LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Do volnýho (kamení) se nezakládá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8357
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5764 lezců
1170733 cest
Nové přelezy:
Randa 8a+
Avanzi Di 8a+
Dorovnání 9+/10-
Leap Of Fa 7b
Alpecin Fo 9-/9
Men In Dre 9+
Ledovec 7C
Colosseum 7C
One Move 7c
Kompressor 8a

Stěny
Stěna GJW Prostějov - Prostějov
Gejzír - Karlovy Vary
Umělá lezecká stěna - II.ZŠ - Moravská Třebová

Prodejny
HUDYsport - Strakonice
Husky Outdoor Shop - Plzeň
BIVAK SPORT - BERKNER - KRNOV

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Máj v Sasku 2011

Po roční odmlce bude opět Máj v Sasku. Od pátku 6. května do neděle 8. května. Přijeďte, kdo máte chuť. Bivak bude letos na terase pod věží Lehnriff. Cesta k němu vede zespoda ze Schmilky prudkým stoupáním po silničce nejdříve mezi domy a výše lesem. Tam, kde už je stoupání mírné až nepatrné, narazíte na rozcestí. První odbočku po asfaltce doprava minete. Na další po pár metrech a za korytem potoka už doprava odbočíte. Rozcestník tím směrem ukazuje na Gr. Winerberg. Po této široké, ale už bez asfaltu, cestě pár set metrů až k místu, kde bude doleva odbočovat sice užší, ale stále dost široká cesta vypodložená dřevěnými pražci. Tou vystoupáte až ke skalnímu masívu a dále po ní až na úroveň jeho první terasy. Zde vede pěšinka doleva i doprava. Dáte se tou doprava, obejdete skalní ostroh tvořený věží Lehnkuppel a po sto metrech najdete bivak. Ani zde nelze dělat oheň. I tak je to ale pěkné místo se spoustou lezení v bezprostřední blízkosti bivaku.

Jarda Maršík   [úpravy] 21:13 16.04.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 auto13:03:09 19.04.2011
Ahoj,
mám auto a nemám lidi do něj ..pojedu z Rokytnice nad Jizerou ..možnost domluvi kde a jak koho nabrat ..mám možnost 3-5 lidi do auta ..podle zájmu a chuti se mačkat =)
OndraH.odpovědět 

 Foto dne:

MS mládeže v lezení 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (185601)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Leader-Antrag 7 Rochlitzer Berg
Svanslös 6a Bohuslän
Dlutchara 5c Bohuslän
Höstsonaten 6b Bohuslän
Pravý 6B Panský Les
Nově komentované:
Boulder A Bordel 8- Srbsko
Bohatým Mával 7 Bošické Skály
Převislá 7- Bošické Skály
Převislá 7- Bošické Skály
Pětistrunná Varianta VIIIb Prachov

 Nově v diskusi:
Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Kavčí lom | Re: Kavčí lom | Re: Kavčí lom | Re: Kavčí lom | Re: skály pro děti | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming |

 Nové komentáře:
Re: zbabělec | Re: zbabělec | Re: zbabělec | zbabělec | BoSý | Re: Normálka | Re: vysledky | Re: Normálka | vysledky | Re: Technická pzn. |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)

 Nově v inzerci:
Climb Norway, lezecký průvodce Norsko | Climb Norway, lezecký průvodce Norsko | parťák na Sokolčí | Helma a lezečky | Horolezecké boty vysoké Zamberlan, vel. 41 | eathered Friends Volant péřová bunda XXL | Ocún Striker 38,5 | Horský vůdce | Statická a dynamická lana | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 360-520 Kč/hod 76 000 až 89 000/M |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1868 
 Ne 
 2137 
 Nevím 
 1373 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.