LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Paráda, už budu u kruhu! Ale proč je od kruhu vždycky bouldr?
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Groš 7968
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5744 lezců
1162843 cest
Nové přelezy:
Překvapení 9
Hlasy Ze Z Xc
Jay&Sneha 9/9+
Fishbone 9
Lámačka 9
Mahagonová Xa
Hipodrom Xa
Hradní Spá 10-
Hlasy Ze Z Xc
Jazda Dědo XIc

Stěny
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nový film Lezci s Adamem Ondrou a Pepou Šindelem

na festivalu Expediční kamera

Nový film s názvem Lezci, který natočil Adam Ondra, se bude promítat na putovním filmovém festivalu Expediční kamera od 1. března do konce května 2024 na různých místech České republiky a Slovenska. Film Lezci pojednává o setkání Adama Ondry a mladého Pepy Šindela. Pepa společně s Adamem jsou nejmladšími lezci, kteří vylezli cestu obtížnosti 9a+ v pouhých 15 letech. Nikdo jiný na světě takovou obtížnost v tak nízkém věku zatím nezvládl, uvádí se v tiskové zprávě k festivalu.

„Rád bych Vás všechny pozval na svůj nový film s názvem Lezci. Natáčeli jsme ho na místě, které ještě není tolik známé, ale je velmi zajímavé a lezl jsem tam s člověkem, kterého také ještě spousta lidí nezná, ale myslím si, že je před ním velká budoucnost. Promítat se bude pouze na festivalu Expediční kamera,“ cituje zpráva Adama Ondru.
„V Česku nevidím nikoho, kdo by lezl na takové úrovni, měl takový drive a takovou lásku k lezení. Myslím, že to bude v budoucnu hlavně on, kdo bude posouvat místní limity lezení a vytvářet nové cesty,“ říká Adam o mladém Pepovi.

Trailer k filmu Lezci:



Více o filmu najdete na stránkách festivalu zde:

expedicnikamera.cz

Standa Holec   [úpravy] 06:04 26.02.2024Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Prispevek.16:43:00 26.02.2024
No jo Šindel...to bude Krpcovo a to se nesmí říkat...asi.
Martas.odpovědět 
 Re: Prispevek.17:59:01 26.02.2024
Tiež mi hneď naskočilo Krpcovo. Podľa záberov, aj kvôli JŠ staršiemu - veľkému propagátorovi oblasti.
Lezenie je tam oficiálne povolené 15. 7. – 1. 12.
igi2odpovědět 

 Foto dne:

Nordverschneidung
 Databáze cest:
Všechny cesty (184525)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Majo-Verchneidung 4+ Teufelsteine
Alter Weg Silverstervariante 4 Teufelsteine
Hei Door Nei 7- Teufelsteine
Wiedervereinigung Verlängerung 5+ Teufelsteine
Osterspaziergang 5+ Teufelsteine
Nově komentované:
Jižní Levá Cesta VII Prachov
Flyboy Xb Prachov
Huvinek 5 Teufelsteine
Dobbi 5+ Teufelsteine
Prázdná Schránka Xa Adršpach

 Nově v diskusi:
Studenské skály nález karabin | Re: 8a plotny v krase | Re: Zillertal spaní, mýto atd | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | Boulderowetopo | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase |

 Nové komentáře:
Re: Máš debilní kecy | Re: Máš debilní kecy | Re: Máš debilní kecy | Máš debilní kecy | :) | Re: Pěkný | Re: Pěkný | Pěkný | Super! | Re: Tak to je |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)
SP v v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
Ozone HV 45,5 | Skwama 43,5 | dětský sedák | Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Průvodce Křížový vrch | Holka na lezení se mnou? | Myti a natery fasad | nalezené lezačky | Nález jistítka Skalák | Zánovní Lezečky Triop Tiger vel. EUR 45 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1503 
 Ne 
 1739 
 Nevím 
 1038 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.