočních závodů, může si cesty samozřejmě vyzkoušet, cesty včetně finálky zůstávají na stěně.

Vítězem dětské kategorie byli Verča a Tomáš Peltrámovi. Na druhém místě Annika Schubertová a Jakub Procházka, třetí místo pak patřilo Anně Marii Staňkové a Honzovi Toulovi. Holky se musely rozřazovat až v 9-.

V začátečnících zvítězila Jana Tlustá a Lukáš Paloncy před Katkou Reinoldovou a Jakubem Lorišem, třetí byli Betty Seemanová a Niku Stinka.

Letos se obsadila i kategorie těhulek (TR a v kolmici). Už se nemůžeme všichni dočkat, až se Bušek narodí :-).

V kategorii profíků zazářila Danča Kotrbová, která jako jediná žena topovala 9-. Druhá se umístila Sarah Kinkorová a třetí Hanka Beitlerová. V mužích se s finálkou nejlépe popral Pája Mrázek. Jakub Hlaváček a Ála Rozsypal se pak podělili o druhé a třetí místo.

Kdo z vítězů musel odejít dříve, aby stihl doma ozdobit stromeček, si může během další návštěvy vyzvednout ceny, které nám letos věnovaly firmy Edelrid, Vaude, E9 a Saltic. Pája Vích věnoval masážní služby. Každoroční jmelí pro líbání věnoval Jiřík. Za což jim velmi děkujeme.

Přejeme všem hodně štěstí a hlavně zdraví v novém roce a ať to leze…

Ruzyňský tým

Odkaz na fotografie ze závodů na FB: Lezecká stěna Ruzyně

Maťa   [úpravy] 21:54 05.01.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Smrťák namasíruje Mrože13:22:58 06.01.2013
sodomagomora
odpovědět 
 Re: Smrťák namasíruje Mrože15:16:48 06.01.2013
Zmrská ho důtkama :D .To je hustá představa. :D
odpovědět 

 Foto dne:

Víkend na Panťáku
 Databáze cest:
Všechny cesty (185035)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
N.N. 5c Mandrea
Rum 7b Falegnameria
Re Scorpione 6b Falegnameria
R7 3+ Frankenjura
6? 6 Frankenjura
Nově komentované:
Balkentoni 5- Frankenjura
Superdiagonale 6- Kampermauer
Severní Rovná Varianta VIIIb Prachov
Severní Rovná Varianta VIIIb Prachov
Západní Spára VII Prachov

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Pomoc s lezením na pískovci | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Dobrá sekačka | Re: Není dobré přehlížet |

 Nové komentáře:
Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Re: Gratolace | Re: gratulace klukům | Gratolace | VPN | Odborníci | Re: osma | Síla rozvodů |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (36)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Pinch od Edelridu (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (10)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Brzda EDELRID OHM II | Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1666 
 Ne 
 1915 
 Nevím 
 1185 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.