LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS, RP,... to zná každej, ale ZK? Zelenej ksicht:(
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12706
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7783
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Deníčky
5734 lezců
1156768 cest
Nové přelezy:
O Erastis 7b
La Napouse 7c+
Sofia 9+
Paragon 7C+
Ring Lock 7C+
Noel Chez 7b+
Genesis Xb
Hydra 7C+
Hantillio 9a
Přepište D 7C

Stěny
RAJČE - Brno
Stěny v Hejnici - Hejnice (okr. Liberec)
Boulderbar Flamendr - Kadaň

Prodejny
HUDYsport - Ústí nad Labem
HUDYsport - Praha 7
2D chyty - Praha 6

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

VV ČHS: výzva pro zájemce o pořádání ČP v lezení atd.

ČHS chystá výzvu pro potenciální zájemce o pořádání seriálu ČP v lezení na obtížnost na rok 2018 a dále. Rozhodl o tom výkonný výbor na posledním zasedání koncem června.

Výzva má být vyhlášena do 31 8.2017, zájemci budou moci předložit nabídky do 15.10.2017, vyhodnocení proběhne do 31.10.2017, uvádí se v zápisu ze zasedání VV.

Mezi dalšími body je také zmínka týkající se prezentace ledolezení a skialpinismu u příležitosti ZOH 2018 v Jižní Koreji. ČHS ji připravuje v rámci olympijských parků Brně a Ostravě pořádaných Českým olympijským výborem.

Zápis informuje také o setkání boulderistů 17.6.2017 v Teplicích nad Metují. Účastníci setkání, oslovení boulderisté a předsedové OVK, se shodli na potřebě vytvořit boulderingový kodex, který by měl obsahovat zásady chování boulderistů v přírodě s cílem eliminovat dosavadní problémy, které bouldering provází.

V rámci projektu ERASMUS+ Climbing for Everybody se konalo další mezinárodním setkání 18. - 24.6.2017 ve Vysokých Tatrách pod vedením SHS James. Součástí programu byla jednání v pracovních skupinách zaměřených na metodiku, mládež, ochranu přírody, mezinárodní spolupráci klubů, programy pro 3. generaci a mediální komunikaci. Další mezinárodní setkání se uskuteční na podzim v Chorvatsku.

VV diskutoval také o možnosti podání žádosti o finanční podporu z evropského programu Interreg na projekt zaměřený na vytvoření horolezeckých lokalit.

Další mezinárodní aktivitou je příprava vytvoření evropské horolezecké unie, řešící především záležitosti týkající se spolupráce s EU v oblasti legislativy a programových priorit (EUMA).

VV informoval také o projektu chaty pro členy ČHS. Zapojilo se  do něj 10 oddílů ČHS, které nabídly k využití ostatních členů ČHS své oddílové chaty. VV uložil sekretariátu zveřejnit nabídku chat na webu a rozeslat ji oddílům.

Jeden z dalších bodů se týkal záměru změnit vyhlašování výsledků Výstupů roku. Bylo dojednáno, že vyhlašování výsledků bude součástí programu Jizerské 50.

Další  podrobnosti a témata z jednání posledního VV ČHS viz:

Zápis z jednání VV č. 4 - 26.6.2017

sth   [úpravy] 09:04 17.07.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Pokrytci z Tatier11:42:57 17.07.2017
Erasmus+ v Tatrách byl i o ochraně přírody? To se tam účastníci fotili v rámci programu "Takhle Ne!"? Jinak si zveřejňování fotek, na kterých je porušován Návštěvní řád TANAPu, nedovedu vysvětlit.
K.

 A kdo bude pořádat MČR?12:54:59 17.07.2017
MČR už má zabukované Karel Krčmář a climb4? Proč tak skvěle fungují stránky souteznilezení.cz? Kolik že stály? EU dá dotace na co? Na parkoviště u Polínka? A neměl by se nakonec lezec.cz jmenovat bezkar.cz? A co Jan Tleskač? Nemá ježka v kleci někdo v Bruselu? Nebo ho má Bloudek?
 Vopice

 Foto dne:
Jeptiška
Údolní stěna, Xa
 Databáze cest:
Všechny cesty (183978)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Schmalzlos 7+ Hohe Wand
Rechter Nordweg VIIc Oybin
Mittlerer Nordweg VIIc Oybin
Ukloněné Spáry IV Rájec - Ostříží Stěny
Letzter Meter VIIb Oybin
Nově komentované:
Zelený Čtvrtek 7 Svatý Jan
Hasta La Vic 7b Kalymnos
Ajo En Shit Pit 7B Děčínský Sněžník
Noční Pták 9 Kapucínské Skály
Noční Pták 9 Kapucínské Skály

 Nově v diskusi:
Re: Expreska | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: podlaha na Smíchoff | Re: podlaha na Smíchoff | Re: Tendon Mater 9,7 - s TEFIXEM nebo bez? | Re: stare lano | Re: Tendon Mater 9,7 - s TEFIXEM nebo bez? | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: Lehčí vícedélky |

 Nové komentáře:
Re: Respirator | Re: Respirator | cena | Re: Názor na logo | Re: ČHSS | Re: Názor na logo | Původní článek ze SRF | Názor na logo | Re: ČHSS | Re: ČHSS |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (70)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (24)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (24)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
BoulderKontejner odstartoval naplno! (6)
FLYYRIDE Grindewald (6)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Jazda Olympanov (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)

 Nově v inzerci:
Hledám parťáka na lezení po horách (alpinismus) | Prstýnek | posilovací deska | La Sportiva AEQUILIBRIUM ST GTX | Wild Country Revo | Lezečky Ocún Diamond S - 42,5EU | Kouba Permon Biaxial vel.6 | Nález | La sportiva Miura 44 | Lano Roviště Hafty |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 313 
 Ne 
 388 
 Nevím 
 127 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.