LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Kudy mám lézt?? Nahoru!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
24.Jungling 10616
25.Melen 10601
26.Smetanová 10534
Bouldry:
24.Košťál 9900
25.Urubčík 9800
26.Majdloch 9800
Hory:
17.Sukačová 3810
18.Louda 3754
19.Najman 3723

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5834 lezců
1191806 cest
Nové přelezy:
Karma 7C
Hořící Hně 7C+
Je To Boj 8A+
Vítej Z5 J 7C
Kapitán Mo 7C
Arugliopou 7c+
Arugliopou 7c+
Ari Superd 7b
Patroclos 7b
Alfredo Al 7b+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka na oslavu narozenin

Po zkušenostech z minulého roku jsem se rozhodl opět uspořádat oslavu narozenin na Chatě pod Boření. Tedy já Maty, Jarouš a Mladej. Vzhledem k našim společenským povahám zveme všechny známé i neznámé ke společnému řádění (viz. program)

Akce začne v pátek 16.1.2004 a snad v neděli odjedeme.

Program:
16:1: večer decentní seznámení, plánování sportovních výkonů na sobotu, ubytování se…,
17.1. od rána hromadný útok na severní stranu Bořně ( neúchylům je tolerováno skalkaření na jižních stěnách) a se setměním návrat do chalupy. Tam dle celkového počtu pařba s kytarou ve výčepu, nebo pařba s kapelkou na sále.
18.1.??? Každý svého štěstí strůjce…

Ubytování je za 50,- Kč/osobonoc ve vlastním spacáku na posteli, nebo 40,- Kč/osobonoc na karimatce (vlastní), dá se spát i na pokoji…..

Vzhledem k organizaci do programu zahrnu jen ty, co se mi do 13.1.2004 závazně přihlásej na mejl matousek@zaket.cz, nebo na 603 157 803. Budu dle toho zajišťovat nocleh, kapelu, jídla, piva, vína atd.

Za oslavence Maty

Maty   [úpravy] 05:40 10.01.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 to je mile..20:36:45 11.01.2004
No to je mile pozvani.Z chaty na Borni se pomalu ale jiste stava spolecensko-lezecke centrum jako driv. A bez pricineni nejmenovaneho bafunare z nejmenovaneho prazskeho oddilu.Jinak preju vesele narozeniny a at je vam v nedeli poradne blbe!
konikodpovědět 

 změna09:42:20 12.01.2004
Lidi, sorry. Teď (pondělí ráno) volali z Bořně, že bude minimálně týden zavřeno ohledně dlouhodobých problémů s nedostatkem vody. Začínám tedy vymýšlet náhradní program, tedy jinou lokalitu. Vyčkejte, do středy zveřejním nové místo, nebo jiný druh ubytování....ono ve stanech by taky nebylo špatně.... Co vy na to?
Matyodpovědět 

 dohodnuto09:56:22 12.01.2004
Takže po poradě s dalším oslavencem je rozhodnuto. Vše jak bylo výše napsáno, ale spaní ve stanech na louce pod jižním prostorem. Otýpka dřeva z OBI je podmínkou vstupu:-)), kácet se nic nebude a zásoby na tábořišti nejsou. Pro informace jsem k dispozici na meilu. Tak se na Vás těším a nebuďte srabi:-)).
Matyodpovědět 

 Prosba22:47:51 12.10.2004
Zdravim.Nemam zadnou pripominku k Vasim tematum.Spise bych Vas chtel o neco pozadat.Shanim Davida Matouska, ktery pochazi ze Znojma.Mohl by mit asi tak neco kolem 26 let.Na techto strankach jsem nasel jeho jmeno a i to odvetvi by k nemu sedelo.Diky moc.David
D.B.odpovědět 

 Foto dne:
Kanyon
Fat Burner, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (188255)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Neil Arm Strong 7B Skály U Sosnové
Íťákova Hokejka 7A Skály U Sosnové
Interlude 6c Pinell De Brai
Santalegna 6a+ Pinell De Brai
Efecto Mariposa 6b+ Pinell De Brai
Nově komentované:
Flákanec 7B Labské Údolí - Pravý Břeh
Automotodrom 7A+ Skály U Sosnové
Světlo Na Konci Tunelu 6C+/7A Tetínské Skály
Plácačka Jak V Rocklands 6C+ Hrádek
Dos Vascos Muy Vascos 7b+ Mas De La Peña

 Nově v diskusi:
Re: foto dne | Re: foto dne | Re: foto dne | foto dne | Re: BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
video | Re: Ortodox fans AO | zhouba | Re: Hezká fotka | Re: Hezká fotka | Re: Ortodox fans AO | Ortodox fans AO | Ortodox fans AO | Re: Hezká fotka | Re: Tlak sponzoru |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (107)
MČR v lezení na obtížnost (62)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (55)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (28)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (11)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (9)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (8)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (4)
Horobál (2)

 Nově v inzerci:
SNOWBOARDOVÉ BOTY | SKIALPOVÝ SET | Péřový spacák Sir Joseph Looping 900 | kotníkové la sportiva TC pro | prosinec El Chorro | SmichOff 20.11. | Spárové rukavice | Lezky EVOLV - Shaman Lace | Prodám sjezd.lyže | Petzl Ouistiti dětský sedák |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 119 
 Někdy ano 
 86 
 Ne nepoužívám 
 109 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.