LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
6.Stribrny 11625
7.Mokroluský 11596
8.Nespoutaný 11506
Bouldry:
6.Pochman 10625
7.Kopecký 10500
8.Novák 10500
Hory:
13.Louda 5242
14. 5018
15.Najman 4679

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5740 lezců
1159917 cest
Nové přelezy:
Bangladéš 10-
Mischellin 8A+ tr
Equilibriu 7C+
Cooler Rot 9+/10-
Baghdad 7C+
Excalibur 8+/9-
Drachentöt 8c
Boiling Po 10-/10
Doppelpack 10-
Dom I Ogró 9

Stěny
Stěna Kopřivnice - Kopřivnice
Hannah Outdoor Centrum - lezení v ledu - !stěna zbourána! - Tanvaldský Špičák II
Olympia - Brno - Modřice

Prodejny
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové
HUDYsport - Jablonec nad Nisou
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

BB klan uvádí:

2. kolo Českého poháru v boulderingu v rámci veletrhu Sport Time Show na Výstavišti Praha - Holešovice.

Pozor !!!registrace pouze po internetu !!! Více informací o závodě na www.boulder.cz/zavody.html.



Zároveň ještě připomínám, že se blíží 3.díl Boulder Rallye a to 12.3.
Registrace pouze přes internet na www.boulder.cz/akce.php.

Oliváč   [úpravy] 17:03 04.03.2005Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 vstup17:13:06 10.03.2005
Platí se nějaké vstupné nebo je to pro diváky free?
odpovědět 
 Re: vstup19:04:38 10.03.2005
Existuje několik variant vstupu :)
Závodník - platí pouze startovné
Návštěvník normál - 80 Kč na tři dny
Návštěvník chytrý - zajde do bébesa a vezme si slevenku a má to za 40 Kč na tři dny
Návštěvník liška podšitá - zkontaktuje včas mou osobu a má to ZADARMO,ZADARMO :)

Vlastně jsem nenapsal, že závod bude doprovázet řada dalších akcí jako závody na kolech, exhibice Mistrů Světa v BMX, lezení pro diváky atd. Vše začíná už v pátek a končí v neděli. Přihlášky na závody po netu a koukněte pro více informací na www.incheba.cz
Oliváčodpovědět 

 Nescafé Sport Time Cup07:42:16 15.03.2005

Doplňující informace k závodu.
Jak už víte na www.boulder.cz/zavody.html najdete stránku, kde se lze na závody zaregistrovat.
Kdo tak dosud neučinil ať tak učiní! Ulehčíte tím práci organizátorům, kteří pak mají přehled o startovním poli a můžou přesněji naplánovat celý průběh soutěže. Uvažuje se i o tom, že ti, co se budou registrovat na místě v den závodu budou platit vyšší startovné – 200 Kč.

Jak to bude na Nescafé Sport Time Cupu probíhat?
Vcelku jednoduše :). Závodníci i diváci projdou hlavní branou výstavišti a půjdou pořád rovně za nosem do hlavní velké haly.
Ti, kdo na výstaviště samotné netrefí, tak pro ně je zde návod, jak se tam dostat: http://www.sport-time.cz/main.php?pageid=1488
Dojdete-li do hlavní haly, která je přímo proti hlavní bráně, tak se zaregistrujete u stolečku, který tam bude připraven s roztomilou slečnou. Dostanete kartičku závodníka a další instrukce. Pokud jste návštěvník nebo-li divák, tak se musíte vrátit zpátky k bráně, kde si zakoupíte lístek na tři dny. Výstava totiž začíná již v pátek a končí v neděli. Časový program výstavy naleznete zde: http://www.sport-time.cz/main.php?pageid=1457
Cena lístku pro diváky stojí 80 Kč na tři dny. Pokud jste před tím navštívili Boulder Bar a získali na stěně slevenku bude vás to stát 40 Kč. Ti nejchytřejší a nejrychlejší si zhruba do středy můžou zajít do Bouldershopu pro vstup zadarmiko.

Výstava bude probíhat ve třech halách, boulder závod v hale prostřední. V pravé hale bude výstava Off roadů a v levé hale outdooru a kol.
Během ČP v boulderingu bude ve stejné hale probíhat exhibice BMX. Mistři Světa budou ukazovat kousky neuvěřitelné a doufám, že těm šlapálistům předvedete taky parádní výkony a přelezy :).
K dispozici bude šatna a rozlezová stěnka, kterou už znáte z Letné a Václaváku. Uzavření izolace pro kluky začíná jako vždy až po slečnách, ale bylo by fajn kdyby i oni přišli dřív a povzbudili naše lezoucí něžné pohlaví.
Kvůli časovému harmonogramu výstavy je závod dvoudenní. V sobotu proběhne kvalifikace a vše skončí okolo 18:00 hod. Počet bouldrů a minut na ně se dozvíte ráno při prezentaci, kdy bude znám přesný počet startujících. Minimálně ovšem budou čtyři bouldry.
Finále pak proběhne v neděli a konec by měl být kolem 16:00.
Jinak závod se rozeběhne opět na věži a bude pokračovat na třech profilech z dílny Pilka Kameny, tak jak to bylo na Václaváku. Tentokráte však nebude podium, ale vzhledem k tomu, že v hale je parádní velký balkon, tak by to nemělo vůbec vadit.
Rád bych ještě upozornil na přítomnost Nescafé baru a BB baru a především na stánek Bouldershopu, kde budou slevy nevídané! Domluvené slevy na místě závodu pak budou ještě týden platit v BBShopu V Jámě 6.

Doufám, že infos jsou vyčerpávající, ale neváhejte se ještě zeptat na případné otázky.
Těším se na pěknou účast a jen napovím, že s největší pravděpodobností dorazí lezci z USA, Turecka a Íránu. Myslím, že se máme na co těšit :).
Oliváčodpovědět 

 Foto dne:
oblast U Rupione, Ajaccio, Korsika
Legolas, 5a
 Databáze cest:
Všechny cesty (184289)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Benefice VIIIb Belá
Božena Ložená VIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Rychlovka III Skály V Kokořínském Dole
Číšník 7 Jevišovice
Lewa Pijacka Fantazja V Stolowe Skaly
Nově komentované:
Číšník 7 Jevišovice
Polyandrie Xa Ostrov
Číšník 7 Jevišovice
K šáníčku Lajničku Xa Příhrazy
Zimska Pravljica 7a Malačka

 Nově v diskusi:
Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka |

 Nové komentáře:
Re: Inu | Plastic surgery disaster | rip | Re: Inu | Re: Inu | blink | Re: Bída | ale prd | Re: D | Vlajka |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (13)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Bern, Švýcarsko (2)
Metodické ústřižky VI. (1)
V Tatrách zahynula slavná polská himalájistka Krystyna Palmowska (1)
Film: Will Bosi a cesta Excalibur 9b+ v Arcu (1)

 Nově v inzerci:
Nátěr | Nové lezečky Scarpa Mago a Instinct VSR | Žďárák Salewa pro 2 | Prodám Polar H10 hrudní pás | pracovníka | Dachstein | Tenaya Oasi UK 8 (42) | pánské Kraťasy DIRECT ALPINE CRUISE M | preska+smyce Drátník | Hledá se spolulezec do Finale ligure |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1391 
 Ne 
 1556 
 Nevím 
 916 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.