LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   ...I třetí družstvo zabloudilo a udělalo prvovýstup!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11550
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5828 lezců
1190601 cest
Nové přelezy:
Eroi Di Pi 7c
Doktor Hou 7C+
Kapitán Am 7C
Rasputin 7b
Huecos Ran 5.12b
Du Miel En 7c
Big Island 8C
Poor Cow 7b
Lucidní Se XIa
From Dark 8B+

Stěny
Újezd nad Lesy, Praha 9, Základní škola Masarykova - Praha 9, Újezd nad Lesy
Gejzír - Karlovy Vary
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
HUDYsport - Brno
HORALSPORT - KLADNO
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lucka Hrozová dala své první 8c (11-)

Lucka Hrozová vylezla svoje první 8c neboli 11-. Povedlo se jí dát cestu Klondike Cat ve Frankenjuře. Píše o tom na Facebooku. Lucka se tak zařadila k cca 5 Češkám, které tuto obtížnost mají zapsánu.


V příspěvku Lucka informuje také o nadcházející operaci levého ramene. A píše, že jí ale víc trápí pravé rameno, které jí operovali před dvěma lety, a stále to není v pořádku. V ledolezení, které jí je nejbližší, proto nezvládá cepínový trénink.
"Říká se mi to opravdu hodně těžko, ale možná je na čase si přiznat, že s těžkými mixy a drytoolem jsem skončila. Trénink na cepíny je velmi těžký, náročný a zkrátka nerealizovatelný kvůli bolavým ramenům. Během posledních dvou let jsem nedokázala zvládnout ani třetinu jednoho cepínového tréninku a přestávám věřit, že ještě někdy budu schopna… minimálně prozatím..."

Viz:



Cesta Klondike Cat v DB na Lezci:
Klondike Cat 11-

StandaH   [úpravy] 06:10 03.12.2019Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Je dobrá08:34:32 03.12.2019
Lucka je pekelně dobrá. Mě samotnýho ty motyčky na skalách moc neberou, stejně jako rychlolezení, ale ledy to už je jiná liga. Ale co dává na skále, to už nějak nechápu a přitom má obě pazoury v háji. Velká gratulace. :-)
Lubošodpovědět 
 Re: Je dobrá08:42:08 03.12.2019
Diky za rozbor situace. Je to velmi prinosne.
odpovědět 
  Re: Je dobrá09:43:06 03.12.2019
Paradni vykon.Asi nejlezenejsi holcici 11- v Jure.Lena Herrmann,Matilda Söderlund...Edita ;) . Na 8a.nu všichni prelezci konstatuji ze 8c.Ghisolfi a Ufon pisou soft,ale Ufon uz driv rikal,ze vylezt v Jure 8c je lehci nez tam vylezt nektera 8b+.No nevim,Ufon je proste Ufon.Na Berenech je kazdopadne jeste par linek pro srovnani a je skoda ze si Lucie necha rozvrtat rameno,protoze kdyz uz ma tuhle fazonu,proc tam neposlat jeste nejakou takhle tezkou lajnu.
odpovědět 
  Re: Je dobrá10:40:56 03.12.2019
No, rozhodně přínosnější, než cos napsal ty :-DDD
odpovědět 
  Re: Je dobrá10:41:20 03.12.2019
Pane Jerevane ;-)
odpovědět 
   Re: Je dobrá11:13:36 03.12.2019
Proc Jerevane? Ty nerad ctes :D ?
odpovědět 

 Gratulace09:41:52 03.12.2019
Lucko velká gratulace! A at si brzo zas fit...
R.odpovědět 
 Re: Gratulace10:40:13 03.12.2019
Se právě bojím, že ty zbraně udělaly permanentní škodu. Otázka je kolik škody napáchaly a jak dlouho jí ramena vydrží v použitelným stavu. Snad bude fit do té míry, že bude schopná nějaký čas takhle bombit navzdory tomu. To jí přeju.
odpovědět 
  Re: Gratulace11:02:41 03.12.2019
Gratulace. A v kancelářích se teď nadzvedávají stoly...
Fandaodpovědět 
  Re: Gratulace13:19:02 05.12.2019
...zbraně určitě permanentní škodu neudělaly. Zbraně za nic nemůžou.
odpovědět 

 doprava11:21:05 03.12.2019
škodovka AU je (ne)šťastná shoda okolností?
odpovědět 

 Paráda22:41:02 03.12.2019
Moc pěkný!Paráda! Čeho se ještě od tý holky nedočkáme!!?? :) Gratuluju Lucko! H.
Háčekodpovědět 

 Foto dne:

Sin Corriente 5.12b FA
 Databáze cest:
Všechny cesty (188144)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Klepeto 7C Rudolfov
Fails Of Power 5.11c Zion
Scarlet Begonias 5.11a Zion
Electrica 5.11d Zion
The Fat Hedral 5.10d Zion
Nově komentované:
Daddy Long Legs 7C Popova Skála
Síla Rodu 8 Kácov
Nebeský Baby 7 Kácov
Kap Horn 9-/9 Geyikbayiri
Kap Horn 9-/9 Geyikbayiri

 Nově v diskusi:
Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Re: Mcr | Re: Riskuje život | Re: Mcr | Re: Riskuje život | Re: Hroza | Riskuje život | Nádhera | Re: Teleschoping | Re: bomba | Re: Protekce |

 Kde to vře:
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (66)
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (63)
MČR v lezení na obtížnost (57)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
MČR v boulderingu (10)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (5)

 Nově v inzerci:
Boulder holka | Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 49 
 Někdy ano 
 45 
 Ne nepoužívám 
 42 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.