LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Vystřízlivim a nelezu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5828 lezců
1190446 cest
Nové přelezy:
Un Desir S 7b
Les Ruines 7b
Rainbow Ro 8A
Trojan War 8A
Fata Morga 8A
Inmortal J 7c+
Putas Clek 8b
Opiju Tě R 7C
Nagano 7C
Tak Pravil 7C+

Stěny
SOU technického - Frýdek-Místek
Venkovní stěna v areálu gymnázia Volgogradská, Ostrava Zábřeh - Ostrava
SQUASHPARK Cibulka - Praha 5

Prodejny
Green sport - Brno
Rock Point - Smíchov - Praha 5 - Smíchov
HUDYsport - Zlín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Webové stránky Simči Ulmonové

Simona Ulmonová a Tomáš Bardas mají svoje webové stránky! Po Tomášovi Mrázkovi se tak rozrostla rodinka webových prezentací o další

dva lezce, kteří se rozhodli využít webu pro sdílení informací, které se mohou hodit nejednomu z nás. Simona se svým kamarádem Davidem Raškou tak dali dohromady webové stránky, na kterých se dozvíte informace nejen o Simoně a jejich cestách, ale také o Tomášovi a jeho přelezech. K tomu přidali několik užitečných informací o jednotlivých oblastech, ve kterých rádi lezou, a které jsou doprovozené foto galeriemi, průvodci, informacemi o lezecké sezóně či lezeckém životu v dané oblasti. Dále tam naleznete také video záznamy, informace o tréninku Simony, její výbavě, sponzorech a odkazy na užitečné lezecké stránky. Stručně a jasně, každý z nás, který má zájem o lezení a zejména o bližší informace o některých vybraných lezeckých oblastech, si na těchto stránkách najde něco pro sebe. Simona by vás ráda na svých stránkách informovala o tom, co zrovna s Tomášem přelezli, kam zrovna vyrážejí, jaké byli jejich lezecké zájezdy, jaké nové oblasti budou přibývat v jejich databázi, co kdo kde přelezl a tak dále. Stránky by měly být průběžně aktualizovány. Databáze lezeckých oblastí, videotéka, foto galerie, informace o lezeckých cestách a problémech, či informace o tréninku by se měly postupně rozrůstat. Její stránky najdete na www.simonaulmonova.com.

David   [úpravy] 00:39 02.03.2005Tisk 

Reklama:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Super07:46:31 02.03.2005
Moc se mi to líbí, tohle je i super prezentace výrobků - přesně to co asi každého zajímá - vlastní komentář například k botám atd...
BBodpovědět 

 Spousta prace08:01:16 02.03.2005
Super promakany stranky. Kde berou cas na lezeni?
 jirkasodpovědět 

 Vysílá studio Hřebenka10:32:22 02.03.2005
Tolik rubriček a žádná under construction! Pěkné (i když trošku pyjár :-)) P.S. Hřebenka, to jsou novoborský Beverly Hills. Osobně mám tu čest stýkat se s tamějším nejslavnějším rezidentem, generálně (nyní již peněžně) elektrickým bankéřem Dr. Lahvinkou aka Arnoldem Rimmerem, jeho chotí a jejich kokrem-ťululumem Kubrickem. A nyní další celebrita! 
Papoušodpovědět 

 božííí10:55:33 02.03.2005
hmm... pěkný. jednoduchý, přehledný, povedlo se vám to. dělám weby už nějakej ten pátek, ale nikdy se mi nepovedlo dát vše: obsah, formu a grafiku, takhle do "latě". gratuluji, držím palce a... jen tak dál :o)
jikoodpovědět 

 výborný stránky11:10:53 02.03.2005
Stránky se mi moc líbí. Je to krásně přehledné a prohuštěné informacemi. Rád bych veděl jakou dobu už fungují. Pokud mi někdo můžete odpovědět, tak třeba na mailto. 
Děkuji M
Michalodpovědět 
 Re: výborný stránky13:30:33 02.03.2005
Ahoj,

stránky fungují teprve chvíli. Oficiálně jsme je spustili asi před týdnem, ale pořád jsme je ladili. Jakmile se Simča s Tomem vrátí z Francie, tak tam hodíme další věci. Díky za komentáře, jsme moc rádi.

David
Davidodpovědět 

 Foto dne:
Schmilka
IXa
 Databáze cest:
Všechny cesty (188121)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Mythoplasque 6c+ St. Léger Du Ventoux
Je Mange Dietetique Et Je Pete 6c+ St. Léger Du Ventoux
Topná Sezóna IXc Labské Údolí - Pravý Břeh
Na Střeše 6B Hlavatice
El Principe De Beukelaer 6c+ Margalef
Nově komentované:
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby

 Nově v diskusi:
Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Re: omg | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Re: Hek | Re: Hek | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Otrodox fans AO | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe |

 Kde to vře:
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (66)
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (56)
MČR v lezení na obtížnost (55)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (5)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (5)

 Nově v inzerci:
Boulder holka | Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 41 
 Někdy ano 
 36 
 Ne nepoužívám 
 37 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.