LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Scribo ergo sum. Zapisuj si cesty!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
45.Kopáček 10113
46. 10100
47.Kubíček 10081
Bouldry:
45.Chovanová 9100
46.Kollár 9050
47.Fišer 9000
Hory:
9.Zvonková 5717
10.Nešťák 5095
11.Hlahulek 4639

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5828 lezců
1190515 cest
Nové přelezy:
Džabův Krt 7C
Panychida 9+/10-
Festa Fotr 7c
Dando Brea 8a
FFMeuh 7c+
Sun Goes D 7C
Lež A Nená 9+
Un Desir S 7b
Les Ruines 7b
Rainbow Ro 8A

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Sanjski par extension

9a

Tohle video, které mi poslal Jirous, je teda třída špička. Přelez cesty Sanjski par extension 9a v Ospu to se nevidí každý den. Vy tu možnost teď máte.


Hop   [úpravy] 14:19 20.06.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 sakra14:52:26 20.06.2003
...si kůli tomu snad budu muset pořídit něco rychlejšího, než je ten muj psací stroj:-((( Ale v tomto provedení by to bylo fakt hustý. 30min.výdrž!!!!
Matyodpovědět 

 huusty15:16:16 20.06.2003
tyjo, konecne zas poradny lezecky video. Ten Mraza je fakt demon!!! to 8c vypadalo fakt dost huste, v tom konci se uz docela prochazel... nebo kde to 8c konci?
Musadoodpovědět 

 Chvalnica17:35:07 20.06.2003
Je to hustý, a ta roštěnka, co ho jistila, hmm. Ten se má.
odpovědět 
 Re: Chvalnica19:34:40 20.06.2003
Jo Helenka L. To je pěkná holka, má ho ráda a pozorně ho jistí. A protože sama velice dobře leze, ví kdy a jak má povolovat. To se oba mají, že se mají.
Ten přelez je moc pěknej,. Nevíte někdo jak se jmenuje styl, kdy jsou procvaknutý první dvě expresky?
Petr Jandíkodpovědět 
  Re: Chvalnica20:46:18 22.06.2003
...pekný, ale než to stáhnu...
Honzaodpovědět 
  Re: Chvalnica14:28:20 01.11.2004
Souhlasím. Stejně jsou cvaknuté expresky i při přelezu Undergroundu. Nevím, jestli je pro pro záživnost videa nebo to má i nějaký jiný účel.
Dalasodpovědět 

 video01:32:01 23.06.2003
super :) mraza rve jak zwiiiire :)
olivac neco vyhrozoval, ze bude video z boulder contestu na brumlovce a porad nic ... nebo jsem slepej a neumim hledat ?
SpiderCzodpovědět 

 lidoop14:41:16 23.06.2003
No je to opice a stejne tak i rve. :-)
.odpovědět 

 jo, fakt hustý16:12:36 01.11.2004
Jirous, kdes to našel? To přece nejde takhle se procházet nelezitelným terénem! Pouštěl jsem si to dvakrát. Jako hákovačku bych to dal, jen bych si musel přidat pár skobek, a v půlce bych potřeboval pauzu na kafe a cígo... 
Tomáš F.odpovědět 

 Ghenius20:28:39 07.07.2005
Jedno slovo GHENIUS
Sivnayodpovědět 

 Foto dne:

Sin Corriente 5.12b FA
 Databáze cest:
Všechny cesty (188131)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Discharge 7A+ Foxtown Boulders
Mlokův Hněv 6B Godula
Traverz 5C Godula
Vhloubení 5B Godula
Hrana Rysa 6C Godula
Nově komentované:
Síla Rodu 8 Kácov
Nebeský Baby 7 Kácov
Kap Horn 9-/9 Geyikbayiri
Kap Horn 9-/9 Geyikbayiri
Splněná Pětiletka 8 Žleby

 Nově v diskusi:
Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Mcr | Re: omg | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Re: omg | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Re: Hek | Re: Hek | Re: Jsme prostě nejlepší a všechno víme lépe | Otrodox fans AO |

 Kde to vře:
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (66)
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (58)
MČR v lezení na obtížnost (55)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (6)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (5)

 Nově v inzerci:
Boulder holka | Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 45 
 Někdy ano 
 40 
 Ne nepoužívám 
 41 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.