LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Umíš jistit? Jasně, viděl jsem to na YouTube.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Žebříček
Cesty:
13.Bulička 11056
14.Širůčková 11006
15.Smetanová 10972
Bouldry:
13.Danda 10159
14.Kučera 10125
15.Pařík 10125
Hory:
6.Zaoral 6412
7.Švihálek 6070
8.Černý 6007

Výsledky
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Deníčky
5734 lezců
1156704 cest
Nové přelezy:
Sofia 9+
Paragon 7C+
Ring Lock 7C+
Noel Chez 7b+
Genesis Xb
Hydra 7C+
Hantillio 9a
Přepište D 7C
High Heels 7c+
Miami Stea 7C+/8A

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Příborský zvon 2006

Český pohár mládeže v lezení na rychlost 27. května 2006

V pátek 26.5.2006 se začali objevovat první závodníci, kteří přijali pozvání na soutěž Příborský zvon. A někteří ihned vyzkoušeli teplotu vody koupaliště. (v pátek 19°C) Ale co by nevyzkoušeli otrlí lezci. Po deštivé noci a několika ranních telefonátech zda soutěž skutečně proběhne se začali registrovat první soutěžící. Nakonec se do soutěže přihlásilo 69 „mladých“ a 18 „starých“ závodníků. Jako pořadatelé musíme říci, že nás tento zájem velice příjemně překvapil.
Soutěž neprobíhala v žádném komorním prostředí, ba právě naopak. Místy to byl takový malý kotel. K povzbuzování se nechali strnout i diváci, kteří se přišli ze zvědavosti podívat co že se to už několik týdnů prezentuje v okolí za soutěž. Bylo opravdu komu fandit. Malým, velkým, zkušeným, nezkušeným, těm kterým to lezlo i těm kteří neměli svůj den. Spojovalo je jedno – bojovnost, chuť vyhrát a dobrá nálada podpořena vykukujícím sluníčkem. A to platilo jak pro „mladé“ tak i pro „staré“. Ti se možná někdy trochu divili jak to ti mladí vlastně dělali. Doufáme, že jsem za to udělali radost všem drobnou cenou, diplomem a těm nejlepším i medailí. Večer se koupaliště rozšířilo o další stany těch, kteří se rozhodli zůstat, pokud nevyužili již postaveného vojenského stanu nebo tee-pee, které tam pro tyto účely ponechal Alpisport. Při studeném pivu (ti „staří“) a teplém guláši pokračoval večer hudebním představením country skupiny Kondoři a k tomu nám vyprávěl a promítal  Milan Pěgřimka z HO TJ Baník 1. máj Karviná.  A protože ve městě probíhala oslava narození S. Freuda tak jsme večer zahlédli i ohňostroj.
Při večerní diskuzi se ukázalo, že drtivá většina lezců kteří se soutěže zúčastnila netrénuje speciálně tuto disciplínu. Ale berou ji jako zajímavé zpestření  a možnost setkání v nějakém jiném prostředí. Proto nás trochu mrzí, že počasí nebylo stoprocentní, aby mohli využít i lezeckou oblast Štramberk, kam se většina chystala.
A zda to stálo za to a dodrželi jsme i standard Českého poháru? No, to ví nejlépe účastníci akce a hlavní rozhodčí Lumír Návrat.

Download:
Výsledková listina








































Jiří Babača   [úpravy] 16:06 31.05.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:
Jeptiška
Údolní stěna, Xa
 Databáze cest:
Všechny cesty (183969)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ťažký Kútik 7+ Komjatná
Ťažký Kútik 7+ Komjatná
Höfi-express 7 Hochschwab
Yggdrasil 9 Frankenjura
Rozlejzák 6A Bor
Nově komentované:
Ajo En Shit Pit 7B Děčínský Sněžník
Noční Pták 9 Kapucínské Skály
Noční Pták 9 Kapucínské Skály
Konečník 7 Lomy Nad Velkou
Šílený Tanec XIa Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: stare lano | Re: Lehčí vícedélky | Re: Lehčí vícedélky | Re: Lehčí vícedélky | Re: Lehčí vícedélky | Re: Lehčí vícedélky | Re: stare lano | Re: Lehčí vícedélky | Re: stare lano | Re: Lehčí vícedélky |

 Nové komentáře:
cena | Re: Názor na logo | Re: ČHSS | Re: Názor na logo | Původní článek ze SRF | Názor na logo | Re: ČHSS | Re: ČHSS | Re: chyby konec? | Re: chyby konec? |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (70)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (24)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (22)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
BoulderKontejner odstartoval naplno! (6)
FLYYRIDE Grindewald (6)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Jazda Olympanov (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)

 Nově v inzerci:
Hledám parťáka na lezení po horách (alpinismus) | Prstýnek | posilovací deska | La Sportiva AEQUILIBRIUM ST GTX | Wild Country Revo | Lezečky Ocún Diamond S - 42,5EU | Kouba Permon Biaxial vel.6 | Nález | La sportiva Miura 44 | Lano Roviště Hafty |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 308 
 Ne 
 379 
 Nevím 
 124 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.