LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Umíš jistit? Jasně, viděl jsem to na YouTube.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Groš 7968
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5744 lezců
1162575 cest
Nové přelezy:
Hlasy Ze Z Xc
Jazda Dědo XIc
Prešovský 9-
Chilli 9
Menší Post 9
Rallye 10
Prešovský 9-
Spargeltar 7b
Panzerfaus 10-
Finger Aus 9-

Stěny
Sokol Nymburk - Nymburk
Stěna GJW Prostějov - Prostějov
Lezecká stěna Polička - Polička

Prodejny
Robert Janda - Treking sport - Plzeň
HUDYsport - Frýdek - Místek
KIWI - svět map a průvodců - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

37. ročník Fesťáku 27.-30. 8. 2020 zveřejňuje plakát s programem

hosté: Adam Ondra atd.

Fesťák tedy Mezinárodní horolezecký filmový festival v Teplicích nad Metují by měl letos být přesně za měsíc, v termínu  27.-30. srpna 2020. Kvůli koronaviru není jasné, v jaké formě, jestli v rouškách, nebo třeba jen online, nicméně pořadatelé teď zveřejnili pouták s programem.

Podle něj bude hlavním hostem Adam Ondra a dalšími hosty Lucie Hrozová, Anče Kuchařová, Jan Tráva Trávníček a sherpa Ghanes Thakuri, Jindřich Hudeček, Zdeněk Háček Hák, Karel Kříž a Jan Novák.




Adam Ondra má mít přednášku v Boulder Aréně v parku v sobotu 29.8.2020 od cca 17:30 (po vyhlášení výsledků Českého poháru v boulderingu). Viz nedávná informace na Facebooku festivalu:




V rámci doprovodného programu se tedy připravují závody Českého poháru v boulderingu a další akce a koncerty.


Jinak na internetových stránkách program ještě dnes upřesněn nebyl, nicméně už v dubnu v době vrcholících nejistot první vlny koronavirové epidemie pořadatelé na Facebooku slíbili, že festival bude.

"Společně s Pepou Bitnarem (starosta Teplic nad Metují) jsme si jasně řekli, že 37. Mezinárodní horolezecký filmový festival Teplice nad Metují bude! Zatím nedokážeme definovat, zda bude takový, jak jej známe. Možná trochu skromnější. Nebo nám shůry nebude dopřáno se setkat a vydáme se ON-LINE cestou. Pak vám festivalový program vyšleme z Teplického kino-studia do vašich televizí, monitorů, mobilů a tabletů. A to jak filmové bloky, tak i přednášky. Pakliže hranice naší země nám i v srpnu budou uzavřeny, propojíme se s přáteli – lezci a filmaři ze Slovenka, Polska a dalších krajin. Společně s Alanem Formánkem (Hory a Mesto Bratislava, Vancouver International Mountain Film Festival) jednáme o on-line vstupu s Tommy Caldwellem." napsal tehdy na Facebooku programový ředitel festivalu Petr Kašpar.

Viz:




Stránky festivalu:

www.horolezeckyfestival.cz

Standa Holec   [úpravy] 15:23 27.07.2020Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 dobry!23:00:00 29.07.2020
No tak jestli bude,tak fajn.Jestli v rouškách, tak furt fajn.
Plakát - konečně po letech nějaká době odpovídající grafika, konečně, gratuluju !
Adam - super,je náš!
Provolání pořadatele - obsah v pořádku, jen ty hrubky a překlepy, sakryš to si už ani tu usmolenou půlstranu po sobě už nikdo nepřečte? : (
Nicméně - hlavně ať o klapne, držíme  pěsti.
Julča Jandováodpovědět 

 Foto dne:

?
 Databáze cest:
Všechny cesty (184499)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Dallamumu 6a Le Rocher Qui Répond
L'atrabilaire 6b+ Le Rocher Qui Répond
L'atribilaire 6b+ Le Rocher Qui Répond
Les Cachis 6b Briancon
L'été Indien 6c Ailefroide
Nově komentované:
Jazda Dědo XIc Adršpach
Jazda Dědo XIc Adršpach
Charly 6B+ El Poris
Kartágo 6+ Sloup
Přes Tohle Vlak Nejede 7+/8- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: hádej | Re: Zillertal spaní, mýto atd | Zillertal spaní, mýto atd | hádej | Re: Davle sekačka | Re: Davle | Re: je to tak | Re: Soldat mam.d | Re: je to tak | Re: Soldat mam.d |

 Nové komentáře:
Re: Máš debilní kecy | Re: Máš debilní kecy | Máš debilní kecy | :) | Re: Pěkný | Re: Pěkný | Pěkný | Super! | Re: Tak to je | Re: Tak to je |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)
SP v v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (4)

 Nově v inzerci:
Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Průvodce Křížový vrch | Holka na lezení se mnou? | Myti a natery fasad | nalezené lezačky | Nález jistítka Skalák | Zánovní Lezečky Triop Tiger vel. EUR 45 | Nalezená žlutá lanovice Prachov | Vejškovky v Liberci | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1488 
 Ne 
 1723 
 Nevím 
 1022 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.