LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ty stromy musí pryč, chci se tu pořádně rozhlídnout.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12775
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Sejbal 8076
2.Groš 7968
3.Y 7876

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5753 lezců
1165814 cest
Nové přelezy:
Doldy Bast 9
Da Pazzo V 7c
Velkej Bej 9
Unplugged 8+/9-
Festivalov XIa/XIb
Minisex 7C
Starlight 9
Ma Cherie 9+
Off The Sy 8A
Permanent 8A+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Jak to vidí ptáci

Sedmý snímek

Pokračujeme 7. dílem z 10 v naší poznávací soutěži. Poslední oblastí byl, jak spousta lidí poznala, Křížák.

Opět převážná většina věděla, že na posledním snímku je vidět Křížový vrch neboli Křížák v Adršpašsko-Teplických skalách. Přišlo mi zase spousty odpovědí, z toho mám fakt radost. Přišli mi i asi 3 odpovědi "Adršpach", ty jsem bohužel uznat nemohl, je ho tam vidět opravdu jenom pidikousíček. Naopak několik nadšenců jmenovalo i jednotlivé věžičky a skalky, tak
daleko už si to nepanmatuji, byl jsem tam opravdu dávno:-)


Minulý snímek byl z Křížového Vrchu



Správně tedy odpověděli:
Luboš Bezděk, Emil Červenka, Petr Hubka, HK (to fakt nevim, kdo je), Jan Hajduch, Lukáš Drbohlav, David Adamský, Kočka, Martin Šimůnek, Láďa Fuka, Ondřej Smrž, Pavel Dostál, Polez, Igor Muller, Andrej Šoltýs, Zdeněk Melichar, Jura Janáček, Jirka Svoboda, Piotr Kuchnik, Tomas Vidlak, Martin Matoušek, Miloslav Vrána, Jára Loučím, Pavel Jonák, Bohouš Hulka, Jirous, Bára Šimanovská, Tomáš Jirásek, Kuba Hlaváček, Jakub Plšek, Jan Pekárek, Michal Sylla, Robert Binar, Andy Škrabák, Tomas Scerba, Papouš, Dušan Plch, Dan Bečvář a Tomáš Rozsypal.


Sedmý letecký/satelitní snímek



Další, v pořadí již 7. snímek je opravdu velké výšky (nějak se mi nevybavuje pták, co by to mohl takhle vidět), ale tuhle oblast jsem sem
prostě nemohl nedat a lepší obrázek jsem nesehnal. Přesto je z něj dobře patrné to, o co vlastně jde - je to to kulaté uprostřed. Ti, co tam byli, už jistě vědí, ale myslím, že to uhodne i mnoho ostatních.


Jestliže si myslíte, že jste ji poznali, pošlete mi odpověď do 17.7. na e-mail:

Odpovědi s nadpisem SOUTĚŽ proto očekávám opět na e-mailu luky@lezec.cz používejte prosím, nadpis: SOUTĚŽ.
Další díl bude opět za týden.


Správnou odpověď se dozvíte s novou otázkou vždy za týden. Výherce celé soutěže bude vylosován z těch, kteří odpoví správně na všechny, nebo nejvíce otázek.

Pravidla soutěže:
Úkolem je poznat lezecké oblasti na satelitních nebo leteckých snímcích. Bude jich celkem 10 a každý týden se objeví na našich stránkách nová fotografie. Správnou odpověď se dozvíte s novou otázkou vždy za týden. Výherce celé soutěže bude vylosován z těch, kteří odpoví správně na všechny, nebo nejvíce otázek.

Pamatujte: ještě se stále můžete zapojit, vyhlášení je až po zakončení všech 10-ti dílů. Vyhrát může i ten, co se zapojí do soutěže až teď, protože soutěž zatím nemá jasného favorita.

Luky   [úpravy] 20:00 10.07.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 bratránek...???20:34:39 13.05.2007
Zdarec Jendo....náhodou jsem se dostal na stránky..lezec.atd...a mám takový pocit že jsme se už někdy viděli...
......Jarek Sácký...jestli jsi to ty a chce se ti se mnů komunikovat tak napiš.....
j.barnieodpovědět 

 Něco za něco22:08:33 13.05.2007
Napiš mi co je to za oblast a já Ti seženu lepší snímek...;)
Velkej koumákodpovědět 

 Foto dne:
Trebenna West
 Databáze cest:
Všechny cesty (184926)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Océano Naranjo 6c Zervreilahorn
Varianta Přes Nos 6 Skály Proti Dívčímu Kameni
Božská Kája VIIc Čížkovy Kameny
C'est La Vie IXa Čížkovy Kameny
Off The System 8A Fionnay
Nově komentované:
Budvarka 7 Skály Proti Dívčímu Kameni
Tajná Mise 6B+ Ostaš
Triáda 6A+ Zvůle
Der Lange Weg 7 Gosaukamm
Der Lange Weg 7 Gosaukamm

 Nově v diskusi:
Re: Adam Ondra vaří v KFC | Oprava | Re: Pomluva | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Studenské skály nález karabin | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Studenské skály nález karabin | Re: Adam Ondra vaří v KFC |

 Nové komentáře:
šišmarjá | Re: Choceňskej námrdelník | Re: Paráda! | Paráda! | Re: Řezník ze sklepa... | důkaz | Re: Kvalita skály | Re: Parohy | Re: Parohy | Re: Počet cest - autor |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (83)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (13)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
SP v boulderingu Praha 2025 (8)

 Nově v inzerci:
dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry | Helma Black Diamond | Maglajzáky | Scarpa drago | Černé dioptrické brýle (KEEN |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1618 
 Ne 
 1869 
 Nevím 
 1141 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.