LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
48.Pelikán 10018
49.Jurečka 10006
50.Čech 9988
Bouldry:
48.Kalvas 8900
49.Kohout 8900
50.Kollár 8853
Hory:
25.Verner 3138
26.Štalmach 2894
27. 2726

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5748 lezců
1164451 cest
Nové přelezy:
Doppelpack 10-
Doppelpack 10-
Taro 8c
La Truite 7c
Cibule A O 9+/10-
Zkrat Xc
No Name 10-
Tisíc A Je 10-
Glücksschw 9
Zwickmühle 8+/9-

Stěny
V 16 - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Boulder Bar znovu otevřen

smallPo týdnu úprav se Bébeso opět otevírá. Proběhla velká očista šaten a chodeb.

Na baru došlo k přeuspořádání sezení a rozrostl se Bouldránkov, který ovšem není ještě zcela hotový (ale brzy bude). Intenzivně se pracuje na rekonstrukci střechy, ale nic nebrání plnému provozu.

Přijďte si prohlédnout "nové" BB a těšíme se na vás.

Boulder Bar   [úpravy] 21:31 11.09.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 rozladěná09:57:31 13.09.2011
Je fajn, že je otevřeno a dobře za to, ale taky jste sem mohli napsat, když jste zavřeli. Jet přes půl Prahy do BB a tam smutně koukat na ceduli ZAVŘENO, nebylo moc veselé.
Michalaodpovědět 
 nalaď09:59:27 13.09.2011
si stránky BB;)
odpovědět 
 Re: rozladěná10:03:51 13.09.2011
To sis jeste za ty roky provozu BB na tohle nezvykla? :) Me uz v BB nekolikrat na dverich privitala hlaska "Z technickych duvodu zavreno".. Jeste by se dalo oponovat tim, ze to uvadeji na svych strankach, to je vetsinou pravda: o tom, ze budou mit zavreno se tam vetsinou informace objevi, sice velmi pozde a jeste vetsinou predatovana tak, jako by o tom informovali dopredu, ale aspon neco :).
Taky me to stveodpovědět 
 Re: rozladěná10:31:26 13.09.2011
Nejni problém oběhnout blok,mamut má novou bouldrovku.
odpovědět 
  Re: rozladěná10:33:50 13.09.2011
Nejni problem jit rovnou nekam jinam ;).
odpovědět 
  Re: rozladěná11:14:10 13.09.2011
A docela pěknou, 2 patra nad sebou, nevoklouzaný chyty. celkem pěkný popolejzání
Honzánoodpovědět 
   Re: rozladěná12:08:03 13.09.2011
tam choděj jenom nýmoši...
kodpovědět 
    Re: rozladěná12:25:44 13.09.2011
Furt lepší vokouknout Mammuta než odtáhnout se svěšeným ksichtem pryč. Je ale fakt, že v Mammutu nejsou ty chyty tak pěkně vyleštěný jako v Bébesu :-)
odpovědět 
 Re: rozladěná20:34:44 13.09.2011
Nemá sice moc smysl to tady obhajovat, ale když se ucpe stoupačka, tak se prostě z provozních důvodů zavřít musí. Dá se to na web a bohužel se daná informace nedostane ke všem. Pořád věřím, že je lepší něco dělat než nedělat nic. Každý prostor má svoje chyby a každý prostor se s nima nějak pere. Bébeso prošlo očistou prostoru a systémovou očistou úklidu a provozu stěny. Směr je nastavený správně a záleží jen na vás jaký postoj k BB zaujmete. BB bylo a kdoví jestli bohužel či bohudík stále i je punková bouldrovka, která se nesnaží podlejzat komerčním trendům. Lezení je tam přesně takový jaký si ho uděláte a označený bouldery jsou bonusem. Minulostí žijí historici a mě osobně zajímá přítomnost a blízká budoucnost. V té vidím dobře fungující Bébečko a spokojený lezce, kteří zde trénují a potom bomběj na skalách.
Oliváčodpovědět 
  Re: rozladěná22:27:32 14.09.2011
Oznacene bouldery nejsou pro mnoho lidi bonusem ale duvod proc chodi prave do BB. A taky tema debat s kamosema:-) Takze tenhle koncept rozhodne nemente!
Ten kdo si kupuje permiceodpovědět 
  Re: rozladěná06:16:54 15.09.2011
Budiž světlo! včera jsem si viděl v BB do piva a neseděl jsem na baru. Děkuju.
Jirousodpovědět 

 Foto dne:

Prozor Prema, 7b+
 Databáze cest:
Všechny cesty (184769)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Zakalíme V Adršpach
Taro 8c Drachenwand
Spanilá Jízda IXa Tisá - Velké Stěny
Elvira 5c Dro - Massi Di Gaggiolo
Stará Cesta II Horní Maršov
Nově komentované:
Komín III Adršpach
Měsíční IV Adršpach
Stavění 7+ Bechyně
Stará Cesta VI Adršpach
Cibule A Ocet 9+/10- Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Expreska na Saxifraga, Stará Saxi | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Expreska na Saxifraga, Stará Saxi | Re: UFOni | Re: UFOni |

 Nové komentáře:
Re: Otazka | Re: Otazka | Re: Otazka | Re: Otazka | Ať ti to i tam leze | RIP | Re: Král Krasu | Král Krasu | Re: Otazka | Re: Otazka |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (80)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)

 Nově v inzerci:
Rychlá a snadná půjčka bez podvodů | Černé dioptrické brýle (KEEN | Síte | Theory 44,5 | Jistítko pod Starostovou | Statická a dynamická lana | Puškáš - Tatry | Gabrielka - friendy a ballnuty | Vklíněnce v Ádru | Grand Canaria |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1541 
 Ne 
 1793 
 Nevím 
 1071 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.