LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Tři pevné body prvolezce: Naděje, že nahoře půjde založit, Láska i ktomu nejtitěrnějšímu chytečku a Víra ve svého výborného jističe.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
50.Barták 10022
51.Bardas 10004
52.S 10000
Bouldry:
50.Jurečka 8950
51.Chochola 8853
52.Kohout 8850
Hory:
24.Slavíček 3060
25.Petr 2960
26.Novák 2688

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5828 lezců
1190627 cest
Nové přelezy:
Létající P 7C+
Witness Th 8B/8B+
Da Zanca A 7c
Trutta Bia 7b
Eroi Di Pi 7c
Doktor Hou 7C+
Kapitán Am 7C
Rasputin 7b
Huecos Ran 5.12b
Du Miel En 7c

Stěny
ZŠ Dukelská - Příbor
Fit Studio Jitka - Slaný
Stěna - Gymnázium Chotěboř - Chotěboř

Prodejny
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň
HUDYsport - Jablonec nad Nisou
HUDYsport - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Mallé Bloccky 2012

Velevážení suterénní povaleči ( ženy nevyjímaje ) jak jste si možná všimli, je tu jaro. A stejně jako těch několik loňských i letošní se pro mě vyznačuje tím, že dostávám do oka podivný tik, ruka mívá lehký třas, občas křičím ze spánku a pojímají mě návaly děsu a paniky......
… a má to jediný důvod MalléBloccky 2012.....se nezadržitelně blíží. Celé se to letos odehraje 12. a 13.5. a jako již tradičně vše se bude točit okolo Restaurace Harrachovka v Táboře.

Co vás tam čeká?
Hned po zimě nastoupil Údolní BigBand Grande Ukraine Workers pod vedením Mistra Žabajzleva a rozjel koncert na lopaty, krompáče, pajcry a kartáče a tak je na co se těšit...... přibyl jeden lehčí sektůrek s 20 šutry a asi 40-ti spíš lehčími směry a tak jsme se dostali na 100 šutrů v Údolí.
Největší koncert se ale odehrál u Žiletek a tam vznikly 3-4 megaprojekty pro silouše s vytříbenou technikou.
Co se týká průvodce, tak je pro letošek opět dopněno a zrevidováno a navíc díky přispění města Tábora jedeme v barvě....jupíí



Program:

Co se týká lezení, tak letos se krejeme s Českym pohárem v Praze, a proto - jedeme dvoudenně aby mohl přijet i Luky - takže začínáme v sobotu v 10.00 a končíme v neděli v 15.00. Pak vyhlásíme největšího Bouchače a Bouchačku, rozdáme dárky od sponzorů dopijeme poslední piva a pojedem k maminkám.

Počítáme klasicky 5 nejtěžších věcí a možná Žolíky. Bodování jsem ukrad z Padání, protože je dokonalý a nejni třeba vymýšlet nic dalšího.



Zábava:

V sobotu večer nastoupí na pódium bigbít Mary Long

a hned po ní mám v plánu vyhlásit Noční ErZeTu – tzn. Sbalíme si saky-paky vezmeme louče, čelovky, bubny a matrace a odvalíme se kousek do lesa, kde pořádně zabouldříme.
O další zábavu se postará rum, vodka, zelená, kontušovka a další.

Neděle skosit poslední kousky spočítat vyhlásit a pa.




Penisé:

-kdo se bude chtít utkat o ceny tak to má za 150 ,-
-kdo nemá chuť soupeřit  a přesto chce podpořit akci a odnést si průvodce  tak to má za 80,-
-kdo chce jen přispět, tak se proboha nestyďte a ty prachy nám dejte. Jsme lidi, nikdo vám nic vyčítat nebude

spaní ve vlastních stanech v kempu
pivo taky za vlastní

Jak se k nám dostanete asi nejlíp zjistíte na www.sutrozrout.unas.cz
a pokud vás zajímá,  jak to vypadalo loni



zatím pic jak sviňa
Slabouch



Slabouch   [úpravy] 07:24 09.05.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Parádní akce14:20:52 10.05.2012
Sákryš, škoda že se to kryje s ČP. Loni to byla supr akce a táborská žula je na boldery jak stvořená. Dokonce i počasí má být chladné. Všem doporučuji.
Martin Spilkaodpovědět 
 Re: Parádní akce15:05:57 10.05.2012
No Martine nekreje, je to dvoudenní, takže v neděli se můžeš na šutru vymlouvat, jak jsi z těch sobotních závodů utahanej ;)
Standa & Honzaodpovědět 
 Re: Parádní akce16:02:25 10.05.2012
Boulder X není ČP...
Jirousodpovědět 
  Re: Parádní akce16:37:58 10.05.2012
omlouvam se, pomotal jsem to, uz jsem byl poučen
slabouchodpovědět 

 Foto dne:

Sin Corriente 5.12b FA
 Databáze cest:
Všechny cesty (188146)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Witness The Weakness 8B/8B+ Děčínský Sněžník
Terra Incognita 7b Charmey
Klepeto 7C Rudolfov
Fails Of Power 5.11c Zion
Scarlet Begonias 5.11a Zion
Nově komentované:
Daddy Long Legs 7C Popova Skála
Síla Rodu 8 Kácov
Nebeský Baby 7 Kácov
Kap Horn 9-/9 Geyikbayiri
Kap Horn 9-/9 Geyikbayiri

 Nově v diskusi:
Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Re: Riskuje život | Re: Riskuje život | Re: Mcr | Re: Riskuje život | Re: Mcr | Re: Riskuje život | Re: Hroza | Riskuje život | Nádhera | Re: Teleschoping |

 Kde to vře:
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (66)
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (65)
MČR v lezení na obtížnost (57)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
MČR v boulderingu (10)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (5)

 Nově v inzerci:
Boulder holka | Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 51 
 Někdy ano 
 46 
 Ne nepoužívám 
 43 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.