LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Středně velkou lavinu odpružíš.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
42.Kohout 10165
43.Zedek 10150
44.Černík 10131
Bouldry:
42.Bulička 9150
43.Skočdopole 9103
44.Kalvas 9100
Hory:
5.Skopec 6511
6.Bloudek 6420
7.Švihálek 6192

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5828 lezců
1190506 cest
Nové přelezy:
Džabův Krt 7C
Panychida 9+/10-
Festa Fotr 7c
Dando Brea 8a
FFMeuh 7c+
Sun Goes D 7C
Lež A Nená 9+
Un Desir S 7b
Les Ruines 7b
Rainbow Ro 8A

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Volná vstupenka na veletrh FOR OUTDOOR

5.-7. dubna 2013, Praha

vstupenkaJako hlavní mediální partner veletrhu FOR OUTDOOR 2013 v Praze dostal Lezec.cz nějaké volné vstupenky, které zájemcům zdarma zašleme.

FOR OUTDOOR bude 5.-7. dubna v Praze Letňanech. Lezec zde bude mít stánek, v kterém si můžete prohlídnout případně koupit horolezecké průvodce a lezecký materiál z eshopu. Včetně lan, jako je to, které přislíbil JirkaS do nové pisatelské soutěže o nejlepší článek. (Informace o účasti Lezce na veletrhu: Lezec.cz je hlavním mediálním partnerem veletrhu FOR OUTDOOR 2013 v Praze)

Na programu veletrhu jsou zatím boulderingové závody PRAGUE OPEN BOULDERING - v sobotu 6. dubna - open závod dětí od 5 do 15 let, v neděli 7. dubna - open závod dospělých od 16 let.
A závod Českého poháru v trickline - Gibbon contest. Oficiální trénink má být v pátek 5.4. a samotný závod v sobotu 6.4.

Informace o veletrhu viz: www.foroutdoor.cz

Normální vstupenka stojí 150 Kč. Podmínkou k získání Volné vstupenky zdarma je registrace v eshopu na Lezci.

Pro volnou vstupenku a podmínky, jak na to, se proklikejte zde: Volná vstupenka na veletrh FOR OUTDOOR

vstupenka

Standa   [úpravy] 07:02 12.03.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Správné termíny?08:59:01 12.03.2013
Ahoj, nemáte obráceně termíny závodů? Píšete v sobotu dospělí a v neděli děti, ale u nich to mají obráceně. Co je správně? Je to celkem podstatné, protože jinak se ta sobota dětem kryje se závody v Sobotce.
odpovědět 
 Re: Správné termíny?12:59:47 12.03.2013
Dobrý dotaz. Ověřím.
 Standaodpovědět 
  Re: Správné termíny?13:06:04 12.03.2013
Tak jo, bylo to obráceně. Opraveno. V sobotu jsou děti a v neděli dospělí. Díky za upozornění.
 Standaodpovědět 
   Re: Správné termíny?12:21:03 14.03.2013
Nevadí pořadatelům, že v tom samém termínu jsou celkem nedaleko závody pro mládež v Sobotce? Není lepší se dřív podívat do kalendáře závodů?
Miraodpovědět 
    Re: Správné termíny?12:36:49 14.03.2013
To by asi byla vyšší dívčí. Nebo to někdo jednoduše nedomyslel. S dobrými lezci z ČP mohou počítat až ve vyšších skupinách, závodníci ze skupin do devíti let budou právě v té Sobotce. Škoda, mohli mít účast mnohem vyšší.
odpovědět 

 vstup21:07:26 13.03.2013
A co závodníci, mají vstup na celý veletrh nebo v den závodu? Nebo snad vůbec?.. Díky za info
R.odpovědět 
 Re: vstup10:20:47 14.03.2013
Tak jsem se ptal pořadatele a je to tak, že startovné je vstupenkou na veletrh. Více o registraci na závody a startovném viz: http://www.fitstudiojitka.cz/clanky/lezecke-zavody/prague-open-bouldering/
 Standaodpovědět 
  Re: vstup20:25:38 14.03.2013
Díky :-)
odpovědět 

 Foto dne:
Schmilka
IXa
 Databáze cest:
Všechny cesty (188130)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Mlokův Hněv 6B Godula
Traverz 5C Godula
Vhloubení 5B Godula
Hrana Rysa 6C Godula
Chewbacca 6B Godula
Nově komentované:
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby
Splněná Pětiletka 8 Žleby

 Nově v diskusi:
Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Mcr | Re: omg | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Re: omg | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Re: Hek | Re: Hek | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Otrodox fans AO |

 Kde to vře:
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (66)
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (58)
MČR v lezení na obtížnost (55)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (6)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (5)

 Nově v inzerci:
Boulder holka | Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 44 
 Někdy ano 
 37 
 Ne nepoužívám 
 39 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.