LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Více odvahy, méně železa!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
25.Jungling 10616
26.Slezáková 10580
27.Pelíšek 10491
Bouldry:
25.Vaňous 9850
26.Urubčík 9750
27.Šťastný 9675
Hory:
30.Malý 2695
31.Málek 2682
32.Zvonková 2677

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5753 lezců
1166606 cest
Nové přelezy:
Principál 9
Elle Ve Ou 7c+
Minisex Ro 7C+
Kraftfeld 9/9+
Makhnovtch 7b+
Kleiner Ro 9+/10-
Funk Beyon 10-
Capitaine 7b+
Nouvelle D 7c
Homo Ca Pi 7c+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra z Dawn Wall: úspěch v 10. délce a ostrý pokus brzy

Z USA hlásí Adam Ondra, že se mu podařil další dílčí úspěch na Dawn Wall na El Capu v Yosemitech, a to v 10. délce za 5.14a. Uvedl, že pro něj to byla 3. nejtěžší délka po dvou traverzových (délkách 14 a 15).

Ve stručném videu Adam mj. říká, že je blízko ostrému pokusu o volný přelez celé cesty. Myslí, že ještě jeden den nacvičování ve stěně, pak dva dny odpočinku a bude připraven na pokus.



sth   [úpravy] 10:49 09.11.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Jjjj20:33:36 09.11.2016
Držíme ti moc palce Adame !!! Jdi do toho !!!
Fordákodpovědět 
 Re: Jjjj01:54:49 10.11.2016
Tak tak, jen nevim zda uz to neni pomalu realityshow a to si nejsem jist zda je to dobre. Myslim ze ani pro samotne lezce jako Adam ne. To musi bejt hroznej tlak, ctenari, lezci ocekavaj...nemyslim ze je to dobry. Ale drzim palec
odpovědět 
  Re: Jjjj04:03:01 10.11.2016
Ale tady nejde o lezcovu pohodu.
Je to akce BD, jde o reklamu a ta se díky reality show zjevně daří. Na poli lezeckého marketingu jasný průlom do nové obtížnosti.
Tak doufejme, že se bude dařit i na sportovním poli.
odpovědět 
  Re: Jjjj09:09:38 10.11.2016
Tak jednou za par dnu se na Instagram ci jine soc. medium umisti pomerne dost kratky odstavecek informujici o rekneme dulezitych pokrocich v ceste, ktera ma jen jeden prelez ve dvojici na stridacku, prelez na ktery prvoprelezci trenovali 8 let, prelez, ktery samotny trval 19 dnu, tedy s prehledem nejtezsi vicedelkove cesty na svete. To me moc jako reality show neprijde a osobne si to ctu radeji nez treba sms od Mary Holecka, ktere na nas vetsinou chrli s vyssi kadenci.
odpovědět 

 Další Info. A rozhovor od NG 21:58:00 09.11.2016
Je to sice staré už pár dnů, ale zajímavé počtení a shrnutí https://goo.gl/Ujqe2I
Knedodpovědět 
 Re: Další Info. A rozhovor od NG 02:08:38 10.11.2016
diky!
marekodpovědět 

 Foto dne:

Unylá, 7A
 Databáze cest:
Všechny cesty (184995)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Alien 6a Cinque Torri
Apri E Gusta 5b Cinque Torri
Senza Nome, Č.1 5a Cinque Torri
Senza Nome, Prava 6a Cinque Torri
Boreal 5b Val Di Landro
Nově komentované:
Výletník Maxík 7B Bechyně
Výletník Maxík 7B Bechyně
Výletník Maxík 7B Bechyně
Tyrannosaurus Rex 8a Oréac
Ptérodactyle 7c Oréac

 Nově v diskusi:
Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Dobrá sekačka | Re: Není dobré přehlížet | Re: Není dobré přehlížet | Re: Sebevědomí vs. nejistí diktátoři | Re: Není dobré přehlížet | Re: Není dobré přehlížet | Re: Sebevědomí vs. nejistí diktátoři | Re: Není dobré přehlížet | Re: Není dobré přehlížet |

 Nové komentáře:
Re: osma | Síla rozvodů | Síla rozvodů | Návrat | Daddy Kuba | Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Pochybnost k změnám za každou cenu | Re: návrat | ??? |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (41)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Pinch od Edelridu (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (8)

 Nově v inzerci:
Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Brzda EDELRID OHM II | Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1655 
 Ne 
 1901 
 Nevím 
 1172 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.