LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Holčička na nástupu: "Mami pojďte, raději si stoupneme vedle, kdyby ten pán tady spadnul."
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Groš 7968
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5751 lezců
1164991 cest
Nové přelezy:
Heathersag 9+/10-
Fahrkarte 9
Pazourek 7C
Father And 11-
Strohdach 9-
Schopenhau 9-/9
Big Bolcho 7c
Fibres A C 7b+
Racing In 8b
Central St 7c

Stěny
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Dimarockmaster - Mráza v lezení 2.

Baskicko, Španělsko

smZpráva ze závodů v lezení Dimarockmaster: muži 1. Patxi Usobiaga (ESP), 2. Tomáš Mrázek (CZE), 3. Daniel Andrada (ESP), 4. Alexandre Chabot (FRA), 5. David Lama (AUT), 6. Cristian Core (ITA),

Ženy 1. Natalija Gros (SLO), 2. Maja Vidmar (SLO), 3. Olga Shalaghina (UKR), 4. Irati Anda (ESP), 5. Helena Lipenská (CZE), 6. Olga Bibik (RUS)

Bylo tam přes tisíc lidí, spousta tisku, lezlo se 6 cest, na rychlost, 20 min lezení, 20 min pauza. Jako na bouldrech.

Zdroj: sms zpráva od Heleny Lipenské.

Dimarockmaster jsou závody kategorie master pro pozvané špičkové lezce. Konají se v malé vesničce Dima, která leží v Baskicku, na severozápadě Španělska, asi 50km od Bilbaa. Závodí se dvakrát, a to ve skalním lezení v jeskyni Baltzola a potom jsou klasické závody v boulderingu na věžích na náměstí.

Program:

Čtvrtek 12. 10. 2006
• 11.30 –17.00 Dima Rockmaster’s Rock trials v Baltzola jeskyni.
Sobota 14. 10. 2006
• 20.00 – 23.00 Dima Rock 06’s Boulder International Master. Dvanáct pozvaných (6 mužů a 6 žen) se utká v závodě na věžích.

Zdroj: www.tomasmrazek.cz

Stránky závodů: Dimarockmaster

Článek z loňska na Lezci: Dimarockmaster


Jeskyně Baltzola

foto by© Helena Lipenská

Lezec.cz   [úpravy] 17:09 12.10.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 paráda14:37:21 13.10.2006
Super výkon,jen to ještě potvrdit v sobotu.Těšim se na nějaké fotečky. Jinako koukam,že si všichni zvykli na výborné výkony T.M., že to už ani nijak nekomentujou.
mmodpovědět 
 Re: paráda08:30:43 14.10.2006
Ať to Helči a Tomovi dnes sedne. Na skalách ukázali,že jsou špička a bouldr jim jistě nebude cizí. Škoda, že není více aktuálnějších informací o tomto netradičně sestaveném závodě.
Honzaodpovědět 

 Foto dne:

Údolní cesta, Nos
 Databáze cest:
Všechny cesty (184853)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ressaca 6b+ Peniche
Flaschenhals VI Oybin
Gorilla Warfare 7A Peak District
27 Segundos B 6b Peniche
27 Segundos A 6a Peniche
Nově komentované:
Stínová Spára VIIa Horní Skály
Gabriele 14 VIIc Oybin
Father And Son 11- Frankenjura
Pražská Varianta 5 Svatý Jan
Překvapivá Tvrdost 8- Branické Skály

 Nově v diskusi:
Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni |

 Nové komentáře:
Detailní mapka | Kvalita skály | Re: Cesta z města | TheCrag | Re: Počet cest - autor | Počet cest - autor | Re: Otazka | Re: Otazka | Ach jo. | Krásná práce |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (83)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (22)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)

 Nově v inzerci:
mobilní lezecká stěna | tatry | Helma Black Diamond | Maglajzáky | Scarpa drago | Černé dioptrické brýle (KEEN | Síte | Theory 44,5 | Jistítko pod Starostovou | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1575 
 Ne 
 1825 
 Nevím 
 1100 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.