LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
14.Bulička 11056
15.Smetanová 10972
16.Šofránko 10895
Bouldry:
14.Širůčková 10253
15.Indrák 10200
16.Pařík 10125
Hory:
5.Skopec 7324
6.Černý 6626
7.Šuraba 6607

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5753 lezců
1165840 cest
Nové přelezy:
Minisex 7C
Chameleon 9+/10-
Doldy Bast 9
Da Pazzo V 7c
Velkej Bej 9
Unplugged 8+/9-
Festivalov XIa/XIb
Minisex 7C
Starlight 9
Ma Cherie 9+

Stěny
HK Ostaš - Police Nad Metují
Lezecké centrum Mammut - Praha 7 - Holešovice
ZŠ Šafaříkova - Valašské Meziříčí

Prodejny
HUDYsport - Praha 6
HUDYsport - Jihlava
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Český pohár mládeže II.závod – Svitavy

V sobotu 24.5. se ve svitavské sportovní hale konal další ze závodů Českého poháru mládeže ve sportovním lezení na obtížnost. Závodů je zúčastnilo celkem 46 závodníků a 45 závodnic z celé republiky.

Cesty pro závody připravili Štěpán Stráník a Kuba Wolf , kteří využili celou plochu stěny a dobře odhadli  lezecké umění závodníků. Topový chyt na finálových cestách drželi po vynikajícím výkonu pouze dva závodníci – Ráďa Šifra (kategorie C) a Jana Vincourková (D), ale všichni si jistě pěkně zazávodili a porovnali své lezecké schopnosti s ostatními.
Za pěkné ceny patří poděkování sponzorům: HUDYSPORT, Singing rock, YATE, SENZOR, HUMI, UAX, SPORTSYSTÉM ŠIFRA, TRIOP, TRIMM, VERTICAL SPORT, SALTIC, RAVELTIK, KUKU-hračky, TR Lezecké stěny, CENTRUMSPORT, Pekařství SÁZAVA  a  dalším.
Třetí pohárový závod před prázdninovou přestávkou se koná v Bystřici n.Perštejnem v sobotu 14.6.

 Výsledky - chlapci

 Výsledky - dívky

A kluci


D dívky


kvalifikace D




B dívky


C dívky


D kluci


nejmladší závodníci

Míra Doseděl   [úpravy] 21:26 04.06.2008Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 KONEČNĚ09:43:33 05.06.2008
KONEČNĚ ASPOŇ JEDNA ZPRÁVA ZE ZÁVODŮ I S FOTY....
Honzaodpovědět 

 Iva Vejmolová14:01:59 05.06.2008
Myslím, že ve Svitavách byly k vidění nejen skvělé výkony J. Vincourkové a R. Šifru, ale i ostatních, především výkon Ivčy Vejmolové, která byla postaršena, byl naprosto úžasný. Dokázala s přehledem převálcovat své o dva roky starší soupeřky, včetně loňské mistryně Edity Vopatové. V ani jedné cestě ji žádná z holek nedokázala porazit. Gratuluji. Snad nám v příštím roce přibyde další nadějná finalistka v evropském poháru.
Michalodpovědět 
 Re: Iva Vejmolová20:14:03 05.06.2008
To je fakt. A navic se nam jak v kat. B i D holek ukazuje hodne vyrovnana spicka cca 6 zavodnic, takze je nadeje, ze nam do budoucna vydrzi dele nez stavajici holky {v Acku je jich poskrovnu}...
Honzaodpovědět 
  Re: Iva Vejmolová22:15:18 05.06.2008
Lezly holky z kat.A úplně stejné cesty jako holky kat.B? Předpokládám, že asi jo, páč se mi nezdá, že by pro tři dívky z B dělali stavěči extra cesty. Mám pravdu?
odpovědět 
   Re: Iva Vejmolová22:19:18 05.06.2008
malá chybička - měl jsem na mysli 3 holky z A, ne z B.:)
odpovědět 

 Krásná stěna08:45:25 06.06.2008
Krásná stěna v krásný hale. Proč se tam nedělají závody ČP pro dospělé? Jinak všem, co se o ty děcka starají držím palec, ať jim ten elán vydrží.
Petr Reschodpovědět 

 Foto dne:
Trebenna West
 Databáze cest:
Všechny cesty (184926)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Océano Naranjo 6c Zervreilahorn
Varianta Přes Nos 6 Skály Proti Dívčímu Kameni
Božská Kája VIIc Čížkovy Kameny
C'est La Vie IXa Čížkovy Kameny
Off The System 8A Fionnay
Nově komentované:
Budvarka 7 Skály Proti Dívčímu Kameni
Tajná Mise 6B+ Ostaš
Triáda 6A+ Zvůle
Der Lange Weg 7 Gosaukamm
Der Lange Weg 7 Gosaukamm

 Nově v diskusi:
Re: Pomluva | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Oprava | Re: Pomluva | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Studenské skály nález karabin | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Studenské skály nález karabin |

 Nové komentáře:
Re: Cesta z města | Re: Cesta z města | šišmarjá | Re: Choceňskej námrdelník | Re: Paráda! | Paráda! | Re: Řezník ze sklepa... | důkaz | Re: Kvalita skály | Re: Parohy |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (83)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (15)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
SP v boulderingu Praha 2025 (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
SP v boulderingu Praha 2025 (8)

 Nově v inzerci:
Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry | Helma Black Diamond | Maglajzáky | Scarpa drago |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1619 
 Ne 
 1870 
 Nevím 
 1142 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.