LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezec který nepadá, leze pod své možnosti.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
38.Reich 10254
39.Hyžný 10235
40.Novotná 10168
Bouldry:
38.F 9278
39.Kollár 9250
40. 9206
Hory:
2.Černý 8001
3.Groš 7768
4.Zaoral 7172

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5834 lezců
1191934 cest
Nové přelezy:
Porcacho 7b+
Un Pasito 7b
Los Intole 7c
Ofthalmopa 7c+
TNT 7b
Stryfogyri 7c
Stay On Th 7c
Kolonoskop 7c
Ble San Es 7b+
Oh My Zeus 7b

Stěny
SAUNA - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Yuji Hirayama končí se závody

Slavný japonský lezec Yuji Hirayama (38 let), se rozhodl týden před Mistrovstvím světa v lezení v Aviles ve Španělsku, že se závodů nezúčastní a že skončí se závodním lezením vůbec na konci roku.

Informoval o tom horolezecký servis www.Kairn.com dle francouzského zdroje www.passiongrimpe.org. Zde Yuji, který je momentálně nejstarším závodníkem v první dvacítce rankingu světového poháru, vysvětluje, že se cítí unaven fyzicky i mentálně a že je přetrénován.
Yuji leze od roku 1984 a na předních místech Světového poháru v lezení se umisťuje již od roku 1991.

Kairn.com   [úpravy] 23:59 12.09.2007Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Frajer09:34:33 13.09.2007
Stejně je to děsněj bourák. Zdá se to být fajn chlap, pořád se směje a vůbec má smysl pro humor. Věřím ale, že čas, který tím ušetří, věnuje skalám.
Daliborodpovědět 
 Re: Frajer11:23:22 13.09.2007
dej pokoj se skalama...nemam rad kecy tohodle typu
??odpovědět 
  Re: Frajer11:39:38 13.09.2007
he?
odpovědět 
  Re: Frajer16:02:26 13.09.2007
Ehm nemyslíš že když chodíš na stránky lezec cz a nemáš rád ty " kecy se skalama" tak radši choď třeba na voleybal.cz nebo tak něco ;-)
Tomáš Čermákodpovědět 
   Re: Frajer19:07:16 13.09.2007
Taky jsem tu odpověď nepochopil. Závodní lezce uznávám a sám trávím z určitých důvodů víc času na stěně, než na skalách, takže můj komentář byl asi špatně pochopen...
Daliborodpovědět 

 14:30:32 13.09.2007
respekt
Adam Fialaodpovědět 

 Yuji Hirayama07:51:29 24.09.2007
Yuji Hirayama je můj dávný hrdina. Lezu přes deset let a celou dobu předváděl super výkony a to na skalách, v horách (např. El Cap) i na závodech. V rozhovorech působí vždy skromě, prostě supr lezec.

Hadrburgodpovědět 

 Foto dne:
Turkisch Standart
Pathfinder L1, 7-
 Databáze cest:
Všechny cesty (188264)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Porcacho 7b+ Garx
Reverzní Hlemýžď 7A Labské Údolí - Pravý Břeh
Tetrix 7a+ Garx
Ferrum Duplex VIIIa Škrovád
Overseer 5.9 Joshua Tree
Nově komentované:
Confetto ... 6c+/7a Massone
Flákanec 7B Labské Údolí - Pravý Břeh
Automotodrom 7A+ Skály U Sosnové
Světlo Na Konci Tunelu 6C+/7A Tetínské Skály
Plácačka Jak V Rocklands 6C+ Hrádek

 Nově v diskusi:
Re: foto dne | Re: foto dne | Re: foto dne | foto dne | Re: BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Co konkretne | Re: Protekční nevolnictví | Re: Rintintin ? | Re: Rintintin ? | Protekční nevolnictví | Re: Hezká fotka | Re: Hezká fotka | video | Re: Ortodox fans AO | zhouba |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (107)
MČR v lezení na obtížnost (62)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (54)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (30)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (11)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (10)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (7)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (4)
Horobál (2)

 Nově v inzerci:
SNOWBOARDOVÉ BOTY | SKIALPOVÝ SET | Péřový spacák Sir Joseph Looping 900 | kotníkové la sportiva TC pro | prosinec El Chorro | SmichOff 20.11. | Spárové rukavice | Lezky EVOLV - Shaman Lace | Prodám sjezd.lyže | Petzl Ouistiti dětský sedák |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 237 
 Někdy ano 
 210 
 Ne nepoužívám 
 228 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.