LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
46.Pelikán 10018
47.Jurečka 10006
48.Čech 9988
Bouldry:
46.F 8906
47.Oliva 8903
48.Kalvas 8900
Hory:
8.Černý 6007
9.Bloudek 5970
10.Sukačová 5842

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5740 lezců
1159919 cest
Nové přelezy:
Bangladéš 10-
Mischellin 8A+ tr
Equilibriu 7C+
Cooler Rot 9+/10-
Baghdad 7C+
Excalibur 8+/9-
Drachentöt 8c
Boiling Po 10-/10
Doppelpack 10-
Dom I Ogró 9

Stěny
Squash Arena Liberec - Liberec
Umělá horolezecká stěna ZŠ Dr. Horáka - Prostějov
HoSPORT - Staré Hodějovice

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Robert Janda - Treking sport - Plzeň
HUDYsport - Havířov

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lokalblok Monsters 9

smallV sobotu 2. března 2013 se v pražském Lokalbloku uskutečnil letos již devátý ročník Lokalblok Monsters, který se opět zařadil do Českého poháru v boulderingu.

Letos jsme po loňské zkušenosti s nízkou účastí zvolili brzký jarní termín a vypadá to, že špatné počasí nám nahnalo závodníky rovnou do náručí. Závodu se zúčastnilo 17 žen a 36 mužů.

Kvalifikace se lezla systémem flash na osmi bouldrech po chytech a strukturách od firmy AIX, A Muerte a Makak. Stavěči Vilda Chejn a Olin Klapal připravili pro obě kategorie pěkné a různorodé bouldry, takže po kvalifikaci se z řad závodníků ozývala na jejich adresu jenom samá chvála.

S kvalifikačními problémy si nejlépe poradila Silvie Rajfová před druhou Karolínou Nevělíkovou a třetí Nelly Kudrovou. Mezi muži si nejlépe vedl Martin Stráník, kterému na paty šlapal Tomaso Greksák a Jan Chvála.

Finálová čtveřice bouldrů prověřila sílu, techniku a ohebnost 9 žen a 14 mužů. Jako první se představila finálová devítka holek, která musela tvrdě bojovat o každou zónu a top. Se ziskem čtyř zón za pět pokusů si pro třetí místo nakonec dolezla Silva Rajfová. O jeden stupínek výš se na bednu postavila Karolína Nevělíková se třemi topy na šest pokusů a vítězkou se stala Petra Růžičková se třemi topy na čtyři pokusy.

Po rychlé přestavbě mohlo začít finále chlapů, kde už se dosahovalo na zóny a topovalo daleko víc. Tři topy na čtyři pokusy byly potřeba k tomu, aby Štěpán Stráník obsadil třetí pozici. Druhé místo obhájil z loňska Kuba Hlaváček se třemi topy na tři pokusy, kterého přelezl jen Martin Stráník o pokusy na zóny.

Po skončení finále mužů nastala reorganizace prostoru, kdy se z hlavní části bouldrovky stala restaurace kombinovaná s tanečním parketem, a šlo se na vyhlašování vítězů a slosování o ceny. Za ceny děkujeme firmám The North Face, Salewa, Singing Rock, Alpsport, A Muerte, Sambar Sport, Direct Alpine, Batyskaf, Move Climbing, Hanibal, snowboards.cz, Everest a Lidé a hory. Za podporu děkujeme Českému horolezeckému svazu.










foto Lukáš Bíba



No a pak už byla jenom party. Příjemně netradičně přímo v prostoru bouldrovky se tančilo do dvou do rána za doprovodu DJ Bazooky Joa a pak se šlo domů, protože toho měli všichni plný kecky a chtěli jít spát (hlavně barmani ).

Na závěr díky všem sponzorům za super ceny a další poskytnuté prostředky, stavěčům Vildovi a Olivovi za krásný bouldry, všem organizátorům za super zvládnutou akci a hlavně závodníkům a návštěvníkům, že jste přijeli!!

Celkové výsledky najdete na na webu ČHS, fotky na picasaweb.google.com/lokalblok

Karina Bílková   [úpravy] 17:19 03.03.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ty18:14:56 03.03.2013
výsledky nejde nalézt
odpovědět 
 Re: ty18:43:43 03.03.2013
Jde, stačí se podívat na horosvaz.cz, pak si dát soutěžní lezení, přehled závodů čr, lokalblok monsters, výsledky a jsi tam :-) Nebo u nás na webu.
Karina Bílkováodpovědět 
  Re: ty09:41:36 04.03.2013
Hodně dobrá akce! Díky za ni:)
Džangliodpovědět 
  Re: ty11:20:46 04.03.2013
Hoď sem odkaz Karino Ty zvíře :)
JirkaMalejodpovědět 
   Re: ty11:28:15 04.03.2013
http://www.horosvaz.cz/soutezni-lezeni/prehled-zavodu-cr-2013/
Karinaodpovědět 
    Re: ty11:37:39 04.03.2013
Kdo sem vkládá výsledky pod mým jménem? :-) Odkaz na fotky v článku. Odkaz na výsledky už někdo mým jménem vložil ;-)
Karina Bílkováodpovědět 

 Foto - iHNED.cz15:56:04 04.03.2013
Povedlo se mi protlačit galerii na iHNED.cz: http://bit.ly/WqM7MC
Lukasodpovědět 

 +19:48:29 06.03.2013
nenahraditelné podujetí! děkuji za závod!
běhyodpovědět 

 Foto dne:
oblast U Rupione, Ajaccio, Korsika
Legolas, 5a
 Databáze cest:
Všechny cesty (184289)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Benefice VIIIb Belá
Božena Ložená VIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Rychlovka III Skály V Kokořínském Dole
Číšník 7 Jevišovice
Lewa Pijacka Fantazja V Stolowe Skaly
Nově komentované:
Číšník 7 Jevišovice
Polyandrie Xa Ostrov
Číšník 7 Jevišovice
K šáníčku Lajničku Xa Příhrazy
Zimska Pravljica 7a Malačka

 Nově v diskusi:
Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka |

 Nové komentáře:
Sluníčka | Re: Inu | Plastic surgery disaster | rip | Re: Inu | Re: Inu | blink | Re: Bída | ale prd | Re: D |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (13)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Bern, Švýcarsko (2)
Metodické ústřižky VI. (1)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (1)
Film: Will Bosi a cesta Excalibur 9b+ v Arcu (1)

 Nově v inzerci:
Nátěr | Nové lezečky Scarpa Mago a Instinct VSR | Žďárák Salewa pro 2 | Prodám Polar H10 hrudní pás | pracovníka | Dachstein | Tenaya Oasi UK 8 (42) | pánské Kraťasy DIRECT ALPINE CRUISE M | preska+smyce Drátník | Hledá se spolulezec do Finale ligure |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1392 
 Ne 
 1556 
 Nevím 
 917 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.