LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Máš-li sílu vola, zkus to vylézt na sokola.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
27.Slezáková 10580
28.Pelíšek 10491
29.Kolomazník 10382
Bouldry:
27.Urubčík 9750
28.Horáček 9675
29.Šťastný 9675
Hory:
8.Šuraba 6607
9.Procházková 5864
10.Bloudek 5598

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5764 lezců
1170707 cest
Nové přelezy:
Randa 8a+
Avanzi Di 8a+
Dorovnání 9+/10-
Leap Of Fa 7b
Alpecin Fo 9-/9
Men In Dre 9+
Ledovec 7C
Colosseum 7C
One Move 7c
Kompressor 8a

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v ledolezení Saas Fee (SUI): Aneta Loužecká 3. v rychlosti

Bronzovou medaili vybojovala včera naše Aneta Loužecká ve finále závodu světového poháru v ledolezení na rychlost ve švýcarském Saas Fee. V mužích naši skončili v kvalifikaci: Matyáš Lienerth 29., Jan Mikel 30. a Pavel Motal 44.

Anetin komentář na Facebooku:



Dnes odpoledne pak závod pokračoval ledolezením na obtížnost, v němž Aneta skončila na prvním nepostupovém místě v kvalifikaci 17. V obtížnosti mužů byl pak Matyáš Lienerth 44., Radek Lienerth 56., Jan Mikel 67. a Pavel Motal 77.

Výsledky jsou zde:

iceclimbing.sport

Standa Holec   [úpravy] 20:13 25.01.2025Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 :-)13:56:24 27.01.2025
Hezký a gratulace!
MModpovědět 

 jak zvýšit diváckou atraktivitu ledolezení na rychlost12:15:53 06.02.2025
Pustil jsem si nějaký video; je to jasný - sport má logickej předobraz v horolezci, kterej je rychlej a tudíž i bezpečnej, protože nezatmí na túře a chatár mu ještě vydá večeři.

Ale myslím, že by tenhle sport získal vyšší diváckou atraktivitu, kdyby se lezlo na flash a časomíra by vypla až ve chvíli, kdy by lezec, toho času již na zemi, cvakl poslední šroub, kterej po cestě dal (pokud se tedy zdržoval jištěním), na sedák. Přičemž předání medailí im memoriam by bylo vyloučeno.
honzaodpovědět 

 Foto dne:

MS mládeže v lezení 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (185598)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Höstsonaten 6b Bohuslän
Pravý 6B Panský Les
Levý 6C Panský Les
Spigolo Lunare 7a+ Tridentina
Leap Of Faith 7b Tridentina
Nově komentované:
Boulder A Bordel 8- Srbsko
Bohatým Mával 7 Bošické Skály
Převislá 7- Bošické Skály
Převislá 7- Bošické Skály
Pětistrunná Varianta VIIIb Prachov

 Nově v diskusi:
Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Kavčí lom | Re: Kavčí lom | Re: Kavčí lom | Re: Kavčí lom | Re: skály pro děti | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming |

 Nové komentáře:
Re: zbabělec | Re: zbabělec | zbabělec | BoSý | Re: Normálka | Re: vysledky | Re: Normálka | vysledky | Re: Technická pzn. | Re: Normálka |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)

 Nově v inzerci:
Climb Norway, lezecký průvodce Norsko | Climb Norway, lezecký průvodce Norsko | parťák na Sokolčí | Helma a lezečky | Horolezecké boty vysoké Zamberlan, vel. 41 | eathered Friends Volant péřová bunda XXL | Ocún Striker 38,5 | Horský vůdce | Statická a dynamická lana | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 360-520 Kč/hod 76 000 až 89 000/M |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1867 
 Ne 
 2136 
 Nevím 
 1373 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.